PDA

View Full Version : Zashto momi4e koeto hodi s tur4in se smqta za kurva i zashto



02-11-2006, 15:27
Zashto momi4e koeto hodi s tur4in se smqta za kurva i zashto po dqvolite trqbva da pla6tame danak "obshtestveno mnenie".Zashto za edno momi4e koeto e hubavo is svqstno po harakter samo tai kato e hodila s tur4in se smqta za kurva??Moje da e imala mnogo stoinostni vrazki i edna vrazka s tur4in i momi4eto sq smqta za palen bokluk sqka6 ni6to ne struva..?Trqbva li da sa se saobrazqvame s horata okolo nas i po tozi na4in da ne mojem da se 4uvstvame 6tastlivi?I ne stava vapros samo za tova..za edno momi4e koeto obi4a sexa sa6to se smqta za kurva no tazi tema mislq 4e e razni6tvana dostaty4no mnogo..Prosto ne razbiram za6to trqbva da pla6tame danak "obshtestveno mnenie" ?? :evil: :evil: :evil:


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

RoyTheReaper
02-11-2006, 16:03
ako stava vapros za teb, bih te posavetval da ne obru6ta6 vnimanie na horata za podobni ne6ta. jiveem v 21 vek i nikoi ne moje da i kaje s kakuf trqbva da hodi6. puk tva za momi4etata deto obi4ali sex... ko da govorq. eitakiva moralizatori nai me draznqt.


Koito e bezgre6en, neka hvurli purviq kamuk.

02-11-2006, 16:14
a we pi4 - ne znam otkyde si ostanal s towa wpe4atlenie no ne wsi4ki sydqt horata po glupawi i ograni4eni stereotipi
az li4no sym absoliutno toleranten kym turci, albanci, cigani i pro4ie, i ako ima ne6to koeto naistina obi4am towa sa seksualno oswobodeni momi4eta, koito ne se wodqt po ostarelite i napylno bezmisleni principi za celomydrenost
ne trqbwa da se sydi za horata po towa kym koq grupa prinadlejat, a po delata im, za6toto ako se wodi6 po stereotipi (i to bezmisleni kato spomenatite ot teb) to ne si ni6to po-razli4no ot kon s kapaci, owca, ni6tojestwo otkazalo se ot bojestweniq dar da razsyjdawa
taka 4e, pi4, spoko - dori nqkoi okolo teb da se dwiji po tezi izwrateni predrazsydyci towa wyob6te ne zna4i 4e trqbwa da im obry6ta6 wnimanie i da se syobrazqwa6 s tqh. i bez towa ako se my4i6 da zadowoli6 jelaniqta na wsi4ki do nikyde nqma da stigne6
w sweta ima i swestni hora, ne stawai i ti kon s kapaci

sh3_1s_7h3_0n3
02-11-2006, 16:28
a we pi4 - ne znam otkyde si ostanal s towa wpe4atlenie no ne wsi4ki sydqt horata po glupawi i ograni4eni stereotipi
az li4no sym absoliutno toleranten kym turci, albanci, cigani i pro4ie, i ako ima ne6to koeto naistina obi4am towa sa seksualno oswobodeni momi4eta, koito ne se wodqt po ostarelite i napylno bezmisleni principi za celomydrenost
ne trqbwa da se sydi za horata po towa kym koq grupa prinadlejat, a po delata im, za6toto ako se wodi6 po stereotipi (i to bezmisleni kato spomenatite ot teb) to ne si ni6to po-razli4no ot kon s kapaci, owca, ni6tojestwo otkazalo se ot bojestweniq dar da razsyjdawa
taka 4e, pi4, spoko - dori nqkoi okolo teb da se dwiji po tezi izwrateni predrazsydyci towa wyob6te ne zna4i 4e trqbwa da im obry6ta6 wnimanie i da se syobrazqwa6 s tqh. i bez towa ako se my4i6 da zadowoli6 jelaniqta na wsi4ki do nikyde nqma da stigne6
w sweta ima i swestni hora, ne stawai i ti kon s kapaci

absoliutno syglasna! osven tova nikoi ne te kara da plashtash danuk 'obshtestveno mnenie' ti sama precenqvash dali da obryshtash vnimanie na prikazkite po tvoi adres ili da gi prenebregnesh. Po-dobre na horata v ustata otkolkoto v krakata. Pravi neshtata taka kakto na teb ti haresvat i gi priemash za pravilni [e ne izkliu4vai i mnenieto na priqteli] no ne slushai prikazkite na tesnogrudite 'umnqgi' zashtoto te ve4no shte ima za kakvo da te poricaqt.

pipi`e`golqma
02-11-2006, 16:40
Щом се обичат кфо им пречи кфо говорат хората? Апак и тя щом не е такава,като има ч човек поне до нея който да я подкрепя и да бъде с нея кфо се притеснява от хората. Който я познаваи знае че не е такава няма да й обърне гръб

