PDA

View Full Version : Naposleduk.... Imam problem



gorskata_feja
02-09-2006, 18:15
Neka kaja samo, 4e naposleduk se 4uvstvam super stranno, a neznam za6to se 4uvstvam taka, sled kato mi se slu4vat mn hubavi ne6ta, no i mnogo lo6i :{{
Naposleduk mnogo mom4eta mi kazvat, 4e sum stanala mnogo krasiva (i ne samo mom4eta), a az ne se 4uvstvam krasiva, vupreki 4e izglejdam dobre...
Ponqkoga se 4uvstvam super prazna, za6toto ne vijdam smisul v jivota... Ne vqrvam v liubovta i ne znam dali 6te se nameri mom4e, koeto da me nakara da povqrvam otnovo... Si4ko, koeto stava s men e mnogo ednoobrazno, a ne moga da namerq na4in da go promenq...
Ta iskam da se oburna kum vas sus slednoto dopitvane: 4uvstvali li ste se taka??? I ako e "DA" , kak ste izlezli ot tova polojenie?
Mnogo iskam da 4uq i 4ujdo mnenie po vuprosq...

02-09-2006, 18:28
da
nau4ih se da byda optimist
zabavlqwam se
stranq ot endoobrazito za6toto ednoobrazie=skuka=6ibano nastroenie i melanholiq
a to4no melanholiqta ti e problema na tebe - vzemi se stegni

vibora85
02-09-2006, 18:28
А да ти кажа и на мен ми се случва да изпадам така да се каже депресия да нямам желание за нищо,вяра в нищо,но на "приятели" спрях да разчитам да ми помагат,когато имам нужда за това гледам да се разсейвам лафчета с познати а не е лошо,че има и кой да ти подбутва самочувствието :) насам-натам музичка,филчета и бързо,бързо се оправям дано и ти да успееш така :D

gorskata_feja
02-09-2006, 18:55
Iskam po-burzo da mi mine, 4e ne se ponasqm takava :{{{{{ A kato izpadna v nqkoq 4erna dupka stava stra6no :{{{

02-09-2006, 19:04
Spokoino, kolko oshte takiva momenti shte imash.... Dosega az sym minavala prez tozi period okolo 5 pyti. Izlizai s priqteli, bydi otkrovena. Ako neshto ne ti se pravi, ne go pravi zaradi nqkoi drug. Pravi kakvoto ti dostavq udovolstvie. Ne se zatvarqi vkashti. Izlizai. Bqgai sutrin, ili otidi na fitness. Eksperimentirai sys sebe si, s vanshniq vid naprimer. Taka byrzo shte ti mine. Ne go misli tolkova, minava... ;-) :smt018

RoyTheReaper
02-09-2006, 19:11
hmm :-k ... opredeleno sam izpadal v takova sastoqnie i sam izlizal ot nego kato 4akam da otmine. normalno e da se reduvat depresiq s euforiq.

ot kolko vreme se 4uvstva6 taka? normalno e tezi sastoqniq da produljavat do 3 meseca.

miloto_girl_4e
02-09-2006, 20:09
ох.. това е омразното ми състояние :?
всичко ти е безразлично,всичко ти е досадно еднакво..просто... не виждаш смисъл в нищо..
кофти тръпка,но споко на всеки се случва :!:

gorskata_feja
02-09-2006, 20:22
ot kolko vreme se 4uvstva6 taka? normalno e tezi sastoqniq da produljavat do 3 meseca.

Emi ot dnes... Ne6to mi stana mnogo gadno izvednuj, bez vuob6te da ima nqkva opredelena pri4ina :{{{{

RoyTheReaper
02-09-2006, 20:27
ot kolko vreme se 4uvstva6 taka? normalno e tezi sastoqniq da produljavat do 3 meseca.

Emi ot dnes... Ne6to mi stana mnogo gadno izvednuj, bez vuob6te da ima nqkva opredelena pri4ina :{{{{

emi togava nai veroqtno 6te se opravi6 o6te utre kato se sabudi6 :-D

gorskata_feja
02-09-2006, 20:28
ot kolko vreme se 4uvstva6 taka? normalno e tezi sastoqniq da produljavat do 3 meseca.

Emi ot dnes... Ne6to mi stana mnogo gadno izvednuj, bez vuob6te da ima nqkva opredelena pri4ina :{{{{

emi togava nai veroqtno 6te se opravi6 o6te utre kato se sabudi6 :-D

Mnogo raz4itam na tova... Ne iskam da si skapvam i utre6niq den...

rusalkata_
02-09-2006, 20:41
и аз съм изпадала в това състояние пак без причина...от каде се пръква-нз.ми аз го махвам с една усмивка! :D помисли си за нй-хубавото нещо случвало ти се и то ще ти дойде отвътре!също със комедийки става... :D

gorskata_feja
02-10-2006, 15:00
emi togava nai veroqtno 6te se opravi6 o6te utre kato se sabudi6 :-D

