PDA

View Full Version : lubovta!



02-10-2006, 16:07
s16testvuva li lubovta ili tq e samo iliuziq...kak i kogo da obi4ame.zaslujava li si da se borim za lubovta.kak da spe4elim syrceto na nqkoi?
tova sa moite vyprosi.izvinqvaite ako temata se povtarq,no az mai ne namerih sy6tata.i molq vi otgovarqite seriozno [-o< ](*,)

dEnIsTy
02-10-2006, 16:19
:arrow: lubovta....predpolagam,4e sy6testvuva..makar 4e v tozi moment leko q ponamrazvam
:arrow: v kogo da se vlubi6...hmm pro4etoh edno "obi4ai tozi koito te obi4a,a ne tozi koito te privli4a"..gluposti...obi4ai tozi,koito zaslujava,moje nqkoi da te obi4a,a da e kreten...ne mersi:)
:arrow: kak da spe4elish syrceto na 4ovek...prosto byde sebe si..vse nqkoi 6te te zabeleji takyv,kakyvto si
:arrow:ako naistina obi4a6 nqkoi...bori se do krai..ponqkoga tova e prekaleno trudno..dori i bolezneno,no pone znae6,4e e v imeto na lubovta.vse nqkoi trqbva da se griji ogynq na lubovta da ne ugasva...za6toto,ugasne li,ugasvat i 4uvstvata :!:

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 17:18
ami.. tq e kato vsi4ki smurtni rajda se i umira... sushtestvuva.. nasqkude pod razli4ni formi.. useshtame q po razli4ni na4ini...pokazvame q po razli4ni na4ini NO VINAGI Q IMA ! :smt005

Alli
02-10-2006, 17:38
az puk ne znam dlai sa6testvyva ponqtieto lubov,no sve pove4e se ot4aivai ot susednia pol,trydnos e sre6ta nqkoi koito da te rabzira napulno i da za4ita principite ti:(((((((((((((((((((

Nightwish_f
02-10-2006, 17:45
Любовта съществува позне за мен, но трябва да се нучим да я виждаме и да я оценявамя.А ако наистина обичаш някой се бориш докрая:idea:

ZLA
02-10-2006, 17:50
ami.. tq e kato vsi4ki smurtni rajda se i umira... sushtestvuva.. nasqkude pod razli4ni formi.. useshtame q po razli4ni na4ini...pokazvame q po razli4ni na4ini NO VINAGI Q IMA ! :smt005


i az sam savsem na sa6toto mnenie..mn dobre kazano

dEnIsTy
02-10-2006, 17:59
az puk ne znam dlai sa6testvyva ponqtieto lubov,no sve pove4e se ot4aivai ot susednia pol,trydnos e sre6ta nqkoi koito da te rabzira napulno i da za4ita principite ti:(((((((((((((((((((
taka e... :cry:

Sunny_stz
02-10-2006, 23:56
s16testvuva li lubovta ili tq e samo iliuziq...kak i kogo da obi4ame.zaslujava li si da se borim za lubovta.kak da spe4elim syrceto na nqkoi?
tova sa moite vyprosi.izvinqvaite ako temata se povtarq,no az mai ne namerih sy6tata.i molq vi otgovarqite seriozno [-o< ](*,)

Ami kakvo da ti kaja,mnogo otnositelen vupros.Ima li lubov?Ami vse o6te ima,navqrno e ostanalo ne6to ot sorta na lubov :-k Ili pone iluzii!!Da,lubovta e izuliq!!!
Zaslujava si da se bori6,za tozi kogoto znae6 ,4e i toi bi go napravil!Spe4elva6 surceto mu kato bude6 sebe si!!!

Death^Forever
02-11-2006, 05:58
Любовта е илюзия, но реална. Винаги си заслужава да се бориш за нея, стига да си сигурен в това, което чувстваш, иначе не знаеш какво искаш и можеш да нараниш човека до теб. Няма нужда да се чудиш как да спечелиш сърцето на някого, Любовта трябва да е спонтанна, за да е истинска и ако на теб не ти идва от вътре, то може би част от смисъла се губи някъде. Малко хора живеят в истинската реалност, така че макар и илюзия, Любовта е необходима...Тя съществува, ако сам я намериш, но търсиш и най-вече знаеш какво...