PDA

View Full Version : Здравейте от Търнава за Артмедия-ЛЕВСКИ..)))))



02-09-2006, 13:03
Тъй-като в неделя пътувам за Виена,където последно UEFA нареди да се играе мача Артмедия-ЛЕВСКИ ми е любопитна Вашата прогноза за този двубой както и за ЛИТЕКС-Страсбург!
Ще продължат ли НАШИТЕ отбори според Вас?

02-09-2006, 13:08
Личното Ми мнение е че и двата отбора ще преминат този кръг!

САМО ЛЕВСКИ НАЛИ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

02-09-2006, 13:23
Litex prodyljawa uefski go duha ;)

teenkopele
02-09-2006, 13:35
Според мен и двата отбора ще продължат напред в турнира.
Прогнози за мачовете..хммм....

Артмедия- Левски 0:2 или 1:3 .

Литекс- Страсбург 1:0 или 2:1 .

8) :wink: \:D/

мечтател
02-09-2006, 19:54
Левски бие или прай равен, а Литекс - равен или мин. загуба, но и двата отбора могат да продължат. ама става въпрос за УЕФА, така че нищо не се знае. пък и да не забравяме онова 5:0 което отнесе Селтик. или пък кой очакваше Левски да бие Марсилия? или ЦСКА ливърпул? или ЦСКА да остане след Викинг? става дума за УЕФА, но мисля, че потенциала да продулжат и Левски и Литекс го имат, останалото е стратегия и воля.

ИСКАМ ФИНАЛ ЛЕВСКИ СРЕЩУ ЛИТЕКС

teenkopele
02-09-2006, 21:27
...
ИСКАМ ФИНАЛ ЛЕВСКИ СРЕЩУ ЛИТЕКС...

Аз също! :wink: 8)

[PITBULL]
02-09-2006, 21:39
samo levski nadqvam se da biem i liteks sa6to :)

02-10-2006, 09:00
E dai BOJE...
Pone...

POLUFINAL LEVSKI-LITEX :lol:

Ogiiiii
02-13-2006, 14:20
Neo evala bratle shapka ti svalqm shtom shte xodish chak navanka da gi gledash LeVski . Az shte sam za revansha ama ti si qvno poveche ot fen bratle . Awe qsno e che imat shansove i dvata otbora samo trea malko poveche kasmet i da nqma podcenqvane i drugoto e qsno final Levski-Litex . Pobeditel LeVski :D :D :D

veseto
02-13-2006, 20:29
САМО Левски!!!! Мисляче ще победят ! Не съм запозната с играта на Артмедия, но затова пък знам възможностите на Левски :lol:
И на Литекс стискам палци, се пак са от нашта порода :roll:

f0`shiZzle
02-13-2006, 21:45
artmediq sa mashini ko si govorite..6tom otnesoha celti c, levski imat malki shansove,no vse pak imat.

teenkopele
02-14-2006, 16:12
ПРИЗОВАВАМ ФЕНОЕТЕ НА ДВАТА ОТБОРА УТРЕ ДА ХОДЯТ С ШАЛЧЕТА ! 8) :) :wink:

02-15-2006, 11:37
Ste me izvinite 4e pak pisha na latiniza,no sled dosta peripetii sega sam v Tarnava,v zentara sme v edin netklub,koito e ednovremenno i biraria/stranna smesiza nali/-ta mislia pone ot tova ,koeto dotuk vidiah 4e pove4e ot 2000 sini fenove sme doshli da podkrepiame nashia lubim sin otbor i v zentara na tova spretnato grad4e Tarnava se 4uva BG re4 i mnogo sini pesni,da ne govorim 4e na dosta mesta ulizite posiniavat ot dvijesti se na grupi ot po 20 do 50 4oveka fenove na LEVSKI s golemi sini znamena i shalove))))Dano da sme stastlivi i sled ma4a.....az viarvam v mom4etata s sini flanelki....dosta studeno e tuk....no sam siguren 4e te ste napraviat vsi4ko neobhodimo da zaradvat vsi4ki doshli tuk zaradi tiah.....pozdravi na Bulgaria i na vsi4ki vas...i SAMO LEVSKI))))

NEO-OKO TM :arrow:

BroozY
02-15-2006, 12:11
Артмедия - Левски 0:1 (те Левски не вкарват повече от 1гол на чужд терен, иначе САМО ЛЕВСКИ)
а за Литекс некаде 2:0

scorpiass
02-15-2006, 20:28
LOVEZA_NEO нема да е зле да кажеш на сички ,че излъга,че си в Тарнава...
А
изигра доста хора
...

