PDA

View Full Version : МеЖду Него и Нея, МежДу МеН и ТяХ



Mno0o ObarKAna;( :cry:
02-09-2006, 12:55
помогнете ми плссс не знам кво да напрая..най добрата ми приятелка си пада по едно момче, но той си има гадже. Той пък от своя страна ме хареса мен и на мен той ми хареса и каза, че ако поискам, той ще скъса с приятелката си, обаче аз му казах, че не искам да късат, щото така трябва да кажа и на мойта приятелка какво става. И така аз се съгласих да ходим тайно с него, защото знаех, че той харесва мен. После пък някои от неговите приятели разбрали за нас и почнали да му говорят че е глупак, че не си заслужава заради мен да къса с приятелката си и сега вече...не знам кво ше праиме. Казва ми, че я обича, но в същото време чувствата му към мен били по големи от тези към нея. Не искам да късам с него, обаче не искам и да бъда вечно "втората"..моля ви на вас разчитам!!!!!

DupLa
02-09-2006, 13:01
Хм.. мисля, че изобщо не е трябвало да започваш тази връзка. А ако ти си на мястото на неговата приятелка, и теб така лъжат? Въобще не се занимавай с него.

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 13:01
И ся ко ша праиме? Ше духаме...
Ми накарай го той да избере... или тебе или нея. Готиното е, че може да ви тегли по 1 майна и на двете... и не е лошо да говориш със съотвеното негово гадже... тъй де поне тя да знае кое момиче и е отнело мъжа... тъй де ако не си мишка ще ме послушаш... ама щом сте ходили тайно значи си мишка :twisted: !

BaBy^FoR^YoU
02-09-2006, 13:02
Хм.. мисля, че изобщо не е трябвало да започваш тази връзка. А ако ти си на мястото на неговата приятелка, и теб така лъжат? Въобще не се занимавай с него. =D>

teenkopele
02-09-2006, 13:04
Наистина ситуацията е доста заплетена, но какво да се прави...живот! :)
Според мен това,което правиш не е честно спрямо приятелката ти. Да ходиш с момчето, което тя харесва зад гърба й и да не й кажеш нищо!??... за какво 'приятелство' говорим изобщо. [-X
Самият факт, че момчето, с което ходиш тайно, все още ходи И с другата мисля,че е достатъчно показателен- няма смелост да скъса с нея заради теб...или просто чувствата му не са 'по-силни към теб от колкото към нея..'. Сама стигни до извода за какви чувства става въпрос?!? :shock:
Може би ако скъсаш с момчето, с което ходиш 'тайно' в момента, ще е най-доброто решение. Колкото и да е трудно... :?
Успех. :wink:

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 13:04
Няма какво да пляскаш, защото връзката вече е факт, а и не вярвам "мишката" да се откаже от момчето... тъй де тя го е казала, че не иска да къса :twisted: !

Mno0o ObarKAna;(
02-09-2006, 13:11
Там е проблема, че мойта приятелка не харесва само него, в смисъл...симпатичен и е, ама има и други, по които си пада..може би затва го напраих. А иначе относно това дали имам смелост да скъсам с него, да имам и мисля, че той ако наистина ме харесва, ще се върне при мен а ако не..явно не е бил за мен. Ако и вие сте на същото мнение, ми кажете ..

gorskata_feja
02-09-2006, 13:37
Kusai gooooo !!! Ne trqbva da si "VTORATA" [-X ili si PURVA ili ne si sruva da si s nego!!!!

rowzz
02-09-2006, 13:43
я земи обесни по подробно к ?!..

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:07
оле бахти серияла честно :smt017

LadyDi
02-10-2006, 19:58
И така в 235234 епизод да очакваме ли първата целувка :?: