PDA

View Full Version : edno pismo za sv.valentin..kajete mnenie milqvi!!!!



nai-dobrata
02-10-2006, 12:08
Искам да споделя едно писмо, което написах за едно момче,мисля да му го пратя за наближаващия Св.Валентин....всичко е написано...,бих искала да споделите мнението си!!!!

Здравей,това, което следва да напиша е израз на чувствата ми към теб...чувства,които изгарят сърцето ми ,всеки миг, щом помисля за теб!...Всеки ден,час,всяка минута,секунда -цялото мое време в мислите ми си само ти!
По дяволите, остави ме!!!!!!!!!!!!!!!!
Какво е любовта?-ще кажеш- щастие(това е само увлечение)истинската любов е болка-болка, която изпълва сърцето ти и ти се иска да умреш........!!!!!!!....БОЛИ МЕ!!!!!!!!
Все още не мога да разбера себе си,защо точно ти?-заради красивите ти очи, прекрасната ти усмивка,нежността ти,и всичко, онова, което има в теб ...го желая НЕИСТОВО,ЖЕСТОКО!!!!!
не мога да разбера и сърцето си, със всеки изминал ден,му причиняваш все повече болка,а всякаш те обича още повече.
мога да ти кажа -ти не заслужаваш любов,нямаш нужда от нещо истинско -ти може да имаш много жени,но не и любов!!!!!!!!много сърца си разбил, много момичета сега плачат за теб.Но ти все още не си го осъзнал!Има хиляди причини, заради които да се откажа от теб и да продължа напред -но не мога тази любов е по- силна от самата мен.Това е единственото нещо, което имам огромното желание ,а не мога да се преборя с него!
Обичах те и все още е така,макар пред всички да отричам и пред себе си дори!!!
Казват че ако обичаш някого първо трябва да се отречеш от себе си!-аз се отрекох много отдавна и сега търся душата си,но нея я няма ,изгубила се е някъде в болката!
Влюбих се в теб,но ти се оказа грешка,сега обичам грешката!
но въпреки всичко,аз ти пожелавам щастие -бъди щастлив, не с мен-пожелавам ти някой ден и ти да се отречеш от себе си ,за да обичаш някого-до болка!
Когато останеш сам,и без любов ще ме търсиш........но ще намериш само убитата ми душа ,заробена да те обича ВЕЧНО!!!
Не знам защо говоря така, просто чувствам....мислиш си коя е пък тази лишена от любов, опитваща се да я намери в мен!-напротив заобиколена съм с толкова много любов, колкото ти дори и не си мечтал!
имам хиляди възможности, но за проклятие аз искам теб!!!
Изпълнена съм със страст, желание да бъда с теб!!!!!!!!!!!!!!Повярвай ми ,това случи ли се не бих те пуснала дори за миг от себе си ще те обичам ,както никой до сега!!!
Но това няма да се случи,защото няма да разбереш коя съм,за да не успееш да ме нараниш отново!Аз съм просто тази, която те обича!!!!
Няма да ме откриеш,ще ме търсиш из тълпата навън...из хилядите момичета ,но аз ще бъда някъде там из тълпата от хора,сама с любовта си!!!Познаваш ме много добре,но няма да разбереш коя съм ,няма да ти го покажа с нищо,единствения начин е да го почувстваш със сърцето ти-само то ще ти подскаже и тогава ще ме откриеш-МОЖЕ БИ!!!!!!!!
ДЕРЗАЙ И ОБИЧАЙ,ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ОТКРИЕШ ЛЮБОВТА,КЪДЕТО И ДА Е ,НАУЧИ СЕ ДА Я ПАЗИШ И БЪДИ ЩАСТЛИВ!!!!!!!!!!!!
ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН,НЕКА ДНЕС ДА УСПЕЕШ ДА РАЗБЕРЕШ МНОГО НЕЩА И ПРЕКАРАЙ ДОБРЕ С НЯКОГО,ВСЕ ПАК ДНЕС Е ДЕНЯ НА ВЛЮБЕНИТЕ!!!!!!!!!!

А СЕГА СЕ ПРОСТО СЕ УСМИХНИ ,ЗАЩОТО ВЕЧЕ ЗНАЕШ ЧЕ НЯКОЙ Е ЛУДО ВЛЮБЕН В ТЕБ!!!!!!!!
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ

KAJETE MNENIE MOLQ VI!!!DA MMU GO PRATQ LI?STRUVA LI SI?????????

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:35
МНОГО е дълго ма стойностно (по-добре бъди по пряка не увиртай така или иначе искаш само да кажеш ОБИЧАМ ТЕ! ) :smt008

02-10-2006, 13:01
dosta e tejko..nqkak si...qvno naistina iska6 raz4uvstva6 tozi 4ovek!!!no naistina kato pismo za sveti valentin e dosta dobro mnogo silni dumi si izpolzvala!!!i nezabravqi gore glavata!prati mu go uspex...nai iskreno ti go pojelavam!!!struva mi se 4e ti naistina go obi4a6 adski silno!!!

rusalkata_
02-10-2006, 13:03
Много е хубаво! :D Заслужава си да му го пратиш! :-D

02-10-2006, 13:14
Найстина.. Ако чувстваш нещата така спорет мен любовта ти е адски силна.

Аз на мойту любимо учителче вече му пратих сигурно 10 валентинки

obraten
02-10-2006, 13:29
Дългичко е, но е истинско.
Прочети го, като че го е писал друг.
Махни "панделките" и му го пусни.
Дори и нищо да не излезе, вече имаш интрига.
Успех!

dEnIsTy
02-10-2006, 18:03
МНОГО е дълго ма стойностно (по-добре бъди по пряка не увиртай така или иначе искаш само да кажеш ОБИЧАМ ТЕ! ) :smt008
mhm :lol:

Alli
02-10-2006, 18:14
mn ot frazite sa vzetiot takifa stih4eta i spomen4eta mn e qko prati go pa neka prekara mnogo bezsunni no6ti 4ydeiki se koq e tazi koiato tolkova mnogo go obicha!
az lichno bihs e pobarkala ot lubopitstvo:)
pra6tai pra6tai

Nightwish_f
02-10-2006, 18:17
Много е красиво, но прекалено дълбоко, махни баналностите и му го прати!Късмет!

adi4ka
02-10-2006, 18:41
като цяло си е клише,но пък то не можеш да напишеш нещо,което някой преди теб не се е сетил да напише....зависи,ти го познаваш,но пък има хора,които безумно се натоварват от такива писма и ше се получи точно обратния ефект...абе,пращай,обаче помисли за тва първо

Aaluran
02-10-2006, 18:54
Направо няма да знае откъде му е дошло! :smt023 Давай!

DimmuBorgir
02-10-2006, 19:49
лудо е човече, да можех и аз да пиша така... :x

fifito_f
02-10-2006, 20:36
strahotno e pratimo go:)ako polucha takova pismo bih bila mn shtasliva :D

Kianna
02-10-2006, 20:49
...ako choweka na kogoto prashtash pismoto e niakuw hahaw i nepokist she ti se izsmee..inache chat-pat biwa,az ne si padam osobeno po pismata kato nachin na izraziawane na chuwstwa ; )

Success =]]

WILD__BOY
02-10-2006, 21:03
mran mran mran, dran dran dran i nishto. prekaleno e dalgo. mnoo poveche shte mu haresa neshto po-kratko ipo-silno.


sajalqvam za latinicata:(

mil4eto_
02-10-2006, 21:34
хубава е,но наистина е доста дългичко....
по-добре го напиши малко по-кратичко-поне според мен ще има по-голям ефект върху него.

IKisseDAGirL
02-11-2006, 10:25
ами мисля, че става, само понамали малко удивителните :roll:
с препинателните знаци няма да направиш изказването по-силно, правилният подбор на думи си е за тази цел:)

_MARS_
02-11-2006, 12:57
Супер е.
Аз ако получа такова писмо ще съм много поласкан
За съжаление това няма да се случи :x

piFka_LP
02-11-2006, 16:22
strahotno e pratimo go:)ako polucha takova pismo bih bila mn shtasliva :D
dam =D> =D>

Hate_or_Love
02-11-2006, 20:58
Maleee mn e qko =D> ...pra6tai...v kraina smetka ako ni6to ne izleze pone 6te znae6 4e si napisala ne6to naistina krasivo i stoinostno ;-) btw naistina moje da s1krati6 malko udivitelnite USPEH

Г0ст
02-11-2006, 22:44
Дали да го пратиш...........хмммм......незна .Но помисли си как би се чувствала , ако него пратиш ?

The devil_f
02-12-2006, 07:39
dpsta e dalgo no e stoinosno ako namali6 malko udivitelnite nqma li da e po dobre ina4e mu go prati spored men 6te mu haresa
:smt023 :-D

peperud4icata
02-12-2006, 09:29
na men mnogo mi haresa.izklu4itelno iskreno e =D> =D> =D>