PDA

View Full Version : В 12кл не се изключва!!!...?



Jamalska
02-12-2006, 21:31
Моля ви кажете ми че в 12 клас не може да се изключи човек...аз така знам..най=мноо на индивидуално обучение...
Един приятел сега има проблеми в училище...както и по-голямата част от класа ми..тяхното уилище е супер разпуснато...и сички си имат мноо отсъствия...Ама са имат некуф проблем и ще им идват инспекции и сички да скали са са ги заплашили че ще ги изключат...на мен ми е много сдух че няма да се видя с тоз авер щото е от друг град и тряаше да дойде за конецрт:(
Та 12кл не могат да ги изключат като завършват след 3 месецааа

02-12-2006, 22:06
ами да - в 12ти клас могат да те изключат но повярвай ми - само ги заплашват

Dr. Kazimbutt
02-13-2006, 04:08
Моля ви кажете ми че в 12 клас не може да се изключи човек...аз така знам..най=мноо на индивидуално обучение...
Един приятел сега има проблеми в училище...както и по-голямата част от класа ми..тяхното уилище е супер разпуснато...и сички си имат мноо отсъствия...Ама са имат некуф проблем и ще им идват инспекции и сички да скали са са ги заплашили че ще ги изключат...на мен ми е много сдух че няма да се видя с тоз авер щото е от друг град и тряаше да дойде за конецрт:(
Та 12кл не могат да ги изключат като завършват след 3 месецааа
Напротив - могат. Ако ще и след два дена да завършва, пак имат право да го изключат. Правилото с трите месеца не важи от доста време.

ImaNewbie
02-13-2006, 12:14
Аз пък не мога да твърдя със 100% сигурност едното или другото но пък мога да потвърдя че в моето даскало което е до 12 клас не съм виждал дванадесетокласници на училище и не съм чул за изключен...

Jamalska
02-13-2006, 13:50
ъъ какво правило за 3 месеца?
Да и при нас е така...те уж са си живеят живота и не знам си какво си...ама не знам защо са ги заплашили така...днес са им казали че от сега нататък ще са прилежни и ще идват винаги иначе ще се режат глави:/...

Master_88
02-13-2006, 15:01
Ако прекалява много нищо не им пречи да го изключат. По принцип има такава традиция че не трябва да се изключва точно на последната година но никъде няма правило и закон които да го забраняват. Така че ако им се "качи на главата" ще го изключат или пък ако има прекалено много отсъствия. Но ако самото даскало е доста разпуснато не ми се вярва да се стигне до там

LunaTriCk
02-13-2006, 17:09
Не могат да те изключат втория срок на последната ти година в училище. Могат да те направят частен ученик, най-много.
Поне при нас е така.

02-13-2006, 18:40
Не могат да те изключат втория срок на последната ти година в училище. Могат да те направят частен ученик, най-много.
Поне при нас е така.