PDA

View Full Version : Mirizmata na penisite



Eko_5
02-11-2006, 10:38
seriozna sum i mi e liubopitno naistina da nau4a drugite kakvo mislq po vuprosa:haresva li vi mirizmata na penis,na men mnogo mi dopada,znam 4e zvu4i maloumno i gadno i t.n. no naistina me interesuva :)

писанката
02-11-2006, 10:40
мен лично ме отващава...все пак е нужна малко хигиена, както и ние си подмиваме меките части

Eko_5
02-11-2006, 10:41
da znam 4e e gadno i gnusno,no na men mi e kef naistina mnogo!!!moje bi ne sum mnogo normalna ma mi haresva dosta

писанката
02-11-2006, 10:42
а ти какво конктрено имаш предвид под миризма

на продължително време неизмит член или така като е просто леко спареняшко

Eko_5
02-11-2006, 10:44
emi kak da ti kaja,mirizmata na penis,az taka go opredelqm,ostra mirizma,mnogo me vuzbujda!!! i pak kazvam ,znam 4e zvu4i dosta izvrateno ma kakvo da napraa,osven tva ne mojesh da otre4esh 4e ponqkoga kato usetish tazi mirizma se vuzbujdash :)

02-11-2006, 10:47
ами това явно е придобит рефлекс защото въпросната миризма ти напомня за секс и следователно се възбуждаш

02-11-2006, 10:48
Ти къв си бе? Момче, момиче? :?

Eko_5
02-11-2006, 10:49
moje i taka da e neznam,po princip spq s dosta muje i kato mi zamirishe napravo poludqvam,spala sum i s jeni i ne e sushtoto,po princip az BI sexualna,ti?

Eko_5
02-11-2006, 11:00
otna4aloto kazah 4e govorq seriozno i ne se sheguvam,ako iskate vqrvaite

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 11:02
еми заведете си приятелите на лекар или по-добре на няква консултация с хигиенист.. щото тая миризма или се дължи на болест или на много бедна лична хигиена

cool_boy
02-11-2006, 11:05
мн тъпа тема... що се ебавате така хора...

eto edno svqstno mnenie
smqtam 4e vseki si ima nqkakvi problemi i ne e zadaljitelno da si izkarvame kirlivite rizi po forumite

i az imah priqtelka s nqkakvi po osobeni mirizmi no ne e sme6no

MiLiNkOtO^ blagodarq ti za razbiraneto i dano ne si izgradish losho mnenie za nas mujete ot tazi typa tema

just_a_man
02-11-2006, 11:07
еми заведете си приятелите на лекар или по-добре на няква консултация с хигиенист.. щото тая миризма или се дължи на болест или на много бедна лична хигиена

ами аз работя за мизерни пари всеки ден на строеж и като се прибера заспивам моментално и нямам никакви сили да се изкъпя а сутринта започвам работа от тъмно!

виновен ли съм заради така наречената от теб "бедна лична хигиена" и последствията от нея????

Eko_5
02-11-2006, 11:22
temata koqto pusnah otide v druga posoka,ideqta mi e 4e MI HARESVA i vuzbujda tazi mirizma,ne sum kokretizirala gadjeto mi ili edi koi si,prosto MIRIZMATA mi dopada i ne govorq za smrudsnqta det se nosi kogato nqkoi ne si e izmil penisa ot 1 sedmica,ami spcifi4nata mirizma na penisa,ako ne znaete tq se usilva kogato penisa po4va da puska sekreti,t.nar. LIUBOVNI,ne 4etete mejdy redovete ami vniknete v tova koeto pisha

Eko_5
02-11-2006, 11:24
еми заведете си приятелите на лекар или по-добре на няква консултация с хигиенист.. щото тая миризма или се дължи на болест или на много бедна лична хигиена

ti penis pomirisvala li si,useshtala li si specifi4nata mu mirizma?

MiLiNkOtO^
02-11-2006, 11:35
оле оле.. що за заблуденост... дали съм подушвала пенис хахахах еми попринцип нямам навика да го душа то е за други неща а тва дето нямаш време да се подмиеш еми извинявай но.. е пълна глупост.. стегнете се и верно май се пише от едно и също пс ](*,) \:D/

Eko_5
02-11-2006, 11:38
MILINKO ti mai ne me razbra,nikude ne zasqgam za higienata i t.n.,zasqgam specifi4nata mirizma,tva nqma nishto obshto s higienata,pro4eti malko knijki,obrazovai i sled tva komentirai,sushtoto vaji i za Shamar4eto CSKAr4eto,vnikvaite v smisula na postovete na horicata,nali za tva e toq forum :)
PEACE

Oyamoto
02-11-2006, 11:40
Ейй веселба пада в тая тема. :lol: Са да поясня за неосведомените млади дами, кат си измия хуя той пак си има една такава лека натурална миризма на свежо месце за която знам че подлудява жените като я помиришат по същия начин както аз полудявам щом ми замирише на катеричка. :smt007

Eko_5
02-11-2006, 11:44
OYAMOTO evalata,ei za tva govorq,ma mai samo ti shvana :)

murla
02-11-2006, 12:08
shto be i az sum jena i obi4am da mi miri6e taka vuzbujda6to

SMEGMAFAN
02-11-2006, 12:09
:---)


mirizmata na penis vinagi me e vdyhnoviavala


mrazia muje koito si miat penisite

za6oto zagybvat si4ko mujko v sebe si

napulno te rzbiram Eko5 i s ydovolstvie bih dy6ila penisi s tebe

murla
02-11-2006, 12:09
shto be i az sum jena i obi4am da mi miri6e taka vuzbujda6to

rosti maBlagoyhae6t penis
02-11-2006, 12:12
estestveno nai obi4am penisi na pensioneri

i bebeta

Eko_5
02-11-2006, 12:15
eeee golqma ligotiq stana taq tema,ne celqh tva,opredeleno!!!stiga mom4eta i momi4eta,priemete go tova seriozno i s razbirane,pomirisvali li ste konski pishok???

murla
02-11-2006, 12:16
prostachki kak taka ne obi4ate da ste s mom4e koeto podurja higiena!!!???
selska istoriq

murla
02-11-2006, 12:17
prostachki kak taka ne obi4ate da ste s mom4e koeto podurja higiena!!!???
selska istoriq

Eko_5
02-11-2006, 12:19
i az se razligavih,sega seriozno,naistina mnogo mi haresva mirizmata,naturalnata mirizma na penisi,POVTARQM NATURALNATA!!!!MILINKOTO kat ne si pomirisvala ne se obajdai,nqmash pravo na komentar

Ekita
02-12-2006, 11:38
Не знам защо всички свързвате миризмата с вонята.
Хващаме ли бас,че колкото и да се миете и търкате,местата около половите ви органи винаги ще имат спецефична аромат (да се изразя по-меко...),дори и да излизате туку що от банята и най-вече ако сте възбудени,защото тогава всеки отделя своите си секрети.И те не са нито гнусни,нито гадни,нито нетърпими,нито показатели за лоша лична хигиена.А просто нормални и да,определено възбуждащи.Което е и медицински доказано,предлагам малко по-често да сменяте канала от Фешън или Планета на Дискавъри.Хората дори се опитват да направят парфюм,с миризма подобна на тази,отделяна от тялото по време на възбуда(хормони и всякакви такива се събуждат особено по това време),защото тя влияе притегателно за отсрещния пол.
Така че спрете да реагирате детински на въпроси,които са абсолютно нормални,пък макар и малко по-пряко зададени...

air_J
02-12-2006, 13:20
Не знам защо всички свързвате миризмата с вонята.
Хващаме ли бас,че колкото и да се миете и търкате,местата около половите ви органи винаги ще имат спецефична аромат (да се изразя по-меко...),дори и да излизате туку що от банята и най-вече ако сте възбудени,защото тогава всеки отделя своите си секрети.И те не са нито гнусни,нито гадни,нито нетърпими,нито показатели за лоша лична хигиена.А просто нормални и да,определено възбуждащи.Което е и медицински доказано,предлагам малко по-често да сменяте канала от Фешън или Планета на Дискавъри.Хората дори се опитват да направят парфюм,с миризма подобна на тази,отделяна от тялото по време на възбуда(хормони и всякакви такива се събуждат особено по това време),защото тя влияе притегателно за отсрещния пол.
Така че спрете да реагирате детински на въпроси,които са абсолютно нормални,пък макар и малко по-пряко зададени...
Не разбирам стремежа ти да даваш обяснения на коне с капаци! Те нито са виждали кур (путка), още по-малко пък са мирисали. Ако бяха имали близък достъп до кур (путка), то тогава нямаше да обръщат въпроса на лична хигиена (понятие, чието значение едва ли знаят). Ако все пак са мирисали кур (путка) и не са усетили специфична миризма, то тогава собственикът на немиризливия орган трябва спешно да се закара за изследвания. Той ще бъде основателя на ново течение в медицината - течението на нeмиризмите на половите органи! Но щом миризмата на кур (путка) я приемате за липса на хигиена - злееееее.......... [-X

dark1
02-12-2006, 13:24
Абе се тая миризмата голямата работа не е кой знае кво ако ти е приятно от секса няма кво да обръщаш внимание на мираизмата!! :evil:

Uraken
02-12-2006, 15:32
Ейй веселба пада в тая тема. :lol: Са да поясня за неосведомените млади дами, кат си измия хуя той пак си има една такава лека натурална миризма на свежо месце за която знам че подлудява жените като я помиришат по същия начин както аз полудявам щом ми замирише на катеричка. :smt007


aahah saglasen sam s Oyamata :)

QrOsTnA``
02-12-2006, 18:07
seriozna sum i mi e liubopitno naistina da nau4a drugite kakvo mislq po vuprosa:haresva li vi mirizmata na penis,na men mnogo mi dopada,znam 4e zvu4i maloumno i gadno i t.n. no naistina me interesuva :)
Dopada ti!?! Em 6to ne si go zatvori6 v1v vakuum, da si go d1rji6 svej..
I teb kat ta kefi ko pita6 drugite.. :-s

I-WanT-OnLy-You
02-12-2006, 19:58
оли незная не сам мирисала ма кат 4уя пенис ми става гадноо пак си представям мириса каф е блябля...

anonymous464110
02-12-2006, 23:45
samo taka da luha na bogato :mrgreen:

veselka
02-14-2006, 13:51
кфи сте ми просветени...

замисляли ли сте се защо примерно кучетата се миришат по хмм... слабините...
даже и при перфектна хигиена е нормално всеки да има специфична миризма... феромони, ташаци... ба ли го... сигурно има нещо такова...


съмнявам се, че някой би се възбудил от миризмата на спарено или некъпано и т.н.

Ми така си е батка!Има слаба миризма,обаче не е неприятна....чак да възбужда-мен лично не!Иначе котката ми и тя ходи и препикава апартамента като са разгони(Хм,защо ли? :smt017 )

Обаче тва е мноу тъпо да пишеш тема и сам да си отговаряш на нея,ФЕН5! Повечето от нас не са вчерашни и могат да си дадат сметка :smt098

Eko_5
02-15-2006, 12:33
da,az se vuzbujdam zverski,imalo slu4ai da 4upq,da kusam dreshki i t.n.napravo sum poludqvala!

nesravnima
02-15-2006, 13:12
...кат си измия х*я той пак си има една такава лека натурална миризма на свежо месце...
Съгласна съм с това.;)

А по темата:
Не мога да кажа, че се побърквам при тази миризма, но в никакъв случай не мисля, че е гадно или нещо такова.
А за твоя случай... щом си те кефи какъв е проблема?
Това е още един плюс за теб, още едно нещо, което ти действа като афродизиак!!! Смело напред... ;)

02-17-2006, 19:40
11 tochka ot pravilnika!!!

Blagodarq za vnimanieto!!!