PDA

View Full Version : SMS Za Sv. Valentin !!!



LiSiKa
02-14-2006, 08:36
Shh ai kajete nqkoi qk SMS za sveti Valentin PLSSS :-D

IdontGiveaFuck
02-14-2006, 08:45
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=29027&highlight=sms

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27731&highlight=sms

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27608&highlight=sms


Не знам дали са точно за Св.Валентин,но са някви любовни .

1.Обичам те!чуваш ли как тупти моето сърце?То тупти за теб и иска да ти каже:Обичам те!

2. Обичам те и ще те обичам!Любовта ми става всеки ден по-силна.Обичам те!

3. Сега и завинаги съм твой!Сега и завинаги АЗ и ТИ!Обичам те сега и завинаги!

4. Обичам те повече от вчера и по-малко от утре!

5. Искам да ти дам моята любов сега в този живот.Искам да съм с теб в добро и лошо.

6. Когато за първи път те видях се влюбих в теб.Когато за първи път те целунах -неисках да те пусна.

7. Никoй не те обича,никoй не те желае,никoй не мисли за теб както аз.Обичам те мило!

8. В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"

9. Помирисах Роза.Прободох се на бодлите и и с кръвта си написах "Обичам те!"

10. При всеки удър на сърцето ми мисля за теб.И докато сърцето ми тупти сте мисля за теб.Обичам те!

11. Само с теб съм щастлив.Ти оцветяваш моят живот И за това искам да ти отдам живота си.

12. Любовта е по-силна от времето.Един миг с теб ме кара да забравям самотните часове!

13.Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От Луната през ноща и от ТЕБ завинаги!

14. Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише.Може я чустваш ли не.Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!

15.Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!

16. Обичам те, искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб не мога аз!

17. Познай кой мисли за теб!Познай кой те обича!Познай кой ти праща този смс!

18. Нейно ме докосни и пожелаи от мене всичко ти.

19. Искам до мен да застанеш И кръвта ми да запалиш и нека сърцата ни в 1 да се сеят.

20. ..Жадувам за твоите целувки....Жадувам за твоите очи...жадувам за твоята усмивка...Жадувам за теб!

21. Пращам ти 3 Рози.1 за щастие.2-ра за късмет А третата ти пращам за да ти каже,че те Обичам!

22. Какво мога да кажа!Сте оставя сърцето си да говори:ОБИчАМ ТЕ!

23. ВНИМАНИЕ!Този смс носи добро насторение и за това се наслаждавай защото сега някои миси за теб!

24. Мило..аз ...незнам..как..да ти го..кажа..ама май...аз..такова..аз..те...ОБИч АМ!

25. Всички мои мисли се въртят около теб.А всяка мисъл за теб ме прави щастлива!

26. Всичките съкровища на света губят своята стойност когато ти застанеш до тях!

27. Освен глупстите в главата си имам само едно нещо.....и това си ТИ!

28. Извънземна ли is?Защото такова красиво създание не може да се роди на Земята!

29. Не мога да заспя и си мисля за теб.Знам, че спинкаш сега и искам да ти пожелая сладки сънища!

30. Тази роза @>----- е за теб.Ти ме правиш толкова щастлив!

31. Най-хубавото нещо на Земята е да съм обичан от теб!

32. Най-прекрасното нещо за мен е да съм до теб.Обичам те миличко!

33. Искам да видя очите ти.Искам да галя лицето ти.Искам да целувам устните ти.Липсваш ми миличко...

34.Ако бях ангел щях да направя мечтите ти реалност.Но съм само човекът,които те обича.

35.Веднъж нещо се случи с мен.Това бе най-сладкото нещо на света.Бе фантазия,сбъдната мечта.Това бе денят в които то срещнах.

36. Извънзамна ли си?Защото на Замята неможе да се роди толкова красиво създание.

37. Вярваща ли си?Защото определено ти си отговорът на моите молитви.

38. Ако си изморена - си почини.Ако си самотна...ела при мен.

39. Както цветята се нуждаят от слънце и вода така и аз се нуждая от ТЕБ за да живея!

40. Статие е за мен когато слънцето и звездите греят в очите ти от радост.

41. Животът е един пъзел и ти си парченцето, което ми липсва.

42. Вселената със своите планети и звезди е бледо копие на твоите очи.

43. Устните ти са сочни.Очите красиви.А целувките ти топли...Моля те целуни ме.

44. Това е смс от момче, което те намира за чаровна,сладка,мила,секси,п рекрасна,красива....

45. Ти си въздухът за мен...а как да живея без въздух!

46. Вие сте арестувана!Причина: завъртяхте ми главата!Присъда: вечеря с мен!

47. Ти превръщаш моят Софтвеар в Хардвеар!

48. Искаш ли да видиш най-красивото момиче на света?Ми тогава погледни в огледалото!

49. Честито!Спечелихте конкурса "Най-красива жена". Печелите вечеря с мен!

50. Хи.Загубих си ключа отвкъщи.Мога ли да дойда при теб?

51. Хи. Аз съм Флирт СМС.Изпращам се само на красиви и мили хора!

52. Би ли се усмихнала?...Да, точно така!....Толкова си сладка!

53. Хей!Сте се обадя в полицията....Ти ми открадна сърцето!!!!

54. Казаха ми,че целувкитре правят хората стасливи...Искаш ли да те направя щастлива?

55. Пожелах си те когато видях падаща звезда!

56. Попитах рая дали липсва 1 ангелче, защото ангелче като теб на Земята не може да се роди!

57. Слънцето изгря или ти се усмихна?

58. Целувката е езикът на Светът.Искаш ли да си поговорим?

59. Любовта е игра, в която има 2-ма победители.Искаш ли да ми бъдеш противник?

60. Ако познаеш кой съм ще получиш от мен 57483564653468574654356435 целувки ))

61. Ти си най-хубавата ми мисъл, най-съкровенното желание, най-светлата любов!

62. Ако беше сълза в моите очи не бих заплакъл никога за да не те изгубя!

63. Ако можех със сълзи да те върна, бих плакъл цял живот за да те имам!

64. Когато вратата на щастието се затвори,то друга се отваря.Но докато гледаме в затворената врата,няма да видим отворената.

65. Събуждам се и заспивам с мисълта за теб любов моя!

66. Самотна си?Как като непрекъсанто си в мислите ми!

67. Исках да изпратя любовта си по пощата,но пощальона каза,че е прекалено голяма!

68. Липсва ми твоята усмивка,твоите целъки и нейната ти коя.Искам те!

69. Ако сърцето ти е затвор,то аз искам да съм затворник в него завинаги!

70. Светът става по-красив, когато ти си до мен!

71. Думите са лесни когато езикът е ЛУИБОВ!

72. Ако си ми ядосан/а можеш да ми върнеш всичките целувки

73. За света може да си някои,но за някого ти си светът!

74. Не мисля често.Не мисля много.Но когато мисля,аз мисля за теб!

75. Да се влюбиш е когато тя заспи в твоите ръце и се събуди в твоите мечти!

76. Както розата се нуждае от вода,поетът от молив,скулпторът от мъжа,така и аз се нуждая от теб!

77. Целуни ме и ще видиш звездите.Обичаи ме и ще ти ги дам!

78. Любовта е...да обичаш повече и повече всеки ден!

79. Искам да съм с теб в утрешния ден.Без теб денят ще е изпълнен с болка!

80. Искам да съм до теб и сърцата ни да туптят като едно....завинаги!

81. Жените харесват мъжа защото е силен,но го обичат заради неговата слабост!

82. Не е чудно,че те обичам.Но това,че ме обичаш ме кара да летя от радост!

83. Без любов не мога да живея.Ти си любовта и за това не мога да живея без теб!

84.Аз силно те обичам и сърцето ми за теб тупти.Без теб живота ми е скучен.Без теб немога разбери

85.Ако щастието е птица,нека никога не сприра нейният полет!Ако любовта е море,нека никога не видиш бряг

86.Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш.Сърцето ми е ХРАМ И влезеш ли оставаш ТАМ!

87.Да те помня ми казва сърцето.Да те помня ми казва душата.Да ме помниш не те задължавам, но ме помни ако заслужавам.

88. .Няма нищо по-тъмно от ноща.Няма нищо по-цветно от дъгата.Няма нищо по-силно от любовта и нищо по-сладко от теб

89.Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!

90.В живота си те срещнах случайно.Влюбих се в теб безкрайно и че те обичам няма съмнение.Да те забравя нямам намерение.

91.Господ е създал света за 6 дни, но му е отнело векове да създаде някои толкова красив,умен и интелигентен като теб.

92.Едно сърце безумно те обича.Едно сърце безумно те кълне, че вечно тебе ще обича,че вечно тебе ще кълне. Но знай че беше първата ми обич и последната ще бъдеш ти!

93.Какво е Живота? Живота е Любов. Какво е Любовта? Любовта е Целувка. Какво е Целувката? Ела тук да ти покажа!'

94.Ако обичаш някои и това боли,обичаи го дори и наранен да си.Ако някои теб обича запомни би трабвало и него да боли.

95.Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.

96.Казаха Ми че Един Ден е 24 часа,че Един час е 60 Минути, Но Никoй Не Ми Е Казал че 1-на Минута Без Теб Е Цяла Вечност

97.Обичаи не този,който ти казва `Обичам те!` , а този,който със сълзи те моли `Обичаи ме!`

98.Ако ти живееш 100 години,то аз искам да живея 100 години,без 1 ден,за да не се налага никога да живея без теб!

99. Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка... Позволи ми аз да ти я дам!

100. Не се ли измори... да препускаш из мислите ми. Обичам те. Липсваш ми.

101. Хм.. най-добре е да ти кажа само "Обичам те". Достатъчно е, защото знам, че и ти ме обичаш!

102. Денят е тъжен без теб!

103. Боли... и е пусто, и бавно минават минутите... когато те няма.

104. Желая да чуя гласа ти, очаквам докосването ти, мечтая за теб.

105. Аз губя контрол, когато си близо до мен. Аз губя контрол, когато си мисля за теб. Аз губя контрол, защото те обичам.

106. Преди малко ми се обадиха от рая, търсят един агнел! Но няма страшно, не съм те издал.

107. Обожавам те. Искам те.

108. В училище ни учат, че 1 час е 60 мин. И че 1 минута е 60 секунди. Но никoй не ми е казвал, че един миг без теб е цяла вечност.

109. Бих искал да ти кажа много, но не мога. Бих искал да ти казаха всичко, но не трябва. Обичам те, това е много. Обичам те, това е всичко.

110. Обичам те,искам твоите ръце!

111. Обичам те, искам да милвам твоето лице!

112. Обичам те до болка И без теб не мога аз!

113. Целуваж ме, целуваж ме И нека болката да спре!

114. Знай,че без теб не мога аз И играеш си ти с моя огън!

115. Без теб не мога да обичам! Без теб живота няма смисъл!

116. Без теб не мога да дишам аз! Без теб е мъртва любовта!

117. Само ти си нейна И греховна! Само ти си весела И чаровна!

118. Знай, че ти си виновна за огъня в сърцето ми!

119. Луната нощем за нас изгрява И сърцата ни в тоз час страстно се търсят И изгарят!

120. Клада от страст в мен гори И камък сте запламти щом те ОБИЧАМ аз!

121. Обичаи мен, обич в моето сърце И душата си влеи ти в моето море!

122. Обичаи ме с парещи ръце И за миг завладей моето сърце!

123. Мечтая за любовта И виждам само теб!Летях И чаках аз ноща за дойдеш ти в съня!

124. Когато те видях аз разбрах, че ти си моята светлина И с теб открих любовта!

125. Бъди за мен любов-съдба И дариме с нейна топлина!

126. Животът мои това си ти!Обичаи ме И с мен бъди!

127. Бъди за мен едно начало И да стамен с теб едно нейно цяло!

128. Света за мен сега си ти!

129. Любовта ти ми е нуйнда И с теб искам да руша покоя на ноща!

130. Когато с теб сме само,говори ми с 2 очи,говори И ми кажи жадувана любов си ти!

131. В мига в които ме погледна повярвах в теб – ти бе любовта!

132. Обичам всичко в теб твоето лице И твоите ръце!

133. Обичам да съм с теб, защото с теб се чувствам жив И щастлив!

134. Имам само теб звездичке моя!Ти си сълзата И покоя!

135. Нейно, нейно ме докосни И пожелаи от мен всичко ти!

136. Завинаги оставам с тебе аз, завинаги дори в студ И мраз!

137. Сърцето ми нашепва,че си с мен И моят свят с твоя споделен!

138. Път към теб търся за да те открия. Пусто е щом не си до мен!

139. Бъди с мен И до края остани, любовта ми приеми!

140. моето сърце друг не иска, без любов само ще умре!

141. Всеки миг без теб ужасен!Всеки миг без теб страшен!

142. Душата ми е жива рана ако теб до мен те няма!

143. Боли да сънувам.Боли да жадувам. Боли от любов!!!

144. Ако те има, ела в живота ми.Ела ако те има на света!

145. Ела с мен за да познаеш любовта. Ще те даря с любов И сте си загубиш ума!

146. Искам те до мен безумна моя любов!

147. Пия светлина от очите ти, сбъдва се съня да слеем 2 съдби.

148. Позволи ми да буда с теб!Позволи ми да те обичам!

149. Чувам всеки такт на сърцето ти сякаш влак към мен в ноща лети.

150. Тъжен дъжд в мен вали като спомен си ти, а когато заспя ти нахлуваш в съня!

151. Виж душата ми как гори и към твоята душа полита, и тази нощ с мен ела!

152. Чуй сърцето ми как тупти и танцувай с буен ритъм, дай ми своята обич сега!

153. Позволи ми да съм до теб и обич моя да те наричам!

154. Кажи ми нейно,че ме обичаш и ще получиш моето сърце завинаги.

155. С устни нейно докосвай ме и сърцето подлуди ми.

156. Искам пак да ме целунеш и сърцето ми пак да спре от любовения трепет.

157. Искам те! Желая те!Копнея за теб!

158. 2 сърца, 2 съдни, 2 тела преплетени в едно!Аз и ти!

159. Аз и ти, 2 сърца изгарящи от любов!

160. Любовта е по-силна от мен и теб,тя прави чудеса!

161. Понеси ме към звездите и в сърцето си вземи ме!

162. Вземи ме в сърцето си и от теб не ще си тръгна аз!

163. Пазя в душата си обич една с която ще те даря!

164. Когато с поглед ме огрееш и галиш с ръце тогава вече знам щастливо ще е моето сърце!Любов ще дам, а ти ще можеш ли незнам!?

165. Далече си и не ще усетиш целувките и тихия ми зов!Но искам да усетиш душата ми и моята любов!

166. Аз тръгвам..ти свиваш рамене!Уверен си че ще се върна!Напразно!!!Ти всичко ми отне дори силата да се обърна!!

167. Преди да си отидеш-остани!Преди да тръгнеш-ме вземи!Преди да ме забравиш-за мен си спомни!Но щом не искаш-забрави!

168. Трябва да изгубиш някого за да разбереш че си го имал!Трябва да изгубиш любовта за да разбереш че си обичал!

169. Защо сърцето ти е от лед?Защо се влюбих точно в теб?Защо реши таз задба да си играе с любовта!

170. Обичам те защо да крия!Обичам те нима е грях!Сърцето си пред тебе ще разкрия - обичам те откакто те видях!

171. Казват че когато човек умира вижда най-хубавите моменти от живота си!Нима трибва да умра за да те видя отново!

172. Някой ден ще ме попиташ какво избирам теб или живота!Аз ще отговоря живота и ти ще си отидеш без да знаеш че моя живот си ти!

