PDA

View Full Version : МoderatedКакво бихте направили ако са ви причинили мн болка



LiDka`Lofeee
02-10-2006, 12:37
zdraveite na vsi4ki!Iskam da kaja na vsi4ki kolko mnogo gi obi4kam!Naistina do sega jivota mi e bil mnogo tejyk i truden i mnogo pyti mi e minavalo prez akyla da se samoubiq no tva ne e re6enieto za6toto taka samo 6te navredq na drygite hora okolo men koito me obi4at no kakvo bihte napravili vie ako nqkoi vi e pre4inil mnogo golqma bolka:{

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

`Death`Whore`
02-10-2006, 12:52
Ще търся съвет от непознати, вместо да споделя с хората, които ме обичат.

obraten
02-10-2006, 14:13
Опитай се да разбереш колко голяма е болката ти. Невинаги голямата болка е голяма. Ако има начин, поговори с човека, който ти е причинил болка. Може и да те изпробва, макар че е много садистично.
Самоубийството не е помогнало на никого.

AnnG
02-10-2006, 15:26
Moje i purviq put da si zatvorq o4ite,no povtori li se 6te si otmustq.Ne obi4am da me naranqvat ili lujat,no po prinzip 6te prekusna vsqkakva vruzka s tozi 4ovek. :smt017

i'm so excited!
02-10-2006, 18:12
ами много ме е боляло имайки предвид скромните си 16 годинки...
но ако не беше тази болка, ако не беше всичко това, което съм прежияла, сега нямаше да съм това, което съм, а щях да съм съвършено друг човек=)
а сега много се обичам и най-вече се уважавам..забравяш кой какво ти е казал, продължаваш напред с високо вдигната глава и със зъби и нокти се бориш да получиш максимално всичко от живота :mrgreen:

Britney`laDy
02-10-2006, 19:05
Бих им пожелала да са живи и здрави...

Sinister_Doll
02-10-2006, 19:54
Purvo iskam da kaja, 4e samoubiystvoto e krayna proqva na slab harakter i do nego pribqgvat samo hora, koito ot4aqno mn iskat da jiveqt. Nqma smisul, za6toto jivotut e kolelo- vednuj si otgore, vefnuj si otdolu... Beazkrayna bolka nqma, nqma rana, koqto da ne se zatvarq s vremeto.


Az ne sum ot horata, koito mrazqt. Mn sum mili4ka i dobri4ka kum horata, koito mi otvru6tat sus su6toto, kum horata, koito haresvam. Drugite prosto ne gi zabelqzvam.
Predi godina i malko jivotut mi be6e istinski AD v produljenie na meseci, a nqmah vuzmojnostta i silata da se za6titq, kakvo ostava da otmu6tavam.
Sled vreme mi se otdade vuzmojnostta da podloja vinovnata na mn brutalno publi4no unijenie... S tri repliki q razplakah i q napraih na ni6to. Udrqh, kudeto nay- mn boli. Mojeh i da i s4upq ot boy klyo6tavoto zadni4e ili da nakaram nqkoy drug da go napravi, no kato 6te boli, pone da e mnogo.
Po- dobre se po4uvstvah, mamka mu!

teenkopele
02-10-2006, 23:00
Зависи каква и колко силна е болката. :?
Най-вероятно ще се опитам да го забравя и ще продължа да гледам напред. :)

02-11-2006, 11:05
Pri4inqvali sa mi bolka...mnogo pati.Bila e silna,bila e i po-malka.Opitvam se da bada silna i da prodalja napred,vapreki neq.
Nai-lo6oto e,kogato te narani nqkoi,ot kogoto ne si go o4akval,togava boli mnogo pove4e.No nali znaete-vsi4ko se vra6ta...koito e naranqval umi6leno,rano ili kasno 6te useti vsi4ko na garba si...pone taka se nadqvam

sherry
02-11-2006, 11:07
Pri4inqvali sa mi bolka...mnogo pati.Bila e silna,bila e i po-malka.Opitvam se da bada silna i da prodalja napred,vapreki neq.
Nai-lo6oto e,kogato te narani nqkoi,ot kogoto ne si go o4akval,togava boli mnogo pove4e.No nali znaete-vsi4ko se vra6ta...koito e naranqval umi6leno,rano ili kasno 6te useti vsi4ko na garba si...pone taka se nadqvam
Tova bqh az

Eleonora
02-11-2006, 15:43
Доколкото се познавам можеби бих му го върнала,
но понеже знам че отмъщението не връща загубеното.И за това ще се опитам да бъда безразлична към него и да го забравя 8-[

skiipar
02-11-2006, 15:48
на всеки един овек са му причинявали болка..малко или много.Простоо се случва...Трябва да се опитаме да преживеем това,което ни се случва и да гледаме напред.Ако не - времето лекува и най-голямата болка!

He3HauKa
02-13-2006, 16:04
Mi bih ostavila si4ko v minaloto i bih prodaljila napred zashtoto vsi4ko rano ili kasno se vrashta :smt019

midnight...
02-13-2006, 19:52
когато човек го боли се защитава
аз лично не мога да претендирам, че съм кой знае колко голяма, но съм натрупала житейски опит който много ми помага
когато някой или нещо ме нарани, си вдигам главата високо и с времето всичко се връща. опитвам се да съм позитивен човек на който винаги усмивката е на устата, защото не искам да порастна виждайки как изпадам в дупките на живота
всеки има перипети в живота си - вярно е, но сами избираме дали ще продължим напред или ще останем в калта :wink: