PDA

View Full Version : ниско кръвно



02-14-2006, 14:12
Значи,искам да ви питам нещичко. Вчера ходих на лекар и когато вече трябваше да ставам аз станах и после ми стана лошо и нищичко не помня.По едно време си отворих очите и около мен се бяха насъбрали много лекари.Премериха ми кръвното и ми казаха,че е
90 на 70.Вкъщи пак доста често ми се случва ,както си стоя да ми се завие свят и после нищо да не помня.Ако някой зннае дали това 90на70 е ниско и какво се прави при такова кръвно моля да ми пише

02-14-2006, 15:50
i az mnogo 4esto subiram granicite i mi stava lo6o i ni6to ne pomnq..na men mi kazaha 4e trqbva da qm pove4e 6okolad i da piq kola,za da se poka4i..kogato useti6 4e ti e lo6o qde6 edna vafla i taka...ne pomaga mnogo no pone ne pripadam...dano na teb ti pomogne...

teenkopele
02-14-2006, 20:59
Аз имам подобен проблем. Последният път като се мерих ми беше 80 на 70 някъде, което е супер ниско при нормална стойност за моята възраст,16, около 100 и малко. :o
Как се справям аз с проблема? Еми сутрин, в даскало пия кафета и всичко е ок. :)
Знам, че и сладките неща, най-вече шоколадът също дига кръвното, колата и тя. :wink:
Успех и споко, всичко ще е ОК. :wink:

DrSmurph
02-14-2006, 22:11
Мдааа, събирането на границите, съчетано с ниски стойности е определено сериозен провод да преосмислите начина си на живот!

^miss_f^{p}
02-16-2006, 17:26
mi..zna4i..tozi problem i pri men sa6testvyva...vaprosa e da znae6 kak da go kontrolira6 i da ne se stiga do pripadaci...ili ne6to podobno...prosto trqaa po 4esto da pie6..napitki i hrani koito da ti go vdigat...kato kola,kafe,6okolad...vaob6te sladki ne6ta...pri tova ne trqabva da se ostavq6 dalgo vreme bez da si qla ne6ti4ko za6toto i tova pre4i i...taka po barzo ti pada..nz..tova e spored men....