173. Ако всеки път щом мислех за теб от небето падаше по една звезда,то луната щеше да разбере какво е самота!

174. Сърцето ми за теб тупти!Но знам в живота аз веднъж обичам и моята любов си ти!

175. Не вярвай че жар са звездите!Че слънцето свети над нас!Че истина крий се в лъжите, а вярвай че обичма те аз!

176. Обичаи ме силно и верен бъди!Топли ме в студените нощи и дни!Сърцето ми цяло ти го вземи и люби ме люби.

177. Лунна нощ не мога да заспя!От мене бяга пак съня!За тебе слънце мисля в този час и не мога да опиша колко те обичам аз!

178. Ако голям, дебел, космат мъж влезе в стаята ви през ноща и ви сложи в торбата си, не се плашете! Аз казах на дядо Мраз, че ви искам за Коледа.

179. Понякога се чудя... какво усещат пеперудите когато са влюбени?

180. Когато се събудя сутрин И погледан слънцето се радвам, че денят е започанл И ще те видя отново.

181. Когато настъпи ноща погледни към небето. Ако видиш падаща звезда, не се чуди защо, а ведна си пожелаи нещо.Повярвай ми – сте се сбъдне, защото аз те пожелах И те намерих.

182. Нуждая се от прегръдка, от докосване. Нуждая се от тръпка И целувка. Нуждая се от любов… Нуждая се от ТЕБ!

183. Най-трудното в живота е когато виждате, че човека когото обичате обича другиго.

184. Любовта е сън. Моля те, не ме събуждай.

185. Всеки може да ти хване окото, но само специален чвек може да хване сърцето ти,

186. Всехра вечерта погледнах към небето И сучетах всяка звезда с причина поради която те обичам. За жалост звездите свършиха …

187. Искам да живея с един ден по-малко от теб, защото не искам да живея И един ден без теб.

188. Казват, че човек се влюбва само веднъж. Но това не е истина, защото всеки път когато те погледна, аз се влюбвам в теб отново И отново.

189. Щастлив съм дори само когато ми кажеш “Здравей” или просто ми се усмихнеш, защото знам, че дори за миг съм бил в мислите ти.

190. Ако всеки път когато ме правиш щастлив аз взимах по една звезда от небето, то тогава цялата Вселена И всичките звезди щяха да са в ръцете ми.

191. Обичаш ме защото съм хубав или аз съм хубав защото ме обичаш ?

192. Любовта е като вятъра – не можеш да я видиш, но я усещаш.

193. Когато те погледна, не мога да отрека че има Бог, защото само Бог може да създаде такова красиво създание като теб!

194. Любовта понякога може да е магия. Но магията може да бъде понякога ….просто илюзия.

195. Да те срещна бе съдба. Да стана твой приятел бе избор. Но влюбването в теб бе извън моят контрол!

196. Ако някога дойде ден в които няма да можем да сме заедно, знай че си в моето сърце. И сте си там завинаги!

197. Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново ?

198. Може да паднеш от небето, можеш да паднеш от дърво, но най-добре ще е ако си паднеш по мен!

199. Любовта започва с прегръдка, расте с целувка И завършва със сълзи!

200. Вие сте разберете когато сте влюбен, когато мислите за другия повече пъти на ден отколкото за себе си.


201. Казват, че любовта се крие зад всеки ъгъл….май аз се въртя в кръг!

202. Ако ме обичш сте ми пратиш сладко съобщение!

203. Най-голямото нещо което някога сте научите е да обичаш И да бъдеш обичан!

204. В любовта има добри И лоши времена. И двете са неизбежни.

205. Любовта идва с действия, а не с думи.

206. Ако за всеки миг в които мисял за теб засаждам една роза, то аз ще се разхождам в градина от рози цял живот.

207. Любовта е като война – лесно започва И трудно завършва.

208. Написах твоето име на пясъка, но вълните го измиха. Написах го на ръката си, но я измих на следващия ден. Написах името tin а хартия, но вятъра я отвя. Написах името ти в сърцето си И там ще остане завинаги.

209. Любовта е болест, която има само едно лечение И това е човека когото обичаш.

210. Има само две времена когато искам да съм с теб – СЕГА и ЗАВИНАГИ.

211. Вие сте влюбен ако се обаждате на някого по телефона отново И отново, въпреки, че знаете, че човекът не си е у дома , само И само отново да чуете гласът му на телефонният секретар.

212. Ако можех да буда с теб само в сънищата си, то тогава аз бих заспал завинаги!

213. Оставете съобщение, ако ме познавате. Оставете второ, ако ме харесвате. Оставете трето, ако ме обичате!

214. Можеш да се откажеш от любовта, но любовта никога няма да се откаже от теб!

215. Ако бях влюбен, щях да изкача най-високата планина. Ако бях влюбен щях да преплувам най-голямото море. Ако бях влюбен щях да съм влюбен в теб!

216. Любов е да дадеш на някого възможността да те унищожи, вярвайки че той няма да го направи.

217. Това че някой не те обича така като ти искаш, не значи, че той не те обича с цялата си душа!

218. Понякога ми се иска пак да съм дете, защото издраните колена по-лесно сте се излекуват от разбитото сърце.

219. Любовта е като перманентен маркер - никога не може да бъде изтрита.

220. Защо трябва да изкача 1000 планини за да стигна до теб, а всичко което трябва да направиш ти за да ме имаш е една усмивка?

221. Ако получавах по една стотинка за всеки миг в които мисля за теб до сега да съм станал милярдер!

222. Прегръдката е перфектния подарък И става за всички размери.

223. Не казвай, че ме обичаш докато това не стане истина, защото мога да направя нещо глупаво И да ти повярвам!

224. Обичаи ме или не ме обичаи. И при двата случая сте си в сърцето ми!

225. Ако застанеш пред огледалото с 12 рози в ръце, то в него ще видиш 13 прекрасни цветя!

226. Любовта е като плаващ пясък – колкото по-дълбоко пропадате, толкова по-трудно е да излезете.

227. Любовта започва като ненавист. Продължава с приятелство И се превръща в нещо красиво!

228. Не мразете розите заради техните бодли. Обичайте бодлите заради техните рози!

229. Сълзите са думите, които сърцето не може да изрече.

230. Докосвам те, ръцете ми горят,ще те опаря.Целувам те,а устните ми шепнат пак обичам те!

231. Когато звездите изгреят И дъждът лекичко ръми, очичките ти вече мъжделеят,с целувки сте галя сърцето ти, докато сладко спи

232. Всеки час-по 1 роза!Всяка минута-по 1 усмивка!Всяка секунда-по 1 целувка...и мн обич - непрекъснато,само за теб!

233. Жадувам те,към теб съм устремен в своят бяг. Очаквам те горещ/а,трепнещ/а да спреш на моят бряг. Сте дойдеш ли с протегнати към мен ръце. Вземи го – това е моето сърце.

234. Т-ежи ми нещо не сърцето.Е-двали ще ме разбереш.Б-езумно някого обичам.Е-то по буквите ще разбереш.

235. Целувам те и ти политаш.Докосвам те и ти залиташ.Обичам те и ти излиташ и при мене долиташ.

236. Ти в сърцето ми ще бъдеш до живот,ти в съзнанието ми ще блестиш и когато дойде последния ми ден ти пак ще си във мен и нивга няма да забравя твоята усмивка и твоя плам.

237. Ако вълната на забравата ни отхвърли на различни брегове,знай че далеч от теб тупти 1 истинско прятелско сърце

238. На една роза видях 2 капчици роса.В миг слънцето изгря ите се сляха във една.Това бяха нашите влюбени сърца!

239. Виж петната по луната. Това са моите следи от моите стъпки, останали когато ти свалях аз звезди.

240. Защо те толкова харесах,в мига когато те видях?Защо се радостно усмихнах,в настроение ли бях?Не крия че безумно те обичам,не крия че съм влябен в теб,и никога не ще отричам,че аз обичам само теб!!!

241. Аз знам, че всичко ни дели-и вятъра,и хората,и мрака..Аз знам и много ме боли,но въпреки това те чакам!

242. Ако някои може да напише с късче лед върху слънцето"Обичам те",значи има човек,който те обича повече от мен!


243. Ти си нейна луна и безкрайно сияние. Ти си залеза, които заспива пред мен.Ти си всичко, което наричам желание. Моя нощ ти си и мои слънчев ден, любов и моя живот...!!!

244. Ако някои може да напише с късче лед върху слънцето"Обичам те",значи има човек,който те обича повече от мен!

245. Аз знам, че всичко ни дели-и вятъра,и хората,и мрака.Аз знам и много ме боли,но въпреки това те чакам!

246. Защо да крия сълзите и да казвам,че не ме боли?Да лъжа,че не те обичам,щом за мен всичко си ти!

247. Мисля, че деня е подходящ, за да зарадвам твоята душа с нейно предложение към теб. А това е моята мечта да буда винаги с ТЕБ!!!

248. Не мога без теб.Когато не си до мен сърцето ми курви!Искам да си до мен,да ме обичаш,защото аз те обичам И миг без теб не мога.

249. Ти си постоянно в сънищата,в мечтите И в сърцето ми. Аз не моля за нищо, освен да ме обичаш.


250. Потърсих те за да те срещна.Докоснах те за да те усетя.Поисках те за да те имам.Дадох сърцето си за да ми дадеш твоето.Обикнах те за да открия,че любовта е страшна стихия!

251. Ти си човека с които искам да буда.Ти си човека заради когото ще се побъркам.

252. О ангел мой небесен и красив,прегърни ме с нейните си крила и нека отлетим оттук,да отлетим заедно някъде,където вятъра спи,луната блести,където да няма кой да ни раздели...

253. Една звезда в небето свети И на тебе ще я назова.И когато видя падаща комета,очи ще затворя и ще пожелая смъртта.

254. Мъжът не обича една жена,защото тя е красива, а тя е красива,защото той я обича.

255. Приятел е този, за когото бих умрял. Любим е този, за когото живея.

256. Работи сякаш не ти трябват пари.Танцувай,сякаш никoй net е гледа.Обичаи, сякаш никога не си бил нараняван.

257. Трябва да си търпелив.Любовта не винаги е идеална. Тя си е просто любов.

258. Ако някои ти каже,че те обича, не му вярвай. Защото истинската любов не се казва, а се показва.

259. Някъде има някои,които си мечтае за твоята усмивка И в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така, че когато си сам/а помни това – някои, някъде мисли за теб.

260. Пиша ти кратко целувам те сладко без подпис без дата направо в устата!!!

261. Ако отрежеш крилата на мухата, ако и отржеш и краката, тя ще умре от скука. Така и аз умирам когато не си до мен!

262. Когато луната изгрее през денят ,когато звездите с ръка уловя ,тогава и аз ще потъна в забрава и нашата любов ще изоставия.

263. В живота си те срещнах случайно.Влюбих се в теб безкрайно.Че те обичам няма съмнение и да те забравя нямам намерение.

264. Има удари,които понасяме.Има спомени,които отнасяме в нощите.Защо има обич,която намираме,но не можем да споделим?

265. Две сълзи се гоянт в поглед натъжен и тихо устните говорят:"Не си отивай,стои до мен!"

266. Снощи пратих ангел да те пази.Но той се върна...Попитах го"Защо"А той ми каза:"Ангел,ангел може ли да пази?"

267. Ако трябва да избера от теб и живота,ще кажа живота.Може да се разсърдиш,но недей!Защото живота ми - това си ти

268. Обичам те и искам те до мен,но уви няма те във моя ден!Плача аз сега,облян/а в сълзи и тъма!Бил/а съм аз играчка в твоите ръце,друга/друга вече е бил/а във твоето сърце!Не ще забравя аз хубавите дни с които ме дари,дори за тебе нищо те да са били.

269. Ти сега спинкаш,но аз ще дойда в съня ти,ще те погаля нейно по лицето,ще те целуна леко по нослето и ще ти кажа пред лицето, че ти си ми в сърцето!

270. Видя ли твоите очи,страстта в мен започва да гори и макар,че аз не го изричам - ти знай,че те обичам!

271. Напразно стряскаш ме в съня ми и будиш ме в ноща,търся те до мен протягайки ръка,но уви ..... няма те сега!

272. Обичах те, когато бе със нея/него.Обичах те,когато бях сам/а.Обичах те, когато казвах,че те мразя.Обичам те и в този миг СЕГА

273. Ако 100 човека те обичат,то аз съм един от тях.Ако един те обича,то това съм аз.Ако никoй не те обича,знай че мен ме няма на този свят!

274. Миличко хайде утре като станеш да ми направиш една услуга?Погледни през прозореца и се усмихни - искам да покажа на слънцето нещо по-красиво от изгрева!

275. Ако не искаш джи-ес-ем-а ти да избухне след 10 сек,отговори на този СМС и ми кажи кога и къде ще се срещнем!

276. Едни очи чиято светлина не е за мен.Едни ръце чиято топлина не е за мен!Едно човек, който търся, а немога да намеря,едно сърце, което искам, а немога да спечеля!!!


277. Онези дни аз не ще забравя,не ще забравя милото лице и това,че неможах нищо да направя, за да спечеля твоето сърце!

278. Без теб не мога разбери!Без теб сърцето ме боли!Без теб е тъжна мойта младост!Без теб за мене няма радост!

279. Ако изтриеш този СМС ми дължиш една целувка. Ако го запазиш ми дължиш една нощ с теб. Ако ми отговориш ми дължиш И двете.Пиши ми спешно чакам твоя отговор.

280. Ако кажа, че те обичам ще бъде малко за теб.Ако кажа,че сте умра за теб ще бъде много за мен,защото трябва да живея за да те обичам!

281. Раздялата никога не е боляла, болят очите казващи "Сбогом", болят ръцете очакващи завръщане.Боли един изгубен свят и хиляди спомени!!!

282. Ще бродя с длани,където искаш ти,ще плъзгам езика си,където аз реша, а ти ще ме изпиваш яростно с очи и ще се молиш да сме само двамата сами!

283. Осъден си по член 69.Причина – влезе ми под кожата. Присъда – вечеря с мен без обжалване!


284. Научих се без да гледам да те виждам.Без да слушам д ате чувам. Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря. Но без теб не мога да живея.

285. М-тел ви уведомява,че имате неплатени сметки за 100 000 целувки.Глобата е див секс.P.С – Знаем, че не обичате да сте длъжници!

286. Загаси светлината, отвори прозореца, за да влезе тишината на ноща.Чуй смеха на звездите и почувствай целувката, която ти изпраща луната от мен!

287. Не си мисли, че ще те забравя и ще сложа край на своите мечти.Аз вечно ще те помня и обичам докато сърцето ми тупти!


288. Любовта не е да си намериш някои с когото да живееш, а някой сбез когото не можеш да живееш.

289. Погледни небето И виж луната.Когато я погледна се чувствам част от нея.Иска ми се когато И ти я погледнеш да се чустваш като част от моя живот.

290. Ако живея, защото живееш И ти. Аз съм човек,защото човека до мен си ти. Моето щастие с твоето име наричам,защото ти съществуваш И аз те обичам.

291. Чувствам се зле, но не съм болен.Нямам temperature.Лекарствата не помагат. Много по-сериозно е – ЛИПСВАШ МИ!

292. Моят англе си ти И моето слънце в мрачните дни.Ти си моята мечта И моята нейна съдба. Ти си всичко за мен И няма друг на света когото да обичам така.

293. Загаси лампата И отвори прозореца за да влезне тишината на ноща.Чуй смеха на звездите И почувствай го по устните ти целувката,която луната ти изпраща от мен.

294. Събрали се ангелите на небето но един от тях бил толкова красив че другите му завидели и го хварлили на земята! Заболя ли те като падна?

295. За най-атрактивния, най-импулсивния, най-сексапилния...Изгарям от желание да ми обърнеш нужното внимание, страдам безутешно, трябва да те видя спешно!

296. Цигарата скъсява живота на човека с 10 мин, а секса го удължава с 3 мин. Нали знаеш, че пуша много - помогни ми да живея!

297. Шоколад?...Не е!...Захар?...Нее не!Нека да помисля? Може би мед?... И това не е!Подяволите няма нищо по сладко от теб!

298. Ако можех да избера какъв да се родя, бих избрал да буда твоя сълза – да се родя в очите ти,да се разхождам по бузите ти И да умра по устните ти.

299. Ако целувката е капка, то изпращам ти дъжд.Ако прегръдката е мунита, то изпращам ти часове.Ако усмивката е вода – изпращам ти море.Ако любовта е човек, то идвам при теб!

300. Ако обичаш богатите – не ме обичаи, защото има И по-богати от мен. Ако обичаш красивите – не ме обичаи, защото има И по-красиви от мен.Но ако обичаш тезо, които те обичат, то тогава ме обичаи, защото никoй не ще те обича повече от мен.
301. Ако в живота е възможно да се влюбиш 2 пъти, то първия път бих се влюбил в теб И ако се окаже грешка то втория път бих се влюбил в грешката си!

302. Колкото повече си мисля за теб, толкова повече те искам. Колкото повече те искам, толкова повече ме боли.

303. Ако мислиш, че си постоянно в мислите ми, че сте направя всичко за теб, че сте плача, ако те изгубя И че те обичам – тогава съжалявам, но имаш право!

304. Не вярвам, че времето лекува.Не вярвам, че сте се завърнеш ти. Само знам, че теб те няма И мен страшно ме боли.

305. Има удари, които понасяме. Има болка, която търпим. Има спомени, които отнасяме в нощите когато не спим, защото има обич, която намираме, но не можем да споделим.

306. Бъди звезда за всички, но слънце само за мен. С душата си обичаи всички, но със сърцето само мен.

307. Пулс - 200,кръвно-190 на 190,душевно състояние-пълна скръб,концентрация-никаква,копнеж-неизмерим...резултат - нямам шансове БЕЗ ТЕБ!!

308. Всяка пролет има цвят. Всяка зима има сняг. Всяко сърце има мечти, а в моето сърце си само ти.

309. Посиках от Бог цвете, а той ми даде градина. Поисках му дърво, а той ми даде гора. Поисках му капка, а той ми даде океан.Поисках му приятел И той ми даде ТЕБ.

310. Отнема 1 минута, за да се запознаеш с някого, 1 ден за да го опознаеш, 1 седмица за да го заобичаш И цял живот за да го забравиш.

311. Ако ти изпратя смс,сте си играя с мислите ти. Ако ти се обадя сте си играя с ума ти.А Ако те видя сте сииграя с тялото ти.

312. Помислих аз да те забравя,но уви,сърцето ме боли!Ти беше моя първа обич и последна ще си ти!!!

313. Научих се без да гледам да те виждам!Научих се без да чувам да те слушам,научих се със сълзи да се смея и да те търся докато те намеря...БЕЗ ТЕБ НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ!!!

314. Когато те видях за първи път ме беше страх да те погледна,когато се запознахме ме беше срах да те заговоря,а сега когато те имам ме е страх да не те загубя!

315. Търся те всеки ден, но не мога да те открия. Нядявам се ти да си тази която търся!

316. Без теб не мога разбери! Без теб сърцето ме боли! Без теб е тайна мойта младост! Без теб за мен няма радост!!!!!

317. Ти си най сладкият ми сън!Очите ти ме опияняват,плета паяжина в мислите си за теб,обичам те нейно и те целувам сярдечно!

318. Ключа към сърцето може да бъде само 1 мила дума или нейна целувка...Позволи ми да ти я дам!

319. Хубав/а си дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз.Дори пред бога сте застана, ако той застане м/у нас!!!

320. Обичам те И ревнувам от вятъра които се рови в косите ти!Обичам те И дъжда ме вбесява дето целува очите ти! Обичам те И слънцето ме изнервя дето те гали с лъчите си! Обичам те И искам да буда и слънце и вятър и дъжд!

321. Едва ли има думи способни да опишат любовта ми към тебе.Ти си най-страхотния човек за мен. И LOVE YOU!!!!!!

322. Леглото ти със бели рози ще покрия , аз всяка роза съм целувал през ноща . На всяка казах колко те обичам и колко пусто е без тебе по света.

323. Отиде ли си твоята любима , остава само болка и тъгa . Любов все още във сърцето има , ала слабее младата снага.В началото е спомена омаен , а другото е край ... , но край безкраен.

324. Питам се всеки път , когато дойдеш ти защо така жестоко времето лети , колко си мила с мен , и как да съм щастлив , когато тъй е кратък този хубав миг. До утре вечер е тъй далече. До утре вечер е цяла вечност .

325. Ох! Обичам те с цялото си сърце. Ти си въздуха които дишам ,слънцето което ме радва, звездите които светият за мен. Обичам те! Обичам те! Обичам те!

326. Обичам те с цялата си душа.Радвам се че те срешнах на този свят.Винаги и завинаги ще бъда с теб и до теб.Ти си моят Ангел.

327. Ако четеш това събщение значи си ти !Момичето на моите мечти! Бъди винаги такава сладурана с усмивка нейна и коса скрежна...

328. Нека първите есенни лъчи погалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещият ден спомни си ти за мен.

329. Да пея не умея. Да играя не обичам. Но едно не отричам, че истински те обичам.

330. Мисля, че съм те виждал някъде...В сънищата ми! {}

331. Ти оставаш в сънищата ми, желая да чуя гласа ти, очаквам докосването ти. Мечтая за теб. Сънувам те.

332. Когато дойде такъв момент, че даже и слънцето замръзне, то моето сърце ще огрява и топли цялата земя за да не ти е студено, единствена моя!!!

333. Знаеш ли какво е луибовта?!Вятърът утихва,а утренният дъжд се рони на бисерчета по изсъхналите листа,които слънцето съживява...Кълна се в сиянието на небето,кълна се в това слънце,че те обичам.Искам по тебе от луибов да умра и ти до мене мъртъв да бъдеш!

334. Имам сила да живея, защото те обичам.Любовта, която изпитвам към теб ме кара да дишам.

335. Ти си единствената звезда в моя безвезден живот.

336. Ти си като изгрева - с теб се ражда животът!

337. Понякога париш, изгаряш душата ми. От нежността ти ме боли!Очите ти проникват тъй дълбоко и оставят люти рани! Но само ти можеш да огрееш моят свят и да стоплиш сърцето ми... затова те обичам!!

338. Мисля, че денят е подходящ, за да зарадвам твоята Душа с нейно предложение към теб. А това е моята мечта Да буда винаги с ТЕБ!!!

339. Слънце мое нека да гори жаравата сърдечна,нека всеки ден да бъде празник нов,нека любовта ни бъде вечна,нека бъде истинска любов.

340. Не,това не е приказка,нито пък празни слова,просто днес ми е хубаво-искам и ти да почувстваш това.

341. Ти си моята богиня,ти си моята пролетна зора и живееш в сърцето като незбъдната мечта.

342. Господ дари всички ангели с крила, само теб те пощади от страх че най-красивия ще отлети.

343. Не мога да спя, не мога да се храня, твоите красиви очи не мога да забравя. Ти си толкова красива моя малка звезда.

344. Без теб съм като свещ без огън, като роза без цвят, като ден без слънце. Във едно море пълно със сълзи.

345. Всички рози които тук цъвтят, всички те ще светят. Защото цялата ти нежност при мен ще бъде вечност. Тези рози ще поливам, колкото сълзи и да проливам.

346. Искам да бъда летния дъжд, когато вървиш.Ийскам да буда нежната песен,преди да заспиш.искам среднощ да се будя с целувка,или да спя в твоята прегръдка!искам да шепна на твоето ухо...искам да ме боли от любов!

