PDA

View Full Version : Kakvo stava??



nqma_zna4enie
02-13-2006, 16:05
zdraveite! az sum momi4e na 17 godini i imam problem...ot 2 godini pravq redoven sex s priqtelq mi. min.mesec mi doide cikula(koito principno e izklu4itelno redoven), no tozi put 10 dni sled kato svur6i mi doide otnovo, po kratuk na mnogo po silen. spodelih s maika si i tq mi napulni glavata s razni raboti....vujmojno li e tova da e spontanen abort, trqbva li zaduljitelno da sum s roditel pri pose6tenieto na ginekolog?

02-13-2006, 16:14
Ne mislq, che e zadyljitelno da si s roditel. Az pone nikoga ne otivam s maika mi (tq syshto mi pylni glavata s kakvo li ne, no dosega ne se e okazala prava) ili koito i da e rodnina. No shtom tq znae, che vodish polov jivot, zashto se pritesnqvash tolkova mnogo?

GreenLadyM
02-13-2006, 17:35
na genekolog NQMA nujda da hodish s roditel!Otidi da proverish kakvo e...

malchoto_f
02-13-2006, 18:08
1-moje da e cvetna bremnnosr
2-moje da e nqkakvo vazpalenie
3- moje naistina da si pometnala


ne 4e iskam da te pla6a no imah priqtelka koqto po sa6tiq na4in be6e zabremenqla i to s cvetna bremennost, no ne znae6e. i si hode6e na rabota i si prekarva6e denq kakto obiknovenno. i sled 2 meseca polu4i ne6to podobno i se okaza 4e e pometnala s 8-sedmi4en plod. a v sa6toto vreme ima6e vsi4ki simptomi na bremennostta-povra6tane,povi6en apetit i t.n., no faktata 4e be6e s cvetna q podlaga i tq misle6e 4e ne e. taka 4e ne otlagai 4asa pri genekologa za6toto e mn opasno, i po-dobre ne zabirai va6te, za6toto ako ne e bremennost to 6te nqkakvo vazpalenie nai-veroqtno ot mom4eto. :) aide 4ao i da ozdravqva6. moje daje da mi pusne6 pisamce i na li4niq kak e minalo. :) stiskam palci

Joanka
02-13-2006, 18:14
Kakto kaza {mal4oto}f naistina otidi pri ginekolog,no mislq 4e 6te e po-dobre s maika ti,ako ste v dobre otno6eniq i ako si spodelq6 vsi4ko :)

02-15-2006, 00:54
Иди на гинеколог. Малко вероятно е да си пометнала ей така от нищото. Вероятно се касае за някакъв проблем с яйчниците или със шийката на матката!
Д-р. Владимиров

gia_bs
02-15-2006, 14:31
ot 2 godini pravq redoven sex

И не си ходила на гинеколог???? :shock: Ам ти за профилактичн прегледи не си ли чувала....? Как така имаш полов живот от две години и не си стъпвала при гинеколог....хм... Ами не не е задължително да ходиш с родителите си...просто е ...все едно отиваш на преглед на гърлото например...ГИНЕКОЛОЗИТЕ не хапят, не лаят и не убиват хора....
Пък и какво можем да ти кажем ние тука...Марш на лекар!!! :smt011

HeDa
02-15-2006, 14:48
ot 2 godini pravq redoven sex

И не си ходила на гинеколог???? :shock: Ам ти за профилактичн прегледи не си ли чувала....? Как така имаш полов живот от две години и не си стъпвала при гинеколог....хм... Ами не не е задължително да ходиш с родителите си...просто е ...все едно отиваш на преглед на гърлото например...ГИНЕКОЛОЗИТЕ не хапят, не лаят и не убиват хора....
Пък и какво можем да ти кажем ние тука...Марш на лекар!!! :smt011
Ami koito nqma ginekolog v negoviq grad kvo?!Da umira li..kvo da prai... :-#

gia_bs
02-15-2006, 14:57
HeDa аз не бих нарекла място "град" там където няма лекари.... и все пак на въпроса...Ами хваща си автобусчето и бу-бу към най-блиския гинекологичен кабинт!!!