teenkopele
02-15-2006, 21:45
Армедия- Левски

Сините играха много добре и според мен заслужено победиха. Бяха по-добрият отбор на терена,въпреки че имаха и някои грешки, но все пак победиха на чужд терен и това е най-важното!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА! :mrgreen: \:D/ :mrgreen:
Аз ще ходя на реванша тук в София въпреки всичко! 8)

Литекс- Страсбург

Толкова кофти ми стана като гледах този мач. Литекс играха, опитаха се да направят много, но в играта им имаше доста грешки и просто не се получаваше. Имаха своите шансове, но уви нямаха ксъмет. Изпуснаха дузпа...ако беше реализирана съм сигурен,че мача щеше да е Х в най-лошият случай.
Колкото и банално да звучи, съдията може би беше 12ят играч на гостите. При 1ят гол на гостите, реализаторът беше в засада, около метър и малко зад последният зачитник на ловчанлии. Но станалото станало.
Пак 1то полувреме ясно като бял ден нарушение в наказателното поле на гостите и пак съдията си замълча като гъз...без извинение! Какво да се прави...съдията пак се опита да помогне... :lol:
Вече за 2ят гол във вратата на Литекс, вина имаше отбраната и никой друг!


Вие какво мислите? :)

02-16-2006, 09:04
LOVEZA_NEO нема да е зле да кажеш на сички ,че излъга,че си в Тарнава...
А
изигра доста хора
...


AIDE BE....i ti kak razbra!!!!Pak i koi go e grija ti kakvo mislich...LEVSKI EVROPEISKI...samo drebnite 4erveni duchizi sa se svili sled tozi ma4....

SAMO LEVSKI ALE ALE ALE....ALE ALE ALE..ALE ALE ALE... :-({|=

02-16-2006, 09:35
Левски излезе на първо място по коефициент за сезона от българските отбори в Европейските турнири за този сезон след победата над Артмедия в първия мач от 1/16-финалите на надпреварата за купата на УЕФА в Търнава снощи.
Възпитаниците на Станимир Стоилов победиха с 1:0 с гол на Емил Ангелов в деветата минута и увеличиха значително шансовете си да преминат в следващия кръг на състезанието.
След петия успех в девет мача през настоящата си кампания в Европа "сините" покачиха коефициента си до рекордните за български отбор 10.2275 точки.
На второ място се смъкна досегашния водач от родните състави Литекс. Ловчалии вчера загубиха с 0:2 от френския Страсбург и имат 9.2275 точки.
Трети е ЦСКА, който отпадна от Европейските турнири през есента. "Червените" са с коефициент 8.2275 точки, който се подобри благодарение на победата на Левски вчера.
И трите водещи български отбора са в топ 53 на Европа през този сезон досега.
Левски е 43-и по коефициент, Литекс е на 47-о място, а ЦСКА е 53-и.
Четвъртият български участник в турнирите Локомотив /Пловдив/, който отпадна в първи кръг на УЕФА, е на 95-о място с 2.2275 точки.
Лидер в това подреждане е английският Арсенал с 18.6300 точки, пред испанския Барселона с 18.3705 точки и френския Лион 17.8665 точки.
В класацията по коефициент за последните пет сезона, според която се определят поставените отбори при жребия, само Левски е в топ 100.
"Сините" имат актив от 27.356 точки, което им отделя 87-ата позиция в Европа по този показател.
Литекс е на 102-ро място с 22.356 точки, следван от е ЦСКА, който е 114-и с 20.356 точки.
Лидер в тази класация е италианският Милан с 118.700 точки, пред испанските Реал Мадрид 117.215 точки и Барселона 111.215 точки.

02-16-2006, 09:45
Пак сърцата са ни пълни
Пак стадиона ще е син
Синьо знаме ще се вей
"Само Левски" ще се пей
Е-е-е-е, сини богове
Цялата земя пред вас на колене !България има много природни богатсва,
България има море и реки.
България има от всичко по малко,
Но само един - Левски най-силен футболен тим.
Маждукат много тимчета разни,
Маждукат, но Левски блести.
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети.
Левски - оле.
Оле, оле, оле !Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г,
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

scorpiass
02-16-2006, 11:25
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

teenkopele
02-16-2006, 12:54
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

Това за кирилицата е едно. :wink:
Другото е, че за мача са заминали 1300 фенове, а не 3000 или там колкото той каза. :lol:

sCORPIASSs
02-16-2006, 13:48
Добре ама ми не е ясно защо требва да лъже тука всички,ей това не ми е ясно

02-16-2006, 17:01
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

Abe smeshnik...pravish se 4e si mnogo navatre v komputrite li be smotlio...a da si 4uval 4e moje da pora4ach na niakogo da napiche nesto ot tvoe ime dokato te niama-tai 4e si zavri IP proverkata v g-a-z-a..i kade ia vidia taia kiriliza be balamurnik-poslednite pisania sa ot taia sutrin,kogato se pribrahme i razgledahme online presata!A na toia drugia deto tvardi 4e fenovete bili 1300...
drugia pat da zapoviada na niakoe gostuvane na LEVSKI i da gi prebroi,edin po edin...moje da e niamalo to4no 3000..no sas sigurnost sa bili nad 2500.,...
Ama kvo vi obiasniavam na takiva tupani... :mrgreen:

Пак сърцата са ни пълни
Пак стадиона ще е син
Синьо знаме ще се вей
"Само Левски" ще се пей
Е-е-е-е, сини богове
Цялата земя пред вас на колене !България има много природни богатсва,
България има море и реки.
България има от всичко по малко,
Но само един - Левски най-силен футболен тим.
Маждукат много тимчета разни,
Маждукат, но Левски блести.
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети.
Левски - оле.
Оле, оле, оле !Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г,
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

SAMO LEVSKI ALE ALE ALE... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

02-16-2006, 17:08
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

a spezialno za teb..ako proiavich interes..ste ti dam telefonite pone na 10 4oveka..deto da potvardiat 4e sam bil v Tarnava snosti...
ai da te vidia be tupan..koi e lajez i koi obiknoven otvorko)))) :lol:

IdontGiveaFuck
02-16-2006, 17:17
Ste me izvinite 4e pak pisha na latiniza,no sled dosta peripetii sega sam v Tarnava,v zentara sme v edin netklub,koito e ednovremenno i biraria/stranna smesiza nali/-ta mislia pone ot tova ,koeto dotuk vidiah 4e pove4e ot 2000 sini fenove sme doshli da podkrepiame nashia lubim sin otbor i v zentara na tova spretnato grad4e Tarnava se 4uva BG re4 i mnogo sini pesni,da ne govorim 4e na dosta mesta ulizite posiniavat ot dvijesti se na grupi ot po 20 do 50 4oveka fenove na LEVSKI s golemi sini znamena i shalove))))Dano da sme stastlivi i sled ma4a.....az viarvam v mom4etata s sini flanelki....dosta studeno e tuk....no sam siguren 4e te ste napraviat vsi4ko neobhodimo da zaradvat vsi4ki doshli tuk zaradi tiah.....pozdravi na Bulgaria i na vsi4ki vas...i SAMO LEVSKI))))

NEO-OKO TM :arrow:



Abe smeshnik...pravish se 4e si mnogo navatre v komputrite li be smotlio...a da si 4uval 4e moje da pora4ach na niakogo da napiche nesto ot tvoe ime dokato te niama-tai 4e si zavri IP proverkata v g-a-z-a..

Интересно какво толкова трябва да разбираш от компютри за да пуснеш едно мнение във форум ? :lol: Баси как си противоречиш.Адски много се съмнявам някой твой приятел да седне да пише във форума.Най-интересната част е как знае точно к'во да пише-че си едновременно във 'интернет клуб бирария' /как ли пък не/ .Пъ видял това,видял онова.Или сигурно си му се обадил по телефона ,а?Нема лошо да навъртиш огромна сметка за да обясниш на някой какво да пише в някъв тийнфорум :lol: .Аха,ясно !


i kade ia vidia taia kiriliza be balamurnik-poslednite pisania sa ot taia sutrin,kogato se pribrahme i razgledahme online presata!

Аха...аз мисля,че заглавието е написано на кирилица...пък знам ли...? http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif


A na toia drugia deto tvardi 4e fenovete bili 1300...
drugia pat da zapoviada na niakoe gostuvane na LEVSKI i da gi prebroi,edin po edin...moje da e niamalo to4no 3000..no sas sigurnost sa bili nad 2500.,...


ти пъ се едно си бил там



Ama kvo vi obiasniavam na takiva tupani

Знаем,че никога не можеш да се защитиш и винаги почваш да обиждаш-били сме ограничени,тупани,тъпи и не знам си кви.Всъщност само един ограничен мозък може да говори по този начин..Сега естествено ще кажеш,че съм тъпа,точно на мен няма да обясняваш и т.н,а ?Не че и аз ще се занимавам с теб.

пп:ако искаш ще ти дам телефоните на поне 20 човека,които ще потвърдят ,че събота и неделя бях в Египет.Тва да ти е 'проблема'....!

Мачок ся да не ми изтриеш и тва мнение шот ща замерям с домати !

scorpiass
02-16-2006, 20:28
Значи Ловез
Можеш да ме чакаш във Събота във София на Афтогарата,ще си имам работа там,на Сектора>Враца София ,предполагам,ще ме познаеш...
ОК?
Да те видя отворко!

едит:10 сутринта!

teenkopele
02-16-2006, 21:16
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

Abe smeshnik...pravish se 4e si mnogo navatre v komputrite li be smotlio...a da si 4uval 4e moje da pora4ach na niakogo da napiche nesto ot tvoe ime dokato te niama-tai 4e si zavri IP proverkata v g-a-z-a..i kade ia vidia taia kiriliza be balamurnik-poslednite pisania sa ot taia sutrin,kogato se pribrahme i razgledahme online presata!A na toia drugia deto tvardi 4e fenovete bili 1300...
drugia pat da zapoviada na niakoe gostuvane na LEVSKI i da gi prebroi,edin po edin...moje da e niamalo to4no 3000..no sas sigurnost sa bili nad 2500.,...
Ama kvo vi obiasniavam na takiva tupani... :mrgreen:

Пак сърцата са ни пълни
Пак стадиона ще е син
Синьо знаме ще се вей
"Само Левски" ще се пей
Е-е-е-е, сини богове
Цялата земя пред вас на колене !България има много природни богатсва,
България има море и реки.
България има от всичко по малко,
Но само един - Левски най-силен футболен тим.
Маждукат много тимчета разни,
Маждукат, но Левски блести.
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети.
Левски - оле.
Оле, оле, оле !Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца,
Има, има истина една –
тя е само Левски София.
Да нахлуем всички в сектор Г,
за да няма повече свине
Няма, няма вече ЦСКА,
има само Левски София.

SAMO LEVSKI ALE ALE ALE... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Тъпанар/тупан си ти и го доказваш с всеки твой пост. :wink:

scorpiass
02-16-2006, 23:09
Спри да пишеш 10000поста един след друг ве лъжец!
Да си чувал за Ip-проверка /???????
И не знаех,че в Тарнава има кирилица..
:---) [-X [-X
и спри с тъпите постове?
а
?

Abe smeshnik...pravish se 4e si mnogo navatre v komputrite li be smotlio...a da si 4uval 4e moje da pora4ach na niakogo da napiche nesto ot tvoe ime dokato te niama-tai 4e si zavri IP proverkata v g-a-z-a..i kade ia vidia taia kiriliza be balamurnik-poslednite pisania sa ot taia sutrin,kogato se pribrahme i razgledahme online presata!A na toia drugia deto tvardi 4e fenovete bili 1300...
drugia pat da zapoviada na niakoe gostuvane na LEVSKI i da gi prebroi,edin po edin...moje da e niamalo to4no 3000..no sas sigurnost sa bili nad 2500.,...
Ama kvo vi obiasniavam na takiva tupani... :mrgreen:


"OK"
OMFG Idiotic Post Detectid,Idiotic User Detected

02-17-2006, 09:12
Мачок ся да не ми изтриеш и тва мнение шот ща замерям с домати ![/quote]

Offf..to prostotiata ne hodi po jivotnite... 8)

IdontGiveaFuck
02-17-2006, 09:20
Прав си-ходи по теб.
Аз обичам мачока,та за тва ше го замерям с домати,проблем?
Защо не ми отговори на мнението ?


Сега естествено ще кажеш,че съм тъпа,точно на мен няма да обясняваш и т.н,а ?

Сигурно затва,а?

О,и я кажи как е да говориш за себе си в 3 лице ?http://www.animes-bg.com/forum/images/smiles/%3d%29%29.gif

machoka
02-17-2006, 12:35
Ех, дечица, пак ли се сдърпахте :roll: 8)

Тц, тц.. в детската градина ли съм, къде ли..

Ловеца_нео, устремено се приближаваш, направо тичаш към дълготрайна командировка от тук /в този случай истинска обаче/, по 2 точка от правилата. Кротни се и се отнасяй с уважение към останалите, независимо те как се отнасят към теб. Тук мерим всички с еднакъв метър.

Темата се изчерпа, желая ви приятни минути с форума на тийнпроблем.