PDA

View Full Version : Iskam da vi pojelaia 4estit praznik :))



Samoten :(
02-13-2006, 16:23
Zdraveite.Napravix tazi tema za da vi pozdravia za predstoia6tia praznik.Az niama da praznuvam Sveti valentin-niama s kogo.Iskam da pojelaia veselo izkarvane i na tezi koito 6te praznuvat Sveti Valenti,i na tezi koito 6te se veseliat poslu4ai trifon zarezan.A na tezi kato mene koito niama da praznuvat nito ednoto 6te im kaja samo -NE SE Ot4AivaiTe.Az 6te si zema dva filma i pukanki i 6te prekaram no6ta sam.Ako niama s kogo da praznuvate napravete kato men :)))

P.P-Obi4aite se tova e nai-vajnoto :smt008

RoSsY88
02-13-2006, 16:49
Що пак трябва да си сам?!Не може ли да се събеерш с приятели и да празнуваш Трифон Зарезан...аз тай ще направя...Нямам гадже,защото не искам и нямам вреем ама ще се събера с приятелки и ще си направим кефа :-$

ht_7j
02-13-2006, 16:50
Blagodarq! Az syshto nqma da praznuvam, no i nqma da gledam filmi. Imam adski mnogo za uchene. Izpiti ima vse pak.
Az iskam da pojelaq na vsichki vliubeni oshte poveche liubov i doverie.
A na Trifontzite- super kupon!

Disorder
02-13-2006, 16:57
Ами весел празник и от мен :) Аз ще го празнувам с любимия човек, но знам какво е да си сам на свети валентин, така че горе главите защото сигурна съм догодина ще имате човек до вас, когото да обичате :)И внимавайте с алкохола :) Вярно, че някой ще празнуват Трифон зарезан ама все пак :)

sexy_macka
02-13-2006, 18:29
Disorder Пуснато на: 13.02.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами весел празник и от мен Аз ще го празнувам с любимия човек, но знам какво е да си сам на свети валентин, така че горе главите защото сигурна съм догодина ще имате човек до вас, когото да обичате И внимавайте с алкохола Вярно, че някой ще празнуват Трифон зарезан ама все пак

dam,Chestit i ot men as sushto znam kakfo e da si sam v Denq na vliubenite,no...sega namerih momcheto za men i sm mn shtastliva...shte go namerit ei vie :wink:
Veselo iskarvane na praznika ! :P

NaSkO_
02-13-2006, 19:08
Az moje bi shte praznuvam dvata praznika no ne e sigorno!V momenta svalqm edno momi4e i se nadqvam utre da e purvata :smt008 ...
A ina4e na vsi4ki pojelavam priqtno izkarvane na utreshniq den koito i ot dvata praznika da praznuvat \:D/ :P

самотна :(
02-13-2006, 19:49
И аз им пожелавам на празнуващите :P

02-13-2006, 20:03
Ahahhahahah basi typite lapeta \:D/ Kat va zabluskam samo na sv valentin 6e mi stanete :-({|=

Dr.XXL
02-13-2006, 20:59
Kav praznik e tova we tova e nai mra6lqviq den ot godinata ebasi pomqrskiq den da go eba u prazniko maumen!!!!!!!!!

CpecaH
02-13-2006, 21:07
Zdraveite.Napravix tazi tema za da vi pozdravia za predstoia6tia praznik.Az niama da praznuvam Sveti valentin-niama s kogo.Iskam da pojelaia veselo izkarvane i na tezi koito 6te praznuvat Sveti Valenti,i na tezi koito 6te se veseliat poslu4ai trifon zarezan.A na tezi kato mene koito niama da praznuvat nito ednoto 6te im kaja samo -NE SE Ot4AivaiTe.Az 6te si zema dva filma i pukanki i 6te prekaram no6ta sam.Ako niama s kogo da praznuvate napravete kato men :)))

P.P-Obi4aite se tova e nai-vajnoto :smt008
Хей приятел , Св. Валентин може да се празнува не само и от влюбени ... може да празнувате с твоят най-добър приятел / приятелка ! Да отпразнувате приятелската ви любов ! :wink:

Човечето
02-13-2006, 21:42
Нека да честитя на всички, които се обичат ли обичат виното и т.н., макар че не приемам Свети Валентин като празник, поне не като български такъв! Това е един комерсиализиран празник - средство, чрез което търговците си пробутват стоящите по скледовете тъпи стоки във всички нюанси на червеното и розовото! Плюс това това е католически празник! Защо трябва да празнуваме празниците на другите народи..? Да не би те да празнуват баба Марта..? Не казвам, че е лошо да има празник тачещ любовта! И ние, българите, си имаме такъв - вяра, надежда и любов! На бас че половината от вас, че и повечето не се сещат кога се пада(а пък за Свети Валентин всеки ще се сети на коя дата - това се дължи на комерсиализма!)

П.П. За влюбените всеки ден е празник!

belluci
02-14-2006, 03:41
Chestit vi praznik i ot men!Na vlibenite pojelavam ogromnoto bogatstvo i 6tastie na spodelenata liubov,a na praznuva6tite Trifon zarezan leko i bezavariino piivane,hubavi migove i veselo prekarvane.
A ti ne se osamotqvai na praznika,izlez s priqteli i se veseli:)

gia_bs
02-14-2006, 06:35
.A na tezi kato mene koito niama da praznuvat nito ednoto 6te im kaja samo -NE SE Ot4AivaiTe.Az 6te si zema dva filma i pukanki i 6te prekaram no6ta sam.Ako niama s kogo da praznuvate napravete kato men :)))

P.P-Obi4aite se tova e nai-vajnoto :smt008

Ей тцтцт не се научихте че като СЕДИТЕ ПРЕД КОМПА И СЕ ВАЙКАТЕ ЛЮБОВТА НЯМА ДА ВИ НАМЕРИ САМА.. тццттцтц... ми какво да ти кажа, ако продължаваш да гъчиш пуканки и да гледаш тъпи американски филми и на следващия празник пак ще пускаш таква тема!!!
Я излез, огледай се - любовта е навсякъде...Ти тъсил ли си я? Кви са тези изпълнение...самотен и дрън дрън....

А относно "празника"...хм първо не е наш празник, второ необходимо ли е да има празник за да кажеш на любимия човек "Обичам те!" ??? Аз го правя редовно... и редовно ми показват че съм обичана...това е най-важното....ДА, любовта е най-важното....

Dr.XXL
02-14-2006, 07:22
Vie ste palni oligofren4eta. Praznik dnes xa kav praznik we oven trifon4o dr praznik nema. Ima nekav maumen sv.valentin de e nai idiotskiq i bezmislen praznik. Ebal sam go u prazniko maumen. Nazdrave na si4ki koito praznuvat trion4eo i DGD vsi4ki koito uj praznuvat Sv.valentin

mil4eto_
02-14-2006, 07:27
днеска ще си карам Трифон зарезан! :lol:

midnight...
02-14-2006, 08:31
заглавието май трябваше да бъде - сам съм на 14ти февруари обаче нали не се оплаквам-нееееееее
оле направо когато започнете да се оплаквате че няма с кой да си празнувате"вашия" празник..издивявам
в смисъл ако искаш да имаш някой до себе си го потърси, защото няма как да дойде през екрана на монитора
peace\/

UNDERAA
02-14-2006, 10:03
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!

Batkoti Gotiniq
02-14-2006, 11:41
Dnes az imam imen den 8) .Pozdravi na vsi4ki imenniczi :-D .

teenkopele
02-14-2006, 15:34
Аз също няма с кой да го празнувам, ама не ми пука особенно- не го зачитам празника кой знае колко!

Честито на тези,които имат приятел/приятелка! :lol: :mrgreen: :wink:

02-14-2006, 15:58
Бахти, само за мен ли днес е един най-обикновен ден?

incheto
02-14-2006, 16:15
ne mislq 4e trqbva da ostavame sami..dori i da nqmame gadjeta imame tolkova mn priqteli s koito moje da se poveselim!!! ;-)

IdontGiveaFuck
02-14-2006, 16:21
Тва е ебаси простия празник.

Inloved_girl
02-14-2006, 17:01
Аз пък не празнувам нищо :lol:

lina15
02-14-2006, 18:38
I ot men da vi e 4estit...az ne vqrvam v dne6niq den za6toto ne samo 1 den e lubovta vse pak!No na tezi koito praznuvat 4estito jelaq vi vsi4ko nai nai

danger_love{F}
02-14-2006, 19:05
mersi i ot mene:)))a az iskam osven da vi pojelaq 4estit praznik,i da vi pitam kak si izkaraxte praznika{koi ot dvata} s kogo kakvo vi podari i taka:))ne mislq 4e ima smisal da puskam nova tema osven na parviq varpos otg i na moite:)e razbira se ako iskate:))