PDA

View Full Version : Как да предложа на момиче?



petscho
02-11-2006, 18:25
Интересно попаднах в доста интересна ситуация, затова ми се иска да видя как вие бихте постъпили на мое място.
Запознаха ме с едно момиче, което много ми хареса, обаче не съм сигурен дали тя ме харесва. Излизахме 2 пъти на кафе, говорехме си много, оказа се че имаме много общи интереси, но май ме страх да и предложа, защото си мисля, че тя може да ми откаже :?
Вие на мое място как бихте предложили? Или пък е малко рано за крачкатада изчакам още малко време, обаче лошото е че тогава може да станем само добри приатели, както вече ми се случи с няколко момичета...

n0mak
02-11-2006, 18:35
Интересно попаднах в доста интересна ситуация, затова ми се иска да видя как вие бихте постъпили на мое място.
Запознаха ме с едно момиче, което много ми хареса, обаче не съм сигурен дали тя ме харесва. Излизахме 2 пъти на кафе, говорехме си много, оказа се че имаме много общи интереси, но май ме страх да и предложа, защото си мисля, че тя може да ми откаже :?
Вие на мое място как бихте предложили? Или пък е малко рано за крачкатада изчакам още малко време, обаче лошото е че тогава може да станем само добри приатели, както вече ми се случи с няколко момичета...

Kakvo da i predloji6 be? 8-[ #-o

petscho
02-11-2006, 18:37
мисля че се подразбира да тръгнем заедно

FiRe_LaDy
02-11-2006, 18:39
Maleee hora ... moje li tolkova zle da ste!Ami az li da ti kaja kakvo da i kaje6 ili nqkoi drug!I ko otiva6 tam s lis4eto v ryka i i go 4ete6,za da ne obyrka6 ne6to!To tova ne stava taka .. prosto izberi nai podhudq6tiq moment i deistvai dokato ne e stanalo kysno!Aide i uspeh!

ZLA
02-11-2006, 18:47
Maleee hora ... moje li tolkova zle da ste!Ami az li da ti kaja kakvo da i kaje6 ili nqkoi drug!I ko otiva6 tam s lis4eto v ryka i i go 4ete6,za da ne obyrka6 ne6to!To tova ne stava taka .. prosto izberi nai podhudq6tiq moment i deistvai dokato ne e stanalo kysno!Aide i uspeh!


i az sam na tva mnenie

teenkopele
02-11-2006, 19:41
Съвсем нормално е да се притесняваш.Излиза ли сте на кафе, лафили сте...това добре.

Да те питам, показвал ли си й,че те кефи? Флиртувал ли си с нея?:)

А за предлагането... :-k ...вместо да й предлагаш, изчакай подходящ момент, заведи я някъде, където ще сте спокойни и ще сте само двамата, и я целуни...не по бузата ей :wink: !
Ако отвърне на целувката....заедно сте. :smt007
Айде успех. :wink:

02-11-2006, 20:48
Ako naistina ne samo si govorish s neq a flirtuvash tq shte te razbere i shte otgovori ako go iska...Taka che davai smelo!Mislq che otdavna veche ne ste na 10 za da i "predlagash" :)) nali? p4elata_brumze e adski prav edna celuvka..ne gubish nishto :D Uspeh!!

n0mak
02-11-2006, 22:05
Maleee hora ... moje li tolkova zle da ste!Ami az li da ti kaja kakvo da i kaje6 ili nqkoi drug!I ko otiva6 tam s lis4eto v ryka i i go 4ete6,za da ne obyrka6 ne6to!To tova ne stava taka .. prosto izberi nai podhudq6tiq moment i deistvai dokato ne e stanalo kysno!Aide i uspeh!

daje napi6i go na rukata si mnogo po-luzer... iskam da kaja efektivno e!!

Lucas
02-11-2006, 23:45
Tva ne6to s predlaganaeto mai samo v detskata gradina minava :) . Spored mene po oferta e da i pokaje6 , 4e naistina q haresva6 . Izlezte nqkolko puti pogovorete si za rabotite ot jivota i kakto kazaha horata po gore vsi4ko 6te se naglasi samo :smt008

fAsHi0n
02-12-2006, 07:25
Съвсем нормално е да се притесняваш.Излиза ли сте на кафе, лафили сте...това добре.

Да те питам, показвал ли си й,че те кефи? Флиртувал ли си с нея?:)

А за предлагането... :-k ...вместо да й предлагаш, изчакай подходящ момент, заведи я някъде, където ще сте спокойни и ще сте само двамата, и я целуни...не по бузата ей :wink: !
Ако отвърне на целувката....заедно сте. :smt007
Айде успех. :wink:

Напълн0 съгласен! ! !