PDA

View Full Version : Какво се случи ?



02-09-2006, 19:05
Искам да споделя това, което ми се случи последните няколко дни. Просто изпитвах нуждата да го споделя...
Как да започна...един ден в чата нямах кво да правя...и се заприказвах с някакво момиче. Оказа се че е приятелка на една моя приятелка :). Изпрати ми снимка, хареса ми и съответно накарах мойта приятелка да я закара на кафе и аз се изсипах неканен неканен...
Както и да е.
Влизам в кафето...и от тоя момент до днешна дата съм като дрогиран...
Случвало ли ви се е да си представяте идеалният за вас човек, този, който винаги сте търсели и никога не сте намирали?
Е...аз я срещнах...и ако ви кажа от къде ми изглеждате толкова позната, ще ме сметнете за откачалка. Ами...бях я сънувал много преди да я срещна. Да, ненормално звучи, но това е самата истина. За първи път в момиче ме привлича нещо по-различно от красотата или характера...нещо, което и аз не знам какво е. Не ми се яде, не ми се спи, не ми се прави АБСОЛЮТНО НИЩИЧКО!

Нейната история също е странна. Миналата година е имала приятел за първи път. Скъсали след по-малко от месец. И до ден днешен тя все още се надява че нещо може да се получи. Но все пак, нейни думи пред нейната и моя приятелка са били "Искам човек, който наистина успее да ме убеди, че ме обича".

Странно...за първи път не знам как да убедя едно момиче, че наистина я обичам. А аз наистина май се влюбих. Искам да чуя дали на някой му се е случвало такова нещо и ако да-какво се е случило, как се е справил. Ще съм ви благодарен.

П.П. Днес се видях с нея...успях с мъка да обеля 2 свястни изречения. Ужас...

love_delight
02-09-2006, 20:08
Мдам .. странно нещо е любовта. Преобръща целият ти свят. Какво да правиш - говори с нея, сприятелете се! След време, като почнеш да се държиш "нормално" й кажи какво чувстваш към нея или й дай да прочете това, което си написал, защото то е много силно! =D>

rusalkata_
02-09-2006, 20:14
Уау...сънувал си я още преди да я познаваш?странно е ...ами опитай се да се сприятелиш с нея,кани я на кафе...Св.Валентин наближава а това е супер повод да й пратиш една валентинка...Айде успех от мен! :-D

air_soul
02-09-2006, 20:44
s men se slu4i sashtoto...moq savet e da se borish dokrai!I az ne znaeh kak da spe4elq 4oveka...i saotvetno taka i go zagubih, zashtoto mu sazdadoh greshni vpe4etleniq. Davai nie sme s teb i shte ti stiskame palci, zashtoto tova "neshto", koeto te privli4a v neq, ne se sreshta nikak 4esto...

red_rose
02-09-2006, 20:53
Давай приятел!!!И аз бях като теб,но осъзнах, че съм намерила любовта,когато я загубих :smt009 една година по цели нощи за него си мислех, ала така и не успявах да направя нещо,с което да му покажа колко много го обичам - всеки път като бяхме заедно, аз загубвах и ума и дума, исках само да му се наслаждавам :smt007 и до там останах.Не прави моята грешка,защото много ще страдаш :cry: давай смело напред, аз съм с теб :smt006

Another Dead Angel
02-09-2006, 21:17
И аз се бях влюбила в един от съучениците си...прекарвахме много време заедно но нищичко не си казвахме,в края на един срок той ми каза че не съм момичето за него, че не ме е опознал и че не ме е харесал като човек и така разби мойте представи за каквато и да е връзка, после се разделихем и оттогава не сме се чували,затова смело напред...преди да си я изгубил,защото тогава наи-много ще съжеляваш...
P.S: и се опитай да говориш повечко с нея

pipi`e`golqma
02-09-2006, 21:33
Сближете се кой знае ако и тя те хареса може да си второто момче в живота й, което да я обича истински ..

02-10-2006, 22:25
Благодаря ви за подкрепата. Това момиче ми е влязло под кожата много жестоко. Дано да не я загубя. Благодаря ви още веднъж :).

Sunny_stz
02-10-2006, 23:06
Prosto i kaji tova koeto 4uvstva6,kakto se izkaza tuk!Vqrno 4e pred neq 6te e po-trudno,no taka dobiva6 i opit!!Kaji i go,puk moje i tq da ne e bezrazli4na kum teb O:)

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 10:46
давай!

He3HauKa
02-11-2006, 12:07
Prosto badi sebesi .. izrazi kakvo chustvash ne s dumi a s deistviq :smt016