PDA

View Full Version : ne moga da se culevam pomognetemi kakvo se pravi



opalqqqqqq
02-09-2006, 12:35
az sam na 16 i 06te ne sam se celuvala s ezik neznam kakvo se pravi molqvi pomognete mi haresvam edno mom4e mislq 4e i to me haresva no go otbqgvam za6toto nemoga da se celuvam molqvi obqsnete mi kak stava

gorskata_feja
02-09-2006, 12:45
To nqma kvo tolko da ti se obesnqva :P prosto go pravi6, idva si ot samosebesi \:D/

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 12:58
Ми то и аз не мога да се целувам ма не ми пука... като дойде момента бързо ще се научиш :twisted: !

ChoCoLAte_
02-09-2006, 13:49
Не е трудно наистина. :) И аз си мислех първия път, че е нещо мнооооого мноооого трудно, ама дойде от само себе си! :) Първо устните ви ще се докоснат, ще отворите леко уста и от там нататъкаа.. :oops: Не се притеснявай :)Въобще не е толкова голяма философия. \:D/

bloody_angel
02-09-2006, 13:59
Просто следвай действията на приятеля ти и всичко ще си дойде от самосебе си:lol:

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 18:57
trenirai to si idva samo :smt008

Zanaku
02-10-2006, 19:55
1. бъди сигурна че зъбите ви няма да се ударят!

2. внимавай да не си отвориш устата твърде много преди да си стигнала до него че може и само с отворената уста да си останеш

3. ако не си се целувала с език - опитай се (в зависимост как се целува другия) да масажираш езика на момчето. когато приятелката ми го направи на мене ми стана страшно хубаво.

4. увии ръце около врата му ( да не може да избяга :) )
шегувам се - това се прави за да може той да те прегърне през кръста, ханша или др.

5. ако и той не се е целувал - няма страшно - споделена емоция - ако е по - опитен - остави го да води

6. ако не ти харесва как води той - води ти - няма нищо страшно!

бъди себе си и се отпусни

NJOY

sexy_macka
02-11-2006, 12:13
gorskata_feja Пуснато на: 09.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

To nqma kvo tolko da ti se obesnqva prosto go pravi6, idva si ot samosebesi

dam,tochno taka....Nqma kakfo da pravish,to prosto se sluchfa ot samosebe si :) YcneXx4e i dano skoro ti se sluchi,chufstfoto e neopisuemo,osobenno ako e s momcheto,koeto obichash :smt008

piFka_LP
02-11-2006, 15:32
Zanaku dobre ti obesni uspeh :)

02-11-2006, 16:02
e pri men 1-ta celuvka be dobre shto gode de...ma sa sled kato sym se celuvala ,pak si mislq,che ne moga i ne sym dobra..snoshti se celuvah s edno momche,no nqkak si mislq ,che stanah za izlagaciq,tyi che ne na vseki mu se otdava da se celuva Perfekct:)no ti bydi SpoKo :P

02-11-2006, 17:23
Oh,i az mnogo se pritesnqvah predi 1-vata mi celuvka...be6e me mn sram...ama to prosto ei taka stana...i az ne znam kak!!!

ZLA
02-11-2006, 17:27
nqma opredeleni pravila spored mene s koito da se pokazva kak to4no da se celuva6..pove4eto hora opredelqt celuvkata s ezik kato tova da goni6 4ere6ka v 4a6a voda.....celuvaneto e ne6tu spontanno to nemoje da se nau4i na teoriq trqbva prosto da se probva,........... ;-) :smt019

Iliqn4eto
02-11-2006, 17:27
1. бъди сигурна че зъбите ви няма да се ударят!

2. внимавай да не си отвориш устата твърде много преди да си стигнала до него че може и само с отворената уста да си останеш

3. ако не си се целувала с език - опитай се (в зависимост как се целува другия) да масажираш езика на момчето. когато приятелката ми го направи на мене ми стана страшно хубаво.

4. увии ръце около врата му ( да не може да избяга :) )
шегувам се - това се прави за да може той да те прегърне през кръста, ханша или др.

5. ако и той не се е целувал - няма страшно - споделена емоция - ако е по - опитен - остави го да води

6. ако не ти харесва как води той - води ти - няма нищо страшно!

бъди себе си и се отпусни

NJOY


Съгласна :smt016

02-11-2006, 18:44
не си само ти :)