PDA

View Full Version : pomognete mi da go raztalkuvame...



mimetoo
02-13-2006, 18:42
zdraveite na vsichki!
naskoro poluchih edin mn interesen sms.v koito ima skrit mnogo smisal.problema e che ne moga da go raztalkuvam dobre.molq vi daite si i vie mnenieto no vi i molq samo da ne pishete gluposti ili tem podobni :|
a eto i sms-a "ako iskash da se chukash s orlite,parvo trqbva da se nauchish da letish"
e daite svoeto mnenie... O:)

02-13-2006, 18:53
"Ако искаш да летиш с орлите, трябва първо да се научиш да летиш"
Онази част с чукането :lol: ... Някой си я е измислил, за да има фън! Иначе смисъла е, че трябва първо да се научиш да правиш нещо преди да се вурнеш през глава да го практикуваш! :wink:

Joanka
02-13-2006, 19:05
Syglasna sym s tqh :P

lady_p
02-13-2006, 19:14
"Ако искаш да летиш с орлите, трябва първо да се научиш да летиш"
Онази част с чукането :lol: ... Някой си я е измислил, за да има фън! Иначе смисъла е, че трябва първо да се научиш да правиш нещо преди да се вурнеш през глава да го практикуваш! :wink:

:wink:

GreenLadyM
02-13-2006, 19:25
"Ако искаш да летиш с орлите, трябва първо да се научиш да летиш"
Онази част с чукането :lol: ... Някой си я е измислил, за да има фън! Иначе смисъла е, че трябва първо да се научиш да правиш нещо преди да се вурнеш през глава да го практикуваш! :wink:

:wink:
suglasna

Dharma
02-13-2006, 19:46
"ako iskash da se chukash s orlite,parvo trqbva da se nauchish da letish"

haha mi to zavisi koi ti go e pratil, no spored men tozi nqkoi se misli za golqma rabota"orel" i sqka6 ti kazva 4e ako iska6 da bude6 s nego trqbva da si ne6to pove4e, ili da se promeni6 kum po-dobro ne6to takova... :-k

Danielle
02-13-2006, 20:03
"Ако искаш да летиш с орлите, трябва първо да се научиш да летиш"
Онази част с чукането :lol: ... Някой си я е измислил, за да има фън! Иначе смисъла е, че трябва първо да се научиш да правиш нещо преди да се вурнеш през глава да го практикуваш! :wink:

f0`shiZzle
02-13-2006, 20:06
be baq te otrqzal 4oveka..

veseto
02-13-2006, 20:50
Ако искаш да се чукаш с някой който го умее много добре,трябва първо изобщо да се научищ да се чукаш ;-)

mimetoo
02-14-2006, 13:13
f0`shiZzle problema e che tozi chovek koito mi go prati ne e momche..a edna moq priqtelka..i s tova iskashe da mi dade savet :wink:

Josefinne
02-14-2006, 15:15
Тогава може би е искала да ти каже, че ако искаш да си с "големите" , трябва първо да се научиш да си от тяхната класа.
Например - ако искаш да си мъжемелчака, да се научиш първо да не ти пука.
Или ако искаш да си във ВИП класата, да се научиш да си като тях във всички аспекти и после да влезеш.
Това са само примери,т и ще си го разтълкуваш според случая, ама останалите са ти го казали съвсем ясно какво означава, от там нататък зависи ЗАЩО ти го е казала.