PDA

View Full Version : golqm problem imam



dj_pux4o
02-11-2006, 10:27
sno6ti re6ih da probvam s priatelkata si da pravim sex. Tq e destvena i zatova gledah da podhodia vazmo6no dai dobre, deluvi, milvane, ne6no i govorih i taka., no kakvo se slu4i , opitah bavno i leki4ko da pronikna v neia no ia bole6e i se si mislia dali za6toto e destvena ili az ne6to sam zbarkal, prosto nemoga da pronikna, a 4lenat mi ne e mnogo golqm. Daite mi savet molqvi

~*~Chanel~*~
02-11-2006, 10:34
Може момичето да не се е овлажнило добре.Щом и е за първи път трябва да си много внимателен.Първо си поиграй малко с нея, стимулирай интимните и части,докато се убедиш че е достатъчно "мокричка" и после има значение и позата-като за твоя случаи май ако ти си отгоре ще е най-добре и за двамата-най-лесно ще проникнеш, а и тя ще се чуства по-сигурна така...

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 10:59
ами те са си го казала.. даваи с пръстчета.. пък после ще ръгаш

Ice_Queen
02-11-2006, 11:04
Да и аз съм на мнение ,че преди да почнеш да "РЪГАШ" (както се е изразила MiLiNkOtO^ =D> ;) ) ,трябва да се увериш че и ТЯ е готова-да си я възбудил достатъчно много демек

sexy_macka
02-11-2006, 13:04
~*~Chanel~*~ Пуснато на: 11.02.4 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Може момичето да не се е овлажнило добре.Щом и е за първи път трябва да си много внимателен.Първо си поиграй малко с нея, стимулирай интимните и части,докато се убедиш че е достатъчно "мокричка" и после има значение и позата-като за твоя случаи май ако ти си отгоре ще е най-добре и за двамата-най-лесно ще проникнеш, а и тя ще се чуства по-сигурна така...

mhm,napulno prava e,YcneX sledvashtiqt put :wink:

ImaNewbie
02-11-2006, 14:23
Под малка нали не разбираш "под 2 см"? :lol:

gboy
02-11-2006, 21:06
ami spokoino , qvno se e stresnala malko , a i nai veroqtno se e raz6irila nedostaty4no pro4eti tuk kakvo sa napisali , Chiana go e razgyrnala podrobno :) - http://lovensex.11.forumer.com/viewtopic.php?t=45

QrOsTnA``
02-12-2006, 17:52
Може момичето да не се е овлажнило добре.Щом и е за първи път трябва да си много внимателен.Първо си поиграй малко с нея, стимулирай интимните и части,докато се убедиш че е достатъчно "мокричка" и после има значение и позата-като за твоя случаи май ако ти си отгоре ще е най-добре и за двамата-най-лесно ще проникнеш, а и тя ще се чуства по-сигурна така...
Za tva staa v1pros..

Uraken
02-13-2006, 11:29
sno6ti re6ih da probvam s priatelkata si da pravim sex. Tq e destvena i zatova gledah da podhodia vazmo6no dai dobre, deluvi, milvane, ne6no i govorih i taka., no kakvo se slu4i , opitah bavno i leki4ko da pronikna v neia no ia bole6e i se si mislia dali za6toto e destvena ili az ne6to sam zbarkal, prosto nemoga da pronikna, a 4lenat mi ne e mnogo golqm. Daite mi savet molqvi

mi ko ne si q rz6irqval predei tova siurno ot tva e 6toto e tqsna

malchoto_f
02-13-2006, 12:38
ehh mi normalno e da q boli. to vsqko momi4e go boli parviq pat malko ili mnogo. :) prosto q hva6ta6 zdravo da ne marda i gledai da si svr6i6 rabotata. YcPeX