PDA

View Full Version : една не тколкова тъпа история ! аз ли съм балък ?



момче
02-12-2006, 08:35
Ми иска ми се да разкажа мойто история а вие да кажете кфо мислите за постъпката ми ....
Преди година се запознах с едно момиче ..тя е с една година по малка от мен.Направи ми силно впечатление и кат се сещате тръгнахме....ходихме около 4 месеца ,но с течение на тва време аз се превързах много към това момиче.Да кажем че почти спрях цигарите ..алкохола.. и не ми правеха впечатление другите жени! Просто имах всичко което ми беше нужно да съм щастлив!Да ама се пак тва ако тине си гаден ти се връща..тя лятото ходи на море и разбрах че се е целувала с някъв немец... идея си нямате какво щях да го направя ако ми беше пред очите.Въпреки това а нея зарязах просто защото я обичах прекалено много ..въпреки оправданията като :- Направих го защото те нямаше или -На морето е различно... Не ми пука ..после бяьме заедно още няколко дена и тя изведнуж каза че няма същите чувства към мен както преди...... Много плаках..Но не спряь да и казвам че я обичам и до днес .. Правя всичко за да и е готино..и когат си хване гадже се побурквам от ревност,но си мълча защото нямам какво друго да направя..! и много често си задавам следния въпрос : Аз ли съм балъка в случея ? И лошо ли е да преследвам ова което ми носи щастие !

Worthless
02-12-2006, 09:23
не си балък, просто си влюбен...
ако имаш силата и волята, постарай се да й докажеш, че ти си човекът за нея, че ти си този, който я обича.
но не забравяй и друго - след като се е целувала с друг и след това те е зарязала си помисли дали тя е за теб и дали просто не се е подиграла с теб.

pipi`e`golqma
02-12-2006, 09:28
Еми явно тя само си праи гавра с тебе :evil: Моят съвет е да се постараеш да я забравиш, няма смисъл да страдаш заради 1 момиче,на което не му пука за тебе...

teenkopele
02-12-2006, 09:34
От това,което чета...омръзнал си на момичетo. Колкото и гадно да звучи е така.
Ако си толкова привързан към нея, ако я обичаш,както казваш, говори с нея. Кажи й всичко,което написа тук, обясни и как стоят нещата.
Ако въпреки всичко нещата останат по-начина,в който са в момента,направи всичко възможно да я забравиш,колкото и трудно и невъзможно да звучи. Иначе само ще продължиш да се самоизмъчваш с мисълта за нея.:?
Излизай по-често, намирай си занимания, запознавай се с нови хора.Със сигурност ще намериш друго момиче,с което да си щастлив. :)
Успех. :wink:

Dr. Kazimbutt
02-12-2006, 10:43
Пич, щом се е целувала с друг, защото не си бил до нея... значи никога не те е обичала истински.
Питаш дали ти си балъчето в случая? Да, определено си ти. За да не си - прекрати отношенията си с нея, дори и да са само "приятелски". Няма смисъл да се тормозиш. Ще видиш, че с течение на времето ще я забравиш. После ще си намериш друго момиче, което ще си те обича (и ти нея) и изобщо няма да се сещаш за бившата.

seksi_kote_f
02-12-2006, 10:51
Ne si baluk prosto si mn vluben i ne moje6 da se otkaje6 ot momi4eto no preemi 4e tq ve4e ne te haresva a samo te izpolzva i o6te pove4e te vurni na malkoto si prus4e :| Priemi porajenieto kato muj i si nameri druga koqto naistina da te obi4a :smt007

miloto_girl_4e
02-12-2006, 11:04
не,определено не си балък :!:
просто си влюбен,а любовта променя хората до неузнаваемост :!:
хъх.. всички ти казват да я забравиш,но то е лесно като си страничен наблюдател..
когато си влюбен наистина в някого не можеш да го забравиш.. просто .. всичко свързваш с любимия човек,всеки свободен миг мислиш за изминалите прекрасни спомени..
ако имаш силата,волята и желанието :arrow: бори се за нея,пък знае ли човек.. може да се осъзнае и да разбере,че наистина ти си човека,с когото може да бъде щастлива..кЪсмет :!:

DeSiTo0o
02-12-2006, 11:18
не си балък, просто си влюбен...
ако имаш силата и волята, постарай се да й докажеш, че ти си човекът за нея, че ти си този, който я обича.
но не забравяй и друго - след като се е целувала с друг и след това те е зарязала си помисли дали тя е за теб и дали просто не се е подиграла с теб.
I az taka mislq

`Death`Whore`
02-12-2006, 11:21
Момичето не е виновно, че не изпитва чувства към теб. Случва се. Не си балък. Не си направил нищо лошо.

He3HauKa
02-12-2006, 13:33
Ne si vinoven che q obichash...Napravil si kakvoto e mojelo ,opital si se da opravish neshtata za tova TOCHKA.Znam che e trudno da poslushash saveti kato ,,Trqbva da e zabravish'',znam che ne iskash da vqrvash che vsi4ko e prikluchilo,no prosto edin den shte se sabudish i shte osaznaesh che veche ne ti trepva kato se setish za neq.Vsi4ko s vremeto si..a sega prosto znai che si napravil kakvoto si mojal ;-)

kAdrOkoSkA
02-12-2006, 14:27
Naistina ediniq variant e da q zabravish... Koeto edva li shte se sluchi, no shte mine vreme i vsichko shte izblednee.Shte go preodoleesh.
Drugiq variant obache e da se BORISH za neq. Ti si napisal che pravish vsichko za da i e hubavo, no zamisli se kolko si se promenil prez vremeto v koeto ste bili zaedno... Zamisli se dali ne e tova prichina tq da zagubi interes kum teb? Spomni si kakvo q e vpechatlilo v teb v nachaloto na vrazkata vi i v kakav chovek se e vlubila vsashtnost. Opitai se da q spechelish otnovo,da sabudish otnovo onezi chuvstva koito si predizvikval v neq togava i BUDI TOZI, KOITO SI! A ne tozi v koito tq te e prevarnala.
Nishto ne ti garantiram, no pone mojesh da opitash. Znai che momichetata ne obichat mekushavite momcheta!No i vnimavai da ne q otblasnesh poveche ot sebe si sas visokomerno i naglo darjanie!!! :roll:
Uspeh! :wink:

sexy_macka
02-12-2006, 14:32
oo ne,voubshte ne si baluk :!:
dori spored tova,koeto si napravil i produljavash da pravish mi isglejdash dobro momche,obedena sm che sa malko momchetata,koito biha postupili kaot teb !

naistina 1iq variant e da q zabravish,da q priemash samo kato priqtelka,a drugiqt e da i dokajesh che q obichash i che ti si tozi koito q Obicha...
no chesno kazano spored men tq se e podigrala malko ili mnogo s teb...taka che,opitai se da q zabravish kato neshto poveche ot priqtelka...
YcneXxxx,milichuk i da znaesh,che ti ne si vinoven za sluchiloto si ti si edno STRAHOTNO momche,koeto e LUDO vliubeno,v momiche,koeto moje bi ne go zaslujava ! :wink:

kAdrOkoSkA
02-12-2006, 14:33
Propusnah da dobavq che ne si baluk v nikakav sluchei!!! Prosto si dopusnal greshka. Vsichki greshim! Tvoqta greshka e che ne si vidql koga tq e zapochnala da iztiva v chuvstvata si kum teb. Moje bi tq prekaleno dobre se prikriva ili ti si bil tvarde zaslepen v lubovta si kum neq... I v dvata slucheq, tova e bez znachenie. Ne si baluk i opredeleno si struva da opitash da si q varnesh! :wink:

white_chik
02-12-2006, 14:57
mislq 4e v taq situaciq nikoi ne e baluk i nikoi ne e vinoven.Ti prosto si mnoo vluben,a tq ve4e nqma 4uvstav kum teb.O4evidno e 4e mnoo q obi4a6 no za teb,a i za neq 6e e nai-dobre da se otkaje6 i da produlji6 napred.

Eleonora
02-12-2006, 15:11
Ти не си виновен 4е иа оби4а6,а тиа ж момента не ти
отвръ6та.Ако мисли6 4е има смисъл бори се за нея.
Ако пък ли не забравия :roll:

Mikohito
02-12-2006, 16:01
Ако смяташ че тя има някакви чувства към теб поговорете за всичко което се е случило и сам ще разбереш дали има смисъл да се измъчваш още като мислиш за нея.

egipetska_princesa
02-12-2006, 21:22
по думи те ти усещам,'че чувствата ти са много силни.На тоэи етап не би могъл да я иэоставиш.Съветвам те обаче и ти като нея да не оставаш сам,а да си намериш друга.Усетиш ли приэнаци на ревност у твоята любима эначи все още иэпитва нещо към теб

момче
02-12-2006, 21:47
Хора мерси за помоща ....Днес я питаь иска ли на Св.Валентин да се саберем да пиинем по нещо? и тя се съгласи и пита Кой ше е още ? и аз : Кой трябва да викна ? и тя : Ти си ми достатъчен ... незнам дали съм полудял но ако има и малък шанс да се саберем ....ще ви черпя всичките който писахте по темата ! Мерси много ! И ми стискаите палци ! По празниците се случват чудеса ..мойе и на мен да ми се усмиьне късмета !

Mikohito
02-12-2006, 22:50
Пожелавам ти наистина да успееш да си я върнеш защото си личи че много я обичаш.

02-13-2006, 04:02
Ми иска ми се да разкажа мойто история а вие да кажете кфо мислите за постъпката ми ....
Преди година се запознах с едно момиче ..тя е с една година по малка от мен.Направи ми силно впечатление и кат се сещате тръгнахме....ходихме около 4 месеца ,но с течение на тва време аз се превързах много към това момиче.Да кажем че почти спрях цигарите ..алкохола.. и не ми правеха впечатление другите жени! Просто имах всичко което ми беше нужно да съм щастлив!Да ама се пак тва ако тине си гаден ти се връща..тя лятото ходи на море и разбрах че се е целувала с някъв немец... идея си нямате какво щях да го направя ако ми беше пред очите.Въпреки това а нея зарязах просто защото я обичах прекалено много ..въпреки оправданията като :- Направих го защото те нямаше или -На морето е различно... Не ми пука ..после бяьме заедно още няколко дена и тя изведнуж каза че няма същите чувства към мен както преди...... Много плаках..Но не спряь да и казвам че я обичам и до днес .. Правя всичко за да и е готино..и когат си хване гадже се побурквам от ревност,но си мълча защото нямам какво друго да направя..! и много често си задавам следния въпрос : Аз ли съм балъка в случея ? И лошо ли е да преследвам ова което ми носи щастие !

moq savet e da 4ypi6 racete na vsi4kite mom4eta s koito tq hodi (pone 6e si izkara6 qda)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2006, 19:40
ne si misli 4e si balak tova 4e ne si q zarqzal ne te pravi balak a dokazva 4e q obi4ah i si napravil dobre kato ne si q skaral s novoto i gadje za6toto ima edno nz kfo e i koi go e izmislil no az go podkrepqm kogato obi4ah nakoi go pusni da e 6tastliv tyi 4e si napravil mn dobre

terry
02-20-2006, 20:56
ne si misli 4e si balak tova 4e ne si q zarqzal ne te pravi balak a dokazva 4e q obi4ah i si napravil dobre kato ne si q skaral s novoto i gadje za6toto ima edno nz kfo e i koi go e izmislil no az go podkrepqm kogato obi4ah nakoi go pusni da e 6tastliv tyi 4e si napravil mn dobrepravilno,i az sam na toq princip

MaRiA^^^
02-20-2006, 22:52
влюбен<=>балък :?
Не го разбирай това буквално.. не сиакм да те обидя обаче.... няма смисъл да се хабиш за нея .. не си струва просто...Тя ...един вид си прай дъвка с тебе ти и се връзваш...не се подценявай... никога не го прави ..откажи се.. животът е пред тебе :)

Oyamoto
02-20-2006, 22:57
БАЛЪК БАТЕЕ БАЛЪК, никога не трябва да имаш чувството че като си с жена нямаш нужда от нещо друго. Щото после ще имашшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш шшшшш :lol: :smt005 :smt006 .

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-21-2006, 11:33
terry mersi 4e si smen a teq deto go mislat za balak sa golemi balaci kak mojete da kazvate na edno mom4e koeto obi4a balak moje bi za6toto vi e qd 4e ne mojete da obi4ate mn sa malko mom4etata v dne6no vreme koito kazvat obi4am te kogato e istina i sa gotovi na si4ko za priqtelkata si i ako sre6tna takav ne 4e ne sam go sre6tnala no trq da sre6tna dr za6toto s tozi ....... nema da go pusna za ni6tu na sveta

Oyamoto
02-21-2006, 13:53
terry mersi 4e si smen a teq deto go mislat za balak sa golemi balaci kak mojete da kazvate na edno mom4e koeto obi4a balak moje bi za6toto vi e qd 4e ne mojete da obi4ate mn sa malko mom4etata v dne6no vreme koito kazvat obi4am te kogato e istina i sa gotovi na si4ko za priqtelkata si i ako sre6tna takav ne 4e ne sam go sre6tnala no trq da sre6tna dr za6toto s tozi ....... nema da go pusna za ni6tu na sveta
МИ аз МОГА :-D , аз съм най обичливия мъж който познавам, ама знам кога са ме вързали и кога не трябва да съм БАЛЪК БАЛЪК БАЛЪЪККККККККККК. 8)

ChAoZ
02-21-2006, 22:34
Еми явно тя само си праи гавра с тебе :evil: Моят съвет е да се постараеш да я забравиш, няма смисъл да страдаш заради 1 момиче,на което не му пука за тебе...
Абсолютно...
Балък... не си. Поне не в тоя смисъл на думата. Може да се каже, че си прецакан, понеже девойчето не знае какво иска. Ама така е. Не можеш да я накараш насила да те обича. Колкото и да ти се иска, не можеш. Не те съветвам изобщо да й се обясняваш в любов - най-вероятно ще те отреже по възможно най-милия начин (култовото "искам да сме само приятели") и от това ще ти стане още по-кофти. Понякога просто няма какво да направиш.... :smt011

Sean Combs
02-21-2006, 23:51
lele bratle... tva ako mi se slu4i, 6te umra!!! mnogo e gadno.. az minavam prez edna takava podobna faza, no i ne mi sedqt ne6tata taka kakto pri tebe! kvo da ti kaja.. stiskai zybi i si nameri dobri priqteli koito mogat pone za moment da te izmyknat ot misli za taq pi4ka.. leka poleka.. 6te q zabravi6! ima edna prikazka.. "nqma ni6to po-jalko ot vluben myj".. jalko e v o4ite na momi4eto.. kolkoto i da te boli, zaebi q i imai samo4uvstvie vmesto da te typ4e nqkva typa putka, koqto e re6ila 4e vsi4ki myje sa neini ! s teb sym brato !!!

Sapphir
02-22-2006, 14:36
em bori sa pone si obichal..az po skoro se mislq za sburkana shtot dosq ne sym obichala i nemoga da obikna nikoi a tolkova gotini momcheta e imalo okolo mene..

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-22-2006, 16:23
em bori sa pone si obichal..az po skoro se mislq za sburkana shtot dosq ne sym obichala i nemoga da obikna nikoi a tolkova gotini momcheta e imalo okolo mene.. nqkoi den 6te zaobi4aq6 za da zaobi4ah nqkogo ne e zadaljitelno da e gotin moje i da e nai golemiq smotanqk no 6tom sarceto ti go iska nqma6 izbor

02-22-2006, 21:27
Балък не е точната дума. Ти си слаб. Не слушай всички дет' ти разправят ”Ти не си виновен, че обичаш”. По-дяволите трябва напиша нова тема, въпреки че файда няма да има. ТИ СИ ВИНОВЕН! ТИ И НИКОЙ ДРУГ! ХОДИ ТЪРСИ ВИНАТА ДРУГЪДЕ, АКО ТИ ИЗНАСЯ! НО ТИ СИ ТОЗИ, КОЙТО Е ВИНОВЕН ЗА ПОСТЪПКИТЕ СИ! Тичай след нея, ако искаш. Нека те използва за своя играчка. Нека се забавлява с теб. Заслужаваш го, защото си мижитурка! Страдай щом' толкова искаш! Нека да бъдеш победен от някакво момиче! Нека те съсипе! И нека бъде така докато не покажеш, че сам решаваш съдбата си и можеш да приемаш всичко с чест, гордост и сила!