PDA

View Full Version : how to know each other



kikidam
02-13-2006, 19:51
ima edno super momi4e ot susedniq klas ...mi dolu goe se poznavame ponqkoga se pozdravqvame ma tva e nito q poznavam taka dobre 4e da otida i da si govorim ne6to...a puk tq mnogo me kefi..kak da se zapoznaem..znam kvo 6te kajete sega vurvi i kaji are da se zapoznaem me tva e mnoo tupo ili puk vurvi v kompaniqta i e kak kato sa samo momi4eta?

teenkopele
02-13-2006, 19:57
Виж дали някой от твоите френдове не е по-близък с нея, и го накарай 'случайно :mrgreen: ' да ви запознае.
Успех и не се притеснявай! :wink:

02-13-2006, 20:26
to4no tva e tupo da me zapoznavat s neq 6otot az q poznavam... :roll: ama ne to4no :lol:

DimmuBorgir
02-13-2006, 21:33
хех, ами говорете си така повечко време, кажи й, че ти е приятно с нея(ако е така наистина) и... я питай да излезете някой ден... Това всичкото не може да стане за 1-2 дена, то може и със седмици, просто й покажи, че имаш интерес някакъв към нея. Прави намеци и такива неща... :D Надявам се да съм помогнал поне малко... :wink:

teenkopele
02-14-2006, 15:28
хех, ами говорете си така повечко време, кажи й, че ти е приятно с нея(ако е така наистина) и... я питай да излезете някой ден... Това всичкото не може да стане за 1-2 дена, то може и със седмици, просто й покажи, че имаш интерес някакъв към нея. Прави намеци и такива неща... :D :wink:

Давай, какво още чакаш!?! :lol: :wink: :mrgreen: