PDA

View Full Version : Объркан съм!Какво да правя?



air_wisp
02-10-2006, 17:25
Ето го и моят проблем.Преди 2 години се запознах с едно момиче в чата и си разменяхме снимки, телефонни номера, но така и не се срещнахме.Тя е от моя град.Наскоро се срещахме и аз знаех, че това е тя и тя знаше, но не се поздравявахме.Започнахме отново да чатим и разбрах, че си има гадже.Често се виждахме с нея и започнахме да си говорим...идваше до нас скейтърите докато карахме :) и забавно ни беше...но приятелят и започна да ревнува.Той е с 2 години по-голям от мен.Така и една вечер те скасаха явно заради мен макар, че тя го отрече и дойде до мен...успокоих я и т.н. и станахме повече от приятели ,но на другия ден тя замин за село си и ми писа смс, че още обичала бившия си.И така сега тя е с него, а аз се привързах към нея още повече.Минаха 1-2 дни и започна да ме вика да излизаме по кафета докато гаджето и е на училище.първият път като излезнахме го срещнахме и за малко да се скарат но още са заедно днес ме покани на билярд, но да отида с някой друг за да не и се разсърди гаджето и...и ся незнам какво да правя.струва ми се ,че тя е много объркана а аз още я харесвам...днес не отидах на срещата.Става много неудобно като сме 3мата!Искам я за мен, но и не искам да ги разделям!.Какво бихте ме посъветвали?

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 17:30
Здравей!Много се радвам на твоията тема,защото съм минала през нещо подобно... искам само да те попитам нещо... АКО ТИ БЕШЕ ГАЖЕТО И ДАЛИ НЯКОИ ЩЕШЕ ДА МИСЛИ ЗА ТЕБ КАКТО ТИ МИСЛИШ ЗА ТЯХ ДА НЕ ГИ РАЗДЕЛИШ И Т.Н. отговора маи е НЕ! затова си фащай мацката и да не ти пука за никой...

n0mak
02-10-2006, 17:33
brutalno.. :evil:

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 17:34
брутално почти колкото ако си останеш сам с пръстче в устата без мацка за да е тя с някъв си там...

n0mak
02-10-2006, 17:36
neka se popravq... brutalno qko :twisted: :twisted:

02-10-2006, 17:36
правете тройка

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 17:38
neka se popravq... brutalno qko :twisted: :twisted:
хах така по става :) =D> :twisted:

sexy_macka
02-10-2006, 17:43
MiLiNkOtO^ Пуснато на: 10.02.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Здравей!Много се радвам на твоията тема,защото съм минала през нещо подобно... искам само да те попитам нещо... АКО ТИ БЕШЕ ГАЖЕТО И ДАЛИ НЯКОИ ЩЕШЕ ДА МИСЛИ ЗА ТЕБ КАКТО ТИ МИСЛИШ ЗА ТЯХ ДА НЕ ГИ РАЗДЕЛИШ И Т.Н. отговора маи е НЕ! затова си фащай мацката и да не ти пука за никой...
dammm mackata e napulno prava,nikoi nqma da se zamisli dali shet narani teb,ako shte mu e hubavo,taka che,poftarqm neinite dumi "vzimai" momicheto i budete HAPPY :smt057 i da ne zabravq...posle kaji kakfo e stanalo...Uspeh ... :wink:

Alli
02-10-2006, 17:43
еmi spored men tq te priema pove4e kato priatel ili prosto e obarkan ai ne znae tq samata kakvo iska,a tova 4e gajeto i revnuva e znak 4e darji na e(btw tazi misal mi q kaza edin kreten)no po temata...mislq 4e trqbva d apogovoori6 s neq otnosno 4vstvata i ne e nyjno da q precakva6 samo za6toto ne moje6 da q ima6!

Sunny_stz
02-10-2006, 23:01
Dai i malko vreme da si opravi otno6eniqta s gadjeto!Mislq 4e ne znae kakvo iska,za6to q ostavq6 da te razigrava!Kolkoto i silni 4uvstva da ima6 kum neq...nakarai q tq da te pojelae!

USPEH!!

teenkopele
02-10-2006, 23:08
брутално почти колкото ако си останеш сам с пръстче в устата без мацка за да е тя с някъв си там...
:wink:

rowzz
02-11-2006, 09:30
остай ги да си живеят живота.. та се пак те няма да са заедно цял живот..

He3HauKa
02-11-2006, 12:15
Emi mackata ti prosto neznae kakvo iska :---) Zanimava teb,vijdate se dokato priqtelq i e na daskalo..a sashtevremenno tq si e s nego ..Tccc seriozno te varti momicheto :smt019 Po dobre i kaji kak stoqt neshtata i tq da si reshava :smt016

RoSsY88
02-11-2006, 12:38
Щом я искаш...спечелия...май мн си обича бившият ама и към теб изпитва нещо като постоянно те търси се да излизате на някаде..ВИнаги съм казвала,че що обичаш някой,трябва да се бориш за него до край.Не се предавай 8-[

air_wisp
02-11-2006, 17:41
Мерси много...ся ще ви разкажа какво стана :) днес се видяхме с нея ми каза че са скасали, но и е гадно щото тя направила така да скъсат.И сега не искам да я кара да съжалява, че е с мен...какво да направя?Целувахме се заведах я у нас.А има и друго...днес се сдухах като тръгна да ми бърка в гащите :oops: да са еба!кво ли си мисли ся...ко да направя девствен съм и може би затва така #-o , а и бяхме у нас и наще си бяха тука. ](*,) май трябва да са напия...дедазнам страхувам се, че ще ме остави...

priti_kiti
02-11-2006, 18:02
ne trqq da se pritesnqva6 tolkova mnogo :) a alkohola pak 6te kaja ne ti e nujen... :roll: rano ili kusno 6e se slu4i ti trqq da ima6 smelost :) kaji i ako iska6 4e si devstven no nz kak 6te reagira tq.. :| no v nikakav slu4ai ne se napivai 6toto moje da naprai6 nqkoq glupost za koqto 6te sujqlqva6 (: taa nomera e prosto da se otusne6 i da bude6 sebe si ;) si4ko 6te e ok uspeh!!

air_wisp
03-06-2006, 09:25
znae mersi mnogo...tragnahme ama na 14 fevruari me zarazq pak i se varna pri bivshiq i sled tova pak skasaha...az se zarekoh da ne tragvam poeche s neq ama te pak se skaraha i skasaha i cql den prekarah s neq i zapochnah da mislq s onaq si raota i pak zapochnahme da sa natiskame...dnes i kazah che q haresvam no nemoga da sam s neq zashtoto nemoga da i imam doverie...pravilno li postapih?kakvo e vashto mnenie?

white_chik
03-06-2006, 09:40
emi tq qvno tursi tvoita blizost i ima nekvi 4uvstva oba4e e adski oburkana.V takuv slu4ai mai trqbva da sednete i da si pogovorite kvo iska tq vse pak.6toto v momenta ti sviri6 2 cigulka,a gadjeto i samo strada i taka i dvamata vi precakva.Kaji i da izbere edin ot dvamata

air_wisp
03-06-2006, 09:50
тя избра мен, но просто не и вярвам...каза "Повече няма да се върна при него" но и преди го е казвала...и ми писна...най-много да ме пребият някаде и за какво?за това че след 2 дни ще се върне при него или при някой друг...няма да стане въпреки че страшно ми липсва...и незнам какво да правя.дадохме си време да помисля...

mil4eto_
03-06-2006, 09:58
тя избра мен, но просто не и вярвам...каза "Повече няма да се върна при него" но и преди го е казвала...и ми писна...най-много да ме пребият някаде и за какво?за това че след 2 дни ще се върне при него или при някой друг...няма да стане въпреки че страшно ми липсва...и незнам какво да правя.дадохме си време да помисля...
често казано според мен тя трябва да помисли а не ти!
помоли я да си изясни чувствата си,а не да си играе и с двама ви? [-X

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
03-06-2006, 10:54
mislq 4e trqbva da i kaje6 kakvi 4uvstva ima6 kam neq i tq ako ima sa6tite kam teb 6te bade s teb ako ne s nqkoi dr i ako 6te e nqkoi dr trq da se postaraeh da ne misli6 za neq i da prodalji6 napred :}