PDA

View Full Version : Проблем да заговоря момиче?



lamero
02-10-2006, 15:19
Супер тъп проблем,вече съм на 17г(леле колко съм задръстен)и все още ме е срам да загворя момиче.Проблема е,че няма къде другаде да се запозная освен някаде в дискотека.А ме е супер срам,защото нито я познавам нито нищо и ми се струва тъпо да се домъкна до нея и да я заговоря,а пък и незнам какво да кажа.А бе супер тъпо!
А пък си мисля,че не само че несъм грозен,ами и момичетата ме харесват.В старото училище имаше момичета което мисля,че не им бях безразличен... ама това е друго.Като позавам момиче,както в старят клас ги говоря с нея без проблеми,но така да се запозная сам без друг да ме запознае?

rusalkata_
02-10-2006, 15:30
е все някога трябва да има 1 път и сам да се запознаеш с момичето!просто отиваш до нея,усмихваш се,казваш си името,подаваш си ръката,тя ти казва своето име,здрависвате се и почваш да я сваляш... :wink:

Oyamoto
02-10-2006, 15:39
Ми какво можеш да изгубиш ако я заговориш - нищо? Ако не върже никога повече няма да я видиш през живота си, ама ако върже :twisted:

бездомник
02-10-2006, 15:42
Нека нищо не те спира. Мисля, че ако спреш да се притеснявапш ще пожънеш успех! :P Като начало те съветвам да се позаговориш с някоя по-малка от теб. Да речем 14 годите. Те са "по-лесни", а определено може по-лесно да ги заговориш, понеже ще си по-голям и ще им бъдеш по-интересен...

lamero
02-10-2006, 15:49
Значи не си мислиете,че съм задръстен :) с очила и уча по цал ден.Имам приятели с които да ходя по дискотеки и т.н.Незнам така ли си възпитан?но много ме е срам да заговарям момичета.А това,че каза ако не върже да не ти пука,еми на ме лошото е ,че ми пука ако некаже да и т.н. почвам да си мисля,че нещо не ми е в ред.Но наистина има първи път(мале колко ме е срам,незанм даже как го написах,то отстрани и без това изглежда,че съм задръстен ама...,се едно ще правя незнам си колко голямо нещо)Но за мен е голямо,мерси за съветите!

Oyamoto
02-10-2006, 15:56
Ми са кат не ми вярваш троши си главата няма да ти наливам мъдрост :wink: .

In4iTu_
02-10-2006, 16:28
Едва ли си задръстен,просто се притесняваш...Да ти кажа момичетата, или поне аз, се впечатляват от яки лафчета.И да ти дам съвет - ако виждаш че разговорът не върви недей да досаждаш много.Не се натискай и не бъди нахален O:) Еми тва
мога да ти кажа като съвети/от моя гледна точка естествено/

dEnIsTy
02-10-2006, 16:36
е все някога трябва да има 1 път и сам да се запознаеш с момичето!просто отиваш до нея,усмихваш се,казваш си името,подаваш си ръката,тя ти казва своето име,здрависвате се и почваш да я сваляш... :wink:
to4no taka :lol:
samo da ne se :oops: ...ne 4e v diskotekata 6te se vidi,no vse pak :lol:
aide be ne se izlagai kvo tolkova...pyk ako ne6to go opleska6..ko ti puka ,nali ne q poznava6..nqma da q vidi6 pove4e(moje bi) :wink:

vibora85
02-10-2006, 16:44
taka si e vinagi ima purvi put,apuk si i mislq,4e namq da te zahape nikoe momi4e-otiva6 zapoznava6 se i gotovo...\:D/ po natatuk dali 6te ima ne6to e otdelen vupros,PRESRAMI SE VEDNUJ ZA VINAGI[-o<

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 17:10
ole ole... bez komentar.. kak da kaja.. 17 godini.. mi pravi si suhi trenirovki u vas pred ogledaloto ](*,)

lamero
02-11-2006, 07:18
Еми то и аз незнам какво да кажа.Знам,че изглежда странно и не не съм задръстен просто съм срамежлив като се стигне до тук.Мерси все пак за съветите на всички!

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 10:40
ами.. начи си специален тогава.. евала :)

02-11-2006, 11:04
Хехе какво искаш да кажеш,че не си виждали незадръстено момче,което обаче го е срам да говори с момичета?
Все пак,ако има развитие веднага ще се похваля :)
По точно,пак казвам не ме е срам да говоря с момичета,срам ме е сам да се запознавам с тях.

02-11-2006, 16:22
E ti nameri kyde da iska6 pomo6t. Kak mogat horata vyv foruma da ti pomognat? Nai-mn da ti kajem kvo da kaje6 da go naizusti6 i posle kvo... ni6to! Sq prosto po4va6 da zagovarq6 nared (i ne samo v diskoteki ami i v zavedeniq i po ulicata nasqkyde). Dali 6te stane ot pyrviq pyt? NE! 6te se opleska6 na 100% i to daje pyrvite pyti no postepenno 6te svikne6 i po nqkoe vreme kato vidi6 nqkoe gotino momi4e na ulicata 6te ti e porednoto "vlizane" i 6te ti vyrje - be prosto praktika mu e maikata. Nqma kak nqkoq sutrin da se sybudi6 i ve4e ot samo sebe si da ne se sduhva6!

n0mak
02-11-2006, 16:35
Супер тъп проблем,вече съм на 17г(леле колко съм задръстен)и все още ме е срам да загворя момиче.Проблема е,че няма къде другаде да се запозная освен някаде в дискотека.А ме е супер срам,защото нито я познавам нито нищо и ми се струва тъпо да се домъкна до нея и да я заговоря,а пък и незнам какво да кажа.А бе супер тъпо!
А пък си мисля,че не само че несъм грозен,ами и момичетата ме харесват.В старото училище имаше момичета което мисля,че не им бях безразличен... ама това е друго.Като позавам момиче,както в старят клас ги говоря с нея без проблеми,но така да се запозная сам без друг да ме запознае?

spoko be pi4.. ne e kato da hodi6 po ulicata i okolo tebe non stop nahakani pi4ove da spirat mackite i da gi kanat po sre6ti.. baq "Cojones" za da zagovori6 momi4e ei taka :) spox =P~

e_l_i_z_a
02-11-2006, 19:04
Отиваш при нея и я питаш първото нещо,което ти хрумне.Например: "Защо си самичка?Толкова си сладка!" :mrgreen: На практика ако те харесва каквото и да и кажеш(освен да не е нещо просташко),ще ти се върже и ще ти отговори мило или предизвикателно.Ако не те харесва само ще те изгледа тъпо или ще ти каже по "най-учтивия" начин да се разкараш.И в двата случая нищо не губиш. \:D/.Най-важното е да се усмихваш,да не се вреш в нея и да бъдеш естествен-да не се правиш на безбожното гъзе! ](*,) :wink:

lamero
02-11-2006, 19:06
Еми ще пробвам,пък ще видиме какво ще стане.До сега никой не е умрял от срам дано не съм първия :)
Все пак мерси,явно според вас цаката е заговаряй всчико наред па което върже :)

lamero
02-13-2006, 12:53
e_l_i_z_a много ти благодаря съвета ти беше много довър!Предполагам този петък,ще действам пък каквото стане.(е дано стане нещо де :)

ATAKABG
02-16-2006, 21:57
ахахаха,пич има и по-добри стратегии. Са действително е малко неловко напълно непозната да заговориш и да тръгнеш да я сваляш.пък и не са много хората,които го правят,нищо че тук във форума всички ти се правят на отворени в тая област,сякаш забиват всяко момиче което са видяли на улицата :mrgreen:
Та мисълта ми е...запознай се в чата с някое момиче. там няма да ти е неудобно. ще се опознаете,ще си лафите известно време,ще ти даде снимка,ако я харесваш си уговаряш среща и така. Пp-добре е отколкото с напълно непозната да тръгнеш да се забиваш,нали? По-голям шанс има :)

