PDA

View Full Version : kakvo da pravq sega?obi4al li me e nqkoga?



sad_cry_girl
02-12-2006, 09:53
zna4i si4ko zapo4na po 4ata :cry: zapoznahme se az po tova vreme si haresvah drugo mom4e s koeto ne6tata varvqha na dobre moje6e i da se hvanem oba4e edna ve4er tova mom4e ot 4ata mi kaza 4e me haresva i az si4kiq si akal re6ih 4e i az go haresvam bqh go vijdala samo na pic a i toi men sa6to i kaza 4e me haresva uj :cry: i taka 4atihme si o6te vreme i toi se me kane6e na sre6ti a az ne iskah i po to4no se pritesnqvah za6toto imam skobi a toi e mnogo haresvano mom4e mnogo momi4eta mu se svalqt nie ina4e prodaljavahme da si pra6tame celuvki po 4ata az otrqzah 2 mom4eta zaradi nego mnogo se bqh pristrastila :cry: mina vreme i toi po4na da me obvinqva 4e otrqzal momi4eta zaradi men a az kazah 4e ne sam vinovna po4nahme da se karame edna priqtelka postoqnno mi govoreshe loshi neshta za nego no az kato li 4e se pravih na slqpa i nakraq izleznahme na sreshta vidqhme se v discotekata kato se sreshnahme toi me haresa i iskashe vednaga celuvka s ezik no az ne mu dadoh ne zashtoto ne go haresvam a zashtoto ne go poznavam dostatachno dobre na sledva6tiq den pak izleznahme i taka ot togava poveche ne sme izlizali a toi mi pisheshe v chata che mnogo me obichal postepenno pochnah da mu vqrvam slqpo :cry: i se vlubih do poluda v nego kazah mu 4e trqbva da izlezem nasame i da si izqsnim kakvo shte pravim no toi prenebregna tova predlojenie i prodalji da mi kazva 4e me obi4a i takiva edin den po4na da me obvinqva 4e sam nqkakva ot 4ata za koqto za prav pat 4uvam kolko mu kazvah 4e ne sam ne iska6e i da me 4ue vapreki tva prodalji da mi kazva 4e me obi4a i 4e me haresva mnogo :cry: nakraq edin den kogato se bqhme skarali kazah si4ko na edin priqtel toi se qdosa mnogo i mu se vklu4i i go napravi za 2 stotinki :cry: i kato mi preprashta se razbra 4e toi samo si e igrael s men prez cqloto vreme cql den plakah neska i neznam do koga 6te q karam taka toi kaza 4e sam bila lajla a tova ne e taka molih mu se mnogo :cry: toi ne iska6e i da me 4ue kaza 4e sam nqmala pravo da kazvam na moite priqteli da go zapla6vat i 4e me mislil za priqtelka ne qvno ne sam az mu kazah 4e nqmam ni6to ob6to sas zaplahata i 4e nikoga ne bih pozvolila nqkoi da go narani :cry: toi mi kaza da go ostavq na mira no az ne mojeh mnogo se bqh privarzala i mnogo me boli :cry: :cry: kazah mu 4e e ostanal s pogre6ni vpe4atlenie molih go da izlezem i nakraq kaza 4e 6te si pomisli :cry: a az mu kazah a za6to ne iska6 da sme gajeta i toi kaza ti si mi do krasta kakvo gaje da sam s teb ti si malka i naivna :cry: a togava za6to me e lagal za6to :cry: :cry: :cry: kakvo da pravq :cry:

MOLQ VI MNOGO VI MOLQ ZA POMOSHT NQMA KAM KOGO DA SE OBARNA A SAM MNOGO OTCHAQNA :cry: :cry: :cry:

sometimes_
02-12-2006, 10:03
Kakyv e smisyla da se zanimavash s nego? Ti dori ne go poznavash,a i po vsichko lichi,che toq e pylen idiot ](*,) .Mnogo detska postypka ako pitash men,vaobshte ne e trqbvalo da se zanimavash s nego, qvno prez cqloto vreme samo se e bazikal s teb,kolkoto i gadno da zvuchi,ama...te faktite sami govorqt.Vaobshte ne si go slagai i ne si habi sylzite za chovek,koito ne gi zaslujava.Kolkoto i da ti e gadno,pravi se,che ne ti puka i si nameri nqkoi drug,koito da ne se podigrava s chuvstvata ti,shtoto shte minesh prez oshte mnogo takiva,koito nqma da te cenqt i nqma da znachish nishto za tqh :( Spri da plachesh,izlez nqkade s priqteli i sled vreme shte razberesh kolko glupavo e bilo da plachesh za nego i shte se smeesh na sluchiloto se. :wink:

priti_kiti
02-12-2006, 10:12
ebasi :shock: ...koooolko mi e poznato tova..kakto i da e na4i vij kvo mili4ka...
1.ne tursi vruzki po 4ata :!: i vaob6te ne se privurzvai kum takiva hora 6toto ne se znae kvi sa i kvi namereniq imat kam teb :!:
2.ne kazva6 na kolko ste i dvamata no se fa6tam na bas 4e ti si na 13 14 15 max a toi e 17 18 i nagore nali?da ti kaja li za6to te e lugal?6toto e iskal edno ot takova momi4e kato teb "malko i naivno"- SEX :!:
3.ne mu se moli pove4e ignoriirai go daje go zabravi!!toi sa se pravi 4e ti se "surdi" a samo iska da si vla4i6 guza sled nego i posle aaide v legloto :!: tva li iska6 ti?! ne mislq..
4.kazvam ti vsi4ko tova za6toto az samata sum go prejivqla absolutno sa6toto i znam kvo e!kato na4alo te suvetvam da zabravi6 za sqkvi 4atove izob6to!prosto ne znae6 s kakvi izvrateni tipove si ima6 rabota...

air_soul
02-12-2006, 10:43
Аз само ще дпбавя, че не те е обичал...огромна отговорност е да кажеш на някой, че го обичаш, а и любовта идва с времето. Немислимо е да те е обичал, а ти не вярвай повече на тези думи, когато ти ги казва непознат...любовта е по-дълбоко чувство...
ти сащо не го обичаш...спокойно ;]]] обичаш образа му, който си си изградила в съзнанието си.
Ще го забравиш! Успех!

sexy_macka
02-12-2006, 14:14
suvetite koito veche sa ti dali..sa napulno dostatuchni...i fse pak i as bih kazala che toi VOUBSHTE NE TE E OBICHAL i ne si zaslujava da se zanimavash s takuf idiot ima kude kude po-dobri momcheta i nqkoe ot tqh e "tfoeto" momche
YcneX :lol:

white_chik
02-12-2006, 15:03
ami tvoita istoriq za poreden put dokazva 4e vruzkite po 4ata sa obre4eni na pulen proval.Prosto ne se zanimavai s toq.I az predi vreme su6to mnoo se bqh privurzala kum edin i sled 1 sedmica toi mi zaqvi 4e bil nmoo vluben v nekva i taka.izlizai pove4e,nameri si istinsko gadje ne se zanimavai s tiq ot 4ata. [-X

Absconding
02-12-2006, 17:35
Я го зарежи! Как може да ти говори така! "Ти си ми до кръста"!?!!!?!?!? Лешпер.. имай си самоуважението момичееее!

teenkopele
02-12-2006, 17:35
Много кофти се е получило. :(
Какво да се прави...не всеки е този, за който се представя в чата.
Бъди внимателна. :wink:

Всичко ще е ок :) .Ще намериш момче, с което да си щастлива. :)
Успех. :wink: