PDA

View Full Version : SVETI VALENTIN E PULNA BOZA



UNDERAA
02-14-2006, 10:06
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!

FiRe_LaDy
02-14-2006, 10:26
Nqkoi da ti e iskal mnenieto!Tova 4e ti ne go praznuva6,ne ozna4ava 4e i drugite trqa da ne go praznuvat!AI da mal4i6 tam i da ne se obajda6 mnogo!Qvno si sam i nqma s koi da go praznuva6 praznika(sv. valentin) i sega e geiski!Ami ako si ima6 priqtelka kakvo 6te i kaje6 `` nqam da praznuvame!tova e geiski praznik! `` Emi ne mu zavijdam na momi4eto koeto 6te e s teb!Vqrno,4e praznika ne e bylgarski,ama kakvo pre4i da go praznuvame!?!?!?

Azlan
02-14-2006, 10:29
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!! Правилно... и на мен ми звъчи гей-ско.. но кво да се прави явно с теб сме малко по умни от сички тук... "акълиики"

n0mak
02-14-2006, 10:47
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!

alo 4uk 4uk!! gaiskiq praznik mina, qvno i tebe nqkoi te e minal nqkolko puti 6tom si tolko qdosan..

__RaMmStEiN__
02-14-2006, 10:49
празника е прост и не е български :smt011

Atika
02-14-2006, 10:59
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!

alo 4uk 4uk!! gaiskiq praznik mina, qvno i tebe nqkoi te e minal nqkolko puti 6tom si tolko qdosan..
e ako 2 fevruari e geiski praznik ti ili si adski prost ili ne poznavash bylgarskata istoriq ..
Ama aide kupuvaite si syrchica i se radvaite ..

Worthless
02-14-2006, 11:17
и мене ме дразни свети валентин и съм обяснявала вече защо... ма като искате го празнувайте...

LiLeNcEtOoO
02-14-2006, 12:16
mene puk mnogo si me kefi tozi praznik i mnogo se radvam 4e i nie si go praznuvame karame da bude 6tastliva i tova e vupros na lio4en na li4en izbor dali da go praznuvame ili da praznuvame Trifon zarezan haide veselo prekarvena i na dvata hubavi praznika :smt008

gorskata_feja
02-14-2006, 12:25
Toq praznik ne me kefi!!!! Ne e hristiqnski, a katoli6ki praznik... Ne 4e sum koi znae kolko religiozna, ama si predpo4itam na6te tradicii :) Ina4e nqmam ni6to protiv praznika i jelaq na vsi4ki 6tastlivo vliubeni priqtno prekarvane :) A su6to taka jelaq i priqtno praznuvane na Trifon zarezan :P

nickname
02-14-2006, 13:05
е как да не се депресирам от всички тея балончета, сърчица и балончета, с формата на сърчица...

к'во ме интересува като сте влюбени! — скрийте се някъде и там си бъдете влюбени (нали светът е за двама), без да ми го показвате непрекъснато!

gia_bs
02-14-2006, 14:15
Трябва да си голям простак за да обиждаш какъвто и да било празник още повече че този е свързан със светец...Хм..а по въпроса... да в България положението е тъпо защото НЕ СМЕ КАТОЛИЦИ и това НЕ Е НАШ ПРАЗНИК.... хубавото е че съвпада с Трифон Зарезан... А относно сърчицата....според мен си е хубаво като замисъл но прекалената комерсиализация на любовта е ужасна...!!!

UNDERAA
02-14-2006, 14:34
Виждам че наистина има хора които ме подкрепят и много им благодаря. На FiRe_LaDy искам да кажа че си имам приятелка и тя е на същото мнение. Чисто и просто не ни трябват някакви тъпи измислени католически празници с които да си разваляме българските традиции, а за тези които само чакат да се изчукат на св. валентин мога да им кажа че са много прости и няма нищо романтично в това да чакаш някакав калпав ден за да изчукаш някого. Това са истински задръстените хора. Не позволявайте да превземат България отвътре, защото вече са започнали. БЪДЕТЕ БЪЛГАРИ. Благодаря все пак на Azlan, __RaMmStEiN__, gorskata_feja, gia_bs че мислят с главата си а не с оная си работа. А колкото да сърчицата блабла искам да ви кажа че това е поредния трик на магазините да си навъртят оборот с какви ли не глупости и подаръци. Ако обичаш истински един човек можеш да го докажеш и без да подаряваш подаръци на свети валентин. \m/_

Disorder
02-14-2006, 15:12
Хаха е Трифон Зарезан пък е ден на лозарите. И явно и собствените си празници не познавате ако си мислите, че традицията е да седнеш и да се напиеш вино. Още по-вече не сте никакви лозари и нямате ни най-малко право да празнувате :) Айде със здраве

teenkopele
02-14-2006, 15:20
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!

ПОДКРЕПЯМ ТЕ! 8)

incheto
02-14-2006, 16:23
Chovek nedei taka?!nqma ni6to lo6o v praznika dori e mn hubav ... seki ima pravo da praznuva koeto si sika ot dvete a zashto ne i dvete..istina e 4e ednosi e 4isto balgarsko..no tova nikoi ne go prenebregva!!!prosto vlubenite iskat i te da imat praznik!!! :-k

Oyamoto
02-14-2006, 16:30
Ми кат ви е гаден кой ви кара да го празнувате? И тъй като не съм лозар че да празнувам трифон зарезан ще си празнувам св валантайнс. :smt008 :smt005 :smt007 :smt005 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt055 :smt054 :smt054 :smt055 :smt049 :smt060 :smt060 :smt055 :smt054 :smt007 :smt007 :smt060 :smt057 :smt005 :smt008 :smt008 :smt055 :smt056 :smt057 :smt054 :smt008

Inloved_girl
02-14-2006, 17:06
Ами...мисля,че всеки си има право на собствено мнение.Както каза един френд днес,аз празнувам трифон зарЯзан(а) :lol:
За влюбените Свети Валентин е много хубав празник - той е един то начините да покажеш на любимия/любимата чувствата си.
А ако говорим за български празник - естествено,че Трифон Зарезан е българскияв това няма спор ;)

^Pretty{}Girl^
02-14-2006, 17:08
abe edin haresval trifon zarezan drug sv.valentin ami nemoje li i dvata praznika da praznuvate naiteli kvo e qko hem sha sa otikash hem shte si i s lubimiq 4ovek az taka napravih i e super :P xaxaxaxa \:D/ \:D/ \:D/ :wink: :oops: :P :shock: :D :D

^Pretty{}Girl^
02-14-2006, 17:12
:smt008 :smt007 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt050 :smt050 :smt050 :smt051 :smt051 :smt053 :smt055 :smt052 :smt052 :smt052 :smt055 :smt057 :smt056 :smt057 :smt056 :smt058 :smt058 :smt060 :smt060 :smt060

[C][S][K][A]
02-14-2006, 17:55
Мноу ясну да бъдем българи да се напием кат сфине(днеска го напраих ахахахах)

KOTKATA_17
02-14-2006, 17:59
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!
Mnogo si prav!!!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

sexy_macka
02-14-2006, 18:02
Mnogo e tupa taq tema ! Vseki si ima sobstfeno mnenie i ti ako ne si vliuben ili nikoga ne si bil si e lichno tfoi problem,za tezi deto Obichat i sa Obichani si e prasnik i to mn specialen,taka che...po-dobre si zapasi mnenieto,a ne "uprekvai" tezi koito si go obichat... :evil:

02-14-2006, 19:29
Chovek nedei taka?!nqma ni6to lo6o v praznika dori e mn hubav ... seki ima pravo da praznuva koeto si sika ot dvete a zashto ne i dvete..istina e 4e ednosi e 4isto balgarsko..no tova nikoi ne go prenebregva!!!prosto vlubenite iskat i te da imat praznik!!! :-k

Е искаш да кажеш,че като няма празник няма и влюбени така ли.Не може да кажеш на човека си че го обичаш или някакъв друг жест щом няма празник или..

Относно празника - [-X :smt067

UNDERAA
02-14-2006, 19:38
Тука просто виждам колко много тъпи блондинки влизат обаче с малки редки и промити мозъчета. Този ден не символизира нищо. Ако обичаш някого можеш да го обичаш и без празници. Просто се научете да четете това което съм писал преди това а не пишете на изуст. А там мярнах някъв идеот дето писа че не съм разбирал нищо от лозарство. Мога да му кажа че след като изрежа лозите ще му завра клечките отзад. Имам лозя на 3 места и мойто момче това че живееш в града и не си виждал какво е кокошка, освен по ония въртящи се грилчета, това си е твой проблем. Целия свят не е сляп и мързелив като тебе. За твое сведение аз всяка година се занимавам лозарство и си режа прекопавам и пръскам лозята. И накрая като обера реколтата чувствам удовлетворение от себе си. Защото съм пил вино от магазина и от моето и мога да ви кажа че това по магазините си е червена водичка и няма нищо общо с истинското вино. Айде и умната.

02-14-2006, 20:25
Тука просто виждам колко много тъпи блондинки влизат обаче с малки редки и промити мозъчета. Този ден не символизира нищо. Ако обичаш някого можеш да го обичаш и без празници. Просто се научете да четете това което съм писал преди това а не пишете на изуст. А там мярнах някъв идеот дето писа че не съм разбирал нищо от лозарство. Мога да му кажа че след като изрежа лозите ще му завра клечките отзад. Имам лозя на 3 места и мойто момче това че живееш в града и не си виждал какво е кокошка, освен по ония въртящи се грилчета, това си е твой проблем. Целия свят не е сляп и мързелив като тебе. За твое сведение аз всяка година се занимавам лозарство и си режа прекопавам и пръскам лозята. И накрая като обера реколтата чувствам удовлетворение от себе си. Защото съм пил вино от магазина и от моето и мога да ви кажа че това по магазините си е червена водичка и няма нищо общо с истинското вино. Айде и умната.

Ми иди си копай лозето тогава и да ти кажа гаджето ти...или те лъже,че не й пука за празника или...нз не мога да си го обясня...Това за св Валентин си е твое мнение,ако искаш да знаеш,за мен днес беше един от най-вълнуващите и готини дни в живота ми и БЕЗ ДА ПРАВЯ СЕКС С ГАДЖЕТО!Всичките тия сърчица,розовко и червеничко по ветрините повдигат страшно много настоението,не знам какво имате против още един празник???!!!Едва ли си чак ТАКЪВ ПРАВЕДЕН християнин,че да те бърка какъв е празника,това е просто празник!И може ли да питам на колко си години?...ама защо не млъкна АЗ СЪМ СИ ЕДНА ТЪПА БЛОНДИКА,НАЛИ????????? :smt011

piFka_LP
02-14-2006, 20:33
nikoi nemoje da ti kaje da praznuva6 nito trufon zarezan nito sveti valentin vseki si praznuva tova,koeto mu haresva!!!

teenkopele
02-14-2006, 20:35
Хора, предлагам да спрем да пишем в тая тема, за да слезне надолу и да спре да ни дразни. :lol: :mrgreen: \:D/

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:41
Аве хора това е най педалския празник който може да съществува. Откога почнахте да позволявате на мазните американчета да ви промивад бедните мозъчета. Ако искате да празнувате като малко сладки гейчета отидете си в америка. На православна България такива боклуци не и трябват!!!!
Честит Св. Трифон Зарезан! Истинският Български празник!!!
сугласна !!!!