PDA

View Full Version : oще една такава тема



рени
02-13-2006, 17:41
еми сори сигурно има един милион такива ама искам пресни съвети..
Значи аз съм на 14 /след месец савам на 15/ и имам мустачки...знам че е много гадно отстрани а и това ме комплексира..единствения проблем да ги махна е майка ми .Като и подхвърлих за това един път тя не ме остави да се доизкажа и ми каза че после ще порастат по-черни и повече и е по-добре да не почвам 'толкова отрано'..ние с нея се разбираме много добре по принцип помага ми да си спазвам диетата ,ама не знам как да и обясня...Искам да ви питам как е най-добре..Май с лазер или??Ако ги махна с лазер след колко време ще трябва пак да отида на козметик..Как да и обясня че всички го правят??
10x предварително ако сте прочели тва цялото и моля дайте ми съвет!

Joanka`in`love
02-13-2006, 18:00
Mi az mislq 4e nqma ni6to lo6o ot tova da si mahne6 kosmite ot mustaka,6toto primerno kato se :smt008 e malko gadnu.Mi mislq 4e e nai-dobre da si gi mahne6 s lazer :P Kysmet

GreenLadyM
02-13-2006, 18:31
kaji i 4e si dostatu4no golqma,4e tova ti pre4i i 4e nqma nishto strashno da si gi mahnesh!Ne jiveem v 18-ti vek!Ako ne otidi v nqkoi kozmeti4en salon vzemi broshurka i i q zanesi..tam si ima podrobno opisanie na uslugite i shte vidi 4e nqma da ti stana po-golemi i 4erni oshte pove4e 4e s lazer vednaga iztunqvat!!!!

RoyTheReaper
02-13-2006, 18:38
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)

IdontGiveaFuck
02-13-2006, 18:42
Как да и обясня че всички го правят??
10x предварително ако сте прочели тва цялото и моля дайте ми съвет!

Мани я тая тъпа фраза.Ако майка ти те затапи с въпроса "не ме интересува какво правят другите,интересуваш ме ти?".И ти кво ?Ще седиш и ще я гледаш тъпо?Отиваш и говориш с нея пак,друг начин няма !Кажи и ,че ти е некомфортно с тез мустаци и т.н.Все някак си ще те разбере,бъди настоятелна !

С лазер ще е по-добре,но по-скъпо!

ImaNewbie
02-13-2006, 19:14
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите

RoyTheReaper
02-13-2006, 19:31
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите
ne sam kazal 4e iztanqvat.
tova, kakto kazah e mit, poroden ot tova 4e kogato kosmite nabodat, izglejdat po-grubi.

`Death`Whore`
02-13-2006, 19:38
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите
Никоя уважаваща себе си жена не би обръснала лицето си!

mil4eto_
02-13-2006, 19:42
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите
Никоя уважаваща себе си жена не би обръснала лицето си!
даз,абсолютно съм съгласна!не си и помисляй дори да се бръснеш,защото тогава наистина ще ти порастнат по-големи и черни.най-доброто решение е лазерната епилация,но ако ти сеие вижда скъпо опитай с кола маска.

ImaNewbie
02-14-2006, 13:40
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите
ne sam kazal 4e iztanqvat.
tova, kakto kazah e mit, poroden ot tova 4e kogato kosmite nabodat, izglejdat po-grubi.
Каза че като ги махаш не ставали по-дебели и черни - аз ти казвам "Обръсни се и да видим",още един път да кажа ли или почваш да затопляш?

ImaNewbie
02-14-2006, 13:40
nedei slu6a kato ti kazvat 4e kato si maha6 kosmite 6te stanat po-golemi i 4erni. mitove i legendi ](*,)
Тъп ли си или си момиче?Аре се обръсни един път да видим как ти изтъняват космите
Никоя уважаваща себе си жена не би обръснала лицето си!
Което нито означава че всички жени са "уважаващи себе си",нито означава че няма жени които си бръснат лицата

рени
02-14-2006, 18:19
ами мерси за отговорите...ее със сигурност няма да се бръсна:)а някой махал ли си ги е с лазер от тук?Колко време след като си отидеш трае ефекта??

WILD__BOY
02-14-2006, 20:26
Фотоепилация! Няколко процедури и забравяш за повече от година. Стига само пари да имаш щото не е много ефтино. Питай в козметични студия.

mil4eto_
03-01-2006, 10:01
Фотоепилация! Няколко процедури и забравяш за повече от година. Стига само пари да имаш щото не е много ефтино. Питай в козметични студия.
като е на 15 години не е добре да си прави фотоепилация защото е все още в пубертета.най-добре е да изчака да мине 18.

05-14-2006, 09:29
Ами незнам ама каквото решиш да правиш гледай да се поддържш после защото има една в даскало от време на време е доста брадясала и ако реши спокойно може да си пусне катинарче

milanistkata
05-16-2006, 13:34
ne gi mahai 6te ti izniknat o6te po golemi gysti tvyrdi i 4erno no ako darji6 s kola maska e nai dobre