PDA

View Full Version : Kakva moje da e pri4inata za ...



SureCheck
02-13-2006, 12:44
Iskam da znam kakvi moje da sa pri4inite, poradi koito mi zakusnqva cikulut(1 sedmica)?Dosega ne se e slu4valo.Ne sum bremenna, ne e i
Прекомерно отслабване, изтощение и преумора, напрежение, стрес, при прием на някои лекарства, кърмене и много други причини.
To4no tezi mn drugi pri4ini me interesuvat.ako nqkoi znae kakvi mogat da budat te i nqma da burza da me pra6ta na lekar, molq da mi otgovori.

mirela_vd
02-13-2006, 13:56
Hi.Emi mnogo pri4ini v tova da ti zakusnqva cikula i bez da si bremenna.Ako skoro si bila bolna ili nastinala i si pila hap4eta tova se otrazqva i na cilula ti.No 6tom si sigurna 4e ne si bremenna-skoro trqbva da doide :D

SureCheck
02-13-2006, 16:13
dam pro4etoh 4e sa mnogo pri4inite no iskam da razbera to4no kakva e i dali e nalojitelno da hodq na lekar.Sigurna sym 4e pri4inata ne e ot izbroenite ako nqkoi moje da mi kaje ot kakvo drugo moje da e ....

mnogomili4kata-sf
02-13-2006, 19:35
dam pro4etoh 4e sa mnogo pri4inite no iskam da razbera to4no kakva e i dali e nalojitelno da hodq na lekar.Sigurna sym 4e pri4inata ne e ot izbroenite ako nqkoi moje da mi kaje ot kakvo drugo moje da e ....



Ами недей да гадаеш по-добре,а отиди на лекар...не се плаши,това е за добро

ProstoAz
02-13-2006, 20:52
Тези други причини може да са - настинка (както вече казаха), промяна в климата, не само прекомерно отслабване, но и качване на килограми, въобще честите колебания в теглото, нередовното хранене, липсата на витамини...ами за тези се сещам. :-D

02-15-2006, 01:11
Причини да искаш! Има повече причини да ти закъснява отколкото всяко друго нещо. Замисли се и почети некоя книжка... помагат все още книгите!