PDA

View Full Version : kak moje da ima takiva kompleksari?



02-10-2006, 16:56
takam...zna4i imam edin priqtel ako vuob6te moje da se nare4e priqtel koito ima adskoto samo4uvstvie!!!est nqma lo6o 4ovek da ima samo4uvstvie ama to negovoto e napravo ujas [-( misli se za ne6to mnogo pove4e ot men i vinagi mi go natqkva!az znam 4e go pravi ot kompleksi i ne mu obru6tam vnimanie ama toi naistina ve4e po4na da me drazni i to mnogo!!!govorih s nego i mu go kazah a toi mi vika "be ti maloumen li si kak 6te imam samo4uvstvie"???xaxa toi se misli za nai velikiq 4ovek a opredeleno ne e!est vednaga bih mu dal ignore pri drugi obstoqtelstva no e ot moq klas i az nqmam dr priqteli v klasa:(stoim na edin 4in i postoqnno go turpq ama ve4e mi pisna!est vsi4ki 6te kajete mi premesti se-nqma kade vseki si stoi s nqkoi i nqma svobodno mqsto tui 4e sum prinuden da stoq s nego i da go turpq :x vse pak ima i ne6to hubavo kato 4ovek v nego i ako ne be6e takuv kompleksar i ne se misle6e za nai dobriq v celiq svqt nqma6e da ima problem!!!

lady_M
02-10-2006, 17:32
furli mu edin boi i 6te se opravi

Dharma
02-10-2006, 17:49
tvurde mnogo si se vglubil v tova; puk i koi te kara da go turpi6-ima i drugi hora v u4ili6te osven klasa ti. kakvo ti puka 4e imal super golqmo samo4uvstvie-mi negov si problem :mrgreen: .

AnnG
02-10-2006, 18:22
Spoko,6te se opravqt ne6tata.Ti ne poznava6 li nikoi drug osven ot klasa ti?Ti ne si dlujen samo s toq da kontaktuva6 i da bude6 priqtel.Da i az po4ti ne se razbiram s moq 6iban klas,to dobre 4e pone za posledna godina sme zaedno,no puk si imam priqteli ot drugite klasove i tn.Ne znam,ti si re6ava6 kakvo da pravi6. ](*,)

02-10-2006, 19:19
един познат от нашия клас има същия проблем - и неговият "приятел" има страшно самочувствие. голям педал е . ( тва е според мен) - аз ще ти кажа да му дадеш игнор и да не му обръщаш внимание. замислял ли си се дали нямаш други приятели именно заради тоя.
мисленето му е майката. хвани се и или го набии да си замълчи или си намери други с който да движиш - от начало ако го оставиш , няма да ти се лепне веднага някой.

Първо докажи че си човек и че не си като другия.

е тва е от мен

късмет

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 19:26
Комплексари винаги е имало,има и ще има просто свикваи през целия ти живот ще е така.. просто в училище се зблъскваме за пръв път с тях :smt014

fti4ka
02-10-2006, 20:48
mi napravi taka 4e da mu sma4ka6 leko samo4uvstvieto.. ebavai go ne6to.. imitirai go.. de da znam ima hilqdi na4ini