PDA

View Full Version : кога да го направя



поля
02-13-2006, 15:30
аз съм момиче на 15 години имам гадже от 3 месеца,той е на 19 и много иска да правим секс но аз съм девствена и малко ме е страх трябва ли да избързвам?

RoSsY88
02-13-2006, 16:35
Не...Докато ен станеш готова и сама не го поискаш не го прави,щот ще съжаляваш...

ht_7j
02-13-2006, 16:55
Не...Докато ен станеш готова и сама не го поискаш не го прави,щот ще съжаляваш...

Samo kogato ti si gotova trqbva da go napravish. Toi bi trqbvalo da razbere.

^Pretty{}Girl^
02-13-2006, 17:33
estestveno 4e ne shtom ti ne si gotva a i ako ne te razbere go zareji vednaga shtoto tva zna4i 4e iska samo da te is4uka nqkolko pyti i 4ao ;]
[-( =;

emotions
02-13-2006, 17:44
не го прави докато не го поискаш сама ...за едно момче не си заслужава...

sexy_macka
02-13-2006, 18:24
emi estestfeno che ne trqbva da go pravish,sled kato en si sigurna...ischakai i kogato si gotova go napravete,ako toi te obcha i durji na teb shte te ischaka dokato stanesh gotova i nqma da te nasilva...kakto veche kazaha,ne si zaslujava posle da sujalqvash zaradi EDNO MOMCHE !!! :wink:
a puk ako te ostavi(dano ne se sluchi) zaradi tova che ne iskash...Mainata mu(s isvinenie) ....da si tursi druga....znachi ne te e obichal ! :wink:
YcneX :!:

GreenLadyM
02-13-2006, 18:44
Ako durji na teb shte te iz4aka da stanesh gotova!

ChoCoLAte_
02-13-2006, 18:49
Естествено, че не трябва. :) Не си струва за едно момче, ако той те обича наистина ще те разбере както вече казаха :) така, че обясни му нещатата и ако не те разбере кажи му "майната ти" :roll: :oops:

Успех! :wink:

petq_87
02-13-2006, 18:53
аз съм момиче на 15 години имам гадже от 3 месеца,той е на 19 и много иска да правим секс но аз съм девствена и малко ме е страх трябва ли да избързвам?

Много ми е интересно,защо пускаш такава тема??? :evil: Ние ли трябва да ти кажем какво да правиш,какво чувстваш...???И защо всички и казвате когато се почувства готова?Малката,нали не си милиш,че това 19 годишно момче ще те чака?В крайна сметка човека си има нужди и щом като си решила да ходиш с батковци ,трябва да знаеш какво се очаква!!!Той да не е от дърво,че ще те чака да пораснеш,пък да се наканиш...Хем тръгваш с по-голям и явно очакваш,че той само ще те целува и ще ти се радва.връзката не е само разговори ,а и секс,което не е никак маловажно!Първо порасни!
И темата ти не и е тук мястото!!!! :evil:
П.С Не ти казвам веднага да скачаш в кревата,ама...я се осъзнай първо!

Danielle
02-13-2006, 19:31
определено не! не е важно дали той иска... важното е дали ти си готова!!!!!!!!!

KOTKATA_17
02-13-2006, 19:45
аз съм момиче на 15 години имам гадже от 3 месеца,той е на 19 и много иска да правим секс но аз съм девствена и малко ме е страх трябва ли да избързвам?

Много ми е интересно,защо пускаш такава тема??? :evil: Ние ли трябва да ти кажем какво да правиш,какво чувстваш...???И защо всички и казвате когато се почувства готова?Малката,нали не си милиш,че това 19 годишно момче ще те чака?В крайна сметка човека си има нужди и щом като си решила да ходиш с батковци ,трябва да знаеш какво се очаква!!!Той да не е от дърво,че ще те чака да пораснеш,пък да се наканиш...Хем тръгваш с по-голям и явно очакваш,че той само ще те целува и ще ти се радва.връзката не е само разговори ,а и секс,което не е никак маловажно!Първо порасни!

И темата ти не и е тук мястото!!!! :evil:
П.С Не ти казвам веднага да скачаш в кревата,ама...я се осъзнай първо!A taq koqto e napisala tva li4i 4e e nqkakva dolnoprobna kurva i po dobre da si be6e spestila tupoto "suvet4e" i dumite vij sa ako verno si nabor 87 za koito se predstavq6 moga da ti kaja 4e izklu4itelno posredstvena i ograni4ema :evil:
A za teb mila moga da ti kaja 4e trqbva da iz4aka6 i da si gotova ili ne ne mislq 4e 15 e nai pravilnata godina za sex ima vreme za vsi4ko :) a i 3 meseca e malko za da razbere6 dali iska6 da si s tozi 4ovek i toi da ti e purviq

petq_87
02-13-2006, 20:55
КОТКАТА_17
Курва ще викаш на майка ти,че те е родила!И пикло,върви си избивай комплексите някъде другаде,защото сбърка доста жестоко човека!Ограничена и посредствена ти е путката!Толкова си тъпа и проста,че по-добре се заличи от земята и без това за нищо не ставаш явно!Пак ти казвам,да не си позволяваш лукса,да се заяждаш с мен!Още не си пораснала достатъчно и не разбираш от доста неща,и не давай мнение за хора,които не познаваш малката!

CpecaH
02-13-2006, 20:57
аз съм момиче на 15 години имам гадже от 3 месеца,той е на 19 и много иска да правим секс но аз съм девствена и малко ме е страх трябва ли да избързвам?
Нощният влак ли гониш ? Не изневерявай на принципите си ...

Dr.XXL
02-13-2006, 21:01
Ae pu6ti mu da te iz4uka 4e ina4e 6a te zareje badi sigyrna v tova!!!!!!!!!!!!

IdontGiveaFuck
02-13-2006, 21:04
Щом питаш във форум,явно не си готова да спиш с него,а?
Като гледам май би го направила само за да не те зареже ?

petq_87
02-13-2006, 21:11
Ae pu6ti mu da te iz4uka 4e ina4e 6a te zareje badi sigyrna v tova!!!!!!!!!!!!
=D> =D> =D> :mrgreen: Абсолютно ми хареса!

KOTKATA_17
02-13-2006, 21:11
КОТКАТА_17
Курва ще викаш на майка ти,че те е родила!И пикло,върви си избивай комплексите някъде другаде,защото сбърка доста жестоко човека!Ограничена и посредствена ти е путката!Толкова си тъпа и проста,че по-добре се заличи от земята и без това за нищо не ставаш явно!Пак ти казвам,да не си позволяваш лукса,да се заяждаш с мен!Още не си пораснала достатъчно и не разбираш от доста неща,и не давай мнение за хора,които не познаваш малката!
AxAxAxAxAx :smt005 milata tq kolko e prosta slojila edno _87 i se misli za golqmata kaka mili4ka ti si za 4ti kilometur predstavi si kakva si 4e si pi6e6 vuv forum s deca, kato si na 19 god. Az na 19 6te sam pri priqtelq si a ne vuv forumi.Po mnogo ne6ta moga da precenqvam horata i opredeleno teb sam te recenila.I v tvoi + e da ne me zala6va6 ti moje6 samo da se moli6 da ne me vidi6 najivo

KOTKATA_17
02-13-2006, 21:12
Ae pu6ti mu da te iz4uka 4e ina4e 6a te zareje badi sigyrna v tova!!!!!!!!!!!!
=D> =D> =D> :mrgreen: Абсолютно ми хареса!|
O6te edno dokazatelstvo za tova kakva KURVI4KA si pa4avra

petq_87
02-13-2006, 21:20
КОТКАТА_17
Курва ще викаш на майка ти,че те е родила!И пикло,върви си избивай комплексите някъде другаде,защото сбърка доста жестоко човека!Ограничена и посредствена ти е путката!Толкова си тъпа и проста,че по-добре се заличи от земята и без това за нищо не ставаш явно!Пак ти казвам,да не си позволяваш лукса,да се заяждаш с мен!Още не си пораснала достатъчно и не разбираш от доста неща,и не давай мнение за хора,които не познаваш малката!
AxAxAxAxAx :smt005 milata tq kolko e prosta slojila edno _87 i se misli za golqmata kaka mili4ka ti si za 4ti kilometur predstavi si kakva si 4e si pi6e6 vuv forum s deca, kato si na 19 god. Az na 19 6te sam pri priqtelq si a ne vuv forumi.Po mnogo ne6ta moga da precenqvam horata i opredeleno teb sam te recenila.I v tvoi + e da ne me zala6va6 ti moje6 samo da se moli6 da ne me vidi6 najivo

Само се виж колко си проста,ограничена и жалка!Знаеш ли,кое е жалкото,че не осъзнаваш колко си проста и умряла в кожата си!Имам приятел и чукам само него,а чии хуй си завирам и колко са не ти влизат в работата!Доста си малка и не се опитвай да даваш съвети за неща,които не са ти понятни!СМЕШКЕ!Преценила си си путката и таиз на майка ти.Ма оу,комплексарке,във форумите всички са смели,нали се сещаш,но надали ще си толкова смела,ако си пред мен!Не бъди толкова убийствено смела и не се захващай с мен!И нали ти казах преди малко,че майка ти е курва,за дето те е изсрала на тоя свят!Смрад!

KOTKATA_17
02-13-2006, 21:23
AxAxAxAxAxAxAx ma ti si qko tupa :D koi go kaza tva ne govori za 4ovek koito ne poznava6 a ti maika mi poznava6 li q be 6toto az tvoita da mnogo izvestva prostitutka(elitna) to mai e nasledstveno :smt005 a i ne mi govori tolko smelo 6te bude ubiistveno za teb da ti mai ne znae6 s koi si ima6 rabota otvorenata

air_soul
02-13-2006, 21:25
ей,ей, превърнахте го в бойно поле за лични обиди.Вместо да съдите момичето и да и казвате колко и дали е пораснала, може да и дадете съвета, който търси или да замълчите...
колкото до темата...ами виж аз винаги съм гледала на първия път като просто една ципа...в 90% от случайте боли :arrow: няма да е толкова хубаво и красиво, колкото в представите ти.Погледни от друга страна, че всеки път ще ти е за първи път, когато се влюбиш...колкото и сексуални парктньори да имаш, с всяко следващо влюбване, ще изживяваш сексуалната тръпка по различен начин и всеки път ще ти е като пръв. Все пак...би трябвало да направиш тази крачка когато се чувстваш психически и физически готова за нея...тук вече ти си преценяш!
А до това, че приятелят ти ще те остави...има известна доза истина...за мен са два варианта,ако не държи толкова много на теб, ще те отреже, а ако държи...просто ще потърси това,което не му даваш другаде...да не забравяме, че 19 годишните момчета си имат нужди!Успех в избора и дано вземеш правилното решение :!: :wink:

02-13-2006, 21:29
ей,ей, превърнахте го в бойно поле за лични обиди.Вместо да съдите момичето и да и казвате колко и дали е пораснала, може да и дадете съвета, който търси или да замълчите...
колкото до темата...ами виж аз винаги съм гледала на първия път като просто една ципа...в 90% от случайте боли :arrow: няма да е толкова хубаво и красиво, колкото в представите ти.Погледни от друга страна, че всеки път ще ти е за първи път, когато се влюбиш...колкото и сексуални парктньори да имаш, с всяко следващо влюбване, ще изживяваш сексуалната тръпка по различен начин и всеки път ще ти е като пръв. Все пак...би трябвало да направиш тази крачка когато се чувстваш психически и физически готова за нея...тук вече ти си преценяш!
А до това, че приятелят ти ще те остави...има известна доза истина...за мен са два варианта,ако не държи толкова много на теб, ще те отреже, а ако държи...просто ще потърси това,което не му даваш другаде...да не забравяме, че 19 годишните момчета си имат нужди!Успех в избора и дано вземеш правилното решение :!: :wink:
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D

Човечето
02-13-2006, 21:30
Точния отговор на въпроса ти е: когато си готова и си уверена, че е с точния човек и че няма да съжеляваш после, тогава го направи! Самия факт, че си задаваш този въпрос и пишеш във форума показва, че не си готова :arrow: не дей да го правиш! Обясни на гаджето си, че не искаш и не се чувстваш готова, но това не е заради него! Ако той каже, че е съгласен да те изчака - значи всичко е точно, а ако те зареже или нещо подобно - значи не е за тебе, което значи че не е точния човек за първия път!

П.П. Вие двете, дето се карате в темата на момичето :arrow: спрете! Не пълнете темата с лични нападаки! Ако искате карайте се на ЛС!

CpecaH
02-13-2006, 21:37
Казах го специално на петя-87 , помолих и всички други : Моля бъдете толерантни с хората които постват проблемите си в форума ! Нека не шитваме темите им !

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-13-2006, 21:58
аз съм момиче на 15 години имам гадже от 3 месеца,той е на 19 и много иска да правим секс но аз съм девствена и малко ме е страх трябва ли да избързвам?

napravi go kogato iskash ne kogato priqtelq ti iska ...

XePouH
02-14-2006, 08:59
направи го когато ти си готова :wink:

gorskata_feja
02-14-2006, 12:46
ей,ей, превърнахте го в бойно поле за лични обиди.Вместо да съдите момичето и да и казвате колко и дали е пораснала, може да и дадете съвета, който търси или да замълчите...
колкото до темата...ами виж аз винаги съм гледала на първия път като просто една ципа...в 90% от случайте боли :arrow: няма да е толкова хубаво и красиво, колкото в представите ти.Погледни от друга страна, че всеки път ще ти е за първи път, когато се влюбиш...колкото и сексуални парктньори да имаш, с всяко следващо влюбване, ще изживяваш сексуалната тръпка по различен начин и всеки път ще ти е като пръв. Все пак...би трябвало да направиш тази крачка когато се чувстваш психически и физически готова за нея...тук вече ти си преценяш!
А до това, че приятелят ти ще те остави...има известна доза истина...за мен са два варианта,ако не държи толкова много на теб, ще те отреже, а ако държи...просто ще потърси това,което не му даваш другаде...да не забравяме, че 19 годишните момчета си имат нужди!Успех в избора и дано вземеш правилното решение :!: :wink:

Tva e nai-smislenoto, koeto pro4etoh do sega v taq tema :)

teenkopele
02-14-2006, 15:35
Направи го,когато се чувстваш готова. :wink:

mai4eto
02-14-2006, 20:23
kogato se 4uvsva56 gotova i kogato se obedi6 4e go iska6 i si sigurna v 4oveka do teb :oops:

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:38
Ми кво да кажа... "КОЙТО ГО Е СТРАХ ОТ МЕЧКИ МИ ДА НЕ ХОДИ В ГОРАТА...

Disorder
02-15-2006, 12:41
Точния отговор на въпроса ти е: когато си готова и си уверена, че е с точния човек и че няма да съжеляваш после, тогава го направи! Самия факт, че си задаваш този въпрос и пишеш във форума показва, че не си готова :arrow: не дей да го правиш! Обясни на гаджето си, че не искаш и не се чувстваш готова, но това не е заради него! Ако той каже, че е съгласен да те изчака - значи всичко е точно, а ако те зареже или нещо подобно - значи не е за тебе, което значи че не е точния човек за първия път!

П.П. Вие двете, дето се карате в темата на момичето :arrow: спрете! Не пълнете темата с лични нападаки! Ако искате карайте се на ЛС!
Подкрепям това мнение, само искам да добавя, че е хубаво да се замислиш, дали наистина имаш чувства към това момче, щом не си сигурна дали искаш да спиш с него, защото когато срещнеш истинския, няма да имаш такива колебания. Така, че помисли си хубаво и тогава действай. И между другото не е толкова страшно колкото са ти казвали :) Дори е приятно стига партньора ти да е подходящ.
Айде успех каквото и да решиш.