PDA

View Full Version : Kakvi ka4estva tarsite u priqtelite si ?



u-Lq-la
02-09-2006, 17:52
Kakvo vi privli4a v edin 4ovek,4e si go izbirate za priqtel,kakvo vi tlaska kam nqkogo,kakvo vi kara da iskate da go opoznate? Kakvi ka4estva trqbva da pritejava dadeniq 4ovek,za da vi stane interesen i da iskate da se sblijite?

Slun4o
02-09-2006, 18:38
Ами като качества той трябва да е весел печен приателски да имаме еднакви интереси примерно и да се държим един към друг добре а това което ме кара да го опзная е сърцетоми и самият той \:D/ :smt006 =D>

miloto_girl_4e
02-09-2006, 19:14
преди всичко трябва да бъде ИСТИНСКИ ЧОВЕК :!:
да държи на приятелите си,да знае как да се държи с тях,да е весел,да имаме общи интереси и да се спогаждаме :)

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:34
такива които не притежавам аз за да се допълваме :smt008

piFka_LP
02-13-2006, 19:31
такива които не притежавам аз за да се допълваме :smt008
i az sum na tova menie

Twista
02-14-2006, 07:54
Винаги търся сериозността в един човек, защото аз самата не понасям лигавщините. Е, зависи и от обстановката, разбира се, но в повечето случаи издивявам вътрешно и усещам, че мястото не ми е край такъв тип хора. А и за съжаление виждам, че с голяма част от приятелите ми на моята възраст не сме на един акъл. Тях ги вълнуват такива неща, които изобщо не намирам за интересни. И не случайно най-добрия ми приятел е на 17, защото той е човек, който е видял доста от несправедливостите на живота и който ми дава най-обективни съвети.
Та по принцип това ме привлича в хората - сериозността и зрелостта, защото усещам, че има полза от такива приятелства.

sisonka
02-15-2006, 20:36
преди всичко трябва да бъде ИСТИНСКИ ЧОВЕК
да държи на приятелите си,да знае как да се държи с тях,да е весел,да имаме общи интереси и да се спогаждаме

nai-ve4e tova

Sour_Kiss
02-15-2006, 22:06
Трябва да е весел човек и ако случайно не ни се говори или просто не намерим за кфо да си говорим, да изръси нещо супер забавно :-D Трябва да има ни е кеф да говорим 1 с друг и да можем да си говорим на всякакви теми \:D/ Аве тряя да е копие на най-добрият ми приятел(Люси) :smt007

Death^Forever
02-16-2006, 11:49
За мен важна част от приятелството е споделянето, тъй като не смятам, че може да се крепи само на лигавщини. Да имаш какво да си кажеш със съответния човек, една-две банални теми не са достатъчни, поне за мен. Самото държание, начина, по който ще подходи към мен - наблюдавам и това. Ценно е, обичта в истинското приятелство да е взаимна, иначе нещата някак си не се допълват и е напълно възможно единият да страда. Долу-горе това са нещата, но не бих определяла хората от някакви фактори, нито си търся приятели, заради някакви мои илюзии и идеали...По принцип много бързо се привързвам, така че...

no_martyr_f
02-16-2006, 12:26
Винаги търся сериозността в един човек, защото аз самата не понасям лигавщините. Е, зависи и от обстановката, разбира се, но в повечето случаи издивявам вътрешно и усещам, че мястото не ми е край такъв тип хора. А и за съжаление виждам, че с голяма част от приятелите ми на моята възраст не сме на един акъл. Тях ги вълнуват такива неща, които изобщо не намирам за интересни. И не случайно най-добрия ми приятел е на 17, защото той е човек, който е видял доста от несправедливостите на живота и който ми дава най-обективни съвети.
Та по принцип това ме привлича в хората - сериозността и зрелостта, защото усещам, че има полза от такива приятелства.

Много добре казано!
От известно време не търся приятели - те ме намират, така да се каже :-D Малко ми е трудно да кажа какво ме привлича в различните хора - много е относително. Освен това трябва да се прави разлика между приятели и компания; ако компанията ти е от приятели, на които можеш да разчиташ, това е огромен късмет. Но в повечето случаи човек е принуден да прекарва по-голямата част от деня си с хора, които, дори да не го дразнят, не са точно тези, с които би обсъждал интересни теми. В един момент, дори да са най-готините образи на света и да се спукваш от смях, когато си говориш с тях, ще осъзнаеш, че е добре да има и с кого да говориш наистина сериозно. И един такъв да има - пак си имал късмет...Общо взето, това, което уважавам, е доброто възпитание (което не винаги се състои в изискани маниери :-D ), добронамереността, интелигентността и гордостта. Хора, които се оставят да ги мачкат, или още по-зле -които следват сляпо "общоприетото" от страх да не би да останат сами, не са от моята кръвна група.

teenkopele
02-16-2006, 12:32
преди всичко трябва да бъде ИСТИНСКИ ЧОВЕК :!:
да държи на приятелите си,да знае как да се държи с тях,да е весел,да имаме общи интереси и да се спогаждаме :)

И при мен е така. :)

korn___
02-16-2006, 13:04
priqtelite mi do sega si4kite sa imali stabilna cennostna sistema ... koqto ne se promenq i nikoga nqma da se promeni vajno ka4estvo :!: samo 1 4ovek do sega me e predaval ... smetna 4e pove4e 6te spe4eli ako se subira sus nai golqmite mi vragove zaradi bezmoza4nite kurvi det vurvqt s tqh otkolkoto da e priqtel s men ...samo tova ka4estvo tursq v horata :!: prosto da znaqt na vsi4ko mestoto v tqhniq jivot i cenata mu :!:

IKisseDAGirL
02-16-2006, 14:13
еми за да се сближим трябва да са добронамерени и жизнерадостни
не понасям някви надувки и др. дето се мислят за повече от останалите :roll:
иначе приятелките съм си ги избрала по това, че са супер жизнерадостни и откачени като мене:P и става голям купон като се съберем...т.е. голяма лудница в истинския смисъл :roll: :shock: :P :P освен тва мога да им имам доверие и си казваме всичко, няма лицемерие и лъжи по между ни:)
според мене най-важното е, че поставяме на първо място приятелството и не бихме се скарали заради някво си момче например (знам го защото сме имали случай да ни се наложи да избираме) :wink:

AnnG
02-16-2006, 14:48
Purvo 4oveka da e istinski,iskren s men,zabaven,s 4uvstvo za humor, no tva ne e tolkova vajno kolkoto drugoto.Ne trqbva da e s nqkvo golqmo samo4uvstvie i da se pravi na takuv kakuvto ne e,tova nai-go mrazq :|

l0v3p1nk_f
02-19-2006, 10:42
Честно да си кажа аз си падам повече лигла и обичам и приятелите ми и те да са такива.Но иначе ако стаа дума за най добрия ми приятел..той си е в границите-сериозен и забавен :))

forrzi
05-13-2006, 17:01
хм...
доста относително
всеки човек има чара си и неможе да се каже че подбирам по някакви типажи

maldini
05-13-2006, 17:04
Най-важното е да ми е приятно с него
и да имаме интересни теми за разговора
да не бъде некъв дебил,така че нямам
относително какво да избирам в приятелите си
просто ако са забавни се сприятелявам с тях и това е

sherry
05-13-2006, 17:30
Това,което ценя у приятелите си,е доверието,искреността им.Трябва да знам,че са истински хора,а не лицемери.Че им пука за мен,а не че ми говорят зад гърба.Писнало ми е вече от предатели...Приятели наричам тези,които разбират какво ми има и без да говоря,тези,за които са до мен не само,когато съм весела,но и когато съм тъжна.Тези,които не се съмняват в мен,които ми вярват...тези,на които бих могла да доверя много.Нямам никакви "условия" с които подбирам приятелите си...просто искам да са искрени хора....

SANDDRA
05-13-2006, 17:44
Da sa otkroveni! Mrazq litsemerite ! Da imame ob6ti interesi, da ni e priqtno da sme zaedno!

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-13-2006, 20:25
Искам да ме разбира,да ме подкрепя,да
ми споделя и да ми пази и моите тайна ест,
да е печен/а,забавен/на и просто да ми е
ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛ :D

[LP]```
05-13-2006, 20:39
ami trqbva da e gotin,vesel...da razsajdava kato zrql 4ovek(a ne kato nqkvo 9 godi6no lape)da e priqtelski nastroen ...da se spogajdame e mn vajno ne6to...da imame nqkvi ob6ti interesi da ni vle4e pone edno i sa6to ne6to... :smt008 :-D :smt004

favor_91
05-14-2006, 22:58
ами така не мога да отговоря с точност...може би да са забавни и да са с мен в трудни ситуаций...да ме подкрепят и да ми дават съвети...аз така си мисля но също така трябва да умеят да те разберат и да свикнат с теб :wink: :roll:

little_pink
05-15-2006, 09:20
ами да са предани и най важното да са готини хорица

NeSTa_86
05-15-2006, 09:47
emui mnogo neshta tursa