PDA

View Full Version : Какво да направя



RoSsY88
02-10-2006, 10:49
Не знам ама май трябва да сменя даскалото...ИМа няколко момчета от даскало които от 10-тина годни ме бият,удрят аве ужас ... Мн пъти бях на път да сменя града дето уча ама се ме е било страх...ама днес чашата преля...мислех,че ще издаржа още година и полувина ама не мога...УМразна ми от олигофрени дет се правят на голямата работа...бяха спрели да се занимават с мен ама днес беше ужас...Те с всички се закачат ама с мен най мн,защото съм малко,безащитно и да ме ударят си мълча :smt010 Та според вас да сменя ли дасклото?!

IdontGiveaFuck
02-10-2006, 10:53
А защо си мълчиш...?Така само ще те тъпчат още и още...Не можеш ли да намериш някой който да ги сплаши?Толкова ли не можеш да измислиш нещо,а ще се оставяш да те удрят някви комплексари,който не могат да се 'справят' с момчета на тяхната възраст и затова посягат на момичета ?Колкото повече мълчиш,толкова по-зле ще става.И бягането/местенето/ не е решение на проблемите !

RoSsY88
02-10-2006, 10:59
Знам,че не е решение ама тея всички удрят и бият...Смятат се за голямата работа ама знам,че кат са били малки мн са ги биели.Имам отвратителен клас...по-скоро няколко момчета...Няма с какво да ги сплашиш,нито друго момче,макар да са ги били или пак изкючване от даскало...просто ми дойде в повече...УМразна ми като ми се правят на голямата работа и им кажя колко са смотани и жалки да ме удрят силно...

e4o
02-10-2006, 11:00
leleeeeeeeee kak moje da turpi6 takova ne6to, kaji na nqkoi na va6te, ne moje taka da produljava, mahai se nepremenno, kaji na direktorkata nz kakvo prosto da ti kaja tva ne e normalno :shock: ](*,)

MAFIOZO
02-10-2006, 11:01
opredelno smeni daskaloto! ili nameri nqkoi po-golqm i da gi spla6i dosta seriozno!!!

vibora85
02-10-2006, 11:02
стига бягането наистина не е решението на проблема,стегнисе няма ли някакъв начин?някой,нещо,което да може да ти помогни срещу тези кирльобци?

IdontGiveaFuck
02-10-2006, 11:04
Ясно,че е трудно и неприятно...
Обаче като пораснеш и срещнеш някакъв много труден проблем ти кво ще се измъкнеш ли !?Веднага ще избягаш от него ,защото не може да се справиш ?!Винаги има начин и решение...
Може наистина да говориш с директорката,родители...ням аш ли по-голям брат,някакви приятели !?

Impulse
02-10-2006, 11:16
Kazva6, 4e ne iska6 da obajda6 na nikogo za tova. Dobre, kato kaje6 na va6te, 4e iska6 da se premesti6 v drugo daskalo kak 6te im obqsni6 pri4inata? Izob6to ne biva da si myl4i6. Nqmate li pedagog v u4li6te? Tova, koeto uprajnqvat nad teb e psihi4eski i fizi4eski tormoz. Ne si misli, 4e ako kaje6 na va6te za tova 6te izglejda6 kato malkite, koito vikat mama i tati, za da nabiqt lo6ite.
Tiq deca sa za detska pedagogi4eska!!!

02-10-2006, 11:49
бил съм в горе долу същото положение и наистина за мен нямаше изход и с много търпения и мъчения за мен ( които продължават до ден днешен)нещата смятам, че скоро ще си дойдат на мястото...избрах може би глупав подход - мълчание чакане...но това беше единственото решение...лесно е да говорите "няма ли какво да направиш?" от страни, но повярвайте ми ако изживявате подобно нещо ситуацията е съвсем различна...

аз съм момче и тази година се махам от скапаното училище и скапания клас (в който все пак наистина има и свестни хора, НО са малко а 2-3 на фона на 20 са нищо) и смятам всичко да свърши там!

Успех до авторката на темата и да ти кажа само едно, за което се замислям от време на време - те са тъпите!ти просто не искаш да станеш от тъпите =D>

Конкретен съвет - ако можеш реши проблема, ако не премести се!!!

Master_88
02-10-2006, 15:14
Пробвай със сплашване и чрез учители или директорка и ако не става се мести. Няма смисъл да търпиш мъчения

nina *
02-10-2006, 15:33
i az bqh taka mahnah se i po4nah da se pravq na golqmata gazarka v dr daskalo i be6e mn qko 1 sedmi4a vsi4ki mi obr16aha vnimanie hodihme po kafeneta oba4e vsi4ki razbraha za ko s1m se mahnala 6totosa se poznavali i se po4na s16oto ne6o daje i po zle i sega pak gi t1rpq

AnnG
02-10-2006, 18:43
Kak moje6 da gi turpi6 be mili4ka?Vii nqmate li klasna,direktor,pedagog i dr takiva,na tqh za6to ne kaje6.Te ako znaqt sum ubedena,4e nqma da ostanat taka ne6tata.I v moq klas ima nqkolko takiva ekzemplqra,gadni oligofreni i te pravqt su6toto.Postoqno se podigravat,bluskat,ponqkoga udrqt moita priqtelka,a tq gorkata ve4e q e strah.Razbiram te napulno.To tova mom4e ot klsa mi koeto e se ima za bog s glavno B.V 4as ni6to ne prai,otvarq se na u4itelite,nqkoi put gi psuva i to kogato sa tam,izob6to prostak.Vqrno,4e e edin ot nai-gotinite pi4ove ot klasa i izob6to ot daskaloto,no tova ne mu dava pravo da gi vur6i teq ne6ta i dneska sam se natopi.Bqhme na angliiski dva 4asa i toi kakto obiknoveno se skara s daskalkata,a tq ve4e jenata se poburka ot nego.Otide pri direktorkata,izvika klasnata i imaha seriozen razgovor,nadqvam se da si e vzel pouka,no nai tupoto e,4e vsi4ki ot klasa go podkrepqt-negovata grupi4ka,vupreki,4e znaqt 4e e vinoven,no prostazi kvo da prai6.Ne se ostavqi na takiva propadnali da ti skapvat jivota,budi silna i ne im se ostavqi,tova ti e gre6kata na tebe.Aide uspeh :wink:

expl0de
02-10-2006, 18:50
Знам,че не е решение ама тея всички удрят и бият...Смятат се за голямата работа ама знам,че кат са били малки мн са ги биели.Имам отвратителен клас...по-скоро няколко момчета...Няма с какво да ги сплашиш,нито друго момче,макар да са ги били или пак изкючване от даскало...просто ми дойде в повече...УМразна ми като ми се правят на голямата работа и им кажя колко са смотани и жалки да ме удрят силно...Ми да ти кажа,супер ти е даскалото.Щом и момичета бият.Кажи на ваще и толкова.Или пък пусни обява,че търсиш някой да те избави от страданието.Малко данни даваш и чакаш.

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:30
ЗАКОНА НА ДЖУНГЛАТА ПО-СИЛНИТЕ ОЦЕЛЯВАТ... ТАКА ЧЕ ВРЕМЕ Е ДА "ЗАЯКНЕШ" ДЕРЗАЙ И УСПЕХИ :wink:

expl0de
02-10-2006, 21:57
ЗАКОНА НА ДЖУНГЛАТА ПО-СИЛНИТЕ ОЦЕЛЯВАТ... ТАКА ЧЕ ВРЕМЕ Е ДА "ЗАЯКНЕШ" ДЕРЗАЙ И УСПЕХИ :wink:Според мен това със заякването не действа.Едва ли ще ги набие,колкото и да е яка.Абе тва е някаква ебавка.Момиче,което няма приятели(момчета) и на всичкото отгоре тея от класа вместо да я е*ат(с извинение) я бият. :shock:

Sapphir
02-11-2006, 20:47
poahahahahhaha KO iskash da mi kajesh pilence che nqkvi momcheta biat momiche .. che i vsekidnevno a hap de?!

blackbutterfly
02-12-2006, 16:23
plati na nqkoi da gi prebie :twisted:

kobrichka
02-12-2006, 17:23
mili4ka nqma6 li naistina nqkakvi priqteli?mom4eta ot po gornite klasove,koito da te za6titqt?Samo edno 6te ti kaja premestvaneto ne e re6enie.Poiskai nqkakva pomo6t ot u4iteli,roditeli i nai ve4e ot priqteli.Yspeh i se nadqvam da nameri6 re6enie na problema ti[/i][/b]

Absconding
02-12-2006, 17:45
Та според вас да сменя ли дасклото?!

Смени тактиката, а не даскалото.

mil4eto_
02-14-2006, 08:09
да си смениш даскалото и дори града не е решение на проблема,а бягство от него.защото може и в другото училище,или град да се намерят хора които да те тормозят и ти какво-ще се местиш до безкрай ли?!
не мога да си представя как може да търпиш такова положение..не може ли да споделиш на родителите си?!