PDA

View Full Version : Moderated: Тя чака винаги аз да върша всичко в тази връзка



Sad_Boy
02-13-2006, 21:52
Тръгнах наскоро с едно момиче, около 2 седмици вече и ми се струваше че ще се получи нещо хубаво, но откогато сме заедно тя се държи някак странно, имам в предвит това, че когато сме компанията тя може да си говори с часове с другите и ако аз не я гушна или целуна изобщо няма да се сети че съществувам до нея, просто някак очаква от мен аз да върша всичко в тая връзка едва ли не, просто защото аз съм момчето а тя момичето, което...за 2 седмици не е имало момент в който тя първа да ме целуне, прегърне или нещо такова...направо незнам какво да мисля вече и наистина ми е яко кофти щом пиша тва в момента...незнам какво да и кажа, не искам да се почувства гадно или нещо подобно, но не издържам вече... :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-13-2006, 21:56
e se pak sa samo 2 sedmici 4akai malko . pyk i vie ne izlizate li samo dvamata togava ponqkoga ne te li celuva pyrva ? awe q nai-dobre i kaji taka kakto napisa v foruma iii nadqvam se shte se opraat neshtata . tq moje prosto da ne se oseshta ili neshto takova nz :roll: :roll: :roll:

Atika
02-13-2006, 23:13
naistina vremeto e malko .. moje da ne moje da se otpusne , da e po sramejliva .. no shtom ne se darji studeno ili se darpa kogato ti q celuvash .. zna4i vsi4ko e nared .. prosto ima vsqkakvi hora .. dai si vreme da se opoznaete

IKisseDAGirL
02-14-2006, 14:54
ми говори с нея и й обясни,че се чувстваш зле, питай я ква е причината :roll: може да я е страх да показва чувствата си или да мисли, че ако започне да ти обръща повече внимание, ще се отдръпнеш:? - нещо като стратегия за да засили желанието ти, обаче не винаги е успешна :wink:

teenkopele
02-14-2006, 15:07
Все пак сте заедно от 2 седмици. Може би й трябва още време да свикне...или нещо такова. Може и да е по-притеснителна,когато има и други хора наоколо-компанията например.
Излезте само двамата и ако и тогава не поеме инициетивата, говори с нея и й кажи,това което каза на нас.
Успех. :wink:

02-14-2006, 20:12
С последните ми две приятелки беше така, направо ми четеш мислите !
Обаче като се замислиш не е толкова лошо - излизате, когато поискаш, когато имаш време. Чукате се когато ти кажеш. При предпоследната приятелка тъкмо това беше проблема - тя си ме обичаше и толкова. Трябваше всичко да и се дърпа с ченгел. Със сегашната ми приятелка обаче нещата не са толкова лоши. Тя пак е пасивната и си мълчи, но нещата са по-розови, пък и характера и е по-приятен. От нея лъха спокойствие. Хубаво е да си водещ. Тя ме обича и очаква от мен всичко - и хубаво и лошо. Аз също я обичам и и давам само хубавото. Успех. Не е лошо, да знаеш.

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:41
ЕМИ ВИНАГИ ЕДИНИЯТ ДЪРПА КОНЦИТЕ.. ИЛИ СВИКВАЙ ИЛИ.. НЗ И АЗ

vibora85
02-15-2006, 12:06
naistina vremeto e malko .. moje da ne moje da se otpusne , da e po sramejliva .. no shtom ne se darji studeno ili se darpa kogato ti q celuvash .. zna4i vsi4ko e nared .. prosto ima vsqkakvi hora .. dai si vreme da se opoznaeteИ аз мисля така....УСПЕХ

sexy_macka
02-15-2006, 12:42
p4elata_brumze Пуснато на: 14.02.9 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Все пак сте заедно от 2 седмици. Може би й трябва още време да свикне...или нещо такова. Може и да е по-притеснителна,когато има и други хора наоколо-компанията например.
Излезте само двамата и ако и тогава не поеме инициетивата, говори с нея и й кажи,това което каза на нас.
Успех. :wink:
dam i as sm na tova mnenie =D>

ht_7j
02-15-2006, 17:44
Dve sedmitzi sa mnogo malko. Mnogo byrzo se nervirash. Po-spokoino. Vie pochti nishto ne znaete edin za drug oshte. Moje da ima mnogo prichini za drypnatoto i povedenie. Govri s neq, no spokoino. Ne se nervirai togava, zashtoto garantziq ti davam, che shte e posledniqt pyt, v koito shte se nervirash pred neq. Takiva sluchai na stesntelnost sa obichaini v nachaloto na vryzka. Misli logichno.