PDA

View Full Version : Моля за съвет



02-11-2006, 08:21
Значи така...... на Св.Валентин съм решил да тръгвам с едно момиче.С нея се знаем само по име, нз дали тя ме харесва, доакто аз съм луд по нея.Та идеята ми е следната:
1.Вкарвам една-две водки за смелост
2.Отивам при нея още и преди да е казала нещо и правя няколко красиви комлимент(аз съм мноо добър в тва)
3.Танцуваме двамата и ако първите два реда са изпълнени правилно и забивам една нежна целувчица
П.П.:Имайте предвид че досега не сме разговаряли и изобщо не се познаваме.След празника започвам с романтични смс-и и разни свалки в даскало.

IdontGiveaFuck
02-11-2006, 08:32
Тва с водките е много тъпо !И кво ше и миришеш на алкохол ?Гадост... http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/blink.gif

SweetBunny
02-11-2006, 08:38
Тва с водките е много тъпо !И кво ше и миришеш на алкохол ?Гадост... http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/blink.gif
Amaa absoluitno vqrno e 8-[ po-dobre nedei da pie6...za6toto ako bqh na neino mqsto i mi zamiri6e6 na alkohol, 6te si pomislq, 4e moje da si piqn :smt030 i ne znae6 kfo prai6, moje i da se otvratq :smt017
Taa plana dolu gore stava, samo vnimavai s komplimentite, za da ne prekali6 s tqh :smt016
No te sa mnogo vajni v zabivaneto :mrgreen:
Davai smelo i 6te uspee6 da q svali6 :smt028

02-11-2006, 09:01
Daaa pravi ste za vodkite - NEMA DA PIQ!!!!!!!

Oyamoto
02-11-2006, 09:06
Я все пак за всеки случай кажи кви комплиметнти смяташ да и кажеш и да прецениме - да не земеш да изръсиш никооя глупост.

02-11-2006, 09:24
Ся като ме питате за комплиментите, честно казано не мога да се сетя.При мене тея работи стават спонтанно, и слава богу , засега винаги се е получавало без предварителна подготовка.Ама не отказвам да предложите някой и друг комплимент

rowzz
02-11-2006, 09:25
Daaa pravi ste za vodkite - NEMA DA PIQ!!!!!!!
пийни си пък после изяш малко дъвки.. пак ше мирише ама не чак толко..
а до количество удари едно патронче и сичко е ок.. ;)

priti_kiti
02-11-2006, 09:34
mmmm az puk mislq 4e nqma da ima6 nujda ot kufto i da e alkohol...kvo ne moje6 da subere6 smelost da svali6 edno momi4e li?! :shock: 6e se spravi6...a da i ne prekalqvai s komplimentite purvo gledai da q opoznae6 i da razbere6 kakvo haresva ;) i taka postepenno ako i tq te haresa... :roll: uspex :)

IdontGiveaFuck
02-11-2006, 09:40
f0r3v3r]
Daaa pravi ste za vodkite - NEMA DA PIQ!!!!!!!
пийни си пък после изяш малко дъвки.. пак ше мирише ама не чак толко..
а до количество удари едно патронче и сичко е ок.. ;)

Аха...все едно да ядеш много чесън и после да дъвчиш дъвки..и да си мислиш,че няма да миришеш.No way !Усеща се и още как...!

WILD__BOY
02-11-2006, 09:42
Аз за нерви удрям една дъвка и съм ок :D

teenkopele
02-11-2006, 09:44
Тва с водките е много тъпо !И кво ше и миришеш на алкохол ?Гадост... http://forum.arenabg.com/style_emoticons/default/blink.gif

Аха [-X . По-добре събери сили и без да си пил направи всичко това,което мислиш.
Най-малкото от 2водки, можеш да изръсиш някоя глупост пред нея. Не казвам ,че ще си се напил,но все пак алкохола си е алкохол.
Айде успех. :wink:

02-11-2006, 09:52
Ама има и още един проблем - тя си пада малко като ония момичета, дето гледат мускули, пари и т.н.Ама не гледа само тва.та дали е добра идея да я черпя нещо???

priti_kiti
02-11-2006, 09:57
Ама има и още един проблем - тя си пада малко като ония момичета, дето гледат мускули, пари и т.н.Ама не гледа само тва.та дали е добра идея да я черпя нещо??? na4i po takiva si pada...qsno...ako nqma6 "muskoli,pari i t.n." kvo prai6 vaob6te?!i se nadqvai tq da ti pogledne drugite ka4estva..da da...

02-11-2006, 10:00
Ама има и още един проблем - тя си пада малко като ония момичета, дето гледат мускули, пари и т.н.Ама не гледа само тва.та дали е добра идея да я черпя нещо??? na4i po takiva si pada...qsno...ako nqma6 "muskoli,pari i t.n." kvo prai6 vaob6te?!i se nadqvai tq da ti pogledne drugite ka4estva..da da...

на мене точно тва ми е целта - да и покажа че не само биячите и мамините богаташчета стават за гаджета и любовници, а че всеки си има добри качества

Oyamoto
02-11-2006, 10:04
Ама има и още един проблем - тя си пада малко като ония момичета, дето гледат мускули, пари и т.н.Ама не гледа само тва.та дали е добра идея да я черпя нещо???
Що ти се надяваш да минеш метър ли? Зорлем ти се откъснат 50 стотинки от сърцето за едно кафенце. Абе и да си бършете гъза ли искате да ви уча. Поне гледам си в час ще ти дам още няколко допълнителни съвета - изкъпи се, сложи си дезодорант, оправи си прическата, обръсни се, ей такива нещица.

priti_kiti
02-11-2006, 10:07
Ама има и още един проблем - тя си пада малко като ония момичета, дето гледат мускули, пари и т.н.Ама не гледа само тва.та дали е добра идея да я черпя нещо??? na4i po takiva si pada...qsno...ako nqma6 "muskoli,pari i t.n." kvo prai6 vaob6te?!i se nadqvai tq da ti pogledne drugite ka4estva..da da...

на мене точно тва ми е целта - да и покажа че не само биячите и мамините богаташчета стават за гаджета и любовници, а че всеки си има добри качества ...mi upex ti pojelavam... 6te ti e nujen :shock:

02-11-2006, 10:07
да бе за миенето, бръсненето и т.н. ясно.Ама да и предлагам ли да и купя алкохол???Ей тва ми е въпроса

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2006, 10:11
tva s vodkite ne e variant shtoto shte si pomisli 4e si piqn i si praish t*shak. tyi 4e tva mojesh da go propusnesh kato ideq. pyk za komplimentite - harabi :) deistvai ...i umnata! [ako li ne - rusata]

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 10:25
като цяло плана ти е добре замислен :) водката също ще е в полза.. дори да те отблъсне няма да ти пука мн мн :mrgreen:

LoVe_RuSlAn
02-11-2006, 10:48
OOOO ne zapo4ne6 li s vodkite zabravi nie momi4etat ne obi4ame mom4eta koto se napivat ili pyk tamyn otiva6 da q svalq6 ii lyha6 priqtno na vodka momi4eto 6e povyrne :smt058

Sunny_stz
02-11-2006, 11:59
Emi piini si malko za gradus,da se otpusne6 malko i da deistva6,ama ne prekalqvai!!!

02-13-2006, 17:05
Аре мерси на всички.Ше ви пиша кво е станало!!!!