PDA

View Full Version : Помогнете да си направя бот



SleepWalker
02-10-2006, 12:28
Здравейте на всички

Искам да попитам ,някой ще се наеме ли да ми помогне да си направя бот?Щото съм голям ламер по отношение на това :wink: Ако някой е съгласен да ми помогне пишете тук във форума или ме търсете в чата най-вече в #BARCELONA аз се пиша или Boixos`Nois или `SleepWalker` .Благодаря ви предварително! :D

Our
02-19-2006, 11:00
Да си направиш бот не е толкова сложно. Сложното е да го контролираш, но и това не е китайско писмо ;) . Теглиш си eggdrop или windrop :D , отваряш файла eggdrop.conf там (с леки познания по англ. език) можеш да настроиш всичко по бота. Като ident, real name итн... След това се запознаваш малко с tcl-ите и си теглиш каквито ти трябват. tcl-ите са файлчета (скриптове) които се зареждат в бота и той изпълнява написаното в тях. Можеш да си пишеш сам ако разбираш PHP, но щом казваш, че си голям ламер ... :) След като пусне бота. За онлайн конфигурацията гледаш една друга тема от тоя форум ... :) Kak da napravq bota da slusha samo men или нещо такова ;) Там е описано как да го донатъкмиш. Ако не успееш нещо - admin@bgnet.mybgweb.com , ще ти пратя примерен конфигуриран бот. :)


Поздрави,
bgnet.mybgbb.com
omegabg.fhhost.com

PleasureSeeker
04-23-2006, 19:06
мисля,че някаде бях срещнал..обяснение на по-точно конфигуриране на бота

Composure
04-23-2006, 19:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35618

мое творение :lol: ако имаш ппроблем пиши ми лс :)