PDA

View Full Version : parvata celuvka?



peperud4icata
02-12-2006, 09:39
ne mislite li 4e parvata celuvka ne se polu4ava to4no taka kakto bihte iskali.
pitam za6toto v4era tragnah s edno mom4e i kato se celunahme... nz ama spored men ne be6e koi znae kolko hubava.az otdavna go haresvam i mn pati sam si predstavqla kak 6te go celuna,no v4era ne go napravih taka kakto iskah :? moje bi sam bila zavladqna pove4e ot emociqta na tova 4e 6te se celunem ... nz prosto :roll: :roll: :roll:
kajete si vie kakvo mislite za parvata celuvka :?:

teenkopele
02-12-2006, 09:46
Първата целувка се помни цял живот. :)

:arrow: Може би не си го целунала,както искаш от притеснение. Отпусни се и ще бъде съвсем различно.
Успех. :wink:

pipi`e`golqma
02-12-2006, 09:53
Не мисли за нищо докъто го целуваш отпусни се и се отдай на целувките :)

priti_kiti
02-12-2006, 10:02
mdam nai veroqtno e bilo ot pritesnenie 4e 6te opleska6 si4ko i nqma da e taka kakto si si go predstavqla..i e napalno normalno ;) pri purvata celuvka s daden 4ovek vinagi e taka :) sledva6tiq put prosto se otpusni,ne misli za ni6to i 6te e eXtra :smt016 aide uspex

miloto_girl_4e
02-12-2006, 10:37
може първата целувка да не е перфектна,но е супер сладурска и се помни цял живот :wink:

rowzz
02-12-2006, 11:35
може първата целувка да не е перфектна,но е супер сладурска и се помни цял живот :wink:
много правилно казано..

6matkata
02-12-2006, 12:14
kakto s ekaz ai po gore..moje da e ot pritesnenie..:0 straha e nai golemiq wrag na 4oweka taka 4e i za naprawed badi sebe si i da ne ti puka:) kakto sa akzalihorata :po dobe da me mrazi6 takawa kakwato sym ot kolkoto da me obi4a6 takawa kakwato iska6 da bada
ima i dr wariant...moje prosto o4akwaniqta da sa ti bili prekaleno golemi :))

kobrichka
02-12-2006, 14:59
li4no spored men celiqt ti broblem e bil 4e ne si se otdala na celuvkata,a si mislila za drugi ne6ta.Sledva6tiqt pat se otdai napalno i ne misli za obsolutno ni6to.napalno saglasna sam s tova 4e parvata celuvka se pomni za vinagi :D [/i][/b]

midnight...
02-12-2006, 15:12
първата целувка е нещо много специално и въпреки, че не е перфектна се запомня, защото е истинска.имам предвид, че е неподправена и много сладка

kAdrOkoSkA
02-12-2006, 15:14
Moqta parva celuvka beshe perfektna i vinagi shte q pomnq :wink: Nai vajnoto e da se otpusnesh i da se otdadesh na chuvstvata si... Vsichko drugo idva samo :smt007

Absconding
02-12-2006, 17:19
Моята първа целувка си беше много добре. Но може би това е просто, защото много ми харесваше момчето, а и обстановката беше на шест! Момчето малко съм го позабравила и едва ли ще го позная ако го видя по улицата (което няма как да стане), но пък целувката и изобщо момента си ги спомням много добре, нищо че беше отдавна. :smt016

e_l_i_z_a
02-12-2006, 19:12
Моята първа целувка беше много ама много хубава!Беше станала доста добре.Пък и обстановката беше на шест :-D Просто се отпуснах и ... ииии... и стана! :-D Няма от какво да се притесняваш!Затваряш си очите и правиш каквото сърцето ти подскаже!Недей да се отчайваш,защото няма смисъл-просто вдигни глава и я направи следващият път както винаги си искала! \:D/

the_green_man
02-12-2006, 20:03
f0r3v3r]
може първата целувка да не е перфектна,но е супер сладурска и се помни цял живот :wink:
много правилно казано..

Absoliutno sum suglasen :mrgreen: Moqta purva celuvka be6e mn kofti i be6e v mn nelovka situaciq(za men)ama nqma da razkazvam 6ot me e sram :oops: :oops: :oops:
A purvata mi celuvka sus sega6nata mi priqtelka be6e NEVEROQTNA,slu4i se to4no toav koeto iskax a se slu4i :D