PDA

View Full Version : Женски проблем!



I-WanT-OnLy-You
02-12-2006, 20:06
Имам много бяло те4ение защо?:((

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

LoRinSeR
02-12-2006, 20:12
Веднага на гинеколог. От колко време е ? Какво разбираш под "много". Била ли си с някое момче наскоро, може да си пипнала нещо ...

GreenLadyM
02-12-2006, 20:13
:arrow: zima e,studeno e
:arrow: nastinala si
:arrow: hodish s gol krust
:arrow: hodish s dunki s niska taliq
:arrow: qkenceto ti e ujasno kuso
....pri vsi4ki slu4ai pove4eto momi4eta imat tozi problem!Trqbva mn da se pazish,zashtoto ot nai malkata nastinka bqloto te4enie se uveli4ava...

malchoto_f
02-13-2006, 13:28
:arrow: zima e,studeno e
:arrow: nastinala si
:arrow: hodish s gol krust
:arrow: hodish s dunki s niska taliq
:arrow: qkenceto ti e ujasno kuso
....pri vsi4ki slu4ai pove4eto momi4eta imat tozi problem!Trqbva mn da se pazish,zashtoto ot nai malkata nastinka bqloto te4enie se uveli4ava...


:idea: absolutno sam saglasna

sexy_macka
02-13-2006, 14:00
^Green_Lady^ Пуснато на: 13.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

zima e,studeno e
nastinala si
hodish s gol krust
hodish s dunki s niska taliq
qkenceto ti e ujasno kuso
....pri vsi4ki slu4ai pove4eto momi4eta imat tozi problem!Trqbva mn da se pazish,zashtoto ot nai malkata nastinka bqloto te4enie se uveli4ava...

dam i as sm absoliutno suglasna s neq :!: i vse pak...mislq,che trqbva da otidesh i na doktor,zashtoto moje i da ne e v tova problema,makar che .... ne vqrvam da e drug,mn momicheta imat tozi problem i toi e sfurzan ochno s prichinite,isbroeni ot ^Green_Lady^

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-13-2006, 18:03
Имам много бяло те4ение защо?:((

vijdam vtora takava tema . kazah tova moje da se dalji na bakterii navlezli ili priznak za nali4ie na vyzpalitelen proces . bqloto techenie ne trqbva da se prenebregva [-X [-X [-X

IdontGiveaFuck
02-13-2006, 18:10
Тук са обяснени евентуалните причини. (http://www.vita.bg/zab.php?zab=1&d=1)

mai4eto
02-14-2006, 20:15
predi nqkolko meseca hodih s nai dobrata mi pr koqto ima6e iginekolojkata kaza 4e e moje da e ot mn ne6ta prostuda sapuni 6ampoani kakto i se okaza otidi i se isledvai 4e ne se znae moje i sama i ne boli i pari ne dava6 samo 1 i 20 taksa i na frendkata i dade lekarstvo i tq se oprai taka 4e...........