PDA

View Full Version : Mnogo gaden problem, daite mnenie



02-13-2006, 09:29
Ta znachi s edno momiche sym veche godina i sedem meseca. Mnogo q obicham i do kolkoto mi e izvestno i tq men, no imam mnogo kofti problem !!! Neinite priqtelki ne me haresvat i gledat vinagi kogato mogat da mi podleqt voda !!! Drugoto losho neshto v slucheq, e che tq vqrva nq tqh poveche, otkolkoto na men, kolkoto i da tvyrdi obratnoto. Eto go i problema, kak da trygna sreshtu priqtelkite i, sled kato zagubata mi e garantirana ??? I kak zaboga da mylcha kato te vsqvat nedoverie mejdu nas, a kakto dobre znaem, ako nqma doverie v edna vryzka sqkash nqmame nishto !!! Molqvi kajete kak da se spravq sys situaciqta !!! Naistina s neq imame i drugi problemi, no sym sigoren, che ako preodoleem tova 6te e mnogo po-lesno i tqh da preodoleem !!! A da i ako mojete da mi kajete i kak da popravq veche nanesenite 6teti nqma da e losho :), vypreki che ne e zadyljitelno !!! Molqvi pomognete, za6toto zapochvam da se izmorqvam da se borq, nqkak si borbata mi izglejda bezsmislena !!! ](*,) :smt013

Azlan
02-13-2006, 12:56
явно неси силен ? неможе някакви си момичета да те разделят с приятелката ти.. като твърди ,че вярва на теб повече отколкото на тех остави я сама да решава..ако стане по зле това не е по твоя вина... няма страшно... ако ще се правиш на мръсник.. се прави :twisted: подливаи им и на тех... заплаши ги !!! има много начини стига да искаш.. и най важното не се оставаяи те да те прават на луд. :twisted:

sexy_macka
02-13-2006, 13:55
emi 1vo i nai-vajno e da ne gi ostavqsh da te pravqt na "parcal" i da manipulirat vruskata vi...pogovori s priqtelkata si i si izqsnete fsichko,koeto sa kazali i kazvat neinite fr.,togava im oburnete grub i te shte se otkajat fse nqkoga,a ako gadjeto ti ne e suglasna da spre da im "ticha po gyza" (s izvinenie na israsa) nqma smisl da ste zaedno i da te pravqt zakashmer..
YcnneX i dano ti provurvi :wink:

He3HauKa
02-13-2006, 14:39
I az hodih predi s edno momche i priqtelkite mi ne go haresvaha ,narejdaha go ,ne se otnasqha dobre sas nego i togava az trqbvashe da izbera i izbrah momcheto koeto obicham.Samnqvam se che ako tova momiche te obicha shte slusha priqtelkite si koito chisto i prosto zavijdat :-k No ako tq im vqrva ..mojesh prosto da pogovrish sas neq,no ne kato napadash momichetata a prosto i obqsnish kak se chustvash i i pokajesh (moje bi za poreden pat) che q obichash i che strashno mnogo darjish na neq! \:D/

Oyamoto
02-13-2006, 14:58
Чакай малко, някакви външни субекти изобщо не бива да имат каквото и да е влияние върху една връзка. Тук проблема не е в приятелките й а е в това
che tq vqrva nq tqh poveche, otkolkoto na men [-X . Батко разбирай се с приятелката ти и или ще ти вярва или да ходи при приятелките й да я ебът.