PDA

View Full Version : obarka na sam!!!



meri_be
02-13-2006, 13:20
PROBLE MA MI E PROST NA 19 SAM BILA SAM S KAM 9 10 MOM4ETA i EDNO MOMI4E BQX S NEQ KAM 3 MESECA i ot togava ne spiram da mislq za sex s jena prodaljavam da izlizam s maje dori da spa s tqx ama e dosta razli4no kak da vi obesnq az dori ot kakto se pomnq sam se 4ystvala razli4na,a sega sam dosta opla6ena i edinstveno s mnogo rabota i y4ene ospqvam da ne mislq za tova no iskam saveti za6toto e trydno da kaje6 na priqtelite kato imam predvid kolko sa malko.Dori sq kato sam v 4ata si 4ata si 4ata s po razli4ni momi4eta,po priqtno mie!!!
PI6ETE MI 4AKAM SAVETITE VI :smt006 :smt006 :smt006

Master_88
02-13-2006, 14:56
Или си го избий от главата или приеми факта че си бисексуална или поне си на път на станеш такава..

02-13-2006, 16:15
kakyv ti e problema da spi6 s jena - 6om ti se iska pravi go, nqma ni6to neredno v tova da si bi- ili homosexualen (i na vseki koito tvyrdi obratnoto otsega zaqwqwm 4e e typo ograni4eno govedo)

e4o
02-13-2006, 16:27
mi probvai i s jena :-D

ImaNewbie
02-13-2006, 17:13
kakyv ti e problema da spi6 s jena - 6om ti se iska pravi go, nqma ni6to neredno v tova da si bi- ili homosexualen (i na vseki koito tvyrdi obratnoto otsega zaqwqwm 4e e typo ograni4eno govedo)
да ве в хомосексуалните жени няма нищо лошо ама в мъжете...пък ти ако твърдиш обратното баща ти е тъпо ограничено говедо

02-13-2006, 19:31
kakyv ti e problema da spi6 s jena - 6om ti se iska pravi go, nqma ni6to neredno v tova da si bi- ili homosexualen (i na vseki koito tvyrdi obratnoto otsega zaqwqwm 4e e typo ograni4eno govedo)
да ве в хомосексуалните жени няма нищо лошо ама в мъжете...пък ти ако твърдиш обратното баща ти е тъпо ограничено говедо
dotuk s tolerantnostta
a da nenavijda6 drugite prosto za6toto sa razli4ni e takava idiot6tina 4e e trudno da se opi6e - po hubavo se zabutai na nqkoi samoten ostrov pylen s oligofreni, kydeto nikooi pone malko intiligenten nqma da te vidi kolko si prost

PS: syjalqwam za obidata ama naistina trqbwa da pomisli6 za wyprosa s tolerantnostta

ImaNewbie
02-14-2006, 13:44
kakyv ti e problema da spi6 s jena - 6om ti se iska pravi go, nqma ni6to neredno v tova da si bi- ili homosexualen (i na vseki koito tvyrdi obratnoto otsega zaqwqwm 4e e typo ograni4eno govedo)
да ве в хомосексуалните жени няма нищо лошо ама в мъжете...пък ти ако твърдиш обратното баща ти е тъпо ограничено говедо
dotuk s tolerantnostta
a da nenavijda6 drugite prosto za6toto sa razli4ni e takava idiot6tina 4e e trudno da se opi6e - po hubavo se zabutai na nqkoi samoten ostrov pylen s oligofreni, kydeto nikooi pone malko intiligenten nqma da te vidi kolko si prost

PS: syjalqwam za obidata ama naistina trqbwa da pomisli6 za wyprosa s tolerantnostta
Ох пич мерси много че постна в темата,че вчера не можах да я намеря и си помислих че модераторите/админите са изтрили великолепния ми пост
Пък иначе - нито ми дреме "толерантен" ли си,не си ли ,нито пък по някакъв начин можеш да промениш мнението за педалите

БТВ ако чак сега затопляш че съм олигофрен - жалко за тебе

Oyamoto
02-14-2006, 13:47
Педерунгелите заедно с турците и мангалите и айде при чичо Волен. :mrgreen:

ImaNewbie
02-14-2006, 13:51
Педерунгелите заедно с турците и мангалите и айде при чичо Волен. :mrgreen:
respect

Tupac Shakur
02-14-2006, 13:52
Педерунгелите заедно с турците и мангалите и айде при чичо Волен. :mrgreen:
Много точно казано! ;-)

teenkopele
02-14-2006, 16:03
Пробвай с момиче, щом ти е толкова мерак, и виж дали ще ти хареса!

Ако ти хареса....да не ти пука- Лезбийка ставаш! :wink:

Michelle_la_charmante
02-14-2006, 17:09
Пробвай с момиче, щом ти е толкова мерак, и виж дали ще ти хареса!

Ако ти хареса....да не ти пука- Лезбийка ставаш! :wink:
E,добре де, кво толкова я съветвате да пробва с момиче като тя самата казва, че е излизала 3 месеца с момиче

meri_be
02-14-2006, 20:06
vi6 az lizbiika nqma kak da stana 6toto znam prosto ot vsi4kitevi otgovori i saveti razbrax 4e nqma ni6to lo6o ama vie ne razbirate 4e priqtelite mi ne znaqt tova 4e sam bi i neznam kakvo da pravq az neiskam da imam taini s tqx (te sa 2)naistina priqtelki,za6toto kato gi pogledna i mi stava gadno 4e te mi spodelqt a az imam taina ot tqx i dori gi laja za tova nali.gadno

Michelle_la_charmante
02-15-2006, 12:01
vi6 az lizbiika nqma kak da stana 6toto znam prosto ot vsi4kitevi otgovori i saveti razbrax 4e nqma ni6to lo6o ama vie ne razbirate 4e priqtelite mi ne znaqt tova 4e sam bi i neznam kakvo da pravq az neiskam da imam taini s tqx (te sa 2)naistina priqtelki,za6toto kato gi pogledna i mi stava gadno 4e te mi spodelqt a az imam taina ot tqx i dori gi laja za tova nali.gadno
Еми, кажи им.От кво се притесняваш?!Те са ти приятелки и ще те разберат

ImaNewbie
02-15-2006, 13:33
или пък(в най-добрия случай) ше ти пуснат...поне си заслужава да опиташ