Oyamoto
02-16-2006, 22:45
ахахаха,пич има и по-добри стратегии. Са действително е малко неловко напълно непозната да заговориш и да тръгнеш да я сваляш.пък и не са много хората,които го правят,нищо че тук във форума всички ти се правят на отворени в тая област,сякаш забиват всяко момиче което са видяли на улицата :mrgreen:
Та мисълта ми е...запознай се в чата с някое момиче. там няма да ти е неудобно. ще се опознаете,ще си лафите известно време,ще ти даде снимка,ако я харесваш си уговаряш среща и така. Пp-добре е отколкото с напълно непозната да тръгнеш да се забиваш,нали? По-голям шанс има :)
Да бе брато точно така - и на снимката неква готина такава, и на срещата ти пристига един тежкотоварен булдозер с крака по дебели от джанти 19ки и по космати от чубака, с мустаци между кривите й зъби, без врат, с косми под мишниците и в ушите и миришеща на пот и чесън, в лицето приличаща на кинг конг, гъза и се влачи по земята и оставя миризлива диря мас...но то важното е вътрешната красота :smt008 :smt005 .

Legally_Blonde
02-16-2006, 22:56
Амии..виж сега..не може просто да бягаш от проблема под предтекст,че няма какво да й кажеш!Мн просто отваш до нея и й казваш:"Извинявай,но ми направи голямо впечетление и бих искал да те попитам може ли да се запознаем..."
Убедена съм,че ако я попиташ така веднага сте се запознали,а при полям късмет и по-ненадуто момиче...може и номера да й получиш!!!
Успехи! :wink:

Pick-up Artist
02-17-2006, 00:30
lamero,
приятелю, проблемът е не само твой, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре. Познавам приятели, 30 годишни мъже, които все още не могат да заговорят непознато момиче.
Някои от мненията тук са добри, други - никак. Прочети надолу. Прочети поста на In4iTu_, и под "яки лафчета" нямай предвид предварително заучени елементарни глупости. Имай предвид оригиналност на разговора. Вкарвай леко "арогантен хумор" с усмивка. Изчети нататък какво съм писал.


MiLiNkOtO^
ти ми направи впечатление - открояваш се от всички писали дотук в темата... ти си единствената която се опитва да "непомага". Харесвам жени със самочувствие, но смятам че ако скочиш от егото си ще се пребиеш ;). Хубава снимка между другото.

Гост (който писа на латиница),
мисля че с теб имаме сходен "фрейм". Предполагам знаеш какво имам предвид под "фрейм" ;)

n0mak
желая ти големи Cojones оттук нататък. Успех.

e_l_i_z_a
репликата ти не е добра. Предполага по-нисък статус от нея. Разбира се, може би ще върши работа, ако я каже по подходящ начин, или ако момичето е самотно и отчаяно. И двете "или" не са много вероятни, съгласи се.

Legally_Blonde
Чудесен първи контакт. Убеден съм че имаш много качествени ухажори и опит. lamero, опитай с идеятя й.


Факт е, че жените са много чувствителни към повечето "свалки" от рода на "болеше ли много? как кое, когато падна от рая" и подобни. Начинът е да подходиш към момичето и да започнеш нормален разговор. Не е добра идея да започваш с комплименти. Но е нормално да започнеш с коментар за нещо в ситуацията - част от облеклото й, стойката й, излъчването й, нещо което тя прави в момента... ключът тук е не какво казваш, а как го казваш. Говори бавно, уверено, прави малки паузи между някои думи и изреченията, представи си че пред теб стои най-добрия ти приятел.

Обърни внимание на езика на тялото си. Жените имат 10 пъти по-добро усещане за това доколко естествен и уверен е човек, и умеят да четат добре езика на тялото, до степен която може би никога не си си представял. Изправи се, не забивай брадичката долу, отпусни раменете назад... представи си преди това че си краля на света и всичко ти принадлежи.

Прави много зрителен контакт, не избягвай погледа й. Не откъсвай поглед преди тя да го е направила. Това, комбинирано с уверения тон и леките паузи генерират "сексуално напрежение", което тя ще усети като първоначален интерес.

Бъди забавен. Можеш да пуснеш някоя шега, стига да е на място и да не се самоиронизираш. Ако имаш добро усещане, можеш да приложиш "арогантен хумор". Опитвай. Ако тя се засмее, на прав път си.

Не отговаряй на въпросите й директно. Например:
"На колко години си"
- На достатъчно.
- На 59. Утре имам юбилей в старческия дом и ще пием много лимонада.

"С какво се занимаваш"
- Аз съм модел на мъжко бельо.
- Таен агент. Но не казвай на никого, в противен случай ще трябва да те убия.

не "лъжи", а казвай неща които очевидно не са верни и тя няма да ти повярва за тях. Направи така, че да е ясно че просто се шегуваш и разведряваш обстановката.

Но се интересувай от нея. Бъди леко мистериозен и много заинтересуван от нея и каквото тя има да ти каже.

Мога тук да те упътя с няколко примерни запознавания, за да добиеш представа, но се съмнявам че някой от подобен вид форум би прочел всичко това. А и обичам да съм дискретен за себе си ;).

Не протакай разговора. Създай привличане, и напусни диалога, като поискаш номера й. Ако твърде много се впускаш в запознанството ще изглеждаш като онези "лепки" които редовно досаждат на момичетата. Не го прави.

Това важи предимно за запознанство на улицата или в училище, магазин, и т.н.

За дискотеки и купони използвай 2 забавни истории, които можеш да разкажеш още след "здравей", дори без причина... бъди много енергичен, жив. Освен историите, опитай да играеш роля. Например запознай се с нея сякаш си Джеймс Бонд а тя е мисис Бонд. Момичетата харесват "игрите".

Тази малка част, която ти написах тук, би трябвало да ти свърши работа на първо време, мъничко парче от пъзела. Както казах, по-важно е как говориш и се държиш, отколкото думите ти. Жените са по разговорите, мъжът действа.

Приеми следните фрази за твои истини
"Ние сме развни, ти не стоиш на пидестал заради красотата си." - Жените са хора като нас, не им придавай божественост.
"Аз съм един, вие сте много" - не се вкопчвай в едно единствено момиче, докато не откриеш най-доброто за себе си. Бъди малко егоист.
"Аз съм мъж, и като такъв не се оправдавам за желанията си." - Много момчета завършват като приятели, просто защото се държат като безполови мекотели. Не бъди такъв. Бъди разционален, нормален мъж с присъщи за един мъж желания. Никакви извинения.
"Ти ме харесваш." - Приеми убеждението че тя те харесва силно още от самото начало. Дръж се така, сякаш знаеш че е луда по теб. Дори да не е вярно, ще бъдеш уверен, магнетичен, и момичето ще вижда в теб лидер, а не малко дете.

НИКОГА не я питай какво иска да прави, за какво да говорите, нито не искай тя да води. ВИНАГИ води разговора, води интерактивността. По време на запознанството не бъди пасивен, остави я да се наслаждава на усещането че има пред себе си мъж.

Ще се проваляш много пъти. Това не е края на света, ще оцелееш дори ако тя те наругае. Тя не е критерий за твоята мъжественост или его.

Успехи на всички!

Oyamoto
02-17-2006, 01:17
lamero,
приятелю, проблемът е не само твой, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре. Познавам приятели, 30 годишни мъже, които все още не могат да заговорят непознато момиче.
Някои от мненията тук са добри, други - никак. Прочети надолу. Прочети поста на In4iTu_, и под "яки лафчета" нямай предвид предварително заучени елементарни глупости. Имай предвид оригиналност на разговора. Вкарвай леко "арогантен хумор" с усмивка. Изчети нататък какво съм писал.


MiLiNkOtO^
ти ми направи впечатление - открояваш се от всички писали дотук в темата... ти си единствената която се опитва да "непомага". Харесвам жени със самочувствие, но смятам че ако скочиш от егото си ще се пребиеш ;). Хубава снимка между другото.

Гост (който писа на латиница),
мисля че с теб имаме сходен "фрейм". Предполагам знаеш какво имам предвид под "фрейм" ;)

n0mak
желая ти големи Cojones оттук нататък. Успех.

e_l_i_z_a
репликата ти не е добра. Предполага по-нисък статус от нея. Разбира се, може би ще върши работа, ако я каже по подходящ начин, или ако момичето е самотно и отчаяно. И двете "или" не са много вероятни, съгласи се.

Legally_Blonde
Чудесен първи контакт. Убеден съм че имаш много качествени ухажори и опит. lamero, опитай с идеятя й.


Факт е, че жените са много чувствителни към повечето "свалки" от рода на "болеше ли много? как кое, когато падна от рая" и подобни. Начинът е да подходиш към момичето и да започнеш нормален разговор. Не е добра идея да започваш с комплименти. Но е нормално да започнеш с коментар за нещо в ситуацията - част от облеклото й, стойката й, излъчването й, нещо което тя прави в момента... ключът тук е не какво казваш, а как го казваш. Говори бавно, уверено, прави малки паузи между някои думи и изреченията, представи си че пред теб стои най-добрия ти приятел.

Обърни внимание на езика на тялото си. Жените имат 10 пъти по-добро усещане за това доколко естествен и уверен е човек, и умеят да четат добре езика на тялото, до степен която може би никога не си си представял. Изправи се, не забивай брадичката долу, отпусни раменете назад... представи си преди това че си краля на света и всичко ти принадлежи.

Прави много зрителен контакт, не избягвай погледа й. Не откъсвай поглед преди тя да го е направила. Това, комбинирано с уверения тон и леките паузи генерират "сексуално напрежение", което тя ще усети като първоначален интерес.

Бъди забавен. Можеш да пуснеш някоя шега, стига да е на място и да не се самоиронизираш. Ако имаш добро усещане, можеш да приложиш "арогантен хумор". Опитвай. Ако тя се засмее, на прав път си.

Не отговаряй на въпросите й директно. Например:
"На колко години си"
- На достатъчно.
- На 59. Утре имам юбилей в старческия дом и ще пием много лимонада.

"С какво се занимаваш"
- Аз съм модел на мъжко бельо.
- Таен агент. Но не казвай на никого, в противен случай ще трябва да те убия.

не "лъжи", а казвай неща които очевидно не са верни и тя няма да ти повярва за тях. Направи така, че да е ясно че просто се шегуваш и разведряваш обстановката.

Но се интересувай от нея. Бъди леко мистериозен и много заинтересуван от нея и каквото тя има да ти каже.

Мога тук да те упътя с няколко примерни запознавания, за да добиеш представа, но се съмнявам че някой от подобен вид форум би прочел всичко това. А и обичам да съм дискретен за себе си ;).

Не протакай разговора. Създай привличане, и напусни диалога, като поискаш номера й. Ако твърде много се впускаш в запознанството ще изглеждаш като онези "лепки" които редовно досаждат на момичетата. Не го прави.

Това важи предимно за запознанство на улицата или в училище, магазин, и т.н.

За дискотеки и купони използвай 2 забавни истории, които можеш да разкажеш още след "здравей", дори без причина... бъди много енергичен, жив. Освен историите, опитай да играеш роля. Например запознай се с нея сякаш си Джеймс Бонд а тя е мисис Бонд. Момичетата харесват "игрите".

Тази малка част, която ти написах тук, би трябвало да ти свърши работа на първо време, мъничко парче от пъзела. Както казах, по-важно е как говориш и се държиш, отколкото думите ти. Жените са по разговорите, мъжът действа.

Приеми следните фрази за твои истини
"Ние сме развни, ти не стоиш на пидестал заради красотата си." - Жените са хора като нас, не им придавай божественост.
"Аз съм един, вие сте много" - не се вкопчвай в едно единствено момиче, докато не откриеш най-доброто за себе си. Бъди малко егоист.
"Аз съм мъж, и като такъв не се оправдавам за желанията си." - Много момчета завършват като приятели, просто защото се държат като безполови мекотели. Не бъди такъв. Бъди разционален, нормален мъж с присъщи за един мъж желания. Никакви извинения.
"Ти ме харесваш." - Приеми убеждението че тя те харесва силно още от самото начало. Дръж се така, сякаш знаеш че е луда по теб. Дори да не е вярно, ще бъдеш уверен, магнетичен, и момичето ще вижда в теб лидер, а не малко дете.

НИКОГА не я питай какво иска да прави, за какво да говорите, нито не искай тя да води. ВИНАГИ води разговора, води интерактивността. По време на запознанството не бъди пасивен, остави я да се наслаждава на усещането че има пред себе си мъж.

Ще се проваляш много пъти. Това не е края на света, ще оцелееш дори ако тя те наругае. Тя не е критерий за твоята мъжественост или его.

Успехи на всички!
Тва упътване за малолетния плейбой ли е, или наръчник как да се изложиме максимално пред жените, ](*,) #-o ебати глупостите. - Аз съм таен агент - съблечи си дрехите за да се уверя че не носиш оръжие бейбии :smt005 .

02-17-2006, 06:34
Нищо не прави.Щом казваш ,че си поне малко привлекателен е нужно само да си им пред погледа в повечето случай ако и те не са съвсем здух всичко ще тръгне.

Има и изключения мухахахахха ма след 1 бира...

ht_7j
02-17-2006, 16:35
Нека нищо не те спира. Мисля, че ако спреш да се притеснявапш ще пожънеш успех! :P Като начало те съветвам да се позаговориш с някоя по-малка от теб. Да речем 14 годите. Те са "по-лесни", а определено може по-лесно да ги заговориш, понеже ще си по-голям и ще им бъдеш по-интересен...


mnogo dobyr syvet

ziky
02-17-2006, 16:47
По добър начин от този да я заговориш не виждам!Забравяш за срама и тва е!КОлкото и трудно да е :? просто особенно както ти предстои пълнолетие и като се замислислиш че ти предстои женене...кво си мислиш че ше те загворат и то така 6е стане ли....е да ама не....в днешно време момчетата правят първата крачка колкото и гадно да е :?

02-17-2006, 17:18
Абе хора мислете бе,баах мааму кви са тия просташки съвети,да праи квот знае,аз не знам как ще го хареса някоя тоя,баахтине знам къв тревада си за да пишеш на сериозно в тоя форум,бах мааму,а да ви питам ще ми се отвори ли пишката кат еба за първи път...лелееееее......... :smt017 :smt017 :smt017

ATAKABG
02-18-2006, 22:05
ахахаха,пич има и по-добри стратегии. Са действително е малко неловко напълно непозната да заговориш и да тръгнеш да я сваляш.пък и не са много хората,които го правят,нищо че тук във форума всички ти се правят на отворени в тая област,сякаш забиват всяко момиче което са видяли на улицата :mrgreen:
Та мисълта ми е...запознай се в чата с някое момиче. там няма да ти е неудобно. ще се опознаете,ще си лафите известно време,ще ти даде снимка,ако я харесваш си уговаряш среща и така. Пp-добре е отколкото с напълно непозната да тръгнеш да се забиваш,нали? По-голям шанс има :)
Да бе брато точно така - и на снимката неква готина такава, и на срещата ти пристига един тежкотоварен булдозер с крака по дебели от джанти 19ки и по космати от чубака, с мустаци между кривите й зъби, без врат, с косми под мишниците и в ушите и миришеща на пот и чесън, в лицето приличаща на кинг конг, гъза и се влачи по земята и оставя миризлива диря мас...но то важното е вътрешната красота :smt008 :smt005 .

е ти па,не са толкова много тея дето лъжат. има си съвсем реални момичета,симпатични,които влизат в 4ата. Ти да не мислиш,че само грозотии влизат? Ебати пичките познавам,които влизат в чата.
Ако случайно те е излъага и верно е няква грозотия,просто си тръгваш и тва е. Нишо нема да ти стане.
Но при всички положение е по-добре през чата,отколкото е така направо на улицата да спреш няква непозната и да и кажеш "Много си готина,аре се запознаеме". Ше те помисли за луд или поне за нахален.

ATAKABG
02-18-2006, 22:07
ахахаха,пич има и по-добри стратегии. Са действително е малко неловко напълно непозната да заговориш и да тръгнеш да я сваляш.пък и не са много хората,които го правят,нищо че тук във форума всички ти се правят на отворени в тая област,сякаш забиват всяко момиче което са видяли на улицата :mrgreen:
Та мисълта ми е...запознай се в чата с някое момиче. там няма да ти е неудобно. ще се опознаете,ще си лафите известно време,ще ти даде снимка,ако я харесваш си уговаряш среща и така. Пp-добре е отколкото с напълно непозната да тръгнеш да се забиваш,нали? По-голям шанс има :)
Да бе брато точно така - и на снимката неква готина такава, и на срещата ти пристига един тежкотоварен булдозер с крака по дебели от джанти 19ки и по космати от чубака, с мустаци между кривите й зъби, без врат, с косми под мишниците и в ушите и миришеща на пот и чесън, в лицето приличаща на кинг конг, гъза и се влачи по земята и оставя миризлива диря мас...но то важното е вътрешната красота :smt008 :smt005 .

е ти па,не са толкова много тея дето лъжат. има си съвсем реални момичета,симпатични,които влизат в 4ата. Ти да не мислиш,че само грозотии влизат? Ебати пичките познавам,които влизат в чата.
Ако случайно те е излъгала и верно е няква грозотия,просто си тръгваш и тва е. Нищо нема да ти стане.
Но при всички положения е по-добре през чата,отколкото е така направо на улицата да спреш няква непозната и да и кажеш "Много си готина,аре се запознаеме". Ше те помисли за луд или поне за нахален.

lamero
02-19-2006, 16:56
Тъкмо мислех да заговоря някое момиче в дискотеката и някои викат,че е тъпо да заговаряш непознато момиче.Но след ваще съвето това ми се струва най-одачно.А това за чата не мерси не обичам такива запознанства.Все пак мисля,че повечето oт вас мислят,че не е тъпо да заговоря някое момиче?Ако може някое момиче също да каже дали харесва така да я заговарят :)
Защото в петък излизам и предприемам нещо писна ми!

sexy_macka
02-19-2006, 17:19
e_l_i_z_a Пуснато на: 12.02.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Отиваш при нея и я питаш първото нещо,което ти хрумне.Например: "Защо си самичка?Толкова си сладка!" На практика ако те харесва каквото и да и кажеш(освен да не е нещо просташко),ще ти се върже и ще ти отговори мило или предизвикателно.Ако не те харесва само ще те изгледа тъпо или ще ти каже по "най-учтивия" начин да се разкараш.И в двата случая нищо не губиш. .Най-важното е да се усмихваш,да не се вреш в нея и да бъдеш естествен-да не се правиш на безбожното гъзе!

Poslushai q i nqma da sgreshish,mislq che tq obobshti mneniqta na vsichki ni.... =D>

terry
02-19-2006, 17:42
naistina mnogo qko suvet4e,no su6to se postarai da praedolee6 toq tvoi strah

val4o89
02-19-2006, 17:47
ti puk,kvo 6e te e sram,govori s neq se edno q poznava6 ot 5 godini,se edno ste priqteli,trqbva da si samouveren

MaRiA^^^
02-19-2006, 18:05
Емми..трябва да се научиш да се държиш нахакано, което не означава като смешен селски сваляч ами..да се правиш , че не ти пука на такъв ..супер неебателен, щото ние момичетата , като видим , че не ни се обръща внимание подивяваме и правим сичко възможно да ни забележат и като момичетата около тебе почнат да се държат така ...си ти на ход :wink:

lamero
02-19-2006, 18:07
Нали разбрахте,че става въпрос за момиче което непознавам!Аз ако го познавах лесни :)Ама и така върви,само трябва да следя кое момиче е само да нестане гаф нещо :)
Наистина съвета на e_l_i_z_a много ми хареса.

tube9
04-23-2010, 17:11
споко е пич аз съм по зле вече съм на 23 и още не съм докосвал момиче камо ли да я заговарям просто АДСКИ МЕГА ЯКИЯ СРАМ разбираш ли. Дори момичета от нашия клас са ми предлагали обаче аз им отказвам нз що. Просто срамът е голямо нещо ама какво да се прави... ( не съм гей)

raliichkaa
04-23-2010, 17:44
e все някой път трябва да се престрашиш,нали ?! с мимики и жестове..такива разни неща .. усмивки и само ще си стане :D

valdesbg
04-23-2010, 18:16
Темата е стара!

Ключ моля.

KpacuMup
04-23-2010, 18:37
Използвай многоизтъркания вече начин .. буташ се в нея .. извиняваш се, запознавате се, всимаш й номера .. после й пишеш един смс за лека нощ .. утре пак в дискотеката я каниш да излезете на кафе .. ииии така ;)