PDA

View Full Version : Кои са нещата, които едно момче харесва в едно момиче???



veselka_15
02-13-2006, 11:17
Zdraveite,

Tazi tema mene mnogo me interesuva i za da razbera se obrashtam za pomosht kam vas mom4eta kakvo vi privli4a v edno? [-o<

Moderated by machoka
т. 7 от правилата
Благодаря!

Master_88
02-13-2006, 12:11
Ако виждам момичето за пръв път ще се загледам първоначално във външния и вид - тяло крака лице. А ако се познаваме вече ще гледам и характер,поведение,държани е

teenkopele
02-13-2006, 19:10
Много неща. :)

Като видя някое момиче за 1ви път, съвсем нормално е да гледам външният вид ( лице и тяло) :D !
След това обаче и характер, начина,по който се държи и много други неща.:wink:
Момичета с перфектна визия почти няма, да не кажа въобще.
Незнам,но за мен винаги характера е бил много важен. :mrgreen:

[прАсковкА]
02-15-2006, 20:32
E da de,ama momi4eto iska da razbere S TO4NOST kakvo HARESVATE :lol: ina4e mn qsno,4e 6te gledate povedenieto i haraktera,ama kakvo to4no

........
02-28-2006, 13:58
tova e mnogo otnositelno.vseki se interesuva ot razli4ni ne6ta \:D/

Dr. Kazimbutt
02-28-2006, 14:15
]E da de,ama momi4eto iska da razbere S TO4NOST kakvo HARESVATE :lol: ina4e mn qsno,4e 6te gledate povedenieto i haraktera,ama kakvo to4no
За мене е много важно как говори... момичета, които говорят на шопски, ме отвращават.

nqma zna4enie
02-28-2006, 14:23
Мился че всички или поне една голяма част от мочетат тук ще се съгласят с мен че едно от първите неща оито едно момче забелязва в едно момиче е лицето.Най-важното според мен , чак след това идва тялото и т.н.
тоест лицето е ено от нещата които момчетата харесват най-много в едно момиче.

Добрин
02-28-2006, 14:27
Какво по-точно те интересува? При всеки е различно.
Някои харесват големия бюст, други стегнатото дупе, трети харесват очите, четвърти походката, пети емоциято, която изпитват докато сте заедно...
Доста неща... И всъщност не е от значение ако се харесвате...

val4o89
02-28-2006, 15:37
hubavo dupe,hubavi kraka,hubavo korem4e,hubavi gurdi,hubavo lice,hubavi o4i,hubava kosa, vesela, strastna, zabavna, to4na, iskrena - kratko i qsno

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-28-2006, 19:41
mi vsqko mom4e haresva razli4ni ne6ta v edno momi4e to4no za tova za vsqko momi4e si ima mom4e i a vsqko mom4e momi4e :-D

The Interceptor
02-28-2006, 19:52
Ами по принцип първото впечеление се добива от външния вид. От там нантък за мен лично е важен характера на момичето и начина и на мислене. Що се отнася до вънния вид .. заглеждам се в дупето и в косата :) Незнам аз имам доста точна преценка за хората само от вънщния им вид. незнам как става и рядко бъркам :lol: Понеже се досещам за какво питаш... можеби се интресуваш как да впечетлиш някое момче или ...? :)

ledenata_kralicA
03-25-2006, 21:41
heh,mom4eta,aide stiga lugali..........pove4eto
se imteresuvat v na4aloto samo ot tva dali ima6 hubavi cici,dupe,kraka,,lice i t.n.
kato vidi6 nqkoq macka za pruv put nqma da te vpe4atli ostriqt i um,
ami strahoyniqt zadnik,ne mislite li

white_chik
03-26-2006, 08:14
heh,mom4eta,aide stiga lugali..........pove4eto
se imteresuvat v na4aloto samo ot tva dali ima6 hubavi cici,dupe,kraka,,lice i t.n.
kato vidi6 nqkoq macka za pruv put nqma da te vpe4atli ostriqt i um,
ami strahoyniqt zadnik,ne mislite li
pak mi vze dumite ot ustata :)

Vrednia
03-26-2006, 08:23
очите и усмивката тфа са двете неща който гледам в едно момиче на пръв поглед ако очите са хубави а усмивката може да ме убие начиии......... :twisted: :lol:

03-26-2006, 20:18
heh,mom4eta,aide stiga lugali..........pove4eto
se imteresuvat v na4aloto samo ot tva dali ima6 hubavi cici,dupe,kraka,,lice i t.n.
kato vidi6 nqkoq macka za pruv put nqma da te vpe4atli ostriqt i um,
ami strahoyniqt zadnik,ne mislite li
Ти,КРАВО,от къде знаеш какво гледам в едно момиче!?От къде успя да направиш извода,че точно циците са това,което гледам в едно момиче?Дори когато я виждам за първи път?Половината момичета във форума имат поне по едно мнение от типа "Момчетата гледат само тялото",а знаеш ли точно колко ме дразнят такива като теб?Айде оди се гръмни некъда,патко заспала! :smt067 :smt067

Thuglife
03-26-2006, 20:43
Едно от най важните неща за мен е косата на момичето , не трябва да е някаква мазна и гадна нито пък неподържана. Харесва ми коса тип Анелия(фолк певицата) :lol: . Лицето играе много важна роля и зъбите. Ако видя някое момиче с гадни зъби или нещо по тях..това ме отвращава допълнително и влиае на отношенията. Едно момиче трябва винаги да има дъвка! Гърдите не са толкова важни...Правят ми впечатление гадни нокти(жълти) , неоскубани вежди , мустака на момичето трябва да се маха , а не да се чака докато порасне отново! Космите на ръцете са отвратителни понякога , когато са дебели и черни(когато са тънки и русички не пречи) , Ако е с малко потниче и ако от пъпа надолу има някаква патечка с косми е пак мн гадно. Това са много дребни неща , които правят впечатление на хората и ги отвращават. Когато едно момиче се справи с тези проблеми има по голям шанс да си хване приятел. А да не забравям бакенбардите на момичето :) не трябва да има такива ! 8) . Ако искате допълвайте :)

^KaSiDi^
03-29-2006, 08:45
Едно от най важните неща за мен е косата на момичето , не трябва да е някаква мазна и гадна нито пък неподържана. Харесва ми коса тип Анелия(фолк певицата) :lol: . Лицето играе много важна роля и зъбите. Ако видя някое момиче с гадни зъби или нещо по тях..това ме отвращава допълнително и влиае на отношенията. Едно момиче трябва винаги да има дъвка! Гърдите не са толкова важни...Правят ми впечатление гадни нокти(жълти) , неоскубани вежди , мустака на момичето трябва да се маха , а не да се чака докато порасне отново! Космите на ръцете са отвратителни понякога , когато са дебели и черни(когато са тънки и русички не пречи) , Ако е с малко потниче и ако от пъпа надолу има някаква патечка с косми е пак мн гадно. Това са много дребни неща , които правят впечатление на хората и ги отвращават. Когато едно момиче се справи с тези проблеми има по голям шанс да си хване приятел. А да не забравям бакенбардите на момичето :) не трябва да има такива ! 8) . Ако искате допълвайте :)
Ei ne mislish li,che si dosta vziskatelen??? :-k awe tva si e tvoq rabota kakvo tyrsish v edno momiche,no spored men teq kriterii,sa prekaleno izhvyrleni. :?

ledenata_kralicA
03-29-2006, 10:06
heh,mom4eta,aide stiga lugali..........pove4eto
se imteresuvat v na4aloto samo ot tva dali ima6 hubavi cici,dupe,kraka,,lice i t.n.
kato vidi6 nqkoq macka za pruv put nqma da te vpe4atli ostriqt i um,
ami strahoyniqt zadnik,ne mislite li
Ти,КРАВО,от къде знаеш какво гледам в едно момиче!?От къде успя да направиш извода,че точно циците са това,което гледам в едно момиче?Дори когато я виждам за първи път?Половината момичета във форума имат поне по едно мнение от типа "Момчетата гледат само тялото",а знаеш ли точно колко ме дразнят такива като теб?Айде оди се гръмни некъда,патко заспала! :smt067 :smt067
sugalqvam 4e te obidih,no pove4eto se takiva
sega 4e ti ne si ot tqh si e drug vupros
i ne go priemai tolkova li4no govorq ob6to i nqmam jelanie da se karam:))

ledenata_kralicA
03-29-2006, 10:08
heh,mom4eta,aide stiga lugali..........pove4eto
se imteresuvat v na4aloto samo ot tva dali ima6 hubavi cici,dupe,kraka,,lice i t.n.
kato vidi6 nqkoq macka za pruv put nqma da te vpe4atli ostriqt i um,
ami strahoyniqt zadnik,ne mislite li
Ти,КРАВО,от къде знаеш какво гледам в едно момиче!?От къде успя да направиш извода,че точно циците са това,което гледам в едно момиче?Дори когато я виждам за първи път?Половината момичета във форума имат поне по едно мнение от типа "Момчетата гледат само тялото",а знаеш ли точно колко ме дразнят такива като теб?Айде оди се гръмни некъда,патко заспала! :smt067 :smt067
sugalqvam 4e te obidih,no pove4eto se takiva
sega 4e ti ne si ot tqh si e drug vupros
i ne go priemai tolkova li4no govorq ob6to i nqmam jelanie da se karam:))
a i tva kato go pisah bqh surdita na celiq svqt,taka 4e .............