347. Сънувах прекрасен сън и ти беше там стоеше до мен и аз се чуствах като в рая. Но беше само сън къде си ти сън мои неземен.

348. Не знаеш, че моето малко сърце те обича. Не знаеш, че то бие за тебе отдавна така натъжено. Не знаеш, но на дали ше научиш.

349. Ти беше палаво момче,ти имаше нужда от играчка,аз ти подарих сърцето си,а ти в играта си го смачка..((

350. Когато те видя, ще те позная, защото ти си любовта! Защото ти си красотата и съвършенството и заради теб ще си заслужава да живея!

351. Обичам те през ледове и бъри.Обичам те през огън и вода.Сърцето ми до край е твое ,до край дори и след смъртта!

352. Ти в сърцето ми ще бъдеш до живот. Ти в съзнанието ми ще блестиш и когато дойде последния ми ден ти пак ще си в мен и нивга няма да забравя твоята усмивка и твоя плам.

353. Защо правиш така с мен? В момента се измъчвам, защото не си до мен.

354. Когато дойдеш в моят сън изтрий сълзите ми с ръка и както първите лъчи отвън погали ме и ти така.Когато дойдеш събудиме допряла устните до мен И извикаи тихо моето име и заедно с новият, ден целуни ме.

355. 1, 3, 1, 3, за тебе мисля само, та две не виждам аз дори! И знам, че може да боли, но почва в мене пламък да гори! Липсваш ми! Липсвам ти и аз, нали?!

356. Обичам твоята коса златиста свила се в есента, която нейно да ме гали и сладка тръпка в мен да пали.

357. Обичам твоите устни сочни понякога така порочни като чаша вино ненапита аз да те целувам без насита.

358. Обичам цялата ти град приканваща в далечен път да ме примамва и зове към непознати грехове.

359. Когато поемаш дъх за последен път и целия ти живот минава пред очите ти като на филмова лента,запази последния кадър за мен...

360. Ако Има нещо по хубаво от любовта и нещо по красиво от младостта, бих ти го подарил

361. Аз отварям своите клепачи и те гледам с влага на очи. Аз мълча защото те ОБИЧАМ и единствената ми мечта си ТИ.

362. Обичам живота безумно, защото в него си ти. Обичам И теб безумно, защото живота за мене си ти.

363. Обичам те,както слънцето обича зората,о ангел мой небесен и красив,обгърни ме с нейните си крила и нека отлетим оттук. Да отлетим заедно някъде, където вятъра спи,луната блести. Където да няма кой да ни раздели...

364. Ти си моя ангел ти си моя бог. Ти си моят демон силен и жесток. Ти владееш, зная моето сърце. Ти си болка, ти си любовта.

365. Чувсвам се адски зле, не съм болна от шарка, нито от грип.Аспирин няма да ми помъжне, защото не ме боли глава. Много по-сериозно е - ЛИПСВАШ МИ!!!

366. Ако сънищата не са сънища,а реалност,аз нямаше да съм тук,а при теб!

367. Небето е ясно,куче лае бясно,обичам те страстно,гълъбче прекрасно.

368. Къде си обич моя,сърцето ми трепти.Ела и целуни ме,преди да изгори!

369. Жадувам твоите целувки,жадувам твоите очи,жадувам твоята усмивка,жадувам тебе,разбери!

370. Потърсих те за да те срещна,докоснах те за да те усетя,поисках те за да те имам,дадох сърцето си за да ми дадеш твоето,обикнах те за да открия,че любовта е страшна стихия!

371. Ако очите ти са река,миглите ти most,и ас като минавам през този most се спъна и падна ,ще ме целунеш ли,или като капка сълза ще ме изтриеш?!"

372. Името ти, на брега на морето, се страхувам да напиша,защото вълните ще дойдат,ще го вземат и ще си отидат.Името ти,със звездите на небето, се страхувам да напиша,защото може би ще дойде ден и те ще паднат.А най-много се страхувам да те обичам,защото може би няма да ме обичаш толкова,колкото ас теб!!!

373. Пребродих земята за да те намеря, но си заслужаваше.Ти си смисъла на живота ми,най-ценното нещо в него. Правиш ме по- истински и по-добър. Благодарен съм ти за всичко и единственото което искам е това щастие да продължи.

374. Когато спя теб виждам. Когато мисля теб виждам. Когато целувам някоя друга теб виждам в нея. Каквото и да правя за теб мисля. Затова кажи ми ти дали ще дойдеш ти при мен сега за да те видя пред мен, а не в мислите си.

375. Изгревът на моите мечти виждам в твоите бляскави очи, моля те, обичаи ме и ти.

376. Ръцете ми за теб се молят, очите ми жадуват да те видят, а устните сами говорът, че с твоите искат да се съберат.

377. На една гара сме аз и ти на една гара, но влак ни дели. Обстоятелствата ни разделят и съдбата наша определят. Ти си най-прекрасното в живота ми.

378. Ти си ми по скъпа от слънцето чрез което живея, по ценна от водата,която пия, ти си единствения безценен диаманд,към които се стремя.

379. Не разбра ли колко те обичах. Не разбра ли винаги след теб ще тичам. Не разбра ли ти си принца на мечтите. Не разбра ли без теб са безмислени дните.

380. Не зная случайно как,може би на шега,с мен се случи това.Наивен съм като хлапак И влюбих се в тебе аз,как-дори не разбрах!!!!!

381. Любовта ще спаси света. Тя дава смисъл на живота, но също го и отнема! Обичам те където и да си, но не и която и да си. За да разбереш дали си ти просто ми пиши и се усмихни!!!

382. Знай,че вечно тебе ще обичам,все към тебе ще вървя И в сънищата си дори към тебе тичам. Знай без тебе ще умра!

383. Къде си слънце мое? Няма нощ без която да не си мисля за теб, ден без които да въздишам по теб. Не излизаш от мислите ми и сърцето ми.

384. Мисля за теб, както вятърът за планината, както огънят си мисли за водата, като дъждат стреми се към тревата... Чакам те... целувам те насън; желая те наяве. Обади се!

385. Който обича,той не забравя.Които забравя,той не обича.Който обича,а после забравя,той е забравил как се обича...

386. Ден бес думи.Миг бес красота.Живот бес теб- дано това не е реалноста.

387. Желая те като вода земята,напукана от летен пек. Тъй искам да се слеят и телата-това за нас ще бъде лек!

388. Обичам те! Обичам твоите ръце, обичам да милват моето лизе, обичам те до болкаи без тебе не мога И за миг!

389. Обичам Те До БоЛка и Аз Без Теб не Мога..Нз Къде Си а Не Искам и Да зная любовта си ти Дадох ти Пазия до Края!

390. Обичам те и пак ще те обичам.Любовта ми няма край.Сърцето си ти подарявам,но с него ти не си играй,защото то е нейно и добро и гледай да не го направиш зло.

391. Ти си тръгна И взе от мене всичко.Ти поиска своята свобода И в мига разбрах, че те обичам, но незная ти дали разбра!

392. Ако Луната беше по-близо щях да я помоля да ти каже ,че те обичам. Ако Звездите бяха по-близо щях да ги помоля да те прегърнат вместо мен,за да почувстваш чудото на Любовта,което искам да ти подаря.

393. Аз мога да не ти говоря вече. Мога да те гледам само отдалече. Мога името ти да не го изричам ,но не мога да спра да те ОБИЧАМ !!!

394. Да бяха чули всички птички, че ти си тъй далеч от мен, не биха пели своите песни,а биха плакали с мен!

395. Не ме питай защо те обикнах още от първия ден, питай ме ако те изгубя какво ще остане от мен.

396. Ти винаги ще бъдеш в моето сърце, винаги ще си мисля за теб като за любов. Ти ще бъдеш моят бог и моята икона, която ще целувам всеки път...

397. Ти дойде като магия,моят свят ти промени И сякаш всичко бе магя. С мен бъди завинаги!Няма нищо на земята с него аз да те сравня,луда страст ми е душата и без теб не мога аз!!!

398. Когато те погледна аз поглеждаш ме и ти.Пламъка в очите ми влюбено трепти.Обичам те ангелече-обичаи ме и ти.

399. Къде си в този миг? Аз съм сам с мисълта за теб в ноща. Можеш ли да бъдеш с мен с своя сън и своят ден?

400. Моето сърце те зове и търсите с ръце, а ти си далеч сега. Звезда в безкрая син сред безброй звезди, блестиш в мен И огън гори.
405. Караш ме все повече и повече да откачам по тебе!Целъваш ме така страсно......а целувките ти са като солената вода.Колкото повече пия от тях,толкова повече ми се пие.ЖАДУВАМ ТЕ!

406. Ако загубиш мен,аз ще загубя теб,но ти ще загубиш повече,защото мен ще ме обича всеки,а теб никoй-като АЗ!!

407. Ако някога без теб остана, няма да съм аз човек, а труп с дълбока рана за която нияма лек!

408. Обичам те когато теб те няма! Обичам те когато си до мен. Обичам те И кога ли ще сме двама! Обичам те и искам да си с мен.

409. Обичам те истински горещо, нейно и страстно, до забрава. Обичаи ме така и ти!

410. Усещаш ли това което и аз ? Че сме създадени един за друг......

411. Топлината на твоето сърце сгрява замръзналото от мъка и болка сърце!....Пламъка в очите ти топли душата ми...прегръдките ти...даряват живот на тялото ми!!!

412. Защо да крия сълзите в очите и да казвам, че не ме боли.Да се правя, че не те обичам щом за мен си всичко ти!

413. Едва, когато нещо си отиде, едва когато с нещо се простиш разбираш колко много ти се свиди, разбираш и започваш да тъжиш.Съзнаваш, че неще го видиш вече и празното местенце, че боли!

414. По красива си от цвете,по красива си от сън,по красива си от двете паднали звезди навън. По красива си,но зная че оставаш ти далечна,като блясък от безкрая на звезда от пътя млечен...

415. Обичам те като те прегръщам и те почуствам как си до мен. Обичам да галя твоята мека коса, която е нейна като твоята душа. Обичам и ще те обичам винаги.

416. Без теб за мен слънце няма. Без теб за мен е тъмен мрак. Аз знам, че не съм красив/а и с нищо няма да те привлека затуй сърцето си аз крия, а там е тъмна пустота.

417. Само теб,само теб,обичам на света! Само теб,само теб копнеи моята душа.

418. Ти си за мен, като слънце в зимен ден! Чуй ме ти и ела, за винаги при мен.

419. В късен час ще бъда сам/а на света. Образа ми скъп, ще грее вечно в моята душа.

420. За две очи,които вечно ще търся. За една душа,която вечно ще почитам! За едно сърце,което вечно ще обичам!

421. Любовта е като цвете.Всичко започва от мъничко семенце,от него бавно ипродължително се развива стебло,а когато цветът се разгърне започва истинската любов!

422. Денят,в които те срещнах живота ми се промени! Буди с мен,не си отивай,не и обръщай гръб,на НЕЯ - ЛЮБОВТА !!!

423. Обичам те!!Това е нещото,което толко дълго искам да ти кажа!Обичам те,не го забравяй!

424. Сърцето пак копнеи и иска с твойто да живей. Не иска пак да е разбито на хиляди частици, а иска с твойто да се слее и вечно да живе.

425. Как искам моята ръка до болка да държиш и дълго да звучи прекрасния ти глас.Как искам моята ръка до болка да държиш и цял живот така до мен да вървиш.

426. Макар,че не си до мен.Макар,че пътят ни дели.Ти пак си в моето сърце,ти пак си в моите мечти.

427. Искам да съм водата, която пиеш! Искам да съм въздуха, които дишаш. Искам да съм светлината, която виждаш, но най-вече искам да съм човека която ОБИЧАШ!!!

428. Иска ми се ти да бе ноща, че да ти се наслаждавам, когато погубиш ти деня.Искам ми се ти да бе звезда, която грее за мен единствено в света.Искам ми се ти да бъдеш сън за да те имам всяка нощ. Иска ми се.......

429. Толкова си красива, че всеки път когато те погледна ме боли, но ще продължавам да те гледам, защото това е най-красивата болка.

430. Ти си моето слънце. И ако някога спреш да светиш незная как без теб ще живея на тази таи пуста за мене земя.

431. Без теб я няма любовта,няма слънце и луна. Щом не си до мен няма нощ и ден!

432. Любов моя къде си ти? Къде са твоите топли целувки и прегръдки? Къде е твоята любов? Ще те чакам дълго аз!!!!!!!!!

433. Когато легнеш гледай луната - там ще видиш моите очи! Когато станеш гледай росата - там ще видиш моите сълзи!

434. Всеки ден и всяка нош ти си в мен. В главата ми, в сърцхето ми и така ще е винаги! Така че сега ти спи спокойно.Все някога сте се срещнем и тогава кълна се и БОГ не сте ни раздели...

435. На този който пръв разкъса струните на моето сърце и го направи неспособно да обича друг!!

436. Ако трябва с две очи леда сте разтопя, ако трябва с две думи ще те прелестя, ако трябва зарад теб в ада сте горя, но хте ти покажа какво е любовта!!!

437. В очите ми няма блясък,защото не те виждам!На устните ми няма усмивка,защото не те целуват!Но сърцето ми не е празно, защото в него си ти!
438. Чух,че цигарите скъсяват живота с 15 мин,а секса го удължава с 20 мин. Аз пуша много,но искам да живея дълго.Моля те помогни ми!

439. Ако си мислиш,че си постоянно в мислите ми,че бих направила всичко за теб и че те обичам - съжалявам,но си прав!

440. Сте спра да те обичам , когато сляп художник нарисува звука на падаща роза върху стъклен таван.

441. Искам да ти подаря нещо мило,нещо сладко,нещо секси,но дисплея ти е прекалено малък за да ме побере.Затова ела да си вземеш подаръка.

442. мтел report : имате неплатена сметка на стойност 10000000 целувки , ако неплатите в срок от един ден ..лихва луд секс ! Кога ще платите ?"

443. Призовка от съдебната палата на купидон : обвинен/а си че нарушаваш сънищата ми , че окопираш мислите ми и че открадна сърцето ми ...... присъдата е ... С МЕН ЗАВИНАГИ!

444. Бог създал ангелчетата и ги пуснал в рая да си играят.Но едно от тях било невероятно мило и сладко.Другите му завидели и го бутнали на земята.Мило,много ли се удари?

445. Затварям очите си и виждам други две.Точно срещу мен пълнят с радост моето сърце.Това са твоите очи,прекрасно грейнали звезди.Там виждам своите мечти,а в тях си само ти!

446. Здравей!Може ли да те прегърна?Но прегръдката води до целувка.Целувката води до обич.А обичта-до секс.Та...Може ли да те прегърна?

447. Загаси светлината,отвори прозореца,за да влезе тишината.Чуй смехът на звездите и почувствай целувката, която ти изпраща Луната от мен!

448. И love you!Же тъаиме!Ти амо!Сагапо!Я лублу тебя!Ич liebe дич!..аве не разбра ли,че те обичам,бе?!

449. В случай, че умра днес искам да знаеш, че много те харесвам…А в случай, че не-искаш ли утре да идем на кафе?

450. Едно сърце безумно те обича. Едно сърце безумно те кълне, че вечно тебе ще обича. Но знай че беше първата ми обич и последната ще бъдеш ти!

451. Много ми липсваш! Не мога И ден без теб! Ти си главната героиня в моите розови сънища.

452. Обичам те любов моя. Ти си в моят ден, ти си в моята нощ. Обичам те И не мога да спра.

453. Харесвам лицето ти! Харесвам тялото ти! Надявам се да харесам И сърцето ти!

