PDA

View Full Version : Любов между учител и ученичка



02-10-2006, 12:17
Здаревйте. Не знам дали проблемът ми заслужава цяла тема и най-вероятно не. Обаче за мен е много важно. Извинявам се че ви занемавам с глупавите хрумвания на болния ми мозък но...
Става въпрос.. Аз май се влюбих з учителя си. И не май а си се влюбих. Написах достатъчно за да си предсатавите колко болен е мозъкът ми, но все пак да продължа...
Освен най-хубавия учител, той просто е най-хубавия човек, който съм виждала. Още повече... Със интелекта си зашеметява всички. Но не е от онези учители, при които часовете са ад. Той е толкова весел и забавен.. Да изключим факта че е като модел, защото външноста не е толкова важна.
Да обаче представете си следната картинка... 25 годишен млад мъж и някво хлапенце на 13 се прегръщат. Да не говорим че е забранено от закона...
Но мамка му... Той е прекрасен...

Та за да не стане твърде егоистична темата ще ви попитам:
Вие влюбвали ли сте се в учител/ка и какво е чувството? Разкажете..

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:26
Мило човече... как да ти кажа.. за скромните си 17,18 годинки и на мен ми се е случвало да заглеждам учителите си... всеки минава през това просто ти си го приела прекалено навътре.. сичко ще мине от само себеси.. по-добре не задълбавай.. и не споделяй на съучениците си ТВА Е МОЯ СЪВЕТ :oops: :smt014

Iliqn4eto
02-10-2006, 12:40
ами не съм се влюбвала в даскал,някои повече са ме кефили от други,но временно привличане..а и все пак съм била на 17,а даскала на 34 ..но при теб е по сложно,ти едва 13-годишно момиче с даскал на 25г,виж да бе в по-горните класове по се ядва..просто набележи си момче на по 14-15години :D и успех

02-10-2006, 12:51
Благодаря.
Ъъ обаче пропуснах нещо много важно.
Как мислите че ше реагира ако разбере?

AmoelidaviprusnamozukaA
02-10-2006, 12:57
Най- вероятно ще ти обясни, че не сте един за друг и така... иначе казано... къде се вреш там къдет не ти е работа? :evil:

Откъде знаеш, че човека си няма приятелка, а и ако е такъв какъвто го описваш си има сериозна връзка 100%... я подскажи... по какво ви е учител?

02-10-2006, 13:06
Връзка си няма 100%
Учител ни е по история.

Dr. Kazimbutt
02-10-2006, 13:32
Това са детски увлечения.

teenkopele
02-10-2006, 13:34
...и не споделяй на съучениците си ТВА Е МОЯ СЪВЕТ :oops: :smt014

:wink:

rusalkata_
02-10-2006, 13:46
Буахахаха! :lol: добре,че в нащо даскало няма яки даскали...пък и да се влюбя в учителя ми?! [-X По-скоро да му се кефя,ама пък чак влюбване... :roll:

sladYR
02-10-2006, 16:50
ами не съм се влюбвала в даскал,някои повече са ме кефили от други,но временно привличане..а и все пак съм била на 17,а даскала на 34 ..но при теб е по сложно,ти едва 13-годишно момиче с даскал на 25г,виж да бе в по-горните класове по се ядва..просто набележи си момче на по 14-15години :D и успех
MILICHKA 17-32 E SASHTOTO KATO 13-25 :smt013 :smt013 :smt013 :smt018

AmoelidaviprusnamozukaA
02-10-2006, 17:37
Еми не точно... едно 17 годишно момиче е доста по- зряло и развито и преспокойно може да ходи с доста по- големи мъже. Не казвам, че е правилно, но напоследък е тенденция... докато 13 годишно пеленаче... :evil: ! Там е друг въпроса :evil: !

При момчетата е по- сложно обаче. 17 годишно момче почти няма изгледи да ходи със жена над 24, докато един мъж на 20 може да си създаде и любовна авантюра с 40 годишна. Абе живота след "даскало" те променя... а и казармата :twisted: !

02-10-2006, 17:39
Абе налази го бе!Чшшш,по-добре недей като се замисля,че може да отиде в затвора.Е,там ще е кучка на друг,ама такъв е жинота просто.......