03-29-2006, 10:44
Значи първо- външност: тяло и лице общовзето еднакво важни са след това осмивка едно момиче когато се усмихва е много по-привлекателно от когато е в ъгъла начумерена гледаща пода. След това определено да не е кучка да се държи нормално това е достатъчно ако може да е забавна още по-добре. Като казвам да не е кучка имам предвид да не се държи все едно е незаменима(не е незаменима). И най-накрая , но не и по важност да знае как да заинтригува мъжа както тои трябва да и покаже че е мъж така и тя трябва да покаже че също не живее сама и че не излиза за първи път навън и знае как да си поиска и как да получи един мъж. Това е най-общо.

LoRinSeR
03-29-2006, 10:49
Едно от най важните неща за мен е косата на момичето , не трябва да е някаква мазна и гадна нито пък неподържана. Харесва ми коса тип Анелия(фолк певицата) :lol: . Лицето играе много важна роля и зъбите. Ако видя някое момиче с гадни зъби или нещо по тях..това ме отвращава допълнително и влиае на отношенията. Едно момиче трябва винаги да има дъвка! Гърдите не са толкова важни...Правят ми впечатление гадни нокти(жълти) , неоскубани вежди , мустака на момичето трябва да се маха , а не да се чака докато порасне отново! Космите на ръцете са отвратителни понякога , когато са дебели и черни(когато са тънки и русички не пречи) , Ако е с малко потниче и ако от пъпа надолу има някаква патечка с косми е пак мн гадно. Това са много дребни неща , които правят впечатление на хората и ги отвращават. Когато едно момиче се справи с тези проблеми има по голям шанс да си хване приятел. А да не забравям бакенбардите на момичето :) не трябва да има такива ! 8) . Ако искате допълвайте :)

Хаха спри се =;

03-29-2006, 16:54
Едно от най важните неща за мен е косата на момичето , не трябва да е някаква мазна и гадна нито пък неподържана. Харесва ми коса тип Анелия(фолк певицата) :lol: . Лицето играе много важна роля и зъбите. Ако видя някое момиче с гадни зъби или нещо по тях..това ме отвращава допълнително и влиае на отношенията. Едно момиче трябва винаги да има дъвка! Гърдите не са толкова важни...Правят ми впечатление гадни нокти(жълти) , неоскубани вежди , мустака на момичето трябва да се маха , а не да се чака докато порасне отново! Космите на ръцете са отвратителни понякога , когато са дебели и черни(когато са тънки и русички не пречи) , Ако е с малко потниче и ако от пъпа надолу има някаква патечка с косми е пак мн гадно. Това са много дребни неща , които правят впечатление на хората и ги отвращават. Когато едно момиче се справи с тези проблеми има по голям шанс да си хване приятел. А да не забравям бакенбардите на момичето :) не трябва да има такива ! 8) . Ако искате допълвайте :)
misleh che tiq neshta gi zabelqzvame samo nie momichetata :smt101

bulgarche
03-29-2006, 17:27
Не подбирам..к'вото падне и аййде..."под ножа"
уахахааха

InHell
03-30-2006, 11:25
1. Излъчването
2. Интеуекта
3. Интересите/хобита
4. Външен вид
......и така нататък. Ако едно от първите 3 неща липсва, въобще не се стига то 4-тото.

RoSsY88
03-30-2006, 12:12
Едно от най важните неща за мен е косата на момичето , не трябва да е някаква мазна и гадна нито пък неподържана. Харесва ми коса тип Анелия(фолк певицата) :lol: . Лицето играе много важна роля и зъбите. Ако видя някое момиче с гадни зъби или нещо по тях..това ме отвращава допълнително и влиае на отношенията. Едно момиче трябва винаги да има дъвка! Гърдите не са толкова важни...Правят ми впечатление гадни нокти(жълти) , неоскубани вежди , мустака на момичето трябва да се маха , а не да се чака докато порасне отново! Космите на ръцете са отвратителни понякога , когато са дебели и черни(когато са тънки и русички не пречи) , Ако е с малко потниче и ако от пъпа надолу има някаква патечка с косми е пак мн гадно. Това са много дребни неща , които правят впечатление на хората и ги отвращават. Когато едно момиче се справи с тези проблеми има по голям шанс да си хване приятел. А да не забравям бакенбардите на момичето :) не трябва да има такива ! 8) . Ако искате допълвайте :)
ехеххех.Прекаляваш...офф писна ми от материалисти...тва да няма онова да няма!Порасни....Не търси перфекни неща!Не съществуват.Сигорно не си някаф красавец ама искаш гаджето ти да е перфекно а!По скоро гледай повече характера,щот ката наречените момичета кукли са кухи и стават само за ебане,понякога и за тва не стават.Значи повечето момчета наистина гледат външният вид....По принцип като се запозная с момчето гледам да разбера какъв е...ако е е някой умен показвам интелектуално ниво ... ако е някой как да кажя бройкаджия знам,че гледа само тялото ми ... Ама секи харесва различни неща :)

sladkoto_Eli
03-30-2006, 20:43
Abe mom4etata ne znaqt kakvo iskat. Ne moje da im se ugodi :-D

veselka_15
03-30-2006, 20:45
to i az da si priznaq nz. kvo iskam :roll: