PDA

View Full Version : Нормална ли съм?!



Боровинка
02-11-2006, 22:42
Чесно да ви кажа напоследък не мога да се позная.До сега аз бях вечно усмихната и в настроение,а в последно време хич ме няма.Ето например днес в дискотеката дълго време наблюдавах една двойка да се целува(на фона на Моранди-Love me) и ми стана много тъжно.Мисля си,че е защото съм много самотна.Някой ако може да ми даде съвет как да си бъда отново "аз" ще съм му много благодарна.

Master_88
02-11-2006, 22:54
Не се притеснявай това е временно явление. Ще отмине след известно време

teenkopele
02-11-2006, 23:00
От това,което чета, изглежда,че си в депресия. :?
Излизай по-често, намирай си занимания, прави неща,които те радват и ти харесват.
Запознай се с нови хора :) .Кой знае...може покрай тези нови хора да намериш някое готино момче.
Успех. :wink:

Worthless
02-11-2006, 23:24
:shock: все едно за себе си чета... (е, момента в дискотеката го няма по простата причина, че по дискотеки не стъпвам...) :shock: :shock: :shock:

angel4e^ot^ada
02-12-2006, 00:43
Същата работа съм и аз в момента...за жалост.Но и друг път се е случвало така че да се надяваме че скоро ще отмине ](*,)

MAFIOZO
02-12-2006, 06:44
emi ne ne si normalna! spoko tva e vremenen etap 6te ti mine i az sum bil taka

Death^Forever
02-12-2006, 08:19
Не е нормално нещо да е нормално, така че :lol:
Според мен не трябва да се опитваш да излизаш от тази така наречена депресия, отхвърлиш ли я, после ще ти се натрупа за следващия път и съвсем няма да издържиш. Изживей си тези чувства и след това с чиста съвест ще можеш да се върнеш към предишното си настроение :wink:

Боровинка
02-12-2006, 10:45
Ммм...не мисля,че съм в депресия.Или поне не искам да си го призная,незнам.Всички си мислят,че съм ок,но аз не смея да покажа на някого,че ми е кофти.И може би за това не признавам,че това е депресия.

Death^Forever
02-12-2006, 10:49
Ами, има голяма разлика между кофти настроение и депресия, разбери къде попадаш ти. Не смееш да покажеш, че не си ок, но дори с постовете си тук правиш точно това. Не искаш да си признаеш, защото не си свикнала, а и кой желае да се чувства така и да го осъзнава? Би трябвало да имаш поне един близък човек, с когото да можеш да споделиш това и ако не те разбере, то поне да се опита...

ImaNewbie
02-12-2006, 11:36
не

kobrichka
02-12-2006, 15:43
nai vajnoto e da izlizah,da ne si sedi6 vkahti sami4ka za6toto tam 6te ti stava po gadno i sa6to mnogo vajno e da ima6 potkrepata na nai dobrite si priqteli ako ima6 tazi potkrepa, vsi4ko ostanalo 6te se podredi.zabavlqvai se za6toto jivota e mnogo kratak jivei go palnocenno :) USPEH

Боровинка
02-15-2006, 12:42
Това и аз си го казвам,но нещо не се получава:(Много е тъпо т'ва в което се намирам.А и няма как да имам подкрепата на най-добрата ми приятелка,защото е в друга смяна и няма кога да се виждаме:(И всичко започва да става по-зле и по-зле:(Вчера дадох валентинка на едно момче,но не му написах истината,защото се боях да не ме отреже.Писах му,че искам да бъдем приятели.Глупаво нали?А всъщност се чувствам много самотна и имам нужда от някой до мен...

DeSiTo0o
02-15-2006, 18:38
Tova e vremenno,spoko.6te otmine i pak 6te si si ti :wink: I az bqh taka do predi nqkolko dni :roll:

02-15-2006, 22:13
da opredeleno si smotana !

ht_7j
02-16-2006, 17:50
[b]Не е нормално нещо да е нормално, е :wink:

Ne plashete momicheto, ei....
Spoko, ne si v depresiq, a vyv faza. I az sym tam v momenta. Shte mine ot samosebe si. Mnogo si si dobre daje.

Боровинка
02-19-2006, 17:51
Аве да така е мноо съм зле:)Ми то започва да ми минава-просто ся си живея живота без да ми пука от никой и от нищо.Лошото е,че ме е налегнала пролетната умора и едвам гледам.Напрао е ужис:)

SmiLe_BaBy{P}
02-19-2006, 20:16
Чесно да ви кажа напоследък не мога да се позная.До сега аз бях вечно усмихната и в настроение,а в последно време хич ме няма.Ето например днес в дискотеката дълго време наблюдавах една двойка да се целува(на фона на Моранди-Love me) и ми стана много тъжно.Мисля си,че е защото съм много самотна.Някой ако може да ми даде съвет как да си бъда отново "аз" ще съм му много благодарна.


И аз наблюдавах двама в една дискотека..само дето песента беше Morandi - Blue =D> :-D

Eleonora
02-20-2006, 17:06
Еми прави това което ти харесна,нтамери си гадже....

korn___
02-20-2006, 18:33
mai ne6to hormotna na 6tastieto sa ti padnali i v kombinaciq sus tva 4e si samotna i ... probai se da popravi6 vsi4ko dokato e vreme ...

probai sus slednata terapiq :wink:

http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/beer.gifhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/gathering.gifhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/yoji.gif pri dobur kusmet moje da se...http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/cupidhit.gif i posle da ima ... http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/60.gifi posle ... http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/kissing.gif

haide kusmet ot mene http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/fun.gif

Боровинка
02-21-2006, 18:53
Корн тва беше много яко.Чесно признавам те:)А иначе кво да ви кажа-ся ми е некво такова...никакво.Сещате се нали:)Луда работа.Днеска пак изперкахме в моя клас и почнахме да си говорим кат малки дечица.Луда работа,казвам ви!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 22:31
mila nz kak da si si kato ptredi no mislq 4e tfa e prosto lo6 period v jivota ti koitop 6te otmine

Ronald
02-26-2006, 17:29
Боровинке, аз съм 8-ми "Д" клас и ако имаш проблеми можеш да споделиш с мен. Приятелите ми казват, че съм психолог, защото помагам на всички. :-D

Sa3ana3a
02-27-2006, 14:44
Лошото е,че ме е налегнала пролетната умора и едвам гледам.Напрао е ужис:)
Ква ти пролетна умора бре още е рано :lol: още малко и ще кажеш че си болна от птичи грип :lol:

Боровинка
03-03-2006, 10:11
Роналд да не би да си от ХГ?Пиши едно ЛС.Иначе ми к'во да ви кажа пак ми е едно такова калпаво:(Бре много си се ядосвам и мисля другата седмица да се взема в ръце и тва нещо да го преодолея.Стискате палци:)

sexy_dizzy
03-03-2006, 10:38
Мила,разбирам те напълно!И аз съм имала такива моменти(то кой е нямал).Случвало ми се да имам дни в които да съм била самотна,да наблюдавам влюбена двойка и да ми стане кофти.Спокойно ще го преодолееш.Това е като някаква лека болест която минава.Бъди сигурна че ще дойде ден в който някой ще наблюдава теб с гаджето си и ще иска да е на твоето място.Просто бъди секси и ще видиш че няма да имаш скучна вечер и всички ще се лепят за теб.Най-важното е добро настроение(дори и да ти е тъпо де дръж така все едно че ти е супер яко)и секси излъчване.

Боровинка
03-04-2006, 09:48
Sexy много ти благодаря:)Т'ва което каза наистина много ме стимулира.Бъди сигурна,че ще се опитам да го направя.Някои от тук ми беше написал,че трябва да бъда заобиколена от много приятели и наистина е прав-вчера с няколко приятелки и 1 приятел излязохме и си изкарах супер яко:)Много ви благодаря.
Дано да не ми е така вече,а и пожелавам и на вас да не ви идват много често такива моменти.

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-04-2006, 10:05
Чесно да ви кажа напоследък не мога да се позная.До сега аз бях вечно усмихната и в настроение,а в последно време хич ме няма.Ето например днес в дискотеката дълго време наблюдавах една двойка да се целува(на фона на Моранди-Love me) и ми стана много тъжно.Мисля си,че е защото съм много самотна.Някой ако може да ми даде съвет как да си бъда отново "аз" ще съм му много благодарна.

emi qvno ti lipsva nqkoe mom4ence po tvoi vkus s koeto da zapylvash samotnite migove

Боровинка
03-04-2006, 11:03
Това за момченцето е вярно:)

flasher
03-11-2006, 17:48
amm...takoa...haresai si niakoe momchence...dai si svoboda na chuvstvata ...dopusni go za teb...pozvoli mu da te veseli...da e s teb..po tozi nachin niama da si samotna i shte znaesh che imash chovek do teb...tva shte te predpazi ot depresia

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 10:42
Vseki ima takiva momenti ama to e si otmine ne se pritesnqvai

ledenata_kralicA
03-22-2006, 18:42
Spoko, mace!!! :-) i az sum taka,no znam 4e s proletta i LQTOTO vsi4ko 6te mine:)

aLakaZam
03-23-2006, 00:10
Повече забавления и евала ;)

mil4eto_
04-06-2006, 10:39
Чесно да ви кажа напоследък не мога да се позная.До сега аз бях вечно усмихната и в настроение,а в последно време хич ме няма.Ето например днес в дискотеката дълго време наблюдавах една двойка да се целува(на фона на Моранди-Love me) и ми стана много тъжно.Мисля си,че е защото съм много самотна.Някой ако може да ми даде съвет как да си бъда отново "аз" ще съм му много благодарна.
абсолютно си си нормална!всеки човек понякога има гадни периоди ма скори ще ти мине.просто се забавлявай повече и съм сигурна че всичко ще се оправи

Боровинка
04-11-2006, 16:05
То като дойде лятото и всичко ще си е както преди:)Поне се надявам де:)Много ви благодаря .Работя по въпроса с момчето;)

tainstvenata
04-12-2006, 12:02
emi i az moje da se kaje 4e ispitvam tova v nqkoi momenti no tova ne e zashto sam samotna a neznaq na kakvo se daljii .. prosty si ispylvai vremeto i ni misli za tova ako e vazmojno,...

SANDDRA
04-15-2006, 19:16
Az sum v su6toto polojenie i se borq da izleza ot nego. Tupite mi suu4enitsi i vsi4ki drugi nepriqtnosti me dovedoha do tuk. No az razbrah edno ne6to- ot men zavisi kak 6te se 4uvstvam-ne ot vun6niq, a ot moq vutre6en svqt ! Suu4enitsite mi moje da sa idioti, no samo ot men zavisi dali 6te ni se skapva nastr ot tva! :::

Estranged
04-15-2006, 21:01
На тоя синдром му се вика "пубертет" :lol:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 08:14
mi opkraji se ot priqteli i si nameri gadje :)

penywise
04-17-2006, 22:35
да...

не съм сам,
но съм самотен

и все пак съм жив нали, значи не е кой знае ква болка :-s

04-18-2006, 13:36
sre6tai se s hora,ne misli za tujni ne6ta i taka 6te otmine skoro...to e vremenno...prosto se zabalqvai pove4ko za da nqma6 moment v koito da si sama i da se natuji6..

_FaShIoN_
04-17-2008, 11:02
Така се чувстваш,защото сега няма човек до тебе ( и аз съм така в момента),но това рано или късно ще отмине,когато си намериш половинката и вече нема да ти става гадно като гледаш някои как се целуват...

5StaR
04-17-2008, 16:51
Luda si

Sweet`dreams
04-19-2008, 19:18
тц "луда си" ](*,) как може изобщо да правите такива изказвания?!


Не! Не си луда. Просто си самотна и това е нормално. Всички ние се оказахме самотни в последно време. Надявам се, да погледнеш живота от добрата му страна. И това ще отмине, просто ти трябва някой, който да ти вдъхне желание за живот. И съм сигурна, че той съществува и просто е нужно време за да го намериш :wink:

5StaR
04-20-2008, 13:04
тц "луда си" ](*,) как може изобщо да правите такива изказвания?!


Lesno... "Gledah edna dvoika da se celuva na Morandi - Love me i .." Tva kato go prochetoh mi se dopovru6ta.

SuNsEt
04-20-2008, 13:16
Чесно да ви кажа напоследък не мога да се позная.До сега аз бях вечно усмихната и в настроение,а в последно време хич ме няма.Ето например днес в дискотеката дълго време наблюдавах една двойка да се целува(на фона на Моранди-Love me) и ми стана много тъжно.Мисля си,че е защото съм много самотна.Някой ако може да ми даде съвет как да си бъда отново "аз" ще съм му много благодарна. тресе те пубертета девойче...Но спокоооо-шА сЪ опрАйШ 8-)

BuJlDozeRa
04-29-2008, 11:48
намери си гадже и започни да излизаш секи ден да играеш билярд да тичаш по стадиона да видиш как ще ти се оправи настроението :) от личен опит го казвам :P

sladkъ_mackъ
04-29-2008, 12:14
временно настроение :) И аз съм така- гадно ми е нито ми се излиза нито музика ми се слуша :( просто искам да заспивам и да се събуждам и да минават по-бързо дните :)

sexy_sladuranka___
04-29-2008, 12:58
временно настроение :) И аз съм така- гадно ми е нито ми се излиза нито музика ми се слуша :( просто искам да заспивам и да се събуждам и да минават по-бързо дните :)
Ъъъъ тевата е от 2006 година :)

t!nchety
04-29-2008, 19:53
Временно е.. и аз до скоро бях така :)