Be6e napulno prav, samo deto ne se opravih sus stavaneto, a malko po-kusno... \:D/

rusalkata_
02-10-2006, 15:11
:D Видя ли че ше ти мине? :D

machoka
02-10-2006, 15:39
Добър ден,

вече стана модерно всеки втори тийн да е във вечната депресия :? .. да не вярва в любовта, живота да му е омръзнал.. :lol:

Ехх, деца, всичко е от хормоните 8)

vra4ka
02-10-2006, 15:45
Стига си мислила за глупости.
Недейте сами да си усложнявате живота като си мислите за всичките ви уж големи проблеми.
Има мноооогоо,ама мнооого по-големи проблеми от този дали си хубава или грозна,или дали вярваш в любовта.
Опомнете се малко и помислете и направете СМИСЛЕНИ неща.

ПС Извинявай,че говоря така остро,но все някога ще разбереш какво имам в предвид.

blackbutterfly
02-12-2006, 01:58
ami sledva6tia pat kato izpadne6 v takova umopomra4itelno nastroenie si pomisli kolko TAPO e parvo da se 4ustva6 taka i vtoro kolko o6te po-tapo e da go spodelq6 tva... posle kato ti doide na akala 4e hlen4i6 kato 13 godi6no pubertet4e 6te se useti6 4e ima po vajni ne6ta v jivota i ... hellloooo ... LIFE SUXX!!!

02-12-2006, 02:50
Neka kaja samo, 4e naposleduk se 4uvstvam super stranno, a neznam za6to se 4uvstvam taka, sled kato mi se slu4vat mn hubavi ne6ta, no i mnogo lo6i :{{
Naposleduk mnogo mom4eta mi kazvat, 4e sum stanala mnogo krasiva (i ne samo mom4eta), a az ne se 4uvstvam krasiva, vupreki 4e izglejdam dobre...
Ponqkoga se 4uvstvam super prazna, za6toto ne vijdam smisul v jivota... Ne vqrvam v liubovta i ne znam dali 6te se nameri mom4e, koeto da me nakara da povqrvam otnovo... Si4ko, koeto stava s men e mnogo ednoobrazno, a ne moga da namerq na4in da go promenq...
Ta iskam da se oburna kum vas sus slednoto dopitvane: 4uvstvali li ste se taka??? I ako e "DA" , kak ste izlezli ot tova polojenie?
Mnogo iskam da 4uq i 4ujdo mnenie po vuprosq...
mi e do tuka se stiga kato bezdeistvate, ot nqmane kvo da praite izpadate v depresiq
she ta pitam kat trugnesh na rabota dali she ti ostane vreme da si mislish za lapeshkite gluposti
stia ste sa filmirvali s taq lubov, ne jiveete v rozov svqt! horata umirat vunka!

p.s ako oshte sa 4uvstvash prazna, zvunni mi - she te napulnq

killing_loneliness
02-12-2006, 19:33
Ми случва се на всекиго да не се чувства добре, тревожиш се за глупости- красива е субективно понятие...И то няма абсолютно никакво значение, защото важен е характерът, аз така и не си оправих моя, но пък...Важното е да си такава каквато си и ДА НЕ СЕ ПРАВИЩ НА ДРУГА, ЧЕ ДА СЕ ХАРЕСАШ НА НЯКОЙ СИ ТАМ СУЛЬО ИЛИ ПУЛЬО!!!

teenkopele
02-12-2006, 19:43
ох.. това е омразното ми състояние :?
всичко ти е безразлично,всичко ти е досадно еднакво..просто... не виждаш смисъл в нищо..
кофти тръпка,но споко на всеки се случва :!:

При мен е същото. :wink:

gorskata_feja
02-14-2006, 15:27
Стига си мислила за глупости.
Недейте сами да си усложнявате живота като си мислите за всичките ви уж големи проблеми.
Има мноооогоо,ама мнооого по-големи проблеми от този дали си хубава или грозна,или дали вярваш в любовта.
Опомнете се малко и помислете и направете СМИСЛЕНИ неща.

ПС Извинявай,че говоря така остро,но все някога ще разбереш какво имам в предвид.

Nqma za k'vo da se izvinqva6, 6toto si napulno prava!!! prosto ponqkoga me izbiva na nqkvi podobni nastroeniq i re6ih toq put da go spodelq... A otnosno tova, 4e nqkoi den 6te razbera za kakvo govori6 - napulno mi e qsno za kakvo govori6 :)

Dr. Kazimbutt
02-14-2006, 15:35
Добър ден,

вече стана модерно всеки втори тийн да е във вечната депресия :? .. да не вярва в любовта, живота да му е омръзнал.. :lol:

Ехх, деца, всичко е от хормоните 8)
Щом казваш... старче. :wink: :mrgreen:

И аз съм се чувствал така. Всичко е едно сиво, монотонно. Тези моменти са като анимация, спряла на определен кадър, която по някое време тръгва отново. Просто чакаш и всичко ще се оправи - животът продължава.