PDA

View Full Version : ОГЛЕДАЛА



xxxьь
02-09-2006, 11:26
Здравейте имам въпрос за огледалата :) Много смешна тема ама е сериозна.Бе значи У нас например нормалното и в коридора и в банята си е съвсем наред и формата на тялото ми и прическата и лицето ми и се харесвам.Обаче има огледала които ме правят по-слаб,а други малко по-масивен(ДАЙТЕ ПРИМЕРИ ЗА ТАКИВА)..например алуминииевите дограми ме праат по-слаб бати...Имах проблем от акне вече нямам и нямам петна по лицето но на места ми е съвсем малко по-зачервено от нормалното...Обаче има някои мн гадни огледала които ясно се изтъкват тея петна и дори не ги бях виждал на други..А на огледала кадето са пряко от слънчева светлина отново се виждат тези петна доста повече.Нормално ли е например тези петна от такива петна да изглеждат по зачервени отколкото в пряката действителност.
Кажете си мнението!и ми отговорете на някои от въпросите ми!

_wait_and_bleed_
02-09-2006, 12:12
твоето май се нарича суета [-X

chestra_f
02-09-2006, 12:40
абе ти не6то куха ли си моито мнени за теб е ТИ СИ 4ОВЕК С ПЕТНААААААААААААААААААААА ААААА ДЕТО И ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ6 ИМА6 ГИ :x И ГАСИИ ТЕМИТЕ ПУСКАТЕ

xxxьь
02-09-2006, 15:12
Ей ташак не ма обиждай щи кажа че тва дето го каза че съм човек с петна от кадето и да се погледне не е вярно!Но на силна слънчева светлина наистина си личат повечко.та въпроса ми беше : като се гледам на огледало което се отражава и слънчева светлина по-различно ли е от действителността.

Jamalska
02-09-2006, 16:21
Светлината прави всичко....

xxxьь
02-10-2006, 10:30
мерси дори мн кратък отговор мисля че е изчерпателен до някаква степен.
Мисля че светлината от едно огледало което отражава слънчевата светлина е по-силна от действителната :)

Danielle
02-10-2006, 12:44
твоето май се нарича суета [-X
до някъде... да!
xax

Sapphir
02-10-2006, 20:15
Здравейте имам въпрос за огледалата :) Много смешна тема ама е сериозна.Бе значи У нас например нормалното и в коридора и в банята си е съвсем наред и формата на тялото ми и прическата и лицето ми и се харесвам.Обаче има огледала които ме правят по-слаб,а други малко по-масивен(ДАЙТЕ ПРИМЕРИ ЗА ТАКИВА)..например алуминииевите дограми ме праат по-слаб бати...Имах проблем от акне вече нямам и нямам петна по лицето но на места ми е съвсем малко по-зачервено от нормалното...Обаче има някои мн гадни огледала които ясно се изтъкват тея петна и дори не ги бях виждал на други..А на огледала кадето са пряко от слънчева светлина отново се виждат тези петна доста повече.Нормално ли е например тези петна от такива петна да изглеждат по зачервени отколкото в пряката действителност.
Кажете си мнението!и ми отговорете на някои от въпросите ми!

tva nadali e ot samoto ogledalo a ot svetlinata i ot ugula pod koito se gledash..

meche95
11-16-2009, 12:13
Пуснато на: Чет Фев 09, 2006 4:26 pm :x

Black_Fyed_Peas
11-16-2009, 18:32
НЕ ВАДЕТЕ СТАРИ ТЕМИ!!! :-x

sanna
11-16-2009, 21:07
2006

aloveyou
11-17-2009, 07:19
НЕ ВАДЕТЕ СТАРИ ТЕМИ!!! :-x

+++

Вие на 300 страница ли отивате бе :-x