454. Дай ми своя смях И своите устни чисти като този първи сняг. Погледни дърветата са пусти И скрежи със синкав сняг. Дай ми своя смях И своите устни И дърветата сте разцъфтят.

455. Светлината си ти за мен. В беззвездната нощ звезда. За теб мисля всеки ден. За твоятя неземна красота.

456. и си най-хубавото нещо, което се е случвало в малкият ми живот!

457. Ти си слънцети без което не мога да се събудя сутрин. Ти си звездите без които не мога да заспя.

458. Кожата ти е като кадифе, а докосването ти нейно като южният вятър, които гали кожата ми.

459. Обичам те, защото си такава…Обичам те, защото те има….Обичам те повече от живота.

460. Когато вечер си лягаш И нейно докоснеш с лице възглавницата, когато луната блести И невино те гали с лъчхи И студено те облива самотата, сети се за мен И за хубавите моменти заедно изпълнени с все по-красиви И по-красиви спомени.

461. Хмм…наи-добре е да ти кажа само ОБИЧАМ ТЕ! Достатъчно е, защото знам, че И ти ме обичаш.

462. Сърцето ми за теб гори, за теб мисля всяка нощ И всеки ден.Моят първи грях си ти И обичам те каквато И да си ти.

463. Знаеш колко те обичам И от теб не се отричам. С думи хубави ще те наричам И след теб ще тичам, защото те обичам!

464. Знай, че вечно теб ще обичам, към теб ще вървя, в сънищата си дори към тебе тичам! Знай без теб аз загивам!

465. Ако бях слънце щях д ате огрявам всеки ден. Ако бях нощ щях да заспивам заедно с теб. Ако бях водя щях да гала с нейни ласки твоите устни вецно!

466. Скъпа моя ти си истинска любов И за теб аз съм винаги готов!

467. Когато не си до мен раната в сърцето ми курви! Искам да си до мен, да ме обичаш, защото аз те обичам И не мога И миг без да си до мен.

468. Ти си постоянно в мислите ми,в сънищата и в сърцето ми! Аз не моля за нищо, само за това да ме обичаш!

469. Ако “някой” срещне “някои” в съфналата ръж И целуне този “някои” някога веднъж, то от де сте знае всякои де, кога, веднъж “някои”е целунал “някои” в цъфналата ръж!!!

470. Ти си ангел за мен, цял от слънце озарен. Рая в нас да претворим И с любовта си светът да озарим. В моята любов се потопи И всички грижи забрави!

471. Защо не мога да те забравя? Защо обръщам все към теб очи? От спомен душата ми изгаря, аз моля те при мен се ти върни!

472. За да има последна любов трябва да има И първа! За да има голяма любов, трябва да има И малка. За да има истинска любов трябва И мен да ме има!

473. Ти си най-красива на света, позволи ми да те обичам аз сега!

474. Обицям те И няма да го крия!Пред теб своята тайна сте разкрия – обикнах те в мига в които те видях!

475. Всяка вечер те сънувам, но като се събудя осъзнавам, че било е само сън. Искаш ли да застанеш наистина до мен? Обичам те!

476. Тъмна нощ, навън вали, Тъгувам аз за твоите очи. Забивам нокти в таз земя, пълзейки в мрака на ноща, моля се да съм до теб сега!

477. Любовта е болест И на друг не щет е дам. Ден И нощ по теб бленувам, но не искам да се излекувам!

478. Той я обичаше, тя него не. Той я търсеше, тя него не. Той я забрави, тя него не.

479. Обичам те, обичам те до болка. Искам всяка сутрин не отворил очи да вдъхвам аромата ти И да усещам топлата ти нейна коя. Мечтая вечно да ме обичаш И да си само моя!

480. Обчам те, защо да крия? Нима забранена е любовта? Нима аз не мога да обичам както всички хора по света?

481. Аз просто искам да те прегръщам! Когато заспиваш да те докосвам. Когато сънуваш да те целувам. Когато се събуждиш и да правим любов през останлото време!

482. Знай, светът е огромен.Светът се разтваря и ти ще намериш и ласки, и страсти.Но никoй никога не ще те обича, тъй както обичам те Аз!

483. Ти си вейка, ти си клонче, ти си кисело лимонче, така те аз наричам защото много те обичам.

484. Бих искал да ти кажа много, но не мога.Бих искал да ти кажа всичко, но не трябва.Обичам те, това е много.Обичам те това е всичко!

485. Обичам те,а как да ти го кажа?В мен се борят чест и срам.Обичам те а как да ти го кажа,и ас не знам.Две думи,а толкоз много значат,и в плен държат едносарзе.Две думи и сдна лябов голяма.Две думи за едно момче!!!

486. Защо те толкова харесах,в мига когато те видях?Защо се радостно усмихнах,в настроение ли бях?Не крия, че безумно те обичам,не крия че съм влябен аз в теб,и никога не ще отричам,че ас обичам само теб!!!

487. Да обичаш от сърце,да прегръщаш с две ръце,да целуваш с уста, е това е ЛЮБОВТА!!!

488. ...Блазе на тез, които знаят,че двама сте са през ноща. Те лека нощ не си желаят,но винаги е лека тя...

489. "Обичам те"!Това е всичко две думи и една любов.И всичко друго е излишно - един не чуван и не виждан зов!

490. Синьо огледало са твоите сини очи,в които се оглеждат моите сълзи.Търся те в синьото огледало,което най-сладката любов на мен е дало!Обичам те!

491. Искам вятъра да ме грабне и да ме доведе при теб......да сме отново заедно както някога. Знам, че времето и растоянието не могат да ни разделят.Обичам те моя любов безумно и завинаги!

492. Живота в очитите ти е ад,но този ад ми харесва!За небето на хората не искам да знам! Добре ми е с теб в горещят ад с теб и това ми харесва! За другото не искам и да знам.

493. Аз съм капчица вода. Пусни ме по силното си тяло, позволи ми да изчезна в нейната ти коя, измий лицето си, докосни ме с устни и ме скрий в сърцето си!Обичам те!!!

494. Едни очи не мога да забравя. Едни очи ме карат да не спя. Едни очи в сърцето ми остават и като въглен ме горят!

495. Слънцето гасне,луната тъжи,морето мълчи и всичко това, защото аз искам да видя твоите очи...

496. В тази прекрасна нощ искам да те скрия на най скришното място. Да те целувам не толкова скришно на най-скришните места И с най-скришната обич.

497. Всеки път, когато докоснеш кожата ми, направо ме подлудяваш и искам да те любя страстно цяла вечност!Желая те!

498. Здравей, приятельо! Може ли да те прегърна? Но прегръдката води до целувка, целувката води до любов, а любовта-до секс. Та… може ли да те прегърна?

499. Ако ти викаш,аз викам ...ако ти се смееш ...аз се смея ...ако ти си весела ...аз съм също весел,ако ти си тъжна ...аз също съм тъжен ...а ако ти си възбудена, обади ми се.
500. Възбуда с СМС е най-малкото,което мога да ти дам!Не се занасяй,а ела да те изям!Ще се купеш в сметана!Ти си моята черешка,а нощта ще ти се стори тежка!Искам да съм твоята черешка и да сваляш бавно всяка дрешка!Искам нейничко да ме целъваш и след СЕКСа само мене да сънуваш.

+

http://stih4e.com
http://4love.hit.bg
http://love.start.bg/

gia_bs
02-14-2006, 14:45
:shock: :shock:


=D>

teenkopele
02-14-2006, 17:12
БРАВИСИМО! =D> =D> =D>

Ще ги мериме на кило! \:D/ :mrgreen:

LiSiKa
02-16-2006, 19:03
kazah 1 SMS , ne 1000 . ^I don't give a fuck.^ mersi vse pak {P}~ :-D

teenkopele
02-16-2006, 22:11
Предлагам темата да се затвори. :)

Tiffany
02-16-2006, 22:48
Темата е изчерпана. :wink: