PDA

View Full Version : тъпото училище..



02-09-2006, 12:36
ми хора ситуацията е следната... днеска в часа по литература госпожата вика да раздава стихотворения на левски с които ще се ходи на кастинг и после в читалището пред целия град да се рецитират... и то естествено никой не искаше и нии са базикаме викаме тос еди си колко настоявал бля бля.. и след малко нали тя мълчи и вика Моника ела тук! и аз няква шашната викам ше ме изпита... пък то ми даде един лист със стихотворение... и аз нямаше ко да напрая и викам добре. там като даде и на още няколко човека и вика въпроси? и аз викам да нали кога ще се проведе тва и тя вика във вторник и аз само тай я изгледах и викам на 14ти? някво такос се едно тя е виновна и тя вика да и аз викам ама следобед ли и тя пак нали да и аз викам не нали и тя пък ми вика и за мен също е следобед ... та тва ми е проблема кво да напрая на св валентин като искам да го прекарам с гаджето ми да отидем да пиинем някъде и такива рабути... пък то от сутринта до 5 часа сигурно ще съм на даскало и кат се прибера супер скапана... какво да направя .. няма как да се откажа от стихотворението щото вече поех ангажимента. а и има и още нещо което не е по темата. значи не искам да се изложа пред даскалите (комисията) като не мога да рецитирам стихотворението ама пък страшно ме е срам и не искам да отида в читалището да го казвам щото аз знам как им се смея на всички които са отишли там... а и ще ме дават по телевизията това е ужасно..... :-k

rusalkata_
02-09-2006, 12:41
Моите съболезнования!ама не виждам друг изход освен да се откажеш от стихотворението...ти да не си супер Любо та да можеш да си навсякъде-с гаджето на Св.Валентин,на читалището...откажи се...пък и без това сама викаш че ще станеш за резил... :wink:

gorskata_feja
02-09-2006, 12:43
eee mili4ka da si mislila po-rano!!! taka se polu4ava kato ne misli6 navreme... Sorry, no ne moga da ti pomogna, no vupreki vsi4ko ti pojelavam UspeH :smt006

BaBy^FoR^YoU
02-09-2006, 12:53
Ако можеш да се измъкнеш например че си болна и дори и на даскало да не ходиш...незнам.мисли друг път какво правиш :D

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 12:57
Ми значи първо отиваш и си свършваш работата, а на другия ден си прекарвате с мъжо... а може и ноща :twisted: !

А на по- другия ден отиваш на семинар по правопис и синтактизам, че "тя каза да и аз и казах не и тя вика да бе да и аз нема па и тя абе", а пък правописа никакъв го няма... туз, онуй... :twisted: :twisted: !

sladYR
02-09-2006, 14:59
Ми значи първо отиваш и си свършваш работата, а на другия ден си прекарвате с мъжо... а може и ноща :twisted: !

А на по- другия ден отиваш на семинар по правопис и синтактизам, че "тя каза да и аз и казах не и тя вика да бе да и аз нема па и тя абе", а пък правописа никакъв го няма... туз, онуй... :twisted: :twisted: !
PRAV E :!:

SEXAPILNA
02-09-2006, 15:18
Намери си отнякъде бележка за училище и изобщо не ходи.Така ще имаш цял ден само за гаджето!!! \:D/

Tedka-Medka
02-09-2006, 15:36
Моите съболезнования!ама не виждам друг изход освен да се откажеш от стихотворението...ти да не си супер Любо та да можеш да си навсякъде-с гаджето на Св.Валентин,на читалището...откажи се...пък и без това сама викаш че ще станеш за резил... :wink:

и аз така мисля..колкото
и да е грубо казано #-o

dEnIsTy
02-09-2006, 16:21
Моите съболезнования!ама не виждам друг изход освен да се откажеш от стихотворението...ти да не си супер Любо та да можеш да си навсякъде-с гаджето на Св.Валентин,на читалището...откажи се...пък и без това сама викаш че ще станеш за резил... :wink:
nqma kakvo da dopylnq:)

WILD__BOY
02-09-2006, 16:39
Аахахах ... набута ли се :P

Измаквай се направо от целия ден. Няма кво. така или иначе тва стихотворение няма да го кажеш от сърце, така както трябва да го направиш, тогава поне не ставай за смях.


CuHu{{o4u}} като няма какво да допълниш що не замълча ве flooder?!

02-09-2006, 18:53
Последния път като даскал се опита да ме преебе по този начин (е разбира се ме набутваше не за стихотворения, а за некви други глупости, ама се тая) последва отговор от мен:
”Нямам никакво намерение да дойда. Намерете си друг човек.”
И оная гледа тъпо и оттогава не ме закача. Тъй че я отрежи и харабъ.

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 20:30
Абе много сте ми интересни... освен това и жалки. След като е поела ангажимент трябва да си го свърши. Какво сега? Дай няма да изхвърля днеска боклука, утре няма да изведа кучето и то ще изрине целия апартамент друг път няма да изключа газовия котлон и ако оцелея няма да ходя на работа защото шефа ме е помолил да му донеса кафе...

МНООГО СТЕ ЖАЛКИ ПРОСТО! Нямам думи :evil: ! И после защо младите са толкова зле...? Еми ето ви отговора :evil: !

Айде бегайте некъде да пиете чай, че направо в момента не мога да ви гледам какви сте гниди :evil: !

WILD__BOY
02-09-2006, 20:34
Абе много сте ми интересни... освен това и жалки. След като е поела ангажимент трябва да си го свърши. Какво сега? Дай няма да изхвърля днеска боклука, утре няма да изведа кучето и то ще изрине целия апартамент друг път няма да изключа газовия котлон и ако оцелея няма да ходя на работа защото шефа ме е помолил да му донеса кафе...

МНООГО СТЕ ЖАЛКИ ПРОСТО! Нямам думи :evil: ! И после защо младите са толкова зле...? Еми ето ви отговора :evil: !

Айде бегайте некъде да пиете чай, че направо в момента не мога да ви гледам какви сте гниди :evil: !

Знаеш ли къв е проблема?! Че не само че няма желание да направи нещо, но поема и инциативата. Преебава нещатата и оставя лайна следд себе си. Тва е масовката. Са като няма да го напрай като хората да не се захваща

btw и аз пия чайче бая ;)

cvety_i_bebeto
02-09-2006, 20:43
ami ti iska6 da si s gedjeto i si poela angajiment za stixotvorenieto mi vzemi gadjeto s teb tam.........tva bih napravila az..ili bix se otkazala ot stixotvorenieto...ama re6enieto e tvoe

red_rose
02-09-2006, 20:44
Много ясно, че трябва да отиде.Верно се е набутала, ама по-добре да направи минимален опит да си каже стихотворението, отколкото да изглежда несериозна.Супер тъпо ще излезе, ако точно на 14-ти "реши" да се разболее :---) , пък и как ще се прибереш скапана - няма да буташ камион,нали само ще говориш :-s Я си седни на задните части, научи си, кажи си го, пък после си направи кефа с гаджето :smt008

IdontGiveaFuck
02-09-2006, 20:46
Нищо не ти пречи да отидеш,а вечерта да си с приятеля ти. :D И без тва е много по-яко да се излиза късно :twisted: :D Просто следващия път винимавай какви ангажименти поемаш.

air_J
02-10-2006, 12:25
Накарай я да влезе тук във форума и да прочете това, което си написала. След като види колко "грамотно" си го написала, веднага ще те остави на мира и ще започне да се оглежда за по-подходящ човек. :smt023

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:30
еми.. малко е тъпа темата.. тоест съжалявам,нп не е интересно... ](*,)

AmoelidaviprusnamozukaA
02-10-2006, 12:54
"нп" не е интересно=?
np= no problem :evil: !
Няма проблем не е интересно... малеее а ти па шо си злеее... даже направи ли си труда да прочетеш първия пост? :evil:

teenkopele
02-10-2006, 14:02
Май изпадаш в сценична треска?! :) Споко всичко ще е ок.
Ако толкова искаш да не го казваш...правиш се на болна още от сега!Не ходи на даскало в понеделник, говори с някой от родителите да се обади в даскалото и да кажат,че няма да идваш да речем до. :-k ..петък. :mrgreen:
Вторник хващаш гаджето за ръка и отивате да се кефите.
Успех! :wink:

LoVe_RuSlAn
02-11-2006, 11:52
Emi kvo da ti macka 6e si ve4erta s gadjeto si 6tom poema6 angajimenti taka bez da znae6 pyk to i bez tva ve4er e po qko da si s gadjeto si zashtoto.......................................... ....