PDA

View Full Version : Ne viarvah 4e tova moje da mi se slu4i



02-09-2006, 20:14
Hi na vsi4ki sega za kakvo stava vupros v momenta sum posledna godina v edna sofiiska gimnaziq za 5 godini v tova daskalo sum prejivql kakvo li ne zna4i predi okolo mesec kakto si djitkah iz daskalo vidqh v koridora neveroqtna macka i poneje sum si dosta nahakan zagovorih q zapoznahme se vsi4ko to4no.Be6e petak i posle kvo stava zna4i subota nedelq postoqnno za neq si mislq napravo ne moga da se susredodo4a v ni6to samo tq mi v glavata tova vi kazvam ot ima nqma deset minuti razgovor zna4i vinagi sum imal uspeh sus momi4etata taka da se kaje sum si bil playboy v daskolo (ne 4e se hvalq )i baq gdjeta sum si imal no taka da mi zamae glavata tova momi4e 4e napravo se pla6a.I taka idva ponedelnik opravqm se za daskalo drehi parfum4e vsi4ko to4no (otdavna ne sum hodil sus jelanie tam )otivam si az i kogo da vidq na vhoda gergana(taka se kazva tq )vednaga nastigam q i po4vam da si q svalkam da ama ne6to i dosega ne vurvi taq rabota tq vinagi se durji nqkak distancirano ot men daite nqkakuv suvet kvo da praa 4e otka4am napravo vi kazvam 6te poludeq :smt013 :smt013 :smt013

red_rose
02-09-2006, 20:27
еее, приятел успокой топката малко =; малко време е минало, а за нейната дистанция може да има няколко причини:
1)както вече казах, минало е малко време
2)може да е чула за славата ти на плейбой и да не иска да е поредната бройка в списъка ти
3)може въобще да не те харесва
4)може да си има гадже

...може да има още куп причини,опитай се да разбереш коя е :-k Успех :smt006

WILD__BOY
02-09-2006, 20:30
Ххаах .. ти си свикнал всяка да ти връзва за 20 мин?!

Шибан Селянин

Kianna
02-09-2006, 20:34
еее, приятел успокой топката малко =; малко време е минало, а за нейната дистанция може да има няколко причини:
1)както вече казах, минало е малко време
2)може да е чула за славата ти на плейбой и да не иска да е поредната бройка в списъка ти
3)може въобще да не те харесва
4)може да си има гадже

...може да има още куп причини,опитай се да разбереш коя е :-k Успех :smt006


=D> =D> brei ..te i playboy-te gi rezwali iako [; loshawa rabota

n0mak
02-09-2006, 21:38
Hi na vsi4ki sega za kakvo stava vupros v momenta sum posledna godina v edna sofiiska gimnaziq za 5 godini v tova daskalo sum prejivql kakvo li ne zna4i predi okolo mesec kakto si djitkah iz daskalo vidqh v koridora neveroqtna macka i poneje sum si dosta nahakan zagovorih q zapoznahme se vsi4ko to4no.Be6e petak i posle kvo stava zna4i subota nedelq postoqnno za neq si mislq napravo ne moga da se susredodo4a v ni6to samo tq mi v glavata tova vi kazvam ot ima nqma deset minuti razgovor zna4i vinagi sum imal uspeh sus momi4etata taka da se kaje sum si bil playboy v daskolo (ne 4e se hvalq )i baq gdjeta sum si imal no taka da mi zamae glavata tova momi4e 4e napravo se pla6a.I taka idva ponedelnik opravqm se za daskalo drehi parfum4e vsi4ko to4no (otdavna ne sum hodil sus jelanie tam )otivam si az i kogo da vidq na vhoda gergana(taka se kazva tq )vednaga nastigam q i po4vam da si q svalkam da ama ne6to i dosega ne vurvi taq rabota tq vinagi se durji nqkak distancirano ot men daite nqkakuv suvet kvo da praa 4e otka4am napravo vi kazvam 6te poludeq :smt013 :smt013 :smt013

cry some more n00b.. lol troll!

pipi`e`golqma
02-09-2006, 21:47
еее, приятел успокой топката малко =; малко време е минало, а за нейната дистанция може да има няколко причини:
1)както вече казах, минало е малко време
2)може да е чула за славата ти на плейбой и да не иска да е поредната бройка в списъка ти
3)може въобще да не те харесва
4)може да си има гадже

...може да има още куп причини,опитай се да разбереш коя е :-k Успех :smt006

Така си е ... Чакай малко то не може сяка да ти е в краката когато пожелаеш [-X

voinika
02-09-2006, 22:10
Еййй тука са големи разбирача бе. Най-много развод да последва без да е имало брак от такива съвети.

roken
02-10-2006, 00:09
mi spored men i razvod nema ima pri takaf nafukana rabota kat tozi kreten :) me seko momiche moje da e negovo poneje ima i po shvatlivi momicheta ne sa samo zadrastenite :) spored men nema shans nikakaf :)

Стеси
02-10-2006, 00:13
Ми ако си истински плейбой няма да имаш никакъв проблем да я свалиш колкото и отворена да се прави (дори и мене :oops: ) Ама явно не си :smt016 .

roken
02-10-2006, 00:16
ami playboy na men mi se struva 4e e nekoi palen vazduhar i samozvanko :)

Стеси
02-10-2006, 00:19
ami playboy na men mi se struva 4e e nekoi palen vazduhar i samozvanko :)
Знаеш ли кво означава думата плейбой - тва е моче което може да има всяко момиче което пожелае, и това е най вече защото момичетата го желаят не за друго, ако не го желаят няма как да стане :mrgreen: .

Dr. Kazimbutt
02-10-2006, 07:18
ot ima nqma deset minuti razgovor zna4i vinagi sum imal uspeh sus momi4etata taka da se kaje sum si bil playboy v daskolo (ne 4e se hvalq )
Ти си пълен селяндур!

n0mak
02-10-2006, 11:58
ot ima nqma deset minuti razgovor zna4i vinagi sum imal uspeh sus momi4etata taka da se kaje sum si bil playboy v daskolo (ne 4e se hvalq )
Ти си пълен селяндур!

Pi4 opita pokazva 4e guzarite na u4ili6tata ne mogat da rabotqt s komputri taka 4e ili si nqkuv unikalen 1 na 100000 ili ne si nikuv svalq4 i guzar..

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:37
Ами явно е време да видиш и какво е да нямаш някои :)ДЕРЗАЙ ](*,)

rusalkata_
02-10-2006, 13:07
Първо свали малко това самочувствие,защото е отвратително!на повечето момичета не им харесват такива надувки...а сега за момичето-може да е разбрала какъв "сваляч" си и да се уплашила... :lol: и по-кротко с туй сваляне че може да й писне от теб!

obraten
02-10-2006, 13:37
Дай газ, а после се дръпни.
Не я гледай. Не се мяркай. Поне седмица.
Сама ще дойде да пита къде се губиш.
Важното е да издържиш и да не се издъниш.

teenkopele
02-10-2006, 13:40
Приеми,че не всяко момиче, дори и да си плейбой, ще ти върже. [-(

02-10-2006, 13:51
ami playboy na men mi se struva 4e e nekoi palen vazduhar i samozvanko :)
Знаеш ли кво означава думата плейбой - тва е моче което може да има всяко момиче което пожелае, и това е най вече защото момичетата го желаят не за друго, ако не го желаят няма как да стане :mrgreen: .Izvinqvam se za tova no prosto kato ti vidqh signature i mi se priiska da napisha [L.A.T.C.D.] KOETO SHTE RE4E LET ALL THE CHALGARS DIE!!!!Blagodarq za vnimanieto :mrgreen: