PDA

View Full Version : greshka sled greshka.... :(



bahti...
02-09-2006, 21:15
hi all... molq vi za saved kfo da pravq.. :( na4i situaciqta e slednata - tazi godina kato po4nahme daskalo az si haresah edno mom4e s 1 godina po golqmo ot men.Do tuk dobre no posle se zapoznah s nego razmenihme si nomerata i posle si pisahme v 4ata.Toi naistina e mn sladak i mil,no edin den go vidqh edno momi4e ot tehniq klas da go pregru6ta...pitah go posle v 4ata koq e tazi i toi kaza 4e bili gadjeta..togava mi stana adski gadno i toi razbra estestveno i mi kaza 4e 6tql da kusa s neq ve4e i iskal da bude s men.Az ni6to ne kazah i na sledva6tiq den doide i me celuna.Ot togava trugnahme...oba4e na 2-riq den doide tva momi4e i po4na da se kara s men...vika6e mi 4e 6tqla da izvika nekfi mutri da me prebiqt i vsqkvi gluposti...tezi karanici produljiha 1 sedmica i nakraq az mu kazah 4e po-dobre da se razdelim za6toto ne iskam pove4e da turpq tova momi4e...toi prie makar 4e mu stana mnoogo gadno.Mina okolo mesec i az bqh sama...edin den doide edno mom4e (nai-dobriq mu priqtel) i mi kaza 4e me haresval..az ve4erta mn mislih i re6ih da probvame...taka moje bi 6tqh da zabravq drugoto mom4e..no toi kato razbra 4e hodq s nai-dobriq mu priqtel doide i mi kaza 4e iska pak da sme zaedno...e sega ve4e nz kakvo da pravq...haresvam nai-dobriq mu priqtel no haresvam i nego (daje mai obi4am)...ako zareja Martin (priqtelq mu) 6te mu stane adski gadno i + tva biv6eto gadje na Stanislav (drugoto mom4e) 6te produlji da se kara s men.A ako ostana s martin..nz mislq 4e nqma da sum tolkova 6tasliva..molq vi pomognete mi !!! :(

pipi`e`golqma
02-09-2006, 21:51
Еми избери този, с който смяташ че ще си щастлива,няма да имаш проблеми и няма да ти създава никой проблеми :roll:

02-09-2006, 22:01
Ами може да си допуснала грешка да.

voinika
02-09-2006, 22:04
Това горе аз го написах.

Стеси
02-10-2006, 00:07
:smt044 Оглеждай се някоя мутра да не те причака зад ъгъла, и ако видиш 3-4 черни мерцедеса да спират пред вас скочи от прозореца и бягай докато имаш сили. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

IKisseDAGirL
02-10-2006, 11:44
ами тоя Станислав, дето си ходила с него, ако държеше на теб нямаше да позволи така лесно да го зарежеш,а още по-малко заради такава глупава причина :? кво обръщаш внимание на онова момиче - тя може кви ли не глупости да ти наговори само да те сплаши..апък и тва момче би трябвало да говори с нея.. да й каже,че държи на теб, че иска да е с теб и т.н. Той май не го е напрайл и за тва ми си струва,че не му пука кой знае колко :roll:
Пък и кво е тва неговото - чак като си тръгнала с най-добрия му friend, тогава се е сетил да ти каже,че иска да е с тебе?!.. тоя май просто пробва дали може пак да те има..нещо като самодоказване...как така най-добрия му приятел ще е с тебе,пък той не - ей тва си е помислил :idea:
Не се залъгвай, а го забрави щото после ще страдаш двойно повече :roll:

n0mak
02-10-2006, 11:53
hi all... molq vi za saved kfo da pravq.. :( na4i situaciqta e slednata - tazi godina kato po4nahme daskalo az si haresah edno mom4e s 1 godina po golqmo ot men.Do tuk dobre no posle se zapoznah s nego razmenihme si nomerata i posle si pisahme v 4ata.Toi naistina e mn sladak i mil,no edin den go vidqh edno momi4e ot tehniq klas da go pregru6ta...pitah go posle v 4ata koq e tazi i toi kaza 4e bili gadjeta..togava mi stana adski gadno i toi razbra estestveno i mi kaza 4e 6tql da kusa s neq ve4e i iskal da bude s men.Az ni6to ne kazah i na sledva6tiq den doide i me celuna.Ot togava trugnahme...oba4e na 2-riq den doide tva momi4e i po4na da se kara s men...vika6e mi 4e 6tqla da izvika nekfi mutri da me prebiqt i vsqkvi gluposti...tezi karanici produljiha 1 sedmica i nakraq az mu kazah 4e po-dobre da se razdelim za6toto ne iskam pove4e da turpq tova momi4e...toi prie makar 4e mu stana mnoogo gadno.Mina okolo mesec i az bqh sama...edin den doide edno mom4e (nai-dobriq mu priqtel) i mi kaza 4e me haresval..az ve4erta mn mislih i re6ih da probvame...taka moje bi 6tqh da zabravq drugoto mom4e..no toi kato razbra 4e hodq s nai-dobriq mu priqtel doide i mi kaza 4e iska pak da sme zaedno...e sega ve4e nz kakvo da pravq...haresvam nai-dobriq mu priqtel no haresvam i nego (daje mai obi4am)...ako zareja Martin (priqtelq mu) 6te mu stane adski gadno i + tva biv6eto gadje na Stanislav (drugoto mom4e) 6te produlji da se kara s men.A ako ostana s martin..nz mislq 4e nqma da sum tolkova 6tasliva..molq vi pomognete mi !!! :(

furli monetka.. az taka pravq za vsi4ki pobqrvay mi RABOTI!!

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:38
НЕ ИЗБИРАЙ ... ПРОДЪЛЖИ НАТАТЪКА 8)

Sunny_stz
02-11-2006, 00:01
Edinstveno SAMA moje6 da go preceni6!Ti si bila v tazi situaciq i nie nemojem da ti kajem trugni s Stanislav ili s Martin!!!A puk moje i dvamata da ne te zaslujavat!Tegli im mainata i izlez ot tiq konflikti ,moje bi tova e edno novo re6enie,a puk ako iska6 prosto da si s nqkoi davai, ima6 6ansove!!!Prosto ti sama si precenq6 koi pove4e obi4a6,slu6ai surceto si!!!

sexy_macka
02-11-2006, 12:17
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 10.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

НЕ ИЗБИРАЙ ... ПРОДЪЛЖИ НАТАТЪКА

dam,tochno tova trqbva da napravish... ;)

kAdrOkoSkA
02-12-2006, 14:12
Ako Stanislav darji na teb i iska da budete zaedno trqbva da se opravi s onaq,za da ne ti sazdava problemi i shte napravi vsichko za da te specheli. Trqbva da ti se dokaje predi da mu dadesh sarceto si otnovo. Sega imash do sebe si nqkoi koito darji na teb, a i ti go haresvash... Prodalji napred s Martin. Vremeto i deistviqta na Stanislav shte ti pokajat kakvo da pravish. Uspeh mila! :wink:

kobrichka
02-12-2006, 16:10
Kakto kaza nqkoi"badi 6tsstliva"spored men tova parvoto mom4e ne te zaslujava za6toto ako naistina te e haresval e 6tql da napravi ne6to po vaprosa s biv6eto gadje.Ti trqbva sama da re6i6