02-11-2006, 18:45
gadni mrusni turci, samo za sapun stavat a vie e okurajavate da produlji da bude s toq beterin mrusen gnesen i nechistopluten. Sram ste za NASHATA RODINA !!! SRAM SRAM SRAM

02-11-2006, 19:16
a we pi4 - ne znam otkyde si ostanal s towa wpe4atlenie no ne wsi4ki sydqt horata po glupawi i ograni4eni stereotipi
az li4no sym absoliutno toleranten kym turci, albanci, cigani i pro4ie, i ako ima ne6to koeto naistina obi4am towa sa seksualno oswobodeni momi4eta, koito ne se wodqt po ostarelite i napylno bezmisleni principi za celomydrenost
ne trqbwa da se sydi za horata po towa kym koq grupa prinadlejat, a po delata im, za6toto ako se wodi6 po stereotipi (i to bezmisleni kato spomenatite ot teb) to ne si ni6to po-razli4no ot kon s kapaci, owca, ni6tojestwo otkazalo se ot bojestweniq dar da razsyjdawa
taka 4e, pi4, spoko - dori nqkoi okolo teb da se dwiji po tezi izwrateni predrazsydyci towa wyob6te ne zna4i 4e trqbwa da im obry6ta6 wnimanie i da se syobrazqwa6 s tqh. i bez towa ako se my4i6 da zadowoli6 jelaniqta na wsi4ki do nikyde nqma da stigne6
w sweta ima i swestni hora, ne stawai i ti kon s kapaci

Awe 4ovek ti 6te dade6 li primerno na da6terq ti da hodi s nqkav rezak!!!Ciganite na sapun,Turcite pod noja!!!Az nesmqtam 4e kato hodi s rqzan e kurva,no se i zamisli ako razbere6 4e nqkav turcin e ebal priqtelkata ti kak 6te se po4uvstva6 az 6te se otvrata ot neq!!!

02-11-2006, 20:19
a we pi4 - ne znam otkyde si ostanal s towa wpe4atlenie no ne wsi4ki sydqt horata po glupawi i ograni4eni stereotipi
az li4no sym absoliutno toleranten kym turci, albanci, cigani i pro4ie, i ako ima ne6to koeto naistina obi4am towa sa seksualno oswobodeni momi4eta, koito ne se wodqt po ostarelite i napylno bezmisleni principi za celomydrenost
ne trqbwa da se sydi za horata po towa kym koq grupa prinadlejat, a po delata im, za6toto ako se wodi6 po stereotipi (i to bezmisleni kato spomenatite ot teb) to ne si ni6to po-razli4no ot kon s kapaci, owca, ni6tojestwo otkazalo se ot bojestweniq dar da razsyjdawa
taka 4e, pi4, spoko - dori nqkoi okolo teb da se dwiji po tezi izwrateni predrazsydyci towa wyob6te ne zna4i 4e trqbwa da im obry6ta6 wnimanie i da se syobrazqwa6 s tqh. i bez towa ako se my4i6 da zadowoli6 jelaniqta na wsi4ki do nikyde nqma da stigne6
w sweta ima i swestni hora, ne stawai i ti kon s kapaci

Awe 4ovek ti 6te dade6 li primerno na da6terq ti da hodi s nqkav rezak!!!Ciganite na sapun,Turcite pod noja!!!Az nesmqtam 4e kato hodi s rqzan e k***a,no se i zamisli ako razbere6 4e nqkav turcin e e*** priqtelkata ti kak 6te se po4uvstva6 az 6te se otvrata ot neq!!!
vij kvo - pyrvo 6te vyzpitam dy6terq si kakto trqbva, 6te se pogrija da stane inteligenten i pylnocenen 4owek, oswoboden ot predrazsydycite na koito ti rasist4e jalko si rob
posle ako re6i i feministka moje da stane

02-11-2006, 20:22
mejdu drugoto, moderatorite - mislq 4e taq tema se nujdae ot leka korekciq

02-11-2006, 20:46
gadni mrusni turci, samo za sapun stavat a vie e okurajavate da produlji da bude s toq beterin mrusen gnesen i nechistopluten. Sram ste za NASHATA RODINA !!! SRAM SRAM SRAM
ama i ti si edin 6uvenist:
4ervei za 4udo i prikaz!!!
da se udavi6 v septi4na qma
Moderatorite - ot koga po dqvolite tolerirate rasizmyt???

Драйетоооо
02-12-2006, 18:27
ШЕ ИМ ЕБА МАЙКАТА ЕВРЕЙСКА И ТУРСКА ШИБАНИ ЦИГАНИ. ТИЯ ТРЯБВА ДА МРЪТ!!!

donkihot
02-12-2006, 18:31
abe tva naistina e tapo edna vrazka s turchin nemoje da se smetne za takova neshto vseki 4ovek sam si izbira s koi da xodi sq vij tuka ako si e kurva i xodi s turchin moje da se kaje ama ina4e tapo e ne slushai mnenieto na okolnite te zavijdat i pravat mrasotiiki jivei si i ne gi slushai!

malchoto_f
02-13-2006, 13:37
mi 6te ti kaja 4e te horata sa si kluari po priroda!!!! vajnoto e da ne gi slu6a6. 6toto ako vseki gi slu6a to da ti kaja nqma da ima i edin 4ovek nezavisimo momi4e ili mom4e koito da si ima priqtel. vinagi se namira nqkoi da si izrazi 6ibanoto mnenie. az li4no mislq 4e nqma nikakvo zna4enie kakav e po narodnost 4oveka-ima li nai vajnoto-lubovta i uvajenieto to togava ebi im maikata na drugite.

otnosno momi4etata. az treniram vav fitnes zala ot 3 god. i da ti kaja sam se naslu6ala na prikazki za taq i onaq. neprekasnato se govori 4e edna bila kurva, 4e vtora sa6to i t.n. mi 6te ima kaja 4e sa zadrasteni tiq mom4eta. 8)

sexy_macka
02-13-2006, 13:49
mila,as nqma da kaja mnogo...zashtoto nqma kakfo....
edinstfenoto keoto shte ti kaja,to e che Ne trqbva da slushash drugite,a da jiveesh jivota si,kakto na teb ti haresfa,zashtoto ako se rasocharovash shte stradash Ti ne drugite,ako si shtastliva shte si shtastliva Ti,ne drugite...
ostavi vseki koito kazva "ciganit ena sapun" i nz si kakfo...ne che sm mn "Za",no tova e tfoqt jivot...i....ne si k***a,spox !
YcneXxXx :wink:

Oyamoto
02-13-2006, 14:12
http://supportdenmark.com/SupportDenmark1BG.png
:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

He3HauKa
02-13-2006, 14:35
Shtom ne si takava ne se vprqgai #-o Tegli im edna maina na si4ki i az pravq taka :mrgreen: Interesuva me mnenieto samo na tezi koito uvajavam i koito iskam da me uvajavat

02-13-2006, 14:42
Такива навремето са ги убивали с камъни.Жалко че сега не е така...
П.С.Ако бабите ви бяха като вас и се бяха ебали с турци сега нямаше да пишем на този език,а на турски,а вие тъпите путки нямаше да ходят с голи кръстове,а с фереджета и забрадки.Ясно ли ви е???

NaSkO_
02-13-2006, 19:20
Spored men momi4e koeto hodi s tur4in ne bi trqbvalo da e kurva, no estestveno zavisi ot samoto momi4e!
Moqta bratov4etka hodi s tur4in i NE e kurva!
Koito tvurdi obratnoto she trqbva da se sreshtnem da go obedq s ezika na tqloto!!!
Ina4e si zavisi ot samoto momi4e a ne ot tova dali e s tur4in ili ne!

02-13-2006, 20:04
Такива навремето са ги убивали с камъни.Жалко че сега не е така...
П.С.Ако бабите ви бяха като вас и се бяха ебали с турци сега нямаше да пишем на този език,а на турски,а вие тъпите путки нямаше да ходят с голи кръстове,а с фереджета и забрадки.Ясно ли ви е???
Napulno sum suglasen. Gadni izmennici ! 6te doide vreme za razplata ! \:D/

QrOsTnA``
02-13-2006, 20:40
gadni mrusni turci, samo za sapun stavat a vie e okurajavate da produlji da bude s toq beterin mrusen gnesen i nechistopluten. Sram ste za NASHATA RODINA !!! SRAM SRAM SRAM
ama i ti si edin 6uvenist:
4ervei za 4udo i prikaz!!!
da se udavi6 v septi4na qma
Moderatorite - ot koga po dqvolite tolerirate rasizmyt???
are po dobre bez 6uvenisti4ni izkazvaniq... nikoi ne si izbira k1v da se rodi..
Tur4in ili ne, pak e 4ovek.. i ne trqa da se s1di po horskite prikazki.. 6tot vsi4ki sme kliukari i dai ni da obs1jdame.. :-#

Oyamoto
02-14-2006, 12:59
Добре бе не те ли боли като те ебе тоя гаден резак в гъза? И не мирише ли на лук? Щото тея гадни турци космати яко миришат съм забелязъл. И не те и е срам не гледаш ли телевизия СКАТ всяка вечер? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: зИГИ ЗИГИ ЗУМ, ЯК МОТУРУМ.

teenkopele
02-14-2006, 15:19
Виж сега, това дали ще ти пука за 'общественото мнение' или не, ти сама си решаваш. Такова винаги ще има. Според мен най-важното е на теб да ти е кеф, да си щастлива,а не това какво мислят другите. :wink:
Това,че едно момиче се кефи на секса не значи,че е курва....това са пълни глупости. :lol:

Относно това за турчина....без коментар...за тея не искам и дума да казвам!!! :evil: :twisted: :evil:
Ако се чудите защо, погледнете малко подписа и ще разберете! 8) :evil: :twisted: