PDA

View Full Version : ot4aqn sym!



SA6O111
02-14-2006, 10:22
Predi 20 dni skysah s gadjeto si. Ne sme hodili mnogo dylgo wreme, zapoznahme se na 8 dekemwri, az mnogo q haresah tq men sy6to, abe ob6to wzeto az predi da q sre6na ne si padah mnogo mnogo po serioznite wryzki se6tatese za kvo govorq :-k daje nikoga ne se bqh wlubval(e samo wednyj kato dete ama twa si be6e detinska rabota)i ne poznawah istinskata liubov.Sled towa poslednata sedmica predi da se razdelime ne se bqhme vijdali i togawa razbrah 4e q obi4am i nemoga bez neq, kazah i go no tq we4e be6e re6ila drugokaza mi 4e 4ustwatai kym mene sa ohladnqli i 4e drugata pri4ina e 4e e po- golqma s 2 god. ot mene :cry: :oops: nqma te si predstawa kak go prejiwqh i kolko mi be6e tejko o6te ne sym q zabrawil! Nqmam jelanie za absoliutno ni6to ne mi se izliza i ne mi se gowori tolko mi e gadno.

Ta na waprosa znaeteli nqkakwo lekarstwo koeto pak da me nakara da se 4ustwam 6tastliwi radosten(ne goworq za droga!)Prosto znam li nqkwa indiiska ili babina recepta koqto da mi powi6i hormona na 6tastieto ](*,) :smt007 :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

LoRinSeR
02-14-2006, 10:59
Хапвай си повече сладко, почни да ядеш повече шоколад. Излизай с приятели и се весели :wink:

GIFTED
02-14-2006, 11:04
brato ako si tolkova vluben v neq za6to se predava6 taka lesno kvo kato bila 2 god. po-golqma eto neska takmo e 14 fevruari idi pri neq i kaji kakvo 4uvstva6 pa da stava kakvoto 6te. ina4e drugiq variqnt e da praznuva6 neska trifon zarezan. ma ne ti go prepora4vam za6toto kato se napie6 moje da se polu4i obratniq efekt da ti stane o6te po ma4no za neq. izlez s priqtelite si piite po dve biri i se posmeite malko. pri men vinagi ima efect :) :) :) :) :)

Chea7 2 w1n
02-14-2006, 11:53
Spoko we pi4 ZDrave da e i tva e.Jivota prodaljava znam 4e si q obi4al ama ne e samo tq edinstvenoto momi4e Spoko malko po veselo i tva e

RoSsY88
02-14-2006, 12:32
Хм...няма точна рецепта за щастие...може би да се радваш на малките неща,да си повече време сприятели.А да я забравиш...зависи от теб колко време ти трябва...лично аз 6-ти месец не мога да забравя любовта и нищо не ме прави happy ](*,)

veselka
02-14-2006, 12:59
^^kotenceto^^ :smt056
Ае момче,ето ти едно лекарство:smt021
Друг вариант е да отидеш и да я изненадаш с голям букет трева...а рози де,вместо да ревеш
Направи нещо ексцентрично и мило...сложи маса застелена с бебешкото ти одеало на покрива на блока-пълнолуние е,можеш ли да си представиш колко е яко горе?вече за менюто сам си го измисли но внимавай че гларусите са мноу лоши зимата.един ми открадна баничката из ръцете! :smt027

JaJaDoG
02-14-2006, 15:13
zdr pro4etoh tvoeto pismo i iskam da ti kaja ne6to: ne e hubavo da se otkazva6 tolkova lesno opitai se po nqkav na4in pak da q zapali6 po tebe :-$ Obs4e ako tq naistina se e ot4aila tolkova ot tebe ne se bezpokoi svetat ne e svar6il :) taka 4e moje6 da se opita6 i s druga :smt006

02-14-2006, 15:32
da be da .. pro4etoh vsi4kite mneniq i vie kazvate "emi 6te si nameri6 druga" ili puk "jivota produljava.."
abe hora vie vliubvali li ste se? znaete li kolko tejko mu stava na 4ovek kato mu kajat ne6to ot toq sort.Pi4 postarai se da q spe4eli6 otnovo ako naistina q obi4a6.Moito polojenie e malko po-razli4no no gore-dolu su6toto i na men mi e mnogo kofti ako nqkoi mi kaje ne6to takova.Taka 4e gore glavata i se postarai da q spe4eli6 otnovo!

malchoto_f
02-14-2006, 15:34
davam ti nai-prostiq primer- ima edno mom4e koeto ot 3 god e mn mn vliuben v men, no az se se darpah. a sega sme zaedno i to samo za6toto prez tezi 3 godini toi ne se otkaza. taka 4e ne se predavai. kolkoto pove4e nastoqva6 tolkova po-golqm 6ans ima da se saberete.

a ina4e drug varqnt, t.e. recepta za po dobro nastroenie e mn 6okolad i 6umni kompanii s koito ti e veselo. tova e nai dobriq lek sled edna razdqla, no ako pita6 men trqbva da se bori6.

aide i ti jelaq uspeh.................. :wink:

Pick-up Artist
02-14-2006, 21:39
Авторе,

мога да ти дам няколко съвета, и не се учудвай че повечето от потребителите тук (а и ти предполагам) ще заклеймят като неприемливи. Но ще ти помогнат.

- Изгради свой пълноценен живот без жена и му се наслаждавай
- Събери самочувствие и бъди мъж. Не се оправдавай за това че имаш желания към жените.
- Изчукай още 5 момичета и ще я забравиш.
- Научи се на "играта", научи се да си интересен, предизвикателен и емоционално стабилен.
- Прави всеки ден нещо, което не си правил - утре попитай 5 непознати жени на улицата как се правят снежни топки. Ще видиш че има други момичета освен Едната.
- Помни, че ти си единствен и уникален, жените са много и приеми че някои от тях не заслужават вниманието ти, и ги отрежи от живота си

Имай предвид че аз живея като плейбой и ако си търсиш отсега момиче за което искаш да се ожениш и да бъдеш нещастен с нея, не слушай това, което написах току що.

Успехи.

PR
02-14-2006, 22:13
ei spored men ne si opital vsi4ko ne si vlojil vsi4kite si sili v tova vruzkata vi da porduljii...tui 4e... !!! pomisli znaesh poznavash q pomisli kakvo she i haresa... i se opitai pak da spe4elish vaprsnoto momiche...!!!

02-15-2006, 00:44
Абсент, курви и здрав купон до зори. Кво ти требе неква си фльорца да ходиш акциите да и вдигаш. Влюбен бил... спокойно, ще ти мине! То тва е фира! Вземи нещо сериозно, има толкова мноо неща, по-добри от жената... а когато ги намериш ми се обади!

SickBoy
02-15-2006, 07:35
Бате,напии се като животно и си наеми курва!

VukeHceTy
02-15-2006, 08:57
shto ne se zamislish? shto si mislish che tova momiche e bilo za teb? dali te e zaslujavala? dali zaslujava da se borish za neq..da padash tolkova nisko che ti da stradash za neq a neq da e q interesyva?
pomisli si ima li smisul? sam kaza che tova ti e purvata lubov..i kakvo ot tova? mislish che shte e poslednata li? momicheta pod put i nad put...kakvo ot tova che q obichash..vseki obicha..no tova ne ti dava povod da se zatvarqsh v sebe si..da mislish samo za neq..da iskash samo neq! i az sum obichala bez da buda obichana i moga da ti kaja che znam kak se chustvash..borih se za lubovta na toq chovek ama taka i ne q spechelih..za tova nepravi tazi greshka..sega kato se zamislq tozi chovek ne zaslujava daje da go pozdravqvam kato go vidq..! za tova po dobre si izlizai,misli za drygi nshta,zabavlqvai se..a ako imash jelanie i volq shte q zabravish...


vsichki kazvat "spomnqi si samo hybavite momenti" a ne mislite li che ot tqh boli poveche..da si spomqnsh vsichko krasivo s choveka koito obichash..ne mislite li che bolkata e po golqma..

uspeh

KOTKATA_17
02-15-2006, 09:42
Хапвай си повече сладко, почни да ядеш повече шоколад. Излизай с приятели и се весели :wink:
\:D/ \:D/ \:D/ napravi tova :)

MiLiNkOtO^
02-15-2006, 11:16
Ами да.. Намери си заместител.. просто преориентирай чувствата които имаш към нея към друга жена...

malchoto_f
02-15-2006, 11:53
Авторе,

мога да ти дам няколко съвета, и не се учудвай че повечето от потребителите тук (а и ти предполагам) ще заклеймят като неприемливи. Но ще ти помогнат.

- Изгради свой пълноценен живот без жена и му се наслаждавай
- Събери самочувствие и бъди мъж. Не се оправдавай за това че имаш желания към жените.
- Изчукай още 5 момичета и ще я забравиш.
- Научи се на "играта", научи се да си интересен, предизвикателен и емоционално стабилен.
- Прави всеки ден нещо, което не си правил - утре попитай 5 непознати жени на улицата как се правят снежни топки. Ще видиш че има други момичета освен Едната.
- Помни, че ти си единствен и уникален, жените са много и приеми че някои от тях не заслужават вниманието ти, и ги отрежи от живота си

Имай предвид че аз живея като плейбой и ако си търсиш отсега момиче за което искаш да се ожениш и да бъдеш нещастен с нея, не слушай това, което написах току що.

Успехи.



saglasna sam. ima o6te kakvo da vidi6 ot tozi jivot. samo za edno ne sam saglasna- 4e jenote ne zaslujavat uvajenie. to po tazi logika i majete ne zaslujavat.!!!!!!


aide i uspeh.....................

sexy_macka
02-15-2006, 12:45
VukeHceTy Пуснато на: 15.02.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

shto ne se zamislish? shto si mislish che tova momiche e bilo za teb? dali te e zaslujavala? dali zaslujava da se borish za neq..da padash tolkova nisko che ti da stradash za neq a neq da e q interesyva?
pomisli si ima li smisul? sam kaza che tova ti e purvata lubov..i kakvo ot tova? mislish che shte e poslednata li? momicheta pod put i nad put...kakvo ot tova che q obichash..vseki obicha..no tova ne ti dava povod da se zatvarqsh v sebe si..da mislish samo za neq..da iskash samo neq! i az sum obichala bez da buda obichana i moga da ti kaja che znam kak se chustvash..borih se za lubovta na toq chovek ama taka i ne q spechelih..za tova nepravi tazi greshka..sega kato se zamislq tozi chovek ne zaslujava daje da go pozdravqvam kato go vidq..! za tova po dobre si izlizai,misli za drygi nshta,zabavlqvai se..a ako imash jelanie i volq shte q zabravish...


vsichki kazvat "spomnqi si samo hybavite momenti" a ne mislite li che ot tqh boli poveche..da si spomqnsh vsichko krasivo s choveka koito obichash..ne mislite li che bolkata e po golqma..




Mnogo dobre kazano ! =D>

Pick-up Artist
02-15-2006, 13:02
{malchoto}f

Надявам се да четеш това което пиша.
"Някои жени не заслужават уважене."
Някои мъже също.

С това си съгласна, нали?
Успех и на теб

malchoto_f
02-15-2006, 14:14
{malchoto}f

Надявам се да четеш това което пиша.
"Някои жени не заслужават уважене."
Някои мъже също.

С това си съгласна, нали?
Успех и на теб

:) :) :wink: e da taka sam saglasna. blagodarq!!!!!! i az ti jelaq sa6toto :)

Dr. Kazimbutt
02-15-2006, 15:30
Хм...няма точна рецепта за щастие...може би да се радваш на малките неща,да си повече време сприятели.А да я забравиш...зависи от теб колко време ти трябва...лично аз 6-ти месец не мога да забравя любовта и нищо не ме прави happy ](*,)
Не можеш да я забравиш, защото така си решила.

cvety_i_bebeto
02-15-2006, 15:56
Хапвай си повече сладко, почни да ядеш повече шоколад. Излизай с приятели и се весели :wink:
\:D/ \:D/ \:D/ napravi tova :)
ako napravish tova ne samo 4e 6te se 4uvstva6 ujasno...ama 6te si i stra6no debel...i ranata ot lubovta moje da q izlekuva samo tozi koito q e nanesal....a ako nqma takav na4in...s vremeto 6te q zabravish...ne e nevazmojno

SA6O111
02-16-2006, 16:53
Blagodare wi na wsi4ki za syvetite, no qwno 6e trqbva da se opitam da prodylja na pred i da q zabrawq :smt010 [-o< :oops: !!!

sexy_macka
02-16-2006, 17:19
za ogromno sujalenie tochna recepta nqma...edinstfenoto koeto trqbva da napravish e da si postavish za cel da q zabravish i...da islisash poveche,da se veselish s priqteli,da se zaposnaesh s novi momiche....v tqh trqbva da otkriesh neshto po-hubavo ot bivshtata,moje bi tova shte ti pomogne,no nali znaesh...Nqma nishto 100% sigurno v tozi jivot !
YcneX :wink: