PDA

View Full Version : БГ РАП



SummeRLove08
02-11-2006, 21:52
:?: :?: :?: Ако да-защо?Ако не-защо?

Sinister_Doll
02-11-2006, 21:56
Tc! Hi4 daje ne se kefq.
Za6to? Za6toto ne mi haresva zvu4eneto na muzikata, ne mi haresvat temite na pesnite. I po mn, mn, mn drugi pri4ini, ama 6te si traq, 4e da ne si izprosq kam6icite :-D
Durja da otbeleja, 4e ne kazvam ni6to za rpurite, prosto otbelqzvam, 4e im e 6itava muzikata.
Osobeno BG rap! Otvrat!

teenkopele
02-11-2006, 22:11
Като цяло се кефя, има някои мн.яки парчета с готини текстове!8)
Е, има и доста изключения...някакви супер тъпи и глупави парчета,които само създават лошо впечатление за стила като цяло. :o [-(

02-11-2006, 22:13
Ха ха! :lol: Ми едно време когато бях 6-7 клас... Сега някакси... Бе иначе се кефя на Цеко Сифоня, виж, той е пич!!! :P

WwanAdoO
02-11-2006, 22:28
Цеко...заради такива като Цеко масово се говори,че българският рап е мноо зле или,че въобще няма такъв. И то що?Щото масово хората не се интересуват от такава музика и се слуша тва което е модерно,а някой даже не знаят и къф стил слушат...един ден Пачанга е модерно,на следващия Цеко.
По истинската тема-да слушам и то доста. Защо ли?Ами не знам просто самия рап ми пълни душата,а когато е и на български е някакси по-достъпно. И има супер мноо песни с невероятни текстове и MCта с огромен талант.

02-11-2006, 22:34
Цеко...заради такива като Цеко масово се говори,че българският рап е мноо зле или,че въобще няма такъв. И то що?Щото масово хората не се интересуват от такава музика и се слуша тва което е модерно,а някой даже не знаят и къф стил слушат...един ден Пачанга е модерно,на следващия Цеко.
По истинската тема-да слушам и то доста. Защо ли?Ами не знам просто самия рап ми пълни душата,а когато е и на български е някакси по-достъпно. И има супер мноо песни с невероятни текстове и MCта с огромен талант.
Цеко е просто временно явление. Появи се с цел да се присмее на бг рапа, който така или иначе изпада...
Какво всъщност стана? ВАНКО 1 е в затвора, мишо шамара излезе от сцената, Устата стана чалгарче, Румънеца и Енчев правят разни там Джиллиай... Бе... Мани... Тц тц тц... :| :| :| :| :| :| :|

HereTodayGoneToHell
02-11-2006, 22:39
Еми... Като се има предвид, че мразя и бг рап-а и черното... Да, много ме дразнят. Няма никакъв смисъл нито в текстовете, нито в музиката им. Имат само някакви шибани рими!
П.П. От общия знаменател изваждаме 2пак (щото има много смислени песни) и Снууп Дог (щото е много пич, като характер :-D )

02-11-2006, 22:43
Бг рапа в момента е най-силното и велико нещо. Просто се чудя с кое да започна.
1. Нечовешки якия и унищожително добър проект на Диджей Дамян и Динамит.
2. Gangsta Gangsta Production - ето тея момчета много добре знаят за какво става дума. Стамбето, Ламоза, Бикса, Три Джи, Ес Джи Ар, Маниака, Др.Флекс, 45-ТИ Калибър, Миднайт Плеър, Да Куул и т.н. са нечовешки добри рапъри.
3. Гошо От Почивка, Каисиева Градина, 2Д, Дражето, Печени Момчета...Абе какво да си говорим бг рапа е жив и мачка от всякъде.

Има и едни Deadly Mindz и Underground Force. От сериозните рапъри те в България са най-добри в момента.

`Death`Whore`
02-11-2006, 23:31
В момента се сещам само за Kingsize - "За нея".

MAFIOZO
02-12-2006, 06:42
ujas mrazq BG rapa ebati tupoto e! izob6to ne me kefi samo nqkvi psuvni kato tezi na oniq mi6o 6amara! ebati tapanara gledaxte li go kogato be6e gost v show-to na slavi?ebati sme6nika nakraq kato trugna da pi6e v knigata pita:"blagoroden sus A ili s U se pi6e" ebati neobrazovaniq tapanar

i'm so excited!
02-12-2006, 08:46
тотална помия :smt009

Jamalska
02-12-2006, 08:54
Б този форум има максимум 5-6 човека които могат да кажат нещо за бг рапа с право..защото знаят какво е...за другите това е Спенс,Р&Б,Ъпсурт и тям подобни популярни неща...Аз си имам фаворити и те хич не са малко...какво като нямат мноо клипове с пистолети и кучки по тях..или албуми за 10кинта...какво като не ги пускат по радиата...
Разбира се има и доста лигльовци които го правят като пародия...аз на тфа му викам забавната изродщина и такива ми се явяват тия дето xcasey jonesx ги изреди под 3.точка...

Просто...бг рапа си е развиваща се амбиция,но просто малко хора го правят с цел да станат богати или изобщо да си изкарват хляба с това...Това сигурно е милионната тема и го обяснявам за не-знам-кой път...и преди бях споменала някъде да си слушате бг рапа по радиата а чуждия по МТВ...

[wan`a`doo]
02-12-2006, 09:05
Цеко е просто временно явление. Появи се с цел да се присмее на бг рапа, който така или иначе изпада...
Какво всъщност стана? ВАНКО 1 е в затвора, мишо шамара излезе от сцената, Устата стана чалгарче, Румънеца и Енчев правят разни там Джиллиай... Бе... Мани... Тц тц тц... :| :| :| :| :| :| :|
Чакай малко сега...че ти даже от по-известните не си споменал най-добрите и тва са Ъпсурт. DJ Дамян е също толкова ебавка с рапа,колкото и Цеко. Тея генгста генгста пък са толкова смешни,че напрао мога да им гледам некой клип като забавно предаване. Даже в една тяхна песен единия така добре "пее",че думите дет се римуват така ги произнася,че римата не звучи :lol: А за Гошо от почивка и т.н. просто не ми се говори,шот е жалко,макар и да е ясно за кво стаа въпрос :-s
Но аз говоря за други неща...като се почне от всеизвестните DRS,Нокаут,Kingsize, X-team, че даже и Спенс, мине се през SP, Хората от гетото, Ударната група, Квартални братя и се стигне до 3umf, Amnistiq, 187, Dj Darkstep, Md beddah, Madface crew, xOHDa, The crew, Prons crew, nUCT, Yoko, Wosh, Shamanez и си4ки останали проекти на Моноком...

[wan`a`doo]
02-12-2006, 09:07
Оу забравих и гореспоменатите Deadly mindz които са едни от любимите ми и за тях даже тука имаше пускана тема...
_______________________________________
LIVE AND FLY NOW AND EVER!

Jamalska
02-12-2006, 09:15
Джа да благослови [wan`a`doo]
that's wha' i'm talkin' 'bout:) =D> =D>

CrazY^^MousE^^F
02-12-2006, 10:23
Мен ме кефят единствено песните на Spens(но не всички), щото имат яки текстове, а и самите мелодийки ме кефят... :)

piFka_LP
02-12-2006, 11:55
ne za6toto imat tvurde tupi temi za pesni

Jamalska
02-12-2006, 12:00
ne za6toto imat tvurde tupi temi za pesni
Например? :evil:

piFka_LP
02-12-2006, 12:08
einstvenata pesen koqt me kefi e na Kingsize-Puf Paf nz za6to ne me kefi BG rapa prosto tuka

`Death`Whore`
02-12-2006, 12:10
einstvenata pesen koqt me kefi e na Kingsize-Puf Paf nz za6to ne me kefi BG rapa prosto tuka
И това е песен на много възвишена тематика.

piFka_LP
02-12-2006, 12:19
spored men vseki si ima pravo na izbor i ima pravo da slu6a kakvoto mu haresva na nqkoi mu haresva BG rapa na dr primerno metala

Jamalska
02-12-2006, 12:20
Не попитах коя ти е любимата песничка а какви са тези тъпи теми според теб? "nz za6to ne me kefi BG rapa prosto tuka" това сега оправдание ли е ..ново...?

`Death`Whore`
02-12-2006, 12:26
spored men vseki si ima pravo na izbor i ima pravo da slu6a kakvoto mu haresva na nqkoi mu haresva BG rapa na dr primerno metala
Да съм казала, че мразя рап? Че не го слушам?
Честно ти казвам - глупава си.

piFka_LP
02-12-2006, 12:33
spored men vseki si ima pravo na izbor i ima pravo da slu6a kakvoto mu haresva na nqkoi mu haresva BG rapa na dr primerno metala
Да съм казала, че мразя рап? Че не го слушам?
Честно ти казвам - глупава си.
nikoi ne e kazal 4e ne go slu6a6 !!!

`Death`Whore`
02-12-2006, 12:41
Добре, кажи музика с каква тематика харесваш.

Uraken
02-12-2006, 13:34
ae 1vo Zako po taz tema pi6at nqkvi Metali ve ??? Normalno 4e ne gi kefi Rapa kato cqlo,v tova 4islo i BG rapa.as li4no ovajavam Bg Rapa za6toto ima mnogo golemi par4eta,vqrno e dosta kradeni beatove ima ma se pak kakvo ot tova.samo mi e gadno 4e Rapa v bg zapadna mnogo gadno :( .a i na onaz deto napisa za Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni

Jamalska
02-12-2006, 13:48
L mc-Nasran instrumental ...може да са крадени инструментали...но поне правят нещо много качествено отгоре...
А това с ридимите не го приемам..ридима си е за да има много текста от горе така че не е кражба

02-12-2006, 14:09
Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni
Не ми викай бебчо, бе скапаняк.
Диджей Дамян е спасителя. Той е Исус. Това, че някъв жалък и ограничен тип като тебе не може да разбере изкуството му си е твой проблем. ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!

rowzz
02-12-2006, 14:16
]
Цеко е просто временно явление. Появи се с цел да се присмее на бг рапа, който така или иначе изпада...
Какво всъщност стана? ВАНКО 1 е в затвора, мишо шамара излезе от сцената, Устата стана чалгарче, Румънеца и Енчев правят разни там Джиллиай... Бе... Мани... Тц тц тц... :| :| :| :| :| :| :|
Чакай малко сега...че ти даже от по-известните не си споменал най-добрите и тва са Ъпсурт. DJ Дамян е също толкова ебавка с рапа,колкото и Цеко. Тея генгста генгста пък са толкова смешни,че напрао мога да им гледам некой клип като забавно предаване. Даже в една тяхна песен единия така добре "пее",че думите дет се римуват така ги произнася,че римата не звучи :lol: А за Гошо от почивка и т.н. просто не ми се говори,шот е жалко,макар и да е ясно за кво стаа въпрос :-s
Но аз говоря за други неща...като се почне от всеизвестните DRS,Нокаут,Kingsize, X-team, че даже и Спенс, мине се през SP, Хората от гетото, Ударната група, Квартални братя и се стигне до 3umf, Amnistiq, 187, Dj Darkstep, Md beddah, Madface crew, xOHDa, The crew, Prons crew, nUCT, Yoko, Wosh, Shamanez и си4ки останали проекти на Моноком...
аве ей ко ми ги фалиш тез ДРС МРС.. лайна кажи ми един човек в БГ който да не е чувал за Шамара, кажи ми един човек в БГ който не е слушал Фенки Фенки.. кажи ми кой направи рапа в бг популярен?.. дори и с псувни тфа е тактика.. както азис се прай на жена така и ша се прави на необразован и на някои хора тфа нещо им харесва.. и както спомена горе мафиозо извинявай пич ти щом толко мн държиш на БГ езика що не пишеш на кирилица ве.. до ся не съм те видял един път.. иначе мн ви знай устата на сичките..
и ся да напрайм равносметка.. музиката не се прави за кеф.. в музиката се влага много труд.. всяко нещо по света за да се направи трябва да има причина.. кажете ми че ДРС, СПЕНС, СЛИМ и сички други дет даже неска за сефте им чух псевдонимите праят музика за да си я слушат те.. не това е голяма грешка.. за сички които критикуват Шамара и тези които са около него ще кажа само едно.. първо мислете преди да напишете..
и ся кфо излиза значи сички вече бегат към РнБ-то.. спенс си води предаването тъпака.. устата ми прай чалгии.. слим след Кой си.. там стой си(бахти зарибявката чесно :-({|= ) никъв го няма.. станчо ми пуска десислава и тем подобни.. ДРС си пеят за тревица Румънеца и Енчев праят поп и то кфо остана.. Лошите, Дребния, Шамара и сички тама дет си обичат музиката и не я праят само от сърце.. защото в БГ само от песни не се живее разберете !..

MAFIOZO
02-12-2006, 15:35
f0r3v3r"]
][quote=half life]Цеко е просто временно явление. Появи се с цел да се присмее на бг рапа, който така или иначе изпада...
Какво всъщност стана? ВАНКО 1 е в затвора, мишо шамара излезе от сцената, Устата стана чалгарче, Румънеца и Енчев правят разни там Джиллиай... Бе... Мани... Тц тц тц... :| :| :| :| :| :| :|
Чакай малко сега...че ти даже от по-известните не си споменал най-добрите и тва са Ъпсурт. DJ Дамян е също толкова ебавка с рапа,колкото и Цеко. Тея генгста генгста пък са толкова смешни,че напрао мога да им гледам некой клип като забавно предаване. Даже в една тяхна песен единия така добре "пее",че думите дет се римуват така ги произнася,че римата не звучи :lol: А за Гошо от почивка и т.н. просто не ми се говори,шот е жалко,макар и да е ясно за кво стаа въпрос :-s
Но аз говоря за други неща...като се почне от всеизвестните DRS,Нокаут,Kingsize, X-team, че даже и Спенс, мине се през SP, Хората от гетото, Ударната група, Квартални братя и се стигне до 3umf, Amnistiq, 187, Dj Darkstep, Md beddah, Madface crew, xOHDa, The crew, Prons crew, nUCT, Yoko, Wosh, Shamanez и си4ки останали проекти на Моноком...
и както спомена горе мафиозо извинявай пич ти щом толко мн държиш на БГ езика що не пишеш на кирилица ве.. до ся не съм те видял един път.. [quote]ami izvinqvai oba4e kompa mi e bugnat a nqmam pari za nov ili pone na tozi etap!

02-12-2006, 16:56
ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!
:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005
Ааааа не! Ти не си добре! Дамян най-малко е рапър, той е чалгар, не прави рап! Води(водеше) едно жалко предаване по м-сат и никога интересите му не са се пресичали с рапа! Изпълнението му на "Къчак" беше пълен провал и за да не остане господин никой закърпи положението като се снима в клип на Азис. :evil: Леле! Още поевече ми падна в очите!

02-12-2006, 17:00
kompa mi e bugnat a nqmam pari za nov ili pone na tozi etap!

:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol:

Ааа! Не! Незнае как да си настрои кирилизацията и вече обмисля да закупи нов компютър!:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: Ето нещо за "проблема" ти
:arrow: http://www.data.bg/f.php?fid=7211927 :wink:

[wan`a`doo]
02-12-2006, 18:50
f0r3v3r]аве ей ко ми ги фалиш тез ДРС МРС.. лайна кажи ми един човек в БГ който да не е чувал за Шамара, кажи ми един човек в БГ който не е слушал Фенки Фенки.. кажи ми кой направи рапа в бг популярен?.. дори и с псувни тфа е тактика.. както азис се прай на жена така и ша се прави на необразован и на някои хора тфа нещо им харесва.. и както спомена горе мафиозо извинявай пич ти щом толко мн държиш на БГ езика що не пишеш на кирилица ве.. до ся не съм те видял един път.. иначе мн ви знай устата на сичките..
и ся да напрайм равносметка.. музиката не се прави за кеф.. в музиката се влага много труд.. всяко нещо по света за да се направи трябва да има причина.. кажете ми че ДРС, СПЕНС, СЛИМ и сички други дет даже неска за сефте им чух псевдонимите праят музика за да си я слушат те.. не това е голяма грешка.. за сички които критикуват Шамара и тези които са около него ще кажа само едно.. първо мислете преди да напишете..
и ся кфо излиза значи сички вече бегат към РнБ-то.. спенс си води предаването тъпака.. устата ми прай чалгии.. слим след Кой си.. там стой си(бахти зарибявката чесно :-({|= ) никъв го няма.. станчо ми пуска десислава и тем подобни.. ДРС си пеят за тревица Румънеца и Енчев праят поп и то кфо остана.. Лошите, Дребния, Шамара и сички тама дет си обичат музиката и не я праят само от сърце.. защото в БГ само от песни не се живее разберете !..
Аз не съм ги хвалила,щот не съм им чак такава фенка,но кво не праят ли добра музика а? Ндо праи нечовешките рими,а да не говоря за графовете,че тва вече е друга тема. А Нокаут-не са ли именно те първите на free в България? И що не напишеш нещо за тея друите,дет изброих?
Всеки е чувал за Шамара, Румънеца и Енчев, Устата и т.н. щот както мисля,че написах още в началото, по-голямата част от хората не се интересуват от музика,не си правят труда да дърпат нещо по-ралично от песните,известни за даден момент, демек комерса. И съм съвсем наясно,че за момента в БГ не се печели от истинския рап. И точно примерно Устата не праи песните както ги чувства,а за парии и точно за тва напраи чалга дуети-щот чалгата е най-популярната музика сред българите. ПРостите хора се кефат,песните им стават хитове и тъпаците са доволни. Шамара и той същия-кво пее некфи простотий. Печели,ама неам после ако пуска песните на детето си нема ли да се срамува?! Ама тва не зависи само от изпълнителите,тва зависи и от хората,от обществото. Ако никой не се кефеше на селяний,никой нямаше да праи селяний и щеше да се праи само добра истинска музика,напраена от сърце. Всеки щеше да си печели и да може да продължава напред.
Но за мен важното е,че рапа и по-точно хип-хопа (културата) се развиват и има все повече фенове и все повече ивенти и се правят все повече работи,демек ИМА БЪДЕЩЕ!
___________________________________
LIVE AND FLY NOW AND EVER!

WwanAdoO
02-12-2006, 19:02
ne za6toto imat tvurde tupi temi za pesni
А тебе само да те питам кои са тези толкова тъпите теми,като се изказваш с толкова утвърдено мнение...ще кажеш пари,коли,жени-ще ти кажа,че само тва си слушала. Ще кажеш трева и наркотици-ще очакваш същия отговор.

02-12-2006, 19:15
ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!
:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005
Ааааа не! Ти не си добре! Дамян най-малко е рапър, той е чалгар, не прави рап! Води(водеше) едно жалко предаване по м-сат и никога интересите му не са се пресичали с рапа! Изпълнението му на "Къчак" беше пълен провал и за да не остане господин никой закърпи положението като се снима в клип на Азис. :evil: Леле! Още поевече ми падна в очите!
Прави рап! В "Къчак", "Барт Ме, Барт Ме" и "Дърта, Дърта" се рапира! Не можеш да отречеш този факт. Предаването му хич не е жалко, аз съм израстнал с това предаване и мога да кажа, че това е моята БИБЛИЯ. Къчак беше велика песен и все още е. Помня как с едни приятели се бяхме затворили в един апартамент и в рамките на 5 часа гледахме само клипа на "Къчак".
Както вече казах, Диджей Дамян не е за всеки. Това е експериментална музика, която се ебава с много неща наведнъж. Трябва да си освободен от всякакви предразсъдъци за да разбереш стойноста на музиката му.

П.С. И кво му е лошото на АЗИС? Супер е, мен ме кефи.
ППС. На никой не му пука за превзетите копеленца от Снайпер рекърдс, дето само пеят колко са се напушили. + тва тия от Генгста Генгста Пръдакшън са купили Снайпер. Знам го от достоверен източник. За мен истинския рап са Диджей Дамян, Мишо Шамара и GGP.

WwanAdoO
02-12-2006, 19:41
Да уе то и Азис е последната вълна хип-хоп :smt005

02-12-2006, 19:43
Да уе то и Азис е последната вълна хип-хоп :smt005
Никой не е казал че е хип-хоп. Той си е близък де. Хип-хопа го правят чернилки и чалгата я правят чернилки. Близко са. :)

WwanAdoO
02-12-2006, 19:47
Да уе то и Азис е последната вълна хип-хоп :smt005
Никой не е казал че е хип-хоп. Той си е близък де. Хип-хопа го правят чернилки и чалгата я правят чернилки. Близко са. :)
Да бе толкова са близки,колкото твоя мозък с тоя на мравката (потърси уловката :lol: )

02-12-2006, 19:52
Да уе то и Азис е последната вълна хип-хоп :smt005
Никой не е казал че е хип-хоп. Той си е близък де. Хип-хопа го правят чернилки и чалгата я правят чернилки. Близко са. :)
Да бе толкова са близки,колкото твоя мозък с тоя на мравката (потърси уловката :lol: )
Не мога да намеря уловката, съжалявам.
Знам, че всички завиждате на Дамян за таланта му но това си е ваш проблем...

Jamalska
02-12-2006, 20:21
Ау това ако е талант то не искам да знам какво е бездарник:/...нещо много нищожно...За да правиш рап не върши работа само да си написал некфи 5 рими и да си ги изрецитирал на микрофона на чужд комерс инструментал...като Лийн Бек...Трябва страст,идея...и тн и тн...
А тия 15годишни пишлемента от ДжиДжиПи те не моат си платят бирата в кръчмата били купили Снайпер...я стига...Тия мръсни копелета никога няма да им го простя че за тая смотана песен "запазена марка" са взели инструментала на една от най-любимите ми песни Immortal technique-The point of no return...Щях да получа удар като чух...кога ли ще им дойде реда някой да изгуби 3 мин от времето си да ги нахрани веднъж за винаги..на тях толко им тряа

caseyjones
02-12-2006, 20:41
Ау това ако е талант то не искам да знам какво е бездарник:/...нещо много нищожно...За да правиш рап не върши работа само да си написал некфи 5 рими и да си ги изрецитирал на микрофона на чужд комерс инструментал...като Лийн Бек...Трябва страст,идея...и тн и тн...
А тия 15годишни пишлемента от ДжиДжиПи те не моат си платят бирата в кръчмата били купили Снайпер...я стига...Тия мръсни копелета никога няма да им го простя че за тая смотана песен "запазена марка" са взели инструментала на една от най-любимите ми песни Immortal technique-The point of no return...Щях да получа удар като чух...кога ли ще им дойде реда някой да изгуби 3 мин от времето си да ги нахрани веднъж за винаги..на тях толко им тряа
Не знам кой, но GGP ги държи някъв от Рап Нация. И в момента яко пари печелят.

И другото нещо е че ми е направило впечатление, че всички рапъри много насериозно приемат рапа и не понасят ебавки с него. Аз слушам хардкор и приеамам ебавките с него. Има една група Gayrilla Biscuits дето се ебава с почти всички значими хардкор банди. Е И?
Кво ви става бе хора. Диджей Дамян има ебати яките рими! A GGP са толкова зле и жалки, че просто няма как да не им се кефи човек. Същото важи за Дражето, 2Д, Каисиева Градина, Гошо От Почивка и т.н.

rowzz
02-12-2006, 20:56
Ау това ако е талант то не искам да знам какво е бездарник:/...нещо много нищожно...За да правиш рап не върши работа само да си написал некфи 5 рими и да си ги изрецитирал на микрофона на чужд комерс инструментал...като Лийн Бек...Трябва страст,идея...и тн и тн...
А тия 15годишни пишлемента от ДжиДжиПи те не моат си платят бирата в кръчмата били купили Снайпер...я стига...Тия мръсни копелета никога няма да им го простя че за тая смотана песен "запазена марка" са взели инструментала на една от най-любимите ми песни Immortal technique-The point of no return...Щях да получа удар като чух...кога ли ще им дойде реда някой да изгуби 3 мин от времето си да ги нахрани веднъж за винаги..на тях толко им тряа
Не знам кой, но GGP ги държи някъв от Рап Нация. И в момента яко пари печелят.

И другото нещо е че ми е направило впечатление, че всички рапъри много насериозно приемат рапа и не понасят ебавки с него. Аз слушам хардкор и приеамам ебавките с него. Има една група Gayrilla Biscuits дето се ебава с почти всички значими хардкор банди. Е И?
Кво ви става бе хора. Диджей Дамян има ебати яките рими! A GGP са толкова зле и жалки, че просто няма как да не им се кефи човек. Същото важи за Дражето, 2Д, Каисиева Градина, Гошо От Почивка и т.н.
и най важното е че сички са от варна и бургас.. а Генгста Генгста продакшън верно имат яки песни.. тъпи ама яки..

Uraken
02-13-2006, 11:33
Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni
Не ми викай бебчо, бе скапаняк.
Диджей Дамян е спасителя. Той е Исус. Това, че някъв жалък и ограничен тип като тебе не може да разбере изкуството му си е твой проблем. ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!

EI Svinq ne dei da mi obqsnqva6 na mene to4no otnosno hip hip rap kulturata v bg ili kato cqlo 6toto sam mnogo po naprede ot tebe v taz tema mar6lqk DJ DAMQN E NQKAV iDIot deto prai nqkvi prostotii ni6to ob6to s rapa nqma q si slu6ai tam selin dion i mal4i 4e si mnogo sme6na kravo tapa.Bog bil Damqn :smt005 :smt005 pak ti sigurno si boginqta :) ahah palq4ka

Uraken
02-13-2006, 11:40
za mene bG rapa e ili be6e

Xteam
Horata ot getoto(prodaljaat da Tro6at)
DRS
Xcrew koito vie ne ste slu6ali
Kvartalni Bratq

i Maikata na xcasey jonesx

neMec`
02-13-2006, 11:45
znaite li ko 6i vi kaja 4e si4kite ste palni jumeli!!!
da va i** v mi6kite ko prikaate po temata polovinata tuka neznaqt ko e rap ve ne6tasnici MI6O 6AMARA ili kato cqlo R & B da ne e rap ve tapaci rumaneca i en4ev da ne e rap ve male bahti ne6tasnicite vii mai izob6to si nqmate po nqtie 4e ima 3 stila a HIP HOP / RAP / I R & B tui sa 3 stila koito sa razli4avat si4ko po ne6to ve nekadarnici ko mi prikaate kat izob6to neznaete za ko sta duma!!! i ve4e obqsnqva oo toz ve4e sa mahnal ot scenata toz neznam kvo ei patkan purvo sa pointeresuvai malko ot 1 stil razu4igo i togava prikazvai ko slu6a6 ve slu6al v BG nqma rap ve tapaci osven da nare4em MS -tata rap 6tot te peqt za tehniq jivot 1stveno 6tot qvno neznaete 4e istinskiq rap tragva ot negrite v zatvora i te peqt za jivota si i stila se nari4a 4erno , a ot tam po4va i rap da sa nari4a tapaci 4ernotot ili po na6emu RAP sa MS pevcite v bg i to samo nqkoi. Kato izcqlo v BG ima samo hip hop i r & b ma ko vi prikaam ve to mi pisna da 4eta postove ot mn razbira6ti det sa 4uli 2 pesni i ve4e sa rapari i neznan si kvi.... Tuka mi haresa 1 post neznam na koi be6e deto kaza 4e sq nikoi ne znae kvo slu6at 1 den 4alga sled 2 dena hip hop sled 1 sedmica metal rok i sa palni palqci. AI NA SI4KI RAZBIRA4I DA GO DUHA*E ZA 10 TAK VE PALQCI I STIA POSTVAHTE KAT NE RAZBIRATE OT STILA I KAT NEZNAETE ZA KVO SA PRIKAA !!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jamalska
02-13-2006, 13:48
Може ли да обясниш на нас тъпите каква е разликата м/у хипх-хоп и рап...щото аз се си мисля че се занимавам с хип-хоп като рисувам или танцувам...и че музиката която слушам през това време това е рапа...Извода:че хип-хопа е културата...Смятах че това вече сме го уточнили..то ако стаа на въпрос стиловете там соул,р&б и тн и тн може да са си мноо и обшо наречено черно ама точно рапа..хип-хоп музиката си е някой MC да реди по някаква тема която му е на сърце

Uraken
02-13-2006, 14:19
e da saglasen sam ma damqn ne e rap

Oyamoto
02-13-2006, 14:26
АРНби рекърдс мой, най нашумелият хип хоп лейбъл в българия МОЙ, разбрали ве мой? Палим мерцедеса за варна ве мой, когато съм на лифта въжен съм тъжен , когато съм в 500 SL съм весел. 8) Господин сто кила и конса мой!

02-13-2006, 15:10
Прави рап! В "Къчак", "Барт Ме, Барт Ме" и "Дърта, Дърта" се рапира! Не можеш да отречеш този факт.
Добре. Факт е. Има рими.

Предаването му хич не е жалко, аз съм израстнал с това предаване и мога да кажа, че това е моята БИБЛИЯ.
:smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol:
Моля те да се обосновеш тук какво за теб е библия.

в рамките на 5 часа гледахме само клипа на "Къчак".
Ок, всякакви изруди!

...стойноста на музиката му...

Тук също те моля да ми обясниш за какви стойности и ценности говориш? За това да си ром, да пушиш къчак по цял ден, да си продадеш дроба и да участваш в детска порнография?! Моля те по-добре да ми обясниш смисъла!

И кво му е лошото на АЗИС?
Тук не съм изявил такава позиция, говорех за друго.

02-13-2006, 15:12
Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni
Не ми викай бебчо, бе скапаняк.
Диджей Дамян е спасителя. Той е Исус. Това, че някъв жалък и ограничен тип като тебе не може да разбере изкуството му си е твой проблем. ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!

EI Svinq ne dei da mi obqsnqva6 na mene to4no otnosno hip hip rap kulturata v bg ili kato cqlo 6toto sam mnogo po naprede ot tebe v taz tema mar6lqk DJ DAMQN E NQKAV iDIot deto prai nqkvi prostotii ni6to ob6to s rapa nqma q si slu6ai tam selin dion i mal4i 4e si mnogo sme6na kravo tapa.Bog bil Damqn :smt005 :smt005 pak ti sigurno si boginqta :) ahah palq4ka
Koпеле, не ме познаваш не знаеш колко напред съм с хип-хопа, така, че моля те не ми говори за хип-хоп. За мен диджей Дамян е бог, защото се ебава! И то супер яко. Тва че някой не може да носи на майтап си е друга работа.

П.С. Момче съм и се научи да пишеш на кирилица бе боклук...

02-13-2006, 15:18
xcasey jonesx, защо замлъкна, помолих те да ми отговориш на по-горния пост. :?

02-13-2006, 15:25
xcasey jonesx, защо замлъкна, помолих те да ми отговориш на по-горния пост. :?
Tц тц тц.
Вие така и не разбрахте. Мен наистина ме кефи. Диджей Дамян ме кефи. Велик е просто. Няма какво да се обосновавам. За мен неговата музика е изкувство вие го приемайте както искате. А римите им са гениални.

neMec`
02-13-2006, 15:26
Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni
Не ми викай бебчо, бе скапаняк.
Диджей Дамян е спасителя. Той е Исус. Това, че някъв жалък и ограничен тип като тебе не може да разбере изкуството му си е твой проблем. ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!

EI Svinq ne dei da mi obqsnqva6 na mene to4no otnosno hip hip rap kulturata v bg ili kato cqlo 6toto sam mnogo po naprede ot tebe v taz tema mar6lqk DJ DAMQN E NQKAV iDIot deto prai nqkvi prostotii ni6to ob6to s rapa nqma q si slu6ai tam selin dion i mal4i 4e si mnogo sme6na kravo tapa.Bog bil Damqn :smt005 :smt005 pak ti sigurno si boginqta :) ahah palq4ka
Koпеле, не ме познаваш не знаеш колко напред съм с хип-хопа, така, че моля те не ми говори за хип-хоп. За мен диджей Дамян е бог, защото се ебава! И то супер яко. Тва че някой не може да носи на майтап си е друга работа.

П.С. Момче съм и се научи да пишеш на кирилица бе боклук...

axaxaxaxxaaxaxaxxaaxaaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa da ve ti si napred ne sa i samnqvam osobeno kat slu6a6 nai golqmata legenda v hip hopa dj damqn lele kakva legenda be toi e nai velikiq jiv rapar as prosto sa 4udq kak ima hora det slu6at 2pac pred takav izpallnitel kat dj damqn male si4ki trq sme 6taslivi 4e sme bulgari vijte kakva li4nost imame v na6ta darjava aaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
ei palqk q sa zastrelqi ve prosto kat ti 4eta postovete i razbiram kakav rap slu6a6 azis i nqkvi takia palq4o!!! DA eba mi6katata ti prosta mn bil napred v hip hopa mai si mno na pred v klasaciqta na BG kurvite!! Ma ne ve toi dj damqn toi rapira ve ma ko si prikazva6 ve toi naprao sa kusa da rapira osobeno s azis i s nqkvi mangali tam da eb* kominu4ista4ati prost da eb* az mn dobre mu razbiram na toz kaval humora i ne otri4am 4e me kefi darta darta pesenta mu ma tui ne e rap ve kurvo omrqla.Vii kurvite o6te malko 6i kajite 4e kat vi go nabuhat v guza kat po4nete da vikate i rapirate ve!!!! :evil:
offf ko da ti prikaam to po zablodena mastiq ne bqh skival......az sam na 100% sigoren 4e ti dori neznai6 4e textovete na dj damqn gi pi6i mi6o 6amara ma kakto i da e..........

02-13-2006, 15:28
xcasey jonesx, защо замлъкна, помолих те да ми отговориш на по-горния пост. :?
Tц тц тц.
Вие така и не разбрахте. Мен наистина ме кефи. Диджей Дамян ме кефи. Велик е просто. Няма какво да се обосновавам. За мен неговата музика е изкувство вие го приемайте както искате. А римите им са гениални.
Е, както решиш. Аз просто ти зададох малко по-логични въпроси, но щом не желаеш да ни кажеш хубаво. Иначе съм безразличен към това, което харесваш! Всеки със своя вкус! :wink:
Стей куул! 8)

02-13-2006, 15:29
Dj DAMQN I DINAIT-ae beb4o tova ne e rap ve.nito pak tez bratq mangasarqn ili pak Romaneca i En4ev tova sa nqkvi oligofreni
Не ми викай бебчо, бе скапаняк.
Диджей Дамян е спасителя. Той е Исус. Това, че някъв жалък и ограничен тип като тебе не може да разбере изкуството му си е твой проблем. ДИДЖЕЙ ДАМЯН е повече от рап, диджей Дамян Е БОГЪТ НА РАПА!

EI Svinq ne dei da mi obqsnqva6 na mene to4no otnosno hip hip rap kulturata v bg ili kato cqlo 6toto sam mnogo po naprede ot tebe v taz tema mar6lqk DJ DAMQN E NQKAV iDIot deto prai nqkvi prostotii ni6to ob6to s rapa nqma q si slu6ai tam selin dion i mal4i 4e si mnogo sme6na kravo tapa.Bog bil Damqn :smt005 :smt005 pak ti sigurno si boginqta :) ahah palq4ka
Koпеле, не ме познаваш не знаеш колко напред съм с хип-хопа, така, че моля те не ми говори за хип-хоп. За мен диджей Дамян е бог, защото се ебава! И то супер яко. Тва че някой не може да носи на майтап си е друга работа.

П.С. Момче съм и се научи да пишеш на кирилица бе боклук...

axaxaxaxxaaxaxaxxaaxaaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa da ve ti si napred ne sa i samnqvam osobeno kat slu6a6 nai golqmata legenda v hip hopa dj damqn lele kakva legenda be toi e nai velikiq jiv rapar as prosto sa 4udq kak ima hora det slu6at 2pac pred takav izpallnitel kat dj damqn male si4ki trq sme 6taslivi 4e sme bulgari vijte kakva li4nost imame v na6ta darjava aaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
ei palqk q sa zastrelqi ve prosto kat ti 4eta postovete i razbiram kakav rap slu6a6 azis i nqkvi takia palq4o!!! DA e** mi6katata ti prosta mn bil napred v hip hopa mai si mno na pred v klasaciqta na BG kurvite!! Ma ne ve toi dj damqn toi rapira ve ma ko si prikazva6 ve toi naprao sa kusa da rapira osobeno s azis i s nqkvi mangali tam da eb* kominu4ista4ati prost da eb* az mn dobre mu razbiram na toz kaval humora i ne otri4am 4e me kefi darta darta pesenta mu ma tui ne e rap ve kurvo omrqla.Vii kurvite o6te malko 6i kajite 4e kat vi go nabuhat v guza kat po4nete da vikate i rapirate ve!!!! :evil:
offf ko da ti prikaam to po zablodena mastiq ne bqh skival......
Пич, не съм рапър, но имам основание да вярвам, че разбирам поне малко. И слушам доста ъндърграунд хип-хоп и ти не си човка който ще съди кой какъв е. Диджей Дамян бил паляк, за мен оня грозен черньо от аватара ти е паляк. Сега кво ше ми кажеш? Че ТЪпак бил поет ли? Че бил най-смисления рапър ли? Познай какво? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. За мен Диджей Дамян е най-великия щото се гаври с вашите рапърски ценности.

02-13-2006, 15:31
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P

02-13-2006, 15:32
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P
А луд ли си? Цеко Сифоня е ужасен, а римите му са супер тъпи и наивни. Виж МС Фараона е друга работа.

НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! !!!!!!!!!!

02-13-2006, 15:36
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P
А луд ли си? Цеко Сифоня е ужасен, а римите му са супер тъпи и наивни. Виж МС Фараона е друга работа.

НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! !!!!!!!!!!
Нее! Аз съм фен на Цеко! Infact, аз бях един от първите, който видя най-първото му представяне на живо! \:D/

РЪЦЕТЕ ГОРЕ!!! :smt041

neMec`
02-13-2006, 15:40
Пич, не съм рапър, но имам основание да вярвам, че разбирам поне малко. И слушам доста ъндърграунд хип-хоп и ти не си човка който ще съди кой какъв е. Диджей Дамян бил паляк, за мен оня грозен черньо от аватара ти е паляк. Сега кво ше ми кажеш? Че ТЪпак бил поет ли? Че бил най-смисления рапър ли? Познай какво? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. За мен Диджей Дамян е най-великия щото се гаври с вашите рапърски ценности.
axaxaxaxxaaxaxax ave neznam dj damqn dali e palqk ma ti opredeleno si ve !!
slu6al undargraund hip hop ave ei mi6lence ti dori si nqma6 ponqtie za kakvo stava duma ve jumelqga ot tuka si4kite postove det sam jamalska e 4oveka det znai za ko sta duma ma ne i ti 1e da ti haresva dj damqn drugoe da tvardi6 4e toi bil rapar i to nai golemiq v bg pri polojenie 4e ne pei rap i 4e 6amara mu pi6e textovete.....do predi malko tvardi6 4e si rapar a sq si napisal 4e sa kefi6 6tot dj damqn usmival li ko prail rapa ma ti si stra6en rapar ve !!!! Bih kazal 4e si palen karabatak :evil: rapar ti si nqkav omrql 4algar nqkav palen jumel .....

02-13-2006, 15:41
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P
А луд ли си? Цеко Сифоня е ужасен, а римите му са супер тъпи и наивни. Виж МС Фараона е друга работа.

НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! !!!!!!!!!!
Нее! Аз съм фен на Цеко! Infact, аз бях един от първите, който видя най-първото му представяне на живо! \:D/

РЪЦЕТЕ ГОРЕ!!! :smt041
Щом те кефи...

02-13-2006, 15:41
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P
А луд ли си? Цеко Сифоня е ужасен, а римите му са супер тъпи и наивни. Виж МС Фараона е друга работа.

НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! !!!!!!!!!!
Нее! Аз съм фен на Цеко! Infact, аз бях един от първите, който видя най-първото му представяне на живо! \:D/

РЪЦЕТЕ ГОРЕ!!! :smt041
Щом те кефи...
Цеко ще спаси българския рап! :mrgreen:

02-13-2006, 15:42
Пич, не съм рапър, но имам основание да вярвам, че разбирам поне малко. И слушам доста ъндърграунд хип-хоп и ти не си човка който ще съди кой какъв е. Диджей Дамян бил паляк, за мен оня грозен черньо от аватара ти е паляк. Сега кво ше ми кажеш? Че ТЪпак бил поет ли? Че бил най-смисления рапър ли? Познай какво? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. За мен Диджей Дамян е най-великия щото се гаври с вашите рапърски ценности.
axaxaxaxxaaxaxax ave neznam dj damqn dali e palqk ma ti opredeleno si ve !!
slu6al undargraund hip hop ave ei mi6lence ti dori si nqma6 ponqtie za kakvo stava duma ve jumelqga ot tuka si4kite postove det sam jamalska e 4oveka det znai za ko sta duma ma ne i ti 1e da ti haresva dj damqn drugoe da tvardi6 4e toi bil rapar i to nai golemiq v bg pri polojenie 4e ne pei rap i 4e 6amara mu pi6e textovete.....do predi malko tvardi6 4e si rapar a sq si napisal 4e sa kefi6 6tot dj damqn usmival li ko prail rapa ma ti si stra6en rapar ve !!!! Bih kazal 4e si palen karabatak :evil: rapar ti si nqkav omrql 4algar nqkav palen jumel .....
копеле, ако ми видиш аватара и подписа добре ще разбереш че не съм нито чалгар нито рапър. Никъде не съм твърдял че съм рапър. Слушам ЪНДЪРГРАУНД рап! Яд ли те е? А смешния си ти. Просто ми харесва как пиша простотии и разни балъченца като тебе как се вързват. Пиши си, забавен си. :)

neMec`
02-13-2006, 15:46
Пич, не съм рапър, но имам основание да вярвам, че разбирам поне малко. И слушам доста ъндърграунд хип-хоп и ти не си човка който ще съди кой какъв е. Диджей Дамян бил паляк, за мен оня грозен черньо от аватара ти е паляк. Сега кво ше ми кажеш? Че ТЪпак бил поет ли? Че бил най-смисления рапър ли? Познай какво? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. За мен Диджей Дамян е най-великия щото се гаври с вашите рапърски ценности.
axaxaxaxxaaxaxax ave neznam dj damqn dali e palqk ma ti opredeleno si ve !!
slu6al undargraund hip hop ave ei mi6lence ti dori si nqma6 ponqtie za kakvo stava duma ve jumelqga ot tuka si4kite postove det sam jamalska e 4oveka det znai za ko sta duma ma ne i ti 1e da ti haresva dj damqn drugoe da tvardi6 4e toi bil rapar i to nai golemiq v bg pri polojenie 4e ne pei rap i 4e 6amara mu pi6e textovete.....do predi malko tvardi6 4e si rapar a sq si napisal 4e sa kefi6 6tot dj damqn usmival li ko prail rapa ma ti si stra6en rapar ve !!!! Bih kazal 4e si palen karabatak :evil: rapar ti si nqkav omrql 4algar nqkav palen jumel .....
копеле, ако ми видиш аватара и подписа добре ще разбереш че не съм нито чалгар нито рапър. Слушам ЪНДЪРГРАУНД рап! Яд ли те е? А смешния си ти. Просто ми харесва как пиша простотии и разни балъченца като тебе как се вързват. Пиши си, забавен си. :)xaaxax nqkvi bala4aci det razbirat ot rap mn pove4e ot teb.... pak kat ti gledam otgovorite i mi sta i qsno 4e si i pi6leme "a palq4oto si ti " au seriozno li be sladurano xxaaxax da eba mar6lqkati ko sa zanimaam i az po4na tuka da sa opravdaaa az si go haersvam o neznam si kvo o6te malko ostana da kaji6 4e tolkos mu sa kefi6 4e bi mu nalapal huq da eba tapaka ti !

02-13-2006, 15:48
Пич, не съм рапър, но имам основание да вярвам, че разбирам поне малко. И слушам доста ъндърграунд хип-хоп и ти не си човка който ще съди кой какъв е. Диджей Дамян бил паляк, за мен оня грозен черньо от аватара ти е паляк. Сега кво ше ми кажеш? Че ТЪпак бил поет ли? Че бил най-смисления рапър ли? Познай какво? НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. За мен Диджей Дамян е най-великия щото се гаври с вашите рапърски ценности.
axaxaxaxxaaxaxax ave neznam dj damqn dali e palqk ma ti opredeleno si ve !!
slu6al undargraund hip hop ave ei mi6lence ti dori si nqma6 ponqtie za kakvo stava duma ve jumelqga ot tuka si4kite postove det sam jamalska e 4oveka det znai za ko sta duma ma ne i ti 1e da ti haresva dj damqn drugoe da tvardi6 4e toi bil rapar i to nai golemiq v bg pri polojenie 4e ne pei rap i 4e 6amara mu pi6e textovete.....do predi malko tvardi6 4e si rapar a sq si napisal 4e sa kefi6 6tot dj damqn usmival li ko prail rapa ma ti si stra6en rapar ve !!!! Bih kazal 4e si palen karabatak :evil: rapar ti si nqkav omrql 4algar nqkav palen jumel .....
копеле, ако ми видиш аватара и подписа добре ще разбереш че не съм нито чалгар нито рапър. Слушам ЪНДЪРГРАУНД рап! Яд ли те е? А смешния си ти. Просто ми харесва как пиша простотии и разни балъченца като тебе как се вързват. Пиши си, забавен си. :)xaaxax nqkvi bala4aci det razbirat ot rap mn pove4e ot teb.... pak kat ti gledam otgovorite i mi sta i qsno 4e si i pi6leme "a palq4oto si ti " au seriozno li be sladurano xxaaxax da e** mar6lqkati ko sa zanimaam i az po4na tuka da sa opravdaaa az si go haersvam o neznam si kvo o6te malko ostana da kaji6 4e tolkos mu sa kefi6 4e bi mu nalapal huq da e** tapaka ti !
Пич, сериозно ти говоря. Много е тъпо да съдиш за цял човек по постовете му в един скапан тийн форум. Аз за тебе мога вече, защото виждам, че говориш сериозно, а аз за разлика от теб се ебавам. Виждам, че си някъв супер ограничен дето се опитва да се прави на разбирач, ама пич рапа не започва и не свършва с Тупак, а и бтв. ТУПАК Е МЪРТЪВ, ебати! На кого му пука вече?

02-13-2006, 15:52
Между другото, neMec` и xcasey jonesx, дайте ми 1 причина да се карате по такъв безвкусен начин?! Защо не уредите спора на ринга? Хех! :) :D :lol: :smt005 :smt062

02-13-2006, 15:53
Между другото, neMec` и xcasey jonesx, дайте ми 1 причина да се карате по такъв безвкусен начин?! Защо не уредите спора на ринга? Хех! :) :D :lol: :smt005 :smt062
ЗАЩОТО НА НИКОЙ НЕ МУ ДРЕМЕ.

02-13-2006, 15:58
Между другото, neMec` и xcasey jonesx, дайте ми 1 причина да се карате по такъв безвкусен начин?! Защо не уредите спора на ринга? Хех! :) :D :lol: :smt005 :smt062
ЗАЩОТО НА НИКОЙ НЕ МУ ДРЕМЕ.
Смисъл, щом никой не може да си защити позицията с думи, то поне да застане на ринга и смело да раздава тупаници на опонента докато единия спечели. :P

neMec`
02-13-2006, 15:59
Пич, сериозно ти говоря. Много е тъпо да съдиш за цял човек по постовете му в един скапан тийн форум. Аз за тебе мога вече, защото виждам, че говориш сериозно, а аз за разлика от теб се ебавам. Виждам, че си някъв супер ограничен дето се опитва да се прави на разбирач, ама пич рапа не започва и не свършва с Тупак, а и бтв. ТУПАК Е МЪРТЪВ, ебати! На кого му пука веч
axaxa ti pak 6to re6i 4e az slu6am samo 2pac be axaxax a po druuoto samo sa praq na razbira4 moga da ti garantiram 4e razbiram ot rap mn pove4e ot teb a tova 4e 2pac e murtav nezna4i ni6to toi ako be6e nqkav oligofren nqma6e seki koito slu6a rap da go ovajava i t.n toi moje da e murtav ma pesnite mu sa stra6ni.....ograni4en a xaaxxax v golqma zabluda si!!!razlikata e 4e az neslu6am rapa ei tai da se kefq na 2 pesni i tui e mi si slu6am samo rap i ne 2pac samo mi mn drugi i ne me kefi balaci kat teb det sa praqt na mn interesni i mn laqt !!

Uraken
02-13-2006, 16:02
...гаври с вашите рапърски ценности.
Ахаа! Значи ти си фен и на Цеко Сифоня! Логично е! :P


i na Joro B e fen :) hip hop underground manqka.maafacka bii4,ъъъъъъъ ъъъъъъъъъ sto hilqdi miliona dolara ъъъъъъъ Dj Damqn POstavq Osnovite na Novoto Hip Hop Dvijenie Maafacka's

ahhaah konqr nqma zna4 4e ne pi6a na BG za mene razbira6 li kato ne pi6a na bg nezna4i 4e ne razbiram pove4e ot hip hop ot teb 'rei6 li muci

ai pozdrav s Damqn-Bart mi Bart mi

:smt005 :smt005 :smt005

konqr :smt005

02-13-2006, 16:31
Ей тва е дума. Диджей Дамян!
Аре поздравче Jedi Mind Tricks - Scars Of The Crucifix.
На тях поне се кефите, нали рапърчета?

Uraken
02-13-2006, 16:44
as se kefq na tova C-bo.-.enemy.of.the.state.mp3

ai stiga si pisal po taz tema ve palav damqn.i btw ostanovih 4e si Metal



ne ma kefi6 :smt078 :smt078 :smt078

a i BTW q mi kaji vav kakvo se izrazqva tvoq underground hip hop ???grupi,pevci kaji mi malko

02-13-2006, 17:25
as se kefq na tova C-bo.-.enemy.of.the.state.mp3

ai stiga si pisal po taz tema ve palav damqn.i btw ostanovih 4e si Metal



ne ma kefi6 :smt078 :smt078 :smt078

a i BTW q mi kaji vav kakvo se izrazqva tvoq underground hip hop ???grupi,pevci kaji mi malko
Не позна. Не съм метъл. Еми виж ми подписа ебати. Говори достатъчно.

[wan`a`doo]
02-13-2006, 18:18
Само да кажа,че 2PAC е легенда,а тоя бъззъб мангал Дамян е легенда колкото и едно кравешко лайно. Не смятам да говоря повече за тоя велик DJ, то напрао неам думи #-o Аи не вярвам,че ще има чак такъв глупак,дет да го боготвори :lol: Хм и тъй като темата е за БГ рап ще кажа,че аз също някъде бях чела, че ГГП са купили Снайпер,ама неам дали е вярно :shock: И като за последно...то рапа си е музиката уе както каза Jamalska,а хип хопа е културата.

02-13-2006, 18:22
Тая култура смърди.

Jamalska
02-13-2006, 18:33
Бе секи с мнението си...Ако ни пукаше за останалите до сега да сме изчезнали преди да сме се появили..говоря за българската хип-хоп култура...В цялата страна сигурно има едно 2000-2500 (примерно казано...от тях само едно 1000-1500 и нещо съм виждала по концерти) човека дет са фенове...И по-голямата част от другите само ни плюят..'тия келеши,тия клошари...наркомани..."Ако тряаше да се поддаваме на всичко това а не да го приемаме със смях щяхме да сме изчезнала раса...бла бла

LOCO_BEAM
02-14-2006, 12:33
ne izob6to.za6toto textovete sa tupi i ne zvu4i hubavo.i az6toto ve4e ostarq

gorskata_feja
02-14-2006, 12:58
emi predi se kefeh mnogo qko, ama sega ve4e ne 4ak tolkova, mn golemi bozi zapo4naha da pravqt...

lina15
02-14-2006, 15:56
ami da kefa se na:DRS,SPENS,Dimna Zavesa,Ragga One,X - Team,C.S.P.,Nishto!,i na o6te dosta!Poprincip ne slu6am bg muzika...no specialno bg rapa e dobur(estestveno ne tiq mi6ovcite xaxa)!

Antihrist
02-14-2006, 18:29
bulgarskiq rap ne struvav ie ste bokluci.... a sprete se da majete i bez tva omazaniq forum :smt013

Uraken
02-15-2006, 15:51
ai mal4i ve peeras :smt019

The DooM
02-17-2006, 12:44
tva bg rap mnoo tupo

MaPuXyaHa
02-17-2006, 13:15
Само Kingsize ми харесва групата жалко ,че се разпадна...ямболски рап рулз :)
А най-най песента която харесвам е на Фисолини ft.Black Slap-За нея

Jamalska
02-17-2006, 14:50
бе Ямбол е града на рап гениите направо...:)са НоуЪолз много зарибява човека еее..йокмен...
Който казва че са се изчерпали темите или ас просто начи е супер ограничен

IdiOtKa
02-17-2006, 19:24
бе Ямбол е града на рап гениите направо...:)са НоуЪолз много зарибява човека еее..йокмен...
Който казва че са се изчерпали темите или ас просто начи е супер ограничен
яммбооол е града ямбооол е стилааа ямммбооооллл ..хаххахах аве БГ рапа не е ло6 има някои мно стоиностни изпалнители ..но за жалост не толкова комерсиални ! :smt009

Jamalska
02-17-2006, 20:47
бе мен си ме кефи да не са комерсиални.в смисъл..не знам така го възприемам по-реално специално в България като че ли е трудно да се прави ...рап...за пари и да остане истинско..Всичко в един момент отива на едно ниво за убиване на номера да има пара...
Общо взето ако някой от сегашните "ъндърграунд" изпълнители е решил да продаде нещо то е за да покаже че може да издаде тава и е пара колкото да си избие пари за дискове и ксерокс :wink:
да де...общо взето парите и славата преебават всичко:)такава ни е системата просто...

SummeRLove08
02-17-2006, 21:11
Сега и моето мнение.Харесвам от бг рапа Ъпсурт :smt007 и Устата.За мен те имат най-смислени и яки текстове.
Мое мнение.

lainagovna
02-17-2006, 21:16
яммбооол е града ямбооол е стилааа ямммбооооллл
баси искам с приятели да минем с някаква кола със софииска регистрация през ямбол, да си надуя дражето - ямбол и да крещиме сичките, минавайки с бясна скорост из града:
ние сме от софия, ние сме от софия

иначе може би само ъпсурд и то само последният албум рулират

@future prophecies-dark matter

Juicy_Lucy
02-17-2006, 21:31
[-X [-X [-X :smt013

f0`shiZzle
02-17-2006, 21:31
kade bg rap?
Mai samo underground ima.A nivoto mu e nqkak smeshno;drajeto gosho ot po4ivka ,GG Prod.???Za kvo govorim
V Momenta prosto nqma kak da se razviva tazi myzika v Bg.Pokrai taq pomiq 4algata veche i uj rap izpulnitelite kato ustata rumuneca i en4ev mi praqt nqkvi bozi ( ft Azis i Co.).Seki gleda da si naprai pesenta-ednodnevka da zeme kinti,a za da stane taq rabota trqva da praish 4alga.

Jamalska
02-17-2006, 21:34
ол да то ДжиДжиПи са тъмън рап хаха..и другите хаха
бе има си рап и се развива просто не го следите

f0`shiZzle
02-17-2006, 21:42
Ima si verno e,no i kachestvoto mnogo spadna.Ama i as prosto sprqh da se interesuvam sled kato prez poslednite 3-4 godini neshto zamrq bg rapa.Kva motivaciq imat rap izpulnitelite?I da napravqt neshto nqma koi da go kupi.

BeAsT
02-18-2006, 01:05
Стигнах до 2рата страница и се чуда да се смея ли или да се хиля. ГОлеми разбирачи бе ей 8) Некой разпраа че в рапа нямало теми, и имало неква си там рима. ако знаеше колко песни има с такъв смисъл, че едва ли ше го схванете. и за римата - един фристайлец счупва сичко ако е качествено изпълнен. Та по темата за БГ рапа, ми честно не слушам изобщо. Не гледам ТВ и не слушам радио - следователно няма как да се заразя с псевдо рапери и сякви други измислици. Иначе тотъл респект за всички които правят качествени неща с идея. част от които бяха на концерта на Killa Beez. аре peace!

chestra_f
03-02-2006, 21:14
Tc! Hi4 daje ne se kefq.
Za6to? Za6toto ne mi haresva zvu4eneto na muzikata, ne mi haresvat temite na pesnite. I po mn, mn, mn drugi pri4ini, ama 6te si traq, 4e da ne si izprosq kam6icite :-D
Durja da otbeleja, 4e ne kazvam ni6to za rpurite, prosto otbelqzvam, 4e im e 6itava muzikata.
Osobeno BG rap! Otvrat!

03-02-2006, 21:47
Стигнах до 2рата страница и се чуда да се смея ли или да се хиля. ГОлеми разбирачи бе ей 8) Некой разпраа че в рапа нямало теми, и имало неква си там рима. ако знаеше колко песни има с такъв смисъл, че едва ли ше го схванете. и за римата - един фристайлец счупва сичко ако е качествено изпълнен. Та по темата за БГ рапа, ми честно не слушам изобщо. Не гледам ТВ и не слушам радио - следователно няма как да се заразя с псевдо рапери и сякви други измислици. Иначе тотъл респект за всички които правят качествени неща с идея. част от които бяха на концерта на Killa Beez. аре peace!
как ви не писна на всички рапъри и кораджии да повтаряте тези клиширани и вече до болка изтъркани клишета РЕСПЕКТ и ПИЙС? като чуя някой да казва респект ми се повръща.

А РАПА В БГ Е ДИДЖЕЙ ДАМЯН И ДЖИ ДЖИ ПИ!

Jamalska
03-02-2006, 21:52
1.стига с тия смешници бургаски глупаци и барт ми и тн баа му мамата
2.ако не с уважение и мир как да си кажем че се ужаваме и разбираме?

Sinister_Doll
03-02-2006, 21:55
4uyte "Zlove6tata Baba Ot 33 Apartament" an Kopie Crew i togava 6te si govorim pak za BG rap...
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif

Devilsplaymate
03-02-2006, 22:06
Не ! Вобще не ми харесва ! Защо ли ? Защото текстовете са безсмислени , звученето не е добро ... айде стга толкова..

03-02-2006, 22:09
1.стига с тия смешници бургаски глупаци и барт ми и тн баа му мамата
За теб глупаци, за някои поети.

2.ако не с уважение и мир как да си кажем че се ужаваме и разбираме?
Вместо да разправяш наляво и надясно лицемерните РЕСПЕКТ, ПИЙС, ЮНИТИ (интересно че и трите думи се употребяват на английски, а не на български)покажи уважението си, опитай се да създадеш единство (което е невъзможно). На приказки всеки го може, а и звучи "куул".

anonymous464110
03-02-2006, 23:03
kingsize sa dobri.panica e dobur.

po-golqmata 4ast ot produkciqta na pazara e pulna parodiq.ima silni elementi no te sa zdrav underground,pi6lemetata po MM,caisatite jujeta i fufle6tite debili ot varna,kakto i suteniorite ot plovdiv sa pulna skrub.

piska_
03-02-2006, 23:12
Бих казала да ...харесвам го :D

anonymous464110
03-02-2006, 23:16
4uyte "Zlove6tata Baba Ot 33 Apartament" an Kopie Crew i togava 6te si govorim pak za BG rap...
http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif
aaaa kopie_crew e ebasi ludnicata :-D ne se bqh setil za tva.te sa friends na horata ot Vzriv (Pd. hc) pregledaite v myspace i "2D i ovcata" (tva e na ta6ak ama e qko)

Jamalska
03-03-2006, 07:29
Ааа "злоещата баба от 33 апартамент" е ненормална песен хаха...Те Копие крю бяха на Фънки фреш сешъна в Плд ама не ппяха това...Песничката ми напомня на The Druncken Ma & DJ Darkstep-Dvama ot mraka с тази разлика че 2рата е се метафора =D>
размишлявам и не мога да се сетя за начин да обесня на предубедените за българския рап...така както и аз не бих разбрала много неща,защото не искам да ги приема

Manenkoto
06-29-2007, 20:28
Дам има много добри рап парченца а и нашите лейбали не са за изхвърляне :roll:

Mo6no3
06-30-2007, 04:21
Аве ей. Ще посещавате само моята тема. :lol:

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=101665&postdays=0&postorder=asc&start=0

nicoleto
07-02-2007, 19:40
да ако е Ъпсурт.не на вс останали.значи тотално не