PDA

View Full Version : До колко може самочувствието да повлияе на сприятеляването?



Another Dead Angel
02-09-2006, 20:44
Мисля, че повечето хора се чувстват изолирани от това, че нямат самоувереност. До каква степен приятелите могат да могогнат за преодоляването на този проблем? Дали самоувереността е основият проблем или изолирането? Как може той да бъде преодолян? Аз също се чувствам изолирана поради това че нямам много приятели, повечето които се водят към тази категория са двулични, говорещи зад гърба на всеки...дали самоувереността може да помогне за избягването на на тези хора и преодоляването на забележките от всеки? Моля ви пишете, спешно се нуждая от мнения...

4arovnica
02-09-2006, 22:39
naprotiv,kolkoto pove4e pritqli ima6 tolkova po-visoko e samo4uvstvieto ti:D prosto trqbva da vqrva6 v sebe si,da ne se predava6 i ako znae6 4e horata s koito druji6 sa dvuli4ni ne moje6 izob6to da gi nari4a6 priqteli a vednaga gi zarqzva6 po-dobre bez otkolkoto s izpolzva4i!!!

Стеси
02-10-2006, 00:25
Ми може естествено. То няма друг начин ебаси. :mrgreen: :mrgreen:

GoHardeR
02-10-2006, 13:52
smao4ufstfieti moje i da popre4i na priatelstvoto kolkoto i da ne ti se viarva.V edin moment priatelite zapo4vat da se draznat ot nego/samo4ufstfieto/i sledovcatelno se drazniat i na samata teb.Pri men tupoto e 4e obi4am drugite i se grija za tiah pove4e ot samata sebe si...a ne triabva

GoHardeR
02-10-2006, 13:53
smao4ufstfieti moje i da popre4i na priatelstvoto kolkoto i da ne ti se viarva.V edin moment priatelite zapo4vat da se draznat ot nego/samo4ufstfieto/i sledovcatelno se drazniat i na samata teb.Pri men tupoto e 4e obi4am drugite i se grija za tiah pove4e ot samata sebe si...a ne triabva
vuv vseki slu4ai sus sigurnost znam 4e ne triabva da lujesh,triabva da se durjish estestveno i da budesh yourself...ina4e si over

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:32
много даже го разваля :smt014