PDA

View Full Version : horata vav va6iq klas zleta li sa



seen_man2
02-13-2006, 19:41
maika mi me nakara da vlqza v zubarsko u4ili6te (PMG) ama az sam sam si vinoven ko da u4akvam dr v moq klas e pulno edinstveno sas zubari ima samo 3 fr ama sa muje :mrgreen: , problema mi e 4e nemoga da si namerq hubava kompanq kudeto da sre6tam momi4eta :smt007

02-13-2006, 19:43
И какво очакваш, че ще намериш тук?! :shock:
Иди на дискотека, запознай се! Момичета има навсякъде! Успех!
Стей куул! 8)

02-13-2006, 19:54
ami moje bi suvet kak da si namerq hubaa kompaniq. No po hubavoto e 4e bratov4etka mi im kopmpaniq makar i v dr grad i az tam namazvam \:D/ ama na mene mi trqq kompaniq tuk v moq grad (shimen)

streeta
02-13-2006, 19:56
ami mislq 4e ima kvo da nameri6 v saita. mn mi e poznato tova :) i moita maika iska6e da vlqza v edno u4ili6te na sila i kvo da se prai vlqzoh i imah su6tiq klas samo 2-3 mom4eta stavaha za priqteli. oba4e sled 2 godini 6te vidi6 ako smeni6 klasa 6te ti se nahvurlqt si4ki momi4eta :P

02-13-2006, 20:10
ami mislq 4e ima kvo da nameri6 v saita. mn mi e poznato tova :) i moita maika iska6e da vlqza v edno u4ili6te na sila i kvo da se prai vlqzoh i imah su6tiq klas samo 2-3 mom4eta stavaha za priqteli. oba4e sled 2 godini 6te vidi6 ako smeni6 klasa 6te ti se nahvurlqt si4ki momi4eta :P

xexe dobre we .. te samo tebe 4akat da se premesti6 4e da ti se nafarlqt .. xaxaax

Master_88
02-13-2006, 20:19
И какво очакваш, че ще намериш тук?! :shock:
Иди на дискотека, запознай се! Момичета има навсякъде! Успех!
Стей куул! 8)
И какво като отиде на дискотека? Как според теб ще се запознае с нови хора там,ако отиде сам?. По принцип в дискотеките рядко съм виждал някой сам на ходи и да завързва нови запознанства

one_touch
02-13-2006, 20:51
be vyv vsqko u4ili6te si ima mn pekani hora.qvno tvoq klas e nqkyv zubyrski.az imam poznati ot pmg v moq grad i da super pekani,veselqt se kato ludi i vob6te ne sa nqkvi zubari.prosto mn znaqt po matematika.daje da ti kaja ot angliiskata i nemskata sy6to se nosqt sluhove 4e sa nqkvi zubarski daskala,no vsy6nost sa ackite veselqci pove4eto hora.t'va sa gluposti spored men 4e daskaloto e zubarsko.ogledai se se 6e nameri6 qka kompaniq.pyk i ne si dlyjen da se dviji6 s hora ot klasa i daskaloto.a ako si pyrva god v t'va daskalo i toq klas spoko v na4aloto e taka.posle horata se otpuskat.

midnight...
02-13-2006, 21:32
развий малко социален живот, не ограничавай запознанствата си само в класа :shock:

hristiqn
02-14-2006, 06:36
vij sq ti ne si vijdal moq klas toi e prostoo.... pove4e ot zubarski. ima edno lape det presko4i 4 klas i sq vse o6te ima samo 6 ni6to dr. ima o6te mn takiva zubari ama ne sa preska4ali ako otivat nekude na sustezaniq (na kakvoto i da e) zaemat purvite mesta osobenno onova zubar4e :smt009

mil4eto_
02-14-2006, 08:04
хаха ти си си виновен,че си се набутал там... \:D/
но все пак не може клаа ти да е толкова зле?!
100% има печени хоро,ако не в класа ти то поне в даскалото ти трябва да има.момиччета има навсякъде,все ще си намериш някоя.

hristiqn
02-14-2006, 08:11
na klasa mi vi opisah nai hubavoto tui 4e prosto ne mi govori [-( dobre 4e imam tam nqkolko fr , a za tova 4e samoto u4ili6te ne e zubarsko vqrno si ama prosto se vbesqvam kogato sedq s tqh. Kaka mi e ot tova daskalo i si prai kuponi v ku6ti i est az si o4astvami nai hubavoto e 4e makar da sa po golemi ot men ne me vuzpriemat kato nekvo lapence det im se pre4ka

teenkopele
02-14-2006, 15:43
И какво очакваш, че ще намериш тук?! :shock:
Иди на дискотека, запознай се! Момичета има навсякъде! Успех!
Стей куул! 8)

Има нещо вярно! :wink:


:arrow: Попаднал си в такова даскало...чудо голямо! :mrgreen:
Излизай насам натам и няма да имаш проблем. :wink:

machoka
02-15-2006, 11:40
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език.

strange__
02-15-2006, 12:51
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език.
хааха.... =D> =D>

MEGA_ZUBAR
03-02-2006, 09:17
AVE AZ KAT TA GLEDAM NE SE OTLI4AVA6 OT TQH MN MN

DimmuBorgir
03-02-2006, 10:34
Хаха, много си зле-автора... Брей... странни хора сте е! Ти не си ги опознал(съдя по думите ти, че в това училище си отскоро) и веднага ги съдиш! Много се ядосвам като ги видя такива като теб :smt013 , представи си, че другите са по-умни, по-красиви и всичко "по-" от теб, но просто са интроверти... Според мен това е за Lock, опознай ги... Поне си направи за това труда! И аз уча в ПМГ, но от моя клас няма човек, който да ми е неприятен, нито от другите класове, просто ги опознай!

MaLka SLaDka InTriGa
03-02-2006, 10:47
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език. евалата =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :)

killing_loneliness
03-05-2006, 16:51
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език.

=D> =D> =D>

ht_7j
03-06-2006, 16:15
I zashto ne iskash da obshtuvash s mladi i inteligentni hora na tvoqta vyzrast??? Nqkoi nastina e zle...Istinskite "zleta" sa navsqkyde. Ne e trudno da se namerqt...Ne sa samo v daskalo. :smt017

favor_91
03-13-2006, 09:43
pr nai lesno se namirat :) idi na disco :P

03-13-2006, 14:15
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език.
saglasna sma s nego, tova sa nadejdite na balgaria ,i kvo katp sa zubari te sa6to mogat da se zabavliavat i da te zabavlaivat kato vsi4ki ostanali poznavam takiva hora i sa mn pe4eni kvo ot tva 4e imat otli4ni ocenki tva e mn hubavo niama da sa ot talpata prostaci koiato gi e zaobikolila

angel4eto_666
03-13-2006, 14:18
Хах,

и кого наричаш 'злета'? Едни от най-умните и талантливи млади хора на България?

Не знам кой е злето.. може би този, който не може да си намери свястна компания... :)

Ако не искаш да 'движиш' с умствените капацитети на страната ти, ходи се запознай с 'кварталните', за които е гордост да се минат с повече мъже и .. давай. С тях ще се запознаеш далеч по-лесно и ще имаш повече общ език.
saglasna sma s nego, tova sa nadejdite na balgaria ,i kvo katp sa zubari te sa6to mogat da se zabavliavat i da te zabavlaivat kato vsi4ki ostanali poznavam takiva hora i sa mn pe4eni kvo ot tva 4e imat otli4ni ocenki tva e mn hubavo niama da sa ot talpata prostaci koiato gi e zaobikolila
az sam saglasna s tova napalno te podkrepiam