PDA

View Full Version : Гримьор за бала?



agata
02-09-2006, 14:44
Ами :roll: това ми е въпроса - може да си пуснете гласа в анкетата и да кажете после защо, ако искате :)

02-09-2006, 14:53
предлагам перманентен грим,
само ми елате

[C][S][K][A]
02-09-2006, 15:02
Е моя е по постоянен :-D

e4o
02-09-2006, 15:25
az sama si se grimirah i ne sujalqvam :lol:

`Death`Whore`
02-09-2006, 16:15
И аз се гримирах сама, пари за глупости не давам. Ако отидеш на гримьор, ще приличаш на порцеланова кукла. И аз лично на моя бал не видях нито едно красиво момиче - бяха ги наклепали и наприческили зле.

Britney`laDy
02-09-2006, 16:17
достатъчно способна съм...и сама ще се гримирам ся на 25 май... :lol:

ProstoAz
02-09-2006, 20:47
След 3 години мисля (живот и здраве :lol: ) задължително на гримьор. :) Балът е само веднъж в живота! ;-)

midnight...
02-09-2006, 20:54
След 3 години мисля (живот и здраве :lol: ) задължително на гримьор. :) Балът е само веднъж в живота! ;-)
и аз така мисля
и фризьор и гримьор! :mrgreen:

TSecret
02-09-2006, 21:00
obi4am da se grimirvam i go pravq perfektno spored men... no tai kato balat e vednaj 6te zaloja na grimior dogodina za da bade vsi4ko po reda si kakto i na frizior estestveno!

agata
02-10-2006, 08:59
И аз се гримирах сама, пари за глупости не давам. Ако отидеш на гримьор, ще приличаш на порцеланова кукла. И аз лично на моя бал не видях нито едно красиво момиче - бяха ги наклепали и наприческили зле.

Death`Whore, уважавам мнението ти, но мисля, че е много крайно да правиш такива заключения и обобщения - няма такова нещо - "Всички". Зависи от гримьора, зависи от стила и желанието на момичето... :-k btw всички ли се бяха наклепали и наприческили при един :D

kissorankata
02-10-2006, 09:20
Имам още доста време за бала така че тогава ще му мисля. :mrgreen:

stel4eto__
02-10-2006, 09:29
Имам още доста време за бала така че тогава ще му мисля. :mrgreen:
i pri men e taka,no predpolagam 4e 6te zaloja na griior i frizior,za6toto te vse pak si razbirat ot rabotata,a i nqmam namerenie da si prava eksperimenti s liceto mi :shock: :wink:

`Death`Whore`
02-10-2006, 09:48
Death`Whore, уважавам мнението ти, но мисля, че е много крайно да правиш такива заключения и обобщения - няма такова нещо - "Всички". Зависи от гримьора, зависи от стила и желанието на момичето... :-k btw всички ли се бяха наклепали и наприческили при един :D
Да, обобщението е прекалено, но съм виждала достатъчно абитуриентки и са с фон де тен, пудра и т.н., което стои грозно на толкова младо момиче. А ако гримът е наистина перфектен, приличат на лелички.

agata
02-10-2006, 14:56
Да, обобщението е прекалено, но съм виждала достатъчно абитуриентки и са с фон де тен, пудра и т.н., което стои грозно на толкова младо момиче.
Дааа, ако е в повече и не на младо момиче е грозно.


А ако гримът е наистина перфектен, приличат на лелички.
Тук вече не мога да се съглася [-X отново зависи от гримьора и от предпочитанията на момичето.
"Перфектният грим се познава, когато ти кажат - изглеждаш чудестно, а не - перфектен е грима ти" :D Това не знам кой го е казал, може и аз да съм го измислила в мъдрите си моменти :-D шегичка

Li4iCe
02-10-2006, 18:54
Колкото повече мисля за това, толкова повече стигам до извода, че само гримьор ми е спасението. Ако исках грим, който бих могла и сама да си направя - ок.Но моито желания са такива, че нито съм способна да ги осъщества с двете си(леви) ръце, нито пък съм виждала някъде по магазините да продават гримовете, които ми трябват за целта.

love_delight
02-10-2006, 21:44
Аз още се чудя дали да ходя при професионален гримьор или някоя приятелка да ме гримира (имам няколко които са доста добри във макиажа) :roll:

SweetBunny
02-10-2006, 22:05
Ami ass bih oti6la na grimior, vse pak abitiurenskiq bal e vednuj v jivota i trqq sum perfektna :smt004 :smt005 :smt028
Puk i 6e sum po-razli4na, a i ne mi svidqt da dam na grimiora 15-20lv (neznam kolko e de) :smt004

02-23-2006, 23:05
Az ve4e tvardo re6ih - profesionalen grim. Za6toto cqla no6t(a daje i pove4e) obiknovenniq grim ne bi izdarjal. :smt009 No kade??? :roll: Ako moje nqkoi da spodeli.Vse pak 6te e polezno i za drugite. 10x :oops:

agata
02-24-2006, 07:30
Забелязвам напоследък,че все повече момичета се обръщат към професионалисти - фризьор, гримьор и т.н. и знаят какво искат! Това е много важно!
Аз се занимавам с професионален грим, затова имам преки наблюдения! Пуснах тази тема за да видя и във форума какво е мнението! Ако имаш интерес-обади ми се :D !

chestra_f
02-25-2006, 15:13
След 3 години мисля (живот и здраве :lol: ) задължително на гримьор. :) Балът е само веднъж в живота! ;-)
и аз така мисля
и фризьор и гримьор! :mrgreen:
i az taka mislq sq sum na 13 i jivot i zdrave ni6to sama nq praq prosto jelaq da sum perfektna :wink:

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:15
Abe za moq bal ima o6te dosta vreme,za6toto sam 9-ti klas,no za grima i pri4eskata 6te predpo4eta profesionalist :mrgreen:

Roxy
02-27-2006, 01:25
Забелязвам напоследък,че все повече момичета се обръщат към професионалисти - фризьор, гримьор и т.н. и знаят какво искат !

а кво сами ли да се стрижем?!?

по темата:това че професионалист не гримира не означава че ще ти сложи тонове грим и ще заприличаш на кукла-тва е въпрос на собствени предпочитания.съсласна съм с тва че обикновения грим не би издържал толкова дълго а аз не искам по средата на партито да съм размазана и гримът да седи неравномерно.пък едва ли ще струва толкова скъпо ще е нищо в сравнение с другите разходи по абитурентската :-D

agata
02-27-2006, 11:33
Забелязвам напоследък,че все повече момичета се обръщат към професионалисти - фризьор, гримьор и т.н. и знаят какво искат !

а кво сами ли да се стрижем?!?

Ами не винаги официалната прическа включва подстригване, но ти ме разбра, какво исках да кажа, нали :wink:


по темата:това че професионалист не гримира не означава че ще ти сложи тонове грим и ще заприличаш на кукла-тва е въпрос на собствени предпочитания.съсласна съм с тва че обикновения грим не би издържал толкова дълго а аз не искам по средата на партито да съм размазана и гримът да седи неравномерно.пък едва ли ще струва толкова скъпо ще е нищо в сравнение с другите разходи по абитурентската :-D

Именно!

adizitk1
07-16-2008, 11:49
Да,защото това се случва веднъж в живота,което прави събитието мн специално.За да бъда наистина красива на едно мн специално събитие трябва специалист.

TheLittleAngel
07-16-2008, 15:12
Az oshte ne sym stignala do bal, no ne mislq da davam pari za grimior. Sestra mi beshe abiturientka tazi godina i q grimira edna priqtelka. Izglejdashe super, sqkash e hodila pri profesionalist. :)

qg0dkata
07-16-2008, 15:24
Абе и аз имам още годинки до бала, но мисля всичко да е перфектно - фризьор, гримьор..просто не искам да се захвана аз и нищо да не стане накрая, незнам какво ще ми е мнението тогава, но не не искам да се захващам аз с такава сериозна работа :D

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-16-2008, 15:29
След 3 години мисля (живот и здраве :lol: ) задължително на гримьор. :) Балът е само веднъж в живота! ;-)
и аз така мисля
и фризьор и гримьор! :mrgreen:

И аз съм на това менение! Поне на този ден няма да се цапотя сама :-D

elena_k
07-16-2008, 16:07
След 3 години мисля (живот и здраве :lol: ) задължително на гримьор. :) Балът е само веднъж в живота! ;-)
и аз така мисля
и фризьор и гримьор! :mrgreen:

И аз съм на това менение! Поне на този ден няма да се цапотя сама :-D +1 :-D