PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да излея чувствата си ?



edno momi4e
02-11-2006, 22:12
здравеите испитвам много дълбоки чуства към едно момче
но то ходи или ходеше с моя приятелка какво да права знам че и тои ме харесва но маи няма да се получи приятелкатами го лъже много яко но тои не забелязва харесвам го от 4кл а сега сам в 7кл как во да правя имахме някакви работи лятото се държахме наистина като гаджета даже и прет хората но като навлезна зимата вси4ко се провали и родителитеми знаят за не го и нямат ни6то на против 4ее по голям от мен но се опитвам да ги разделя и почти оспявам разменямеси смс но тованезначи ни6то всео6те но иска да се сре6нем какво да правя и как да си излея чуствата да приемали сре6тата и даму кажа всичко което чуствам >>>>>>>>>чакам отговор<<<<<<<<<< :smt008 :smt008 :oops: :oops: :smt008 :smt008

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

fAsHi0n
02-12-2006, 07:37
МММм значи излезнете само двамата и му кажи абсолютно всичко което чустваш...Не се бави...колкото по-скоро му кажеш толкоз по добре...Не губи време... :!:

sexy_macka
02-12-2006, 14:18
emi,milichka spored men trqbav da izlezete samo dvamata,kakto kaza i fAsHi0n i da mu kajesh fsichko tova,koeto chufstfash na nego...ako i toi chufstfa sushtoto budete zaedno,budete shtastlivi !
zvuchi malko egoistichno sprqmo priqtelkata ti,no nadali tq shteshe da se zamisli,ako tova beshe tfoeto gadje...taka che...YcneXxXx :lol:

teenkopele
02-12-2006, 17:26
Излезте някъде, изчакай подходящият момент и му кажи какво чувстваш към него. :)
Успех. :wink:

Absconding
02-12-2006, 17:29
Наричаш я "приятелка", а пък се опитваш да ги разделиш.. аз ли съм зле или тука има нещо нередно!?