LoLLiNa
02-10-2006, 18:19
Nedei. Prosto nedei. Sled vreme 6te ti mine spokoino. Ina4e absolutno ni6to niama da izlezne. Puk i kolkoto i da si sladka i gotina ti ne mislia 4e niakoi normalen 4ovek bi trugnal s 13 godi6na. Ot negova strana bi bilo izvrateno i pedofilsko a ot tvoia mn glupavo i lekomisleno :-k [-( [-X

02-10-2006, 20:18
Всъщност ако бях поне мъничко сладка или хубава щеше да е много добре.
Знам че е ненормално и глупаво и какво ли още не, но той някак си те предрасполага да го обичаш. Просто е страхотен.
И ъъ вие мислите ли че той трябва да знае?
Ако вече не знае де....
И благодаря много за съветите

pgg
02-10-2006, 20:31
oo to i az minala godina bqh vlubena v daskala po angliiski :) ama sega sam v dr u4li6te i go zabravih spoks 6te otmine :)

Kianna
02-10-2006, 20:39
amaan ot gluposti...nashta na "13 godini se wliubila" ..skapa, kolkoto po-burzo go razliubish,tolkowa po-dobre =]] oswen,che nemoje da ima nishto mejdu was,ami moje i da mu nawlechesh na choweka seriozni problemi..osuznai se =]

02-10-2006, 20:44
Така... Спокойно...
С нищо не показвам че го харесвам пред хора. На ясно съм какви проблеми мога да му навлека и за това внимавам много.
И това "Наща 13 годишна се влюбила" какво трябва да се разбира?
Аз наистина смятам че го обичам..
И между другото... Напълно на ясно съм че след време няма да има нито спомен от това колко много съм го харесвала...
Съжалявам че започнах..
Забравете

02-12-2006, 19:21
Сладвай мечтите
Може и да успееш

^Kiss_of_the_Sun^f
02-12-2006, 21:37
Ami az sum na 17 edva li i haresvam edin daskal oba4e pri men situaciqta e 4e toi me svali a ne az nego,abe istoriqta e dulga ako iska6 pi6i na LS moje da pogovorim!! :D ;-)

ruso_koska
04-21-2010, 22:04
Мило момиче,първото което ще ти кажа е че ти няма цал живод да си на 13.
Второ...На 12-13g. ,когато бях 7 клас и аз се влюбих в учителя си по химия.Но не си го признавах дори пред себе си.Тогава живеех в един провинциален град.Съучениците ми много се шегуваха на мои гръб с това въпреки че аз категорично го отричах.Та..Към сащесвенното.
До такава степен се бях увлякла в него и като човек,и като учител..всякак че средното ми образование е химия,завършвам висше химия и най интересното че след 10 годишна пауза аз още имам някакви чувства.
Преди около четири години се върнах в оново училище и се видяхме,ходихме на кафе,дори можеше да стане и нещо по така но аз съм от малко по страхливите.От тогава до ден днешен си пишем имеили,смс,в скъпе...
Така че ... днес си на 13 но след време ще си една пълнолетна красива млада дама и живота може да ти поднесе много изненади.

Искам да вметна нещо: имай предвид че аз се бях скарала много жестото с него преди да напусна училището за да дойда да уча тук в София ,а сега... Така че спокоо

Monstre
04-21-2010, 22:13
Бля, позната история - аз много бях хлътнала по даскала по география. Ама баш да го обичам.. :-o По-скоро ми беше адски симпатичен, защото беше единственият готин сред учителите. Е, сигурно и затова напусна. Т_T

Иначе ще си спомняш след време, че си го харесвала и ще се смееш. Ние така правим с всичките съученички, които бяхме въздишали по него. 8-)

CherryS
04-21-2010, 22:17
Недей.
ще стане пастет. 8-)

hahavteen
04-21-2010, 22:25
И на никой не му направи впечатление че темата е от 2006... Дори фактът че темата е пусната от гост или пък че повечето мнения са на латиница не ви наведоха на мисълта че темата е адски стара... :-o

Abigoria
04-22-2010, 07:38
Виж сега, на 13 те разтрисат хормоните яката и си търсиш 'експериментален' обект, когото да обичаш. При някои т'ва е някоя звезда, при други- някой измислен герой от книги/ филми и пр, в твоя случай- учителя ти. Лошо няма да го харесваш.

Но все пак не споделяй чувствата си с него, вероятно си има приятелка, или е женен, пък и шансът да ти отвърне на чувствата е.. около нулата. Най- много да предизвикаш негативно отношение :) Съсредоточи се върху по- достижим за теб обект :)

fenastz
04-22-2010, 08:08
Мило момиче,първото което ще ти кажа е че ти няма цал живод да си на 13.
Второ...На 12-13g. ,когато бях 7 клас и аз се влюбих в учителя си по химия.Но не си го признавах дори пред себе си.Тогава живеех в един провинциален град.Съучениците ми много се шегуваха на мои гръб с това въпреки че аз категорично го отричах.Та..Към сащесвенното.
До такава степен се бях увлякла в него и като човек,и като учител..всякак че средното ми образование е химия,завършвам висше химия и най интересното че след 10 годишна пауза аз още имам някакви чувства.
Преди около четири години се върнах в оново училище и се видяхме,ходихме на кафе,дори можеше да стане и нещо по така но аз съм от малко по страхливите.От тогава до ден днешен си пишем имеили,смс,в скъпе...
Така че ... днес си на 13 но след време ще си една пълнолетна красива млада дама и живота може да ти поднесе много изненади.

Искам да вметна нещо: имай предвид че аз се бях скарала много жестото с него преди да напусна училището за да дойда да уча тук в София ,а сега... Така че спокоо


Мило момиче, спри наркотиците, темата е на 4 години.

Nakadah
04-22-2010, 08:10
тая тема е леко на 4 години

silvana95
04-22-2010, 09:10
Недей.
ще стане пастет. 8-)

:) :)

egati temata :shock:

Jessie
04-22-2010, 10:13
Темата е СТАРААААААААААААА :shock: :? От 2006, момичето сега е сигурно на 17 поне .. :?

Alex4o0o
04-22-2010, 16:50
Аз НИКОГА не съм и няма да се влюбя в даскал...все пак тва са хора,които ни мъчат не забравяйте!!! :lol:

Alex4o0o
04-22-2010, 16:51
АБЕ ЕЙ ТЪПАЦИ...аз почти никога не гледам датите...кой идиот се рови в стари теми ве еййййййй :-x

DevilWish
04-22-2010, 16:55
Oще си на 13 ;) Не знаеш какво е любов.Това ще мине.
И аз миналата година се бях влюбила в учител и даже му го казах и имахме сериозен разговор ,в който разбрах, че той си има връзка.И накрая каза "все пак съм и учител, така че ако стане нещо между нас се сещаш какво ще се случи".
Така ,че избий си го от главата ;) Аз бях по-зряла и имах смелостта да действам, защото както той сам ми каза "определено щеше да имаш шанс, ако бяха други обстоятелствата". . ;) Но при теб няма смисъл просто ;)

umri
04-22-2010, 17:42
Спомням си, като дойдеше някоя напращяла студентка на стаж.... Лелее какви базици, какво чудо и каква надпревара беше. Един път на косъм се разминах от сбъдната мечта, ама... жалко. Искаше го много, ама чувството и за морал и мисълта, че ще раздрънкам, като чели я спираше.

JackSparrow
04-22-2010, 17:50
лелее, темата е от 2006 .. :shock: :booooomb:

SpOrTs_GiRl
04-22-2010, 19:36
Найстина се случва на повечето момичета - все ще се намери някой млад даскал в училище.. Няма нищо лошо в това и няма от какво да се срамуваш - ще ти мине с времето, сама знаеш, че не е редно.

П.П. Сега ни преподават студенти, които са на стаж, по определени предмети.. Дойде един младеж (точно младеж си е о.О ) .. светла коса, сини очи, хубаво тяло - всички припадат по него. Е.. жалко, че не харесвам такива. :)

zapalenata
04-23-2010, 07:38
Oще си на 13 ;) Не знаеш какво е любов.Това ще мине.
И аз миналата година се бях влюбила в учител и даже му го казах и имахме сериозен разговор ,в който разбрах, че той си има връзка.И накрая каза "все пак съм и учител, така че ако стане нещо между нас се сещаш какво ще се случи".
Така ,че избий си го от главата ;) Аз бях по-зряла и имах смелостта да действам, защото както той сам ми каза "определено щеше да имаш шанс, ако бяха други обстоятелствата". . ;) Но при теб няма смисъл просто ;)
не мога да повярвам на това,само не просто не мога да си представя какво щеше да стане ако той нямаше връзка :shock:

soul1199
04-23-2010, 08:29
Вие влюбвали ли сте се в учител/ка и какво е чувството? Разкажете..не,не съм,според мен не си влюбена найстина,просто така си мисли6

darkPaladin
04-23-2010, 08:29
По какво ти преподава? :lol:

quexxe
04-23-2010, 08:31
За любовта граници няма.Не се притеснявай,но имай в предвид,че ще си останеш неотразена,освен ако и той не те е харесал. :smt008

bilqnavod
04-23-2010, 11:30
Абе преживявам тежка раздяла, обаче има нещо което ме кара да се чувствам добре. Аз съм студентка 2 ри курс и така пълнолетна... човека когото харесвам ми е преподавал по една дисциплина миналата година...той е на 27 млад доктор-асистент... мммм само че забелязах, че той май ме заглежда....обаче и аз го заглеждам ....много го харесвам ама ако стане нещо между нас целия факултет ще гръмне...и направо тогава не ми се мисли...затова засега стоя настрана....не мисля че може да се получи с преподавател... А пък ако си някакво келешче на 13, 14 просто не ми говори освен моралните ценности ще ви преследва и закона...тъй че УМНАТА...

DaemonBoy
04-23-2010, 11:50
То не че примерно теб няма да те преследва закона, нали ти е преподавател? :-o Както и да е, това си е пълна заблуда. При различно време и различни обстоятелства ще е друго, но не и такива. ;)

kalpazanka
04-23-2010, 